Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (10 μέλη και 46 επισκέπτες)

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ !!!!!
Έδωσα μια αυτονόητη απάντηση !!!! Γιατί δυστυχώς πολλες φορές προσπαθώντας να υπερβούν τον ρόλο αυτού του φόρουμ , θίγουν υποληψεις καταστρατηγώντας βασικές αρχές και αξίες!!!
Το ότι μια κοπελα έχει έντονη την ερωτική επιθυμία για ερωτικες συνευρέσεις, δεν συνεπάγεται και κατι το μεμπτον!!!
Άλλο η σεξουαλικη της δραστηριότητα και άλλο η υπόλοιπη προσωπική κοινωνική και επαγγελματική της ζωή!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Απλα θ ιελα ν πω οτι τ αυτονοοτα πραλιποντε γιατι πανω Πολα ειμαστε κ ανθρωποι τ φιλια μ σ ολους κ τινω ν εγκαταλιπω μ αυτα π βλεπω απο μεριας μας
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
εμένα πάντως μου κάνει εντύπωση πως όταν κάποιο μέλος γράψει κάτι "αρνητικό" για κάποια τρανς, τραβεστί, κρός ντρέσσερ, άσχετα αν έχει δίκιο ή όχι, ως δια μαγείας εκείνη φτιάχνει λογαριασμό στο σάιτ κι έρχεται να τα "χώσει" ή να βρει το δίκιο της... νομίζω ότι τέτοια πράγματα μπορούμε να τα λύνουμε και μεταξύ μας, δεν χρειαζόμαστε "βαθιά λαρύγγια".. κι αν δεν ξέρετε τον όρο κοιτάχτε στο λεξικό τη λέξη "ρουφιάνος"
 

johntfcd

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0

Καλησπέρα συναγωνιστές - έχουμε πληροφορίες εδώ?

Ευχαριστώ
 

johntfcd

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0


Επίσης και τα φωτα σας σε αυτές τις δύο περιπτώσεις - ευχαριστώ
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
Τα ορια ξεπερασες κ εχει επιπτωσεις , cyberbullying κανεις εδω μεσα , τοσοι ανθρωποι εδω μεσα εσυ βρεθηκες ο εξυπνος?
Βάζετε επαγγελματικές αγγελίες τουλάχιστον απ το 2016. Όλοι αυτοί οι άνθρωποι που σας επισκέφτηκαν όλα αυτά τα χρόνια, πιστεύετε ότι κράτησαν το στόμα τους κλειστό? Δεν θα διέδιδαν ποια είστε? Πιστεύετε ότι εγώ είμαι αυτός που μίλησε το 2024? Μπορείτε να ψάξετε στο ιντερνετ αλλά και μέσα στη κοινωνία και θα διαπιστώσετε ότι πρόκειται για κάτι γνωστό.

Προσωπικά σας επισκέφτηκα το 2018 και ήδη μου είχαν πει ότι πίσω απ την συγκεκριμένη βρίσκεται η τάδε.

Το ότι συνεύρεση δεν ήταν επιτυχής δεν έχει να κάνει με εσάς. Όπως βλέπετε κάποιοι δε θα συμφωνήσουν μ αυτά που γραφω. Όμως, το ότι περιέγραψα τα της συνεύρεσης σ ένα σχετικά κλειστό forum, που όλοι σχολιάζουν με αυτό το τρόπο δεν αποτελεί bulling. Έχετε εγγραφεί μόνο 4 μέρες σ αυτό το σαιτ αλλά αν διαβάσετε στα forum, θα καταλάβετε ότι έτσι πάνω κάτω όλοι περιγράφουν. Είναι απόψεις, κουτσομπολιό γενικά μπλα μπλα.
 

transkarmen

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Βάζετε επαγγελματικές αγγελίες τουλάχιστον απ το 2016. Όλοι αυτοί οι άνθρωποι που σας επισκέφτηκαν όλα αυτά τα χρόνια, πιστεύετε ότι κράτησαν το στόμα τους κλειστό? Δεν θα διέδιδαν ποια είστε? Πιστεύετε ότι εγώ είμαι αυτός που μίλησε το 2024? Μπορείτε να ψάξετε στο ιντερνετ αλλά και μέσα στη κοινωνία και θα διαπιστώσετε ότι πρόκειται για κάτι γνωστό.

Προσωπικά σας επισκέφτηκα το 2018 και ήδη μου είχαν πει ότι πίσω απ την συγκεκριμένη βρίσκεται η τάδε.

Το ότι συνεύρεση δεν ήταν επιτυχής δεν έχει να κάνει με εσάς. Όπως βλέπετε κάποιοι δε θα συμφωνήσουν μ αυτά που γραφω. Όμως, το ότι περιέγραψα τα της συνεύρεσης σ ένα σχετικά κλειστό forum, που όλοι σχολιάζουν με αυτό το τρόπο δεν αποτελεί bulling. Έχετε εγγραφεί μόνο 4 μέρες σ αυτό το σαιτ αλλά αν διαβάσετε στα forum, θα καταλάβετε ότι έτσι πάνω κάτω όλοι περιγράφουν. Είναι απόψεις, κουτσομπολιό γενικά μπλα μπλα.
Προφανώς δεν έχετε αίσθηση τι σημαίνει δημόσιο κ τι ιδιωτικο , ιδιωτικο κουτσομπολιό είναι όταν μιλας προσωπικά σε dm με κάποιον , εδώ που εσείς το θεωρείται σχετικά κλειστο σας πληροφορώ οτι ειναι περα για περα ανοιχτο κ 2 απαντησεις πιο πανω δειτε τι ρωτανε...... Το να μη σ αρεσα να με θεωρεις παραμορφωμενη, ασχημη κτλ ειναι δικαιωμα σου να το γραψεις σαν κουτσομπολιο για την Καρμεν που λεει η αγγελια , το να δινεις ονοματα κ προσωπικα δεδομενα δημοσια βαση του νομου

ΝΟΜΟΣ 4624/2019 περι προσωπικων δεδομενων , αποτελει ποινικο αδικημα ,​

και σε ρωτω τωρα αν φας μια αγωγη και καλεσω καναλια , δημοσιογραφους κτλ κ σε κανω φιρμα στο πανελληνιο θα φταιω? η τοτε θα ειμαι εκδικητικη κ κακια? Ευχομαι να σου γινει μαθημα κ να βαζεις ορια στο εξης μεχρι που εχεις δικαιωμα να φτασεις .......
Αν νομιζετε οτι τα ατομα του περιθωριου οπως νομιζετε εσεις κ καποιοι πιο πανω που μιλανε περι ρουφιανων κτλ δεν μπορουν να υπερασπιστουν τον εαυτο τους επειδη εκαναν μονο 5 μηνυματα , θελετε να σας διαψευσω οτι μπορουν?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Σβήστηκαν αρκετά μηνύματα. Όποιος αναφέρει ξανά όνομα, προσωπικά δεδομένα κλπ., ban.
(Report αν μου ξέφυγε κανένα)...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606


Επίσης και τα φωτα σας σε αυτές τις δύο περιπτώσεις - ευχαριστώ
Τις εχω παρει κ τ δυο δεν ξετρελαθηκα μ τ 2 μ τ πρωτη η εμπειρια μου ηταν εντελως ακυρη κ εφηγα στ μεση ....Δεν θελω ομως ν τ παρω πανω μ γιατι μπορει απλα ν ηταν μ κακη στιγμη ...αν ομως τωρα σ τρελενη η εμφανοση μπορεις ν δοκημασεις κ ν μ φρεσκαρεις κ τ δικια μας μνιμη
 

Nikolakiss18cm

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
36
Like
56
Πόντοι
0


Επίσης και τα φωτα σας σε αυτές τις δύο περιπτώσεις - ευχαριστώ
Έχω πάει με τη κάτω παθητική γουστάρει το γαμησι μπορεί και να χύσει άνετη με χρόνο συνηθως
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
Πάνε οι τρανς σε παραλία γυμνιστών;;
Φίλε μου νομίζω πάνε. Συνήθως πάνε σε παραλίες γυμνιστών όπως εξάλλου όλοι οι άλλοι/ες, είτε str8 είτε τρανς είτε γυναίκες είτε ό,τι θέλεις. Στην Αθήνα νομίζω καλοκαίρια στη Βάρκιζα Λιμανάκια ή και σε άλλα μέρη. Δεν νομίζω να έχουν κάποιο "ιδιαίτερο" στέκι - παραλία. Αυτό έχω δει και αυτό πιστευω.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Φίλε μου νομίζω πάνε. Συνήθως πάνε σε παραλίες γυμνιστών όπως εξάλλου όλοι οι άλλοι/ες, είτε str8 είτε τρανς είτε γυναίκες είτε ό,τι θέλεις. Στην Αθήνα νομίζω καλοκαίρια στη Βάρκιζα Λιμανάκια ή και σε άλλα μέρη. Δεν νομίζω να έχουν κάποιο "ιδιαίτερο" στέκι - παραλία. Αυτό έχω δει και αυτό πιστευω.
Έχεις δει στα λιμανάκια;
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281

Επίσκεψη σε αυτη:
Εμφανισιακά όπως στις φωτο.
Χώρος μπουρδελο και όχι καθαρός
Βιαζόταν να ξεμπερδεύουμε
Γενικά δεν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom