Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Στο κέντρο της Αθήνας, Κολωνάκι!!! Πολύ καυλιαρα και το απολαμβάνει και η ίδια πολύ !!!! Καυλοφατσα, τέλειο τσιμπουκι και κωλαρα!!!
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους. Έχει κανείς πληροφορίες για το παρακάτω μωρό;
Και τις 2 φορές που την επισκέφτηκα το απόλαυσα όσο τίποτε άλλο!!!! Καυλιαρα με τα όλα της!!!
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
386
Like
758
Πόντοι
81

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
762
Πόντοι
361

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

33 Καλλέργη​

δεληγιωργη εχει αλλο ενα
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.848
Πόντοι
7.135
  • Like
Αντιδράσεις: Easg31

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς συναγωνιστής τριο με 2 τρανς; Θα με ενδιέφερε και για τριο με άλλον άντρα και μια τρανς
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
εχουμε καμια γνωμη για καρμεν?
ειναι η πρωην ηθοποιος Μινα Ορφανου.Καμμια σχεση με τοτε, εμφανισιακα. Επισης μεγαλη ξεπετα του στυλ ασε τα λεφτα στο ταπεζι και γδυσου. Μετα τζιφος. Σε κοιταζει αφ υψηλου , λες και εισαι σκουπιδι...
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Xxx Trans Nicole xxx

Με αυτη εχει παει κανεις? Της κλεινω ραντεβου μετα εξαφανιζεται. η προσωποποιηση της ασυνεπειας. Μετα μου λεει "οτι κουραστηκε , δε μ ενδιαφερει βρες αλλη. δε τρχει τιποτα.Αυριο παλι." Αυτο εχει γινει 4- 5 φορες! μεγαλο @ρχιδι. Επισης οι τμες της εξαρτωνται απ τη καβλα της . Τη μια μου λεει 60 ευρω αλλη φορα μου εχει πει 120. Αλλη φορα παλι μου ζηταγε λεφτα απο iris να προκαταβαλω. Εχει λεει χωρο εξαρχεια. ψαχνω να βρω ενα τροπο να τη στησω σε καπου μακρυα να κρυωπαγησει. Εχω αγανακτησει
 
  • Like
Αντιδράσεις: acmath

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Καλή χρονιά σε όλους. Έχει κανείς πληροφορίες για το παρακάτω μωρό;
Αν εισαι τυχερος κι εχει πλυθει και δε βαριεται ειναι οκ! κολωνακι μενει.
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Αν εισαι τυχερος κι εχει πλυθει και δε βαριεται ειναι οκ! κολωνακι μενει.
Δεν συμφωνώ μαζί σου !!!! Λαμπερή πεντακάθαρη μοσχοβολάει και με πολύ ορεξη στο παιχνιδι!!!! Ίσα ίσα επιβαλει και στον άλλον εάν έχει ανάγκη από ντουζ να κάνει!!!! Η αλήθεια είναι ότι έχει μόνιμο πελατολόγιο και όπως είναι φυσικό πρέπει να γουστάρει και τον άλλον!!! Επισης πεντακάθαρος χωρος κατι που στις περισσότερες των επισκέψεων που έχω κάνει σε αλλες σπανίζει !!!! Την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
ειναι η πρωην ηθοποιος Μινα Ορφανου.Καμμια σχεση με τοτε, εμφανισιακα. Επισης μεγαλη ξεπετα του στυλ ασε τα λεφτα στο ταπεζι και γδυσου. Μετα τζιφος. Σε κοιταζει αφ υψηλου , λες και εισαι σκουπιδι...
Επισης και αυτη πολύ Καλη εάν σε γουστάρει !!!!
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Δεν συμφωνώ μαζί σου !!!! Λαμπερή πεντακάθαρη μοσχοβολάει και με πολύ ορεξη στο παιχνιδι!!!! Ίσα ίσα επιβαλει και στον άλλον εάν έχει ανάγκη από ντουζ να κάνει!!!! Η αλήθεια είναι ότι έχει μόνιμο πελατολόγιο και όπως είναι φυσικό πρέπει να γουστάρει και τον άλλον!!! Επισης πεντακάθαρος χωρος κατι που στις περισσότερες των επισκέψεων που έχω κάνει σε αλλες σπανίζει !!!! Την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!
μπορει να αλλαξε.Εγω πηγα προ covit. μου ζητησε 40 . Γενικα βαριοτανε . Μου ειπε οτι ειχε μολις τελειωσει απο ραντεβου και γενικα δεν εκανε τιποτα. Βεβαια οπως λες μπορει να μη γουσταρε. Ομως οτι δεν ειχε πλυθει καλα ειναι αδιαμφησβητητο και το παραδεχτηκε. Συμφωνησα να παρω το ενα 20αρικο κι εφυγα
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Επισης και αυτη πολύ Καλη εάν σε γουστάρει !!!!
βασικα δε τη γουσταρα ουτε εγω.δεν ειναι αυτο που βλεπεις στη Στρελλα. Εχει τουπέ και πολυ κακη συμπεριφορα. Μου εδωσε διευθυνση στο απεναντι πεζοδρομιο για να με τσεκαρει και μετα με φωναξε στην αλλη πλευρα στο διαμερισμα της. Μετα μου ζητησε να γδυθω στο σκοταδι και να ειμαι καβλωμενος. Αυτα ειναι γελοιοτητες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom