Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (8 μέλη και 48 επισκέπτες)

Gold-2024

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
παιδια με την συννενοηση εαν δεν το εχεις στα αγγλικα πως κλεινεις ραντεβου με μια ξενη
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
θεωρω οτι πρεπει ν τυρουνται καπιες καταστασεις γιατι μπορει καποιοι να βρεθουν προεκπλιξεων !!!!!
Προσυπογράφω!!!!! Τα ψηφιακά μας ίχνη είναι εύκολο να διαπιστώσουν ποιος είναι ο εκάστοτε λογαριασμός και ο καθένας που εκφράζει την άποψη του πρέπει , να γνωρίζει ότι δεν μπορεί να υπερβαίνει τα εσκαμμένα!!!!
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
32
Like
48
Πόντοι
0
μουτρο για πες μας μενει μονη ποσα εδοσες περνει παζαρια???πραγματηκα ειναι πολυ ωραιο μ αρεσει κ μενα!!!
Νομίζω πως μένει μόνη, όπως είπα δεν μιλάει καθόλου αγγλικά, με το που έκατσα στο κρεβάτι είπε "money" και της έδωσα ένα 100 για μισή ώρα, πήρε τα λεφτά και ξεκινήσαμε, στην συνάντηση μας ήμουν παθητικός, έχει μεγάλο εργαλείο και συν ότι έχυσε, αλλά όπως είπα η συνεννόηση είσαι σημαντικός κλάδος και άμα δεν μιλάει αγγλικά τότε υπάρχει πρόβλημα
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
32
Like
48
Πόντοι
0
Λοιπόν μόλις συνάντησα αυτήν εδώ
Και έχω να πω ότι από ομορφιά σκίζει ίσως να είναι η πιο ωραία τρανς που έχω βρεθεί, μιλάει καλά αγγλικά ΑΛΛΑ βαριέται που ζει,πήγα για μισή ώρα (100) και στα 20 λεπτά τελειώσαμε, καθισα στο κρεβάτι αφού έκανα μπάνιο και μου ξεκινήσει το μπλα μπλα ,δεν άπλωσε το χέρι της πάνω μου δεν μου πήρε καν πιπα,ήμουν παθητικος της σηκώθηκε μεν αλλά ήταν πολύ μικρή, μετά από κάνα 15 που πηδιομασταν γύρισα να την δω και είδα πως κοιτούσε το ρολόι της, οπότε τελείωσα βιαστικά έκανα μπάνιο και την έκανα, κρίμα τα λεφτά
 

Idk3331

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
105
Πόντοι
0
Προτείνετε καμία καλή ενεργιτική
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Καμία μαυρουλα τρανς παίζει τώρα;
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΉ
Είπα να παίξω μπάλα με κάτι πιο οικονομικό, τι το ήθελα?παιδιά μπαίνω στο διαμέρισμα και βρωμουσε μπαφιλα και κατουρο,πέρα από αυτό είχε ένα δωμάτιο που κρυβόταν από μια μεγάλη κουρτίνα και ακουγοντουσαν κάτι τύποι να μιλάνε (μάλλον Αλβανοί) μπαίνουμε στο δωμάτιο το οποίο είναι σκοτεινό και αρνείται να ανοίξει το φως αλλά από το λίγο που είδα...... ήταν σαν τον σρεκ ντυμένος γυναίκα ότι πιο άσχημο έχω δει ,εννοείται πως έφυγα,αυτό που με νευριάζει είναι το σαιτ που επιτρέπει κάτι τέτοιο,δεν γίνεται στο σαιτ να φαίνεται εμφάνισιμη και απο κοντά να είναι σαν ανάποδο γαμωτο
εφυγες χωρις ανταλλαγμα?
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Προσυπογράφω!!!!! Τα ψηφιακά μας ίχνη είναι εύκολο να διαπιστώσουν ποιος είναι ο εκάστοτε λογαριασμός και ο καθένας που εκφράζει την άποψη του πρέπει , να γνωρίζει ότι δεν μπορεί να υπερβαίνει τα εσκαμμένα!!!!
πιστευω οτι ανεβασα ενα βιντεο απ το you tube που απλα ειναι μια συνεντευξη . Αν παρ ολα αυτα πιστευετε οτι παραβιαστηκε κατι, ζητω απ το διαχειριστη να το κατεβασει! Πως θα μπορουσε να γινει αυτο? το εκανα εν αγνοια μου μη γνωριζοντας οτι ειναι κατι προσβλητικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Θεωρώ ότι ήμουν σαφέστατος στην απάντηση που έδωσα !!! Θα το επαναλάβω πιο λιανά για να γίνει κατανοητό !!!!
Το συγκεκριμένο προσωπο έδωσε μια συνέντευξη σε δημόσιο ιστότοπο!!!!
Φέρνοντας εδω ένα βίντεο από άλλον ιστότοπο εκθέτοντας το προσωπο αυτό, συμπράτεις με έναν τρόπο στην διαπόμπευση του!!! Ποσω μαλλον όταν στο βίντεο αυτό αναφέρεται στις καλλιτεχνικες της ανησυχίες και όχι στις ερωτικες της συνευρέσεις!!!!
Ευχομαι να έγινα κατανοητός !!!! Εάν οχι έχω και παράδειγμα !!!!
Εάν ήσουν δικηγόρος και παράλληλα είχες έντονη σεξουαλικη δραστηριότητα (δημοσιεύοντας φωτογραφικό υλικό σε site γνωριμιών ) ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΟΥ(για προφανέστατους λόγους) αλλά για την καυλα σου, και έφερναν υλικό από δημόσια συνέντευξη σου ( πχ για κάποια υπόθεση που θα αφορούσε την δικηγορική σου ιδιότητα) τότε αυτό θα λεγόταν
ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ!!!!
Ευχαριστω και συγγνώμη για την μακροσκελέστατη απάντηση !!!!
δεν ειδα αυτη τη διασταση . ζητω συγνωμη . Πως μπορω να ζητησω απ το διαχειριστη να το κατεβασει?
 

klounis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!
Η Vivian aξίζει; Φαίνεται να έχει συμπαθητικό πρόσωπο και ωραίο σώμα.
 

transkarmen

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
δεν ειδα αυτη τη διασταση . ζητω συγνωμη . Πως μπορω να ζητησω απ το διαχειριστη να το κατ

δεν ειδα αυτη τη διασταση . ζητω συγνωμη . Πως μπορω να ζητησω απ το διαχειριστη να το κατεβασει?
Θα έπρεπε πριν γράψετε οτιδήποτε αφορά προσωπικά δεδομένα να διαβάσετε κυριε τους ορους του σαιτ που με την εγγραφή σας σ αυτο υπογράφετε οτι θα εφαρμόζετε, η εμμονή σας λόγω απόρριψης όμως, σας κανει οπως ερευνήσαμε κ καταγράψαμε να εκθέτετε ακόμα κ υπολήψεις ,.Επιφυλασσόμαστε κάθε νόμιμου δικαιώματος μας μ ότι οριζει η ελληνική νομοθεσία για τέτοιες περιπτώσεις
 

transkarmen

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
δεν ειδα αυτη τη διασταση . ζητω συγνωμη . Πως μπορω να ζητησω απ το διαχειριστη να το κατεβασει?
Το άτομο αυτό εχει παραβιάσει ολους τους κανόνες κ ορους του σαιτ γιατι το αφήνετε να ειναι ακόμα μέλος?
 

transkarmen

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
πιστευω οτι ανεβασα ενα βιντεο απ το you tube που απλα ειναι μια συνεντευξη . Αν παρ ολα αυτα πιστευετε οτι παραβιαστηκε κατι, ζητω απ το διαχειριστη να το κατεβασει! Πως θα μπορουσε να γινει αυτο? το εκανα εν αγνοια μου μη γνωριζοντας οτι ειναι κατι προσβλητικο.
Τα ορια ξεπερασες κ εχει επιπτωσεις , cyberbullying κανεις εδω μεσα , τοσοι ανθρωποι εδω μεσα εσυ βρεθηκες ο εξυπνος?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
πιστευω οτι ανεβασα ενα βιντεο απ το you tube που απλα ειναι μια συνεντευξη . Αν παρ ολα αυτα πιστευετε οτι παραβιαστηκε κατι, ζητω απ το διαχειριστη να το κατεβασει! Πως θα μπορουσε να γινει αυτο? το εκανα εν αγνοια μου μη γνωριζοντας οτι ειναι κατι προσβλητικο.
Κατέβηκε.
 

transkarmen

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Προσυπογράφω!!!!! Τα ψηφιακά μας ίχνη είναι εύκολο να διαπιστώσουν ποιος είναι ο εκάστοτε λογαριασμός και ο καθένας που εκφράζει την άποψη του πρέπει , να γνωρίζει ότι δεν μπορεί να υπερβαίνει τα εσκαμμένα!!!!

Θεωρώ ότι ήμουν σαφέστατος στην απάντηση που έδωσα !!! Θα το επαναλάβω πιο λιανά για να γίνει κατανοητό !!!!
Το συγκεκριμένο προσωπο έδωσε μια συνέντευξη σε δημόσιο ιστότοπο!!!!
Φέρνοντας εδω ένα βίντεο από άλλον ιστότοπο εκθέτοντας το προσωπο αυτό, συμπράτεις με έναν τρόπο στην διαπόμπευση του!!! Ποσω μαλλον όταν στο βίντεο αυτό αναφέρεται στις καλλιτεχνικες της ανησυχίες και όχι στις ερωτικες της συνευρέσεις!!!!
Ευχομαι να έγινα κατανοητός !!!! Εάν οχι έχω και παράδειγμα !!!!
Εάν ήσουν δικηγόρος και παράλληλα είχες έντονη σεξουαλικη δραστηριότητα (δημοσιεύοντας φωτογραφικό υλικό σε site γνωριμιών ) ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΟΥ(για προφανέστατους λόγους) αλλά για την καυλα σου, και έφερναν υλικό από δημόσια συνέντευξη σου ( πχ για κάποια υπόθεση που θα αφορούσε την δικηγορική σου ιδιότητα) τότε αυτό θα λεγόταν
ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ!!!!
Ευχαριστω και συγγνώμη για την μακροσκελέστατη απάντηση !!!!
Ευχαριστώ πολύ !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom