Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Συγγρού πάντως σήμερα είχε όμορφες παρουσίες κ μου έκανε εντύπωση… εννοείται πως βρήκα καλοκαιρινή προσφορά κ άδειασα με μία Εύα (συνταξιούχα)
 

Jay333

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέο μέλος και εντελώς άσχετος με το θεμα του αγοραιου ερωτα και των τρανς παροτι ενδιαφερομαι να μαθω.... Αυτες που ειναι Συγγρου και γενικα στον δρομο που γινεται η φαση? Στο αμαξι σου? Στο αμαξι τους (εχω δει και τετοιες στη Συγγρου). Ευχαριστω εκ των προτερων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετώ ή μάλλον καλησπεριζω την παρέα, έχει μήπως κανείς εμπειρία με αυτή εδώ?


 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
Απο fake profile εδω μεσα και στο ΚΑΝΕ SEX να δεις τι γυνεται...Εκτος και αν το ξερεται ολες εδω μεσα και σε εκινω το σαητ!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
Δεν έχω ιδέα όπως εσύ δεν έχεις ιδέα από Ελληνικά...
Εγω ξερω πολυ καλα τι λεω.Αμα δεν εχεις ιδεα νομηζε οτι θες αλλα εισαι και χαπατο και κομπλεξηκος γιατι βρησκης να βαλεις τα ορθογραφηκα μου λαθη που κανω,γιατι δεν εχεις να με αντηκρουσης με επειχηρηματα σε αυτα που γραφω γιατι μαλλον και εσυ εχεις πανω απο ενα προφιλ...
Υ.Γ.Την νοημοσηνη δεν θα μου την προσβαλης ουτε εσυ ουτε κανενας αλλος/αλλη εδω μεσα...
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
510
Like
1.837
Πόντοι
206
Εγω ξερω πολυ καλα τι λεω.Αμα δεν εχεις ιδεα νομηζε οτι θες αλλα εισαι και χαπατο και κομπλεξηκος γιατι βρησκης να βαλεις τα ορθογραφηκα μου λαθη που κανω,γιατι δεν εχεις να με αντηκρουσης με επειχηρηματα σε αυτα που γραφω γιατι μαλλον και εσυ εχεις πανω απο ενα προφιλ...
Υ.Γ.Την νοημοσηνη δεν θα μου την προσβαλης ουτε εσυ ουτε κανενας αλλος/αλλη εδω μεσα...
Όπως είπε και ο τιτανομεγιστος Νικόλας Βάρδος Ζάκυνθος ΑΚΑ Μεσσίας του πενταγράμμου, " πολύ νοημοσύνη έχουμε"
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1
YARA BUENOkider με χοντρό ρομ
καλα αμα πας εσυ σε αυτη θα σε διωξει με τις κλωτσιες. Ειναι αγενεστατη , μου ζηταγε παραπανω λεφτα και με ειπε γέρο!
Αγορι ειναι. Απο βυζι δεν εχει τιποτα. Κανει ορμονες, ουτε στυση εχει..
κουβανεζα ή βενεζουελανη ειναι. Αξεστη , χαλια τροπους
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496
Εγω ξερω πολυ καλα τι λεω.Αμα δεν εχεις ιδεα νομηζε οτι θες αλλα εισαι και χαπατο και κομπλεξηκος γιατι βρησκης να βαλεις τα ορθογραφηκα μου λαθη που κανω,γιατι δεν εχεις να με αντηκρουσης με επειχηρηματα σε αυτα που γραφω γιατι μαλλον και εσυ εχεις πανω απο ενα προφιλ...
Υ.Γ.Την νοημοσηνη δεν θα μου την προσβαλης ουτε εσυ ουτε κανενας αλλος/αλλη εδω μεσα...
Aγράμματο πουστρίνι νομίζεις οτι ασχολούμαι με το κάθε καμμένο πού έχει 1,2 ή 3 ή 1013 προφίλ ; Είσαι και ηλίθιο εκτός από ανορθόγραφο ;
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20
Χτες στο τελείωμα της συγγρου στο ύψος αμφιθεας σχεδόν ξανθιά παλια καραβάνα ξέρουμε όνομα;; και αν έχει δοκιμάσει κανεις
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1
Εγω ξερω πολυ καλα τι λεω.Αμα δεν εχεις ιδεα νομηζε οτι θες αλλα εισαι και χαπατο και κομπλεξηκος γιατι βρησκης να βαλεις τα ορθογραφηκα μου λαθη που κανω,γιατι δεν εχεις να με αντηκρουσης με επειχηρηματα σε αυτα που γραφω γιατι μαλλον και εσυ εχεις πανω απο ενα προφιλ...
Υ.Γ.Την νοημοσηνη δεν θα μου την προσβαλης ουτε εσυ ουτε κανενας αλλος/αλλη εδω μεσα...
α αληθεια ειναι οτι πρεπει να ξεκινησεις απο πρωτη δημοτικου
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
1
Like
2.368
Πόντοι
456
α αληθεια ειναι οτι πρεπει να ξεκινησεις απο πρωτη δημοτικου
συμφωνα με το Μπαμπινιωτη το καλυβω γραφεται με υψιλον ,αν βγαινει απο τα Καλυβια Αττικης ,οχι με ητα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
453
Κριτικές
194
Like
10.682
Πόντοι
30.733
Χαιρετώ ή μάλλον καλησπεριζω την παρέα, έχει μήπως κανείς εμπειρία με αυτή εδώ?


Την είχα πάρει πριν δύο χρόνια
Είναι cross δεν έχει βιζια και δεν έχει πάρει ορμόνες.
Βασικά ένα πολύ θυλιπρςπες αγόρι.
Μεγάλο πουτανακι παντός τα κάνει όλα .με 50 ευρώ έκατσε δύο ώρες και ευχάριστη παρέα
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
208
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Έχει πάει κανένας τελευταία Εύα Νίκαια; Τί χρεώνει; Σκέφτομαι να πάω απόψε αλλά θαελα να ξέρω τι παίζει από τιμές. Δεν μ αρέσει να την πάρω να την ρωτήσω και να της ρίξω τελικά άκυρο...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
Την είχα πάρει πριν δύο χρόνια
Είναι cross δεν έχει βιζια και δεν έχει πάρει ορμόνες.
Βασικά ένα πολύ θυλιπρςπες αγόρι.
Μεγάλο πουτανακι παντός τα κάνει όλα .με 50 ευρώ έκατσε δύο ώρες και ευχάριστη παρέα
Είναι όντως και ενεργητική ή στα πλαίσια τού δηλώνω-ενεργητική-γιατί-οι-περισσότεροι-τον-τρώνε-οπότε-ας-γράψω-ότι-γαμώ-κι-όλας-κι-ας-μη-μου-σηκώνεται-ούτε-με-γερανό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom