Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Δε νομιζω να χανει,αντιθετως,εχεις δει πως κανουν αμα ποσταρει φωτο?(κατα τα αλλα δε παρακολουθω το thread :grin:)
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Δε νομιζω να χανει,αντιθετως,εχεις δει πως κανουν αμα ποσταρει φωτο?(κατα τα αλλα δε παρακολουθω το thread :grin:)
  Ωραια ! ναι σημερα , αυριο, αντε και μεχρι την αλλη βδομαδα, κουραζει στο τελος.Να τα δηξει, με μετρο ρε φιλε.Και στο φιναλε μας δειχνη δυο τρανς και καλα να γλυφονται , που σιγουρα αυτες γελανε οταν βγαζουν τις φοτογρ. και εμεις τωρα πρεπει να καβλωσουμε
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
  Ωραια ! ναι σημερα , αυριο, αντε και μεχρι την αλλη βδομαδα, κουραζει στο τελος.Να τα δηξει, με μετρο ρε φιλε.Και στο φιναλε μας δειχνη δυο τρανς και καλα να γλυφονται , που σιγουρα αυτες γελανε οταν βγαζουν τις φοτογρ. και εμεις τωρα πρεπει να καβλωσουμε
Και στις τσοντες το ιδιο κανουν βρε παλιοτομαρο τι σημαινη δηλαδη οτι δεν πρεπει να τις βλεπουμε??
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
  Ωραια ! ναι σημερα , αυριο, αντε και μεχρι την αλλη βδομαδα, κουραζει στο τελος.Να τα δηξει, με μετρο ρε φιλε.Και στο φιναλε μας δειχνη δυο τρανς και καλα να γλυφονται , που σιγουρα αυτες γελανε οταν βγαζουν τις φοτογρ. και εμεις τωρα πρεπει να καβλωσουμε

Μωρο μου αν δεν σε αφορα το θρεντ της κοπελας για ποιο λογο μπαινεις; Η κοπελα ετσι γουσταρει να διαφημισει τη δουλεια της και τουλαχιστον τα δυο κοριτσια προσφερουν αψογο θεαμα.

Μακια! Μακια!! Μακια!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
καλα καλα στις 11 στο καφε καστρο  στο μεταξουργειο εχω ραντεβου μεναν μαλακα σα κιεσενα ελα κιεσυ και δε θα χασεις...
Θα πας τελικα?
Σε ποιον να στοιχηματισω?
Περα απο την πλακα ξεκολατε τις μαλακιες..
  Ωραια ! ναι σημερα , αυριο, αντε και μεχρι την αλλη βδομαδα, κουραζει στο τελος.Να τα δηξει, με μετρο ρε φιλε.Και στο φιναλε μας δειχνη δυο τρανς και καλα να γλυφονται , που σιγουρα αυτες γελανε οταν βγαζουν τις φοτογρ. και εμεις τωρα πρεπει να καβλωσουμε
Σε διαβεβαιω οτι πολλοι καυλωνουν και σου ξαναλεω οτι αν δε θες δε βλεπεις..και εξαλλου η δουλεια της ειναι,αμα δε διαφημηστει τι θα κανει?
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Και στις τσοντες το ιδιο κανουν βρε παλιοτομαρο τι σημαινη δηλαδη οτι δεν πρεπει να τις βλεπουμε??
  Το θεωρο πολυ κουραστηκο και ειμαι σιγουρος οτι το κανει μονο και μονο γιατι πρεπει να εχει πατωσει.Εξαλου για την εν λογο κυρια στο κυκλο ακουγοντουσαν διαφορα, ακομη οτι της πηραν το βιβλιαριο υγειας, με αυτα που εκανε βεβαιως και αναρωτιεμαι αν δουλεβει νομιμα και αν προσεχουν οι διαφοροι μαζι της
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
   Το θεωρο πολυ κουραστηκο και ειμαι σιγουρος οτι το κανει μονο και μονο γιατι πρεπει να εχει πατωσει.Εξαλου για την εν λογο κυρια στο κυκλο ακουγοντουσαν διαφορα, ακομη οτι της πηραν το βιβλιαριο υγειας, με αυτα που εκανε βεβαιως και αναρωτιεμαι αν δουλεβει νομιμα και αν προσεχουν οι διαφοροι μαζι της

Δεν ξερω τι εννοεις με αυτα που λες, δεν εισαι καθολου σαφης κι αφηνεις περιεργα υπονοουμενα για μια κοπελα που ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ και δεν σε ενοχλησε. Η κακια χτυπαει κοκκινο αποψε...
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ωραια τοτε ,ας αφησουμε την ιδια να μας πει γιατι της κρατησαν το βιβλιαριο υγειας στο γιατρο που περνανε.Και το ξερω απο πρωτο χερι σιγουρα
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
   Το θεωρο πολυ κουραστηκο και ειμαι σιγουρος οτι το κανει μονο και μονο γιατι πρεπει να εχει πατωσει.Εξαλου για την εν λογο κυρια στο κυκλο ακουγοντουσαν διαφορα, ακομη οτι της πηραν το βιβλιαριο υγειας, με αυτα που εκανε βεβαιως και αναρωτιεμαι αν δουλεβει νομιμα και αν προσεχουν οι διαφοροι μαζι της

Τελικα πρεπει να εχεις προβλιμμα μεγαλο με της Τρανς γενικως απ οτι ειδα και στο προφιλ σου μονο με της τρανς ασχολισε δεν εχεις κανενα αλλο ενδειαφερων θεμα εδω μεσα να κοιταξης ??????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Και απ οτι μπορειτε να δειτε κι ολοι οι υπολοιπη με μια ματια στο προφιλ του θα καταλαβετε για το τι προκιτε να ειναι ο κυριος αν ειναι και κυριος γιατη πλεων εδω μεσα αμφιβαλο πολυ  για πολλα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Κι οσο για τα χαρτια μου η για το βιβλιαριο μου κι ολαις αυταις της αειδιες που ξεστομηζης εγω μπωρο να στα διξω και σε σενα αλλα και σε ολους !!!!!!!!!!! μηπως τελικα εχεις προβλιμμα υγειας οπως λεει κι ο ψινακης ??????????
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ρε μην το γαμάτε το thread... γέμισαμε χολή και δηλητήριο βραδιάτικα... :idiot: οποίος δεν γουστάρει ας παει να διαβάσει κάτι άλλο...  :headbang:
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα πρεπει να εχεις προβλιμμα μεγαλο με της Τρανς γενικως απ οτι ειδα και στο προφιλ σου μονο με της τρανς ασχολισε δεν εχεις κανενα αλλο ενδειαφερων θεμα εδω μεσα να κοιταξης ??????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Και απ οτι μπορειτε να δειτε κι ολοι οι υπολοιπη με μια ματια στο προφιλ του θα καταλαβετε για το τι προκιτε να ειναι ο κυριος αν ειναι και κυριος γιατη πλεων εδω μεσα αμφιβαλο πολυ  για πολλα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Κι οσο για τα χαρτια μου η για το βιβλιαριο μου κι ολαις αυταις της αειδιες που ξεστομηζης εγω μπωρο να στα διξω και σε σενα αλλα και σε ολους !!!!!!!!!!! μηπως τελικα εχεις προβλιμμα υγειας οπως λεει κι ο ψινακης ??????????
  Μηπως αγαπητη μου θα φαινετε και τι εχεις περαση στα χαρτια; και ξερεις τι εννοω, εκτος και αν θελεις να το πουμε!
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
Τελικα πρεπει να εχεις προβλιμμα μεγαλο με της Τρανς γενικως απ οτι ειδα και στο προφιλ σου μονο με της τρανς ασχολισε δεν εχεις κανενα αλλο ενδειαφερων θεμα εδω μεσα να κοιταξης ??????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Και απ οτι μπορειτε να δειτε κι ολοι οι υπολοιπη με μια ματια στο προφιλ του θα καταλαβετε για το τι προκιτε να ειναι ο κυριος αν ειναι και κυριος γιατη πλεων εδω μεσα αμφιβαλο πολυ  για πολλα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Κι οσο για τα χαρτια μου η για το βιβλιαριο μου κι ολαις αυταις της αειδιες που ξεστομηζης εγω μπωρο να στα διξω και σε σενα αλλα και σε ολους !!!!!!!!!!! μηπως τελικα εχεις προβλιμμα υγειας οπως λεει κι ο ψινακης ??????????



Αφησε την κοπελα ησυχη και μην προσπαθεις να δικαιολογησεις το ψευδωνυμο σου γλυκε μου... Ευακι μην δινεις  σημασια κοριτσι μου στο καθε κομπλεξικο.... Μην απαντας καν.






 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Οφειλη να απαντηση, ειναι το καλυτερο και να ξερουμε που παμε . Και αν λεω ψεματα να με διαψευση
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
  Μηπως αγαπητη μου θα φαινετε και τι εχεις περαση στα χαρτια; και ξερεις τι εννοω, εκτος και αν θελεις να το πουμε!


Μπορεις να ερθεις να τα δεις τα χαρτια μου και να εισαι συγουρος οτι θα χασης πολλα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και αφου ξερεις τοσα πολλα για αυτα για πες μας για να εχω και καλο ερωτημα τι εχω περαση και δεν το ξερω ακομα ??????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ειτζ ??? ηπατιτιδα ?? βλενωρια ???? συφηλη ???? κονδιλοματα ??????? ααααααααααααααααααααα
υο βρικα χλαμιδια  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Κοριτσακη μου η αγορακη μου εισαι βαθεια νυχτωμενος η νυχτομενη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλακια πολλα να εισαι καλα με εκανες και γελασα αρκετα με αυτα που διαβασα . :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεις να ερθεις να τα δεις τα χαρτια μου και να εισαι συγουρος οτι θα χασης πολλα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και αφου ξερεις τοσα πολλα για αυτα για πες μας για να εχω και καλο ερωτημα τι εχω περαση και δεν το ξερω ακομα ??????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ειτζ ??? ηπατιτιδα ?? βλενωρια ???? συφηλη ???? κονδιλοματα ??????? ααααααααααααααααααααα
υο βρικα χλαμιδια  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Κοριτσακη μου η αγορακη μου εισαι βαθεια νυχτωμενος η νυχτομενη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλακια πολλα να εισαι καλα με εκανες και γελασα αρκετα με αυτα που διαβασα . :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
  Μια χαρα τα ειπες αγαπητη μου, ολες οι φιλες  σου βρωμανε παντου γι αυτο που ξερεις και το ειπες στα αναμεσα απο μονη σου.Και το ξερω και απο την δικια μου που ηταν μπροστα στο γιατρο Εβακι.Κοιτα να προσεχεις και εσενα και το κοσμο ποιυ ερχετε εκει , το οφειλης
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
   Μια χαρα τα ειπες αγαπητη μου, ολες οι φιλες  σου βρωμανε παντου γι αυτο που ξερεις και το ειπες στα αναμεσα απο μονη σου.Και το ξερω και απο την δικια μου που ηταν μπροστα στο γιατρο Εβακι.Κοιτα να προσεχεις και εσενα και το κοσμο ποιυ ερχετε εκει , το οφειλης

Αγαπητε μου η αγαπητη μου οπως ξερεις αφου λες οτι στο ειπαι η δικια σου τοτε ναι ειναι συγουρο ......

Κι απ οτι γνωριζο απο περιστατικα που εχουν συμβη ποτε δεν αναφερουν ονοματα και ποτε δεν τα συζητανε μπροστα σε τριτους οποτε μην ψαχνης να δικιολογησης τα αδικαιολογιτα καρδια μου ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Αλλα και παλυ σε προσκαλω ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΒΕΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΞΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΨΑΞΕ ΚΑΙ ΚΑΡΑΒΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΡΚΑΡΗΣ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Γιατη αυτα που λες ειναι ΚΑΚΟΗΘΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΕΙΜΕΝΑ ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΟΙΠΑΜΕ  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom