Νέα

Trans στη Λάρισα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tslov3r
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 458
  • Εμφανίσεις 136K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo1402

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
85
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά .
Τι γνώμη έχετε για την συγκεκριμένη?


Δεν έχω καμία εμπειρία,θέλω να δοκιμάσω παθητικό ρόλο και ότι βγει.
Φαίνεται πάντως ότι έχει αρκετά όμορφο πρόσωπο
Σχετικα ομορφη κρος με καλο εργαλειο. Αν θυμαμαι 60 ευρω αλλα ψιλο ξεπετα
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Σχετικα ομορφη κρος με καλο εργαλειο. Αν θυμαμαι 60 ευρω αλλα ψιλο ξεπετα
Οκ thanks.
Θα πάω και θα σας πω εντυπώσεις xD.
Έτσι και αλλιώς αυτή την περίοδο δεν έχω και άλλες επιλογές..Μόνο αυτή βλέπω είναι Λάρισα.
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Σχετικα ομορφη κρος με καλο εργαλειο. Αν θυμαμαι 60 ευρω αλλα ψιλο ξεπετα
Ξέχασα εντελώς να γράψω κριτική αλλά από τότε δεν ξαναήρθε Λάρισα για αυτό κιόλας...
Γενικά σώμα έχει πάρα πολύ καλό και είναι ψηλή..Πρόσωπο θα έλεγα έχει πανέμορφο.
Εργαλείο πολύ δυνατό αν και νομίζω ότι μικρότερο από τα 20 που λέει .
Θα συμφωνήσω όμως με το σχόλιο από πάνω που είπε ότι είναι ξεπετα.Φανηκε ότι το κάνει σαν αγγαρεία και ήταν με το ρολόι στο χέρι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
τ ψυνω για παθητικο της κομματι εδω και καιρο κ ολο ακυρο μ χρεωνει !!!!!λες ν φτεει που τ λεω ν μ κατσει ??
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
τ ψυνω για παθητικο της κομματι εδω και καιρο κ ολο ακυρο μ χρεωνει !!!!!λες ν φτεει που τ λεω ν μ κατσει ??
Αν αναφέρεσαι σε αυτήν που έγραψα...Νομίζω ότι είναι μόνο ενεργητική (η αν παίζει παθητικά το κάνει πολύ πολύ σπάνια!)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
ας τ κανει γ μενα μονο !!!!!!!!λες να χουμε κονταρομαχιες???
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά! Αλλά αν είναι να παίξετε κονταρομαχια ,τουλάχιστον χρησιμοποιηστε τα φωσφοριζέ προφυλακτικά (duo glow)ώστε να νομίζετε ότι είστε στο σύμπαν του star wars.
Άλλη φάση λέμε!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
μουτρο τ μονο που θελω να σου πω ειναι οτυ απλα δεν παιζει αυτο που λες εχω ελπηδες να ανταπεξερθω καποια στιγμη
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Μην τα παρατάς φίλε μου, για κάθε πόρτα σίγουρα υπάρχει και ένα κλειδί που μπορεί να την ανοίξει
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Τίποτα πολύ νέκρα στην Λάρισα τον τελευταίο καιρό .
Μόνο κάτι τυπισσες με κοκορέτσια είναι...
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
272
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
1

Καλησπέρα σε όλους. Έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ με το άθλημα, σήμερα μπήκα και είδα ότι έχει έρθει αυτό στην Λάρισα. Αυτό που μου κέρδισε το ενδιαφέρον είναι πως γράφει στην αγγελία ότι τα καταπίνει. Έχει κανείς εμπειρία;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481

Καλησπέρα σε όλους. Έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ με το άθλημα, σήμερα μπήκα και είδα ότι έχει έρθει αυτό στην Λάρισα. Αυτό που μου κέρδισε το ενδιαφέρον είναι πως γράφει στην αγγελία ότι τα καταπίνει. Έχει κανείς εμπειρία;
Αυτό και μόνο θα έπρεπε να σε αποθαρρύνει νομίζω...
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
272
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
1
Αυτό και μόνο θα έπρεπε να σε αποθαρρύνει νομίζω...
Ρε φίλε, χωρίς παρεξήγηση αλλά σταμάτα να απαντάς στα ποστ μου τις άσχετες μαλακίες σου. Κουράζεις. Ρωτάω κάτι συγκεκριμένο εφόσον δεν έχεις να απαντήσεις κάτι σε αυτό, ασχολήσου με κάτι άλλο.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
Ρε φίλε, χωρίς παρεξήγηση αλλά σταμάτα να απαντάς στα ποστ μου τις άσχετες μαλακίες σου. Κουράζεις. Ρωτάω κάτι συγκεκριμένο εφόσον δεν έχεις να απαντήσεις κάτι σε αυτό, ασχολήσου με κάτι άλλο.
Μαλακίες "φίλε" μου απαντάς εσύ!!! Όταν κάποιος ρωτάει κάτι να μην απαντήσουμε? Εισαι με τα καλά σου? Αντε τράβα από εδώ που θα μας την πεις που σου σου απαντήσαμε!
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
Ρε τρόμπα δες τις δύο τελευταίες απαντήσεις που μου έχεις δώσει. Την μία είχα ρωτήσει για συγκεκριμένη τρανς και μου απαντάς με υφάκι γιατί ρωτάω για αυτήν ενώ είναι κάποιες άλλες στην πόλη μου λες και είσαι ο νταβατζής τους. Ξαναρωτάω τώρα για μία άλλη αν έχει κανεις εμπειρία και μου απαντάς πάλι κάτι άσχετο.Δεν θυμάμαι να σε ρώτησα να μου πεις τη γνώμη σου αν πρέπει να εμπιστευτώ ή όχι κάποια που τα καταπίνει.Εφόσον δεν έχεις να απαντήσεις κάτι στην ερώτηση, μην πετάς απλά μαλακίες.Ενα κ ένα κανει δύο.
Τρόμπας είσαι και μάλιστα μεγάλος, όντως ένα και ένα κάνουν δύο, μέχρι εκεί φτάνει η μόρφωση και το επίπεδο σου. Αντε και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου, ούτε τα κλικ του πληκτρολογίου δεν αξίζεις!
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
272
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
1
Τρόμπας είσαι και μάλιστα μεγάλος, όντως ένα και ένα κάνουν δύο, μέχρι εκεί φτάνει η μόρφωση και το επίπεδο σου. Αντε και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου, ούτε τα κλικ του πληκτρολογίου δεν αξίζεις!
Τρόμπας είσαι και μάλιστα μεγάλος, όντως ένα και ένα κάνουν δύο, μέχρι εκεί φτάνει η μόρφωση και το επίπεδο σου. Αντε και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου, ούτε τα κλικ του πληκτρολογίου δεν αξίζεις!
Τελεια το λύσαμε .. κρατα τα κλικ σου για σένα.
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0






Να φανταστώ δεν μπαίνω καν στον κόπο;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481






Να φανταστώ δεν μπαίνω καν στον κόπο;
Κοκορέτσια για το Πάσχα!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.162
Πόντοι
606
καποτε επρεπε να παρεις τηλ ....τωρα σ παρακαλαν ν στειλεις στ viber ρε που φτασαμε ....
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
καποτε επρεπε να παρεις τηλ ....τωρα σ παρακαλαν ν στειλεις στ viber ρε που φτασαμε ....
Χμμ ανάλογα..Εγώ που γενικά είμαι ντροπαλός μου βγαίνει πολύ πιο εύκολα να στείλω μήνυμα..
Προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου αυτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom