Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε μου η αγαπητη μου οπως ξερεις αφου λες οτι στο ειπαι η δικια σου τοτε ναι ειναι συγουρο ......

Κι απ οτι γνωριζο απο περιστατικα που εχουν συμβη ποτε δεν αναφερουν ονοματα και ποτε δεν τα συζητανε μπροστα σε τριτους οποτε μην ψαχνης να δικιολογησης τα αδικαιολογιτα καρδια μου ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Αλλα και παλυ σε προσκαλω ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΒΕΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΞΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΨΑΞΕ ΚΑΙ ΚΑΡΑΒΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΡΚΑΡΗΣ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Γιατη αυτα που λες ειναι ΚΑΚΟΗΘΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΕΙΜΕΝΑ ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΟΙΠΑΜΕ  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  Ευα πεστα σε καναν αλλο.
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
ΣΕ εσενα το λεω δεν ειπαι κανενας αλλος τετεια κακια αγηπιτε μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
dld re file bgaineis kai les oti i kopela einai arrwsti? ma einai dinaton? afou prosexete to mwro..
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ΣΕ εσενα το λεω δεν ειπαι κανενας αλλος τετεια κακια αγηπιτε μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
  Γιατι αυτα γλυκια μου ακουγονται στο κυκλο των εκδιδομενων κοριτσιων και ειναι πανευκολο να διαρρευσουν, οι πελατες πως να τα ξερουν;
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
  Γιατι αυτα γλυκια μου ακουγονται στο κυκλο των εκδιδομενων κοριτσιων και ειναι πανευκολο να διαρρευσουν, οι πελατες πως να τα ξερουν;

ΠΟλλα διαρρεουν στον κυκλο τον συγκεκριμενω και ειδικα αμα η αλλη δουλευει αρκετα και ειναι και εμφανησημη δεν νομιζης ????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και ειδικα η ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ;) ;) ;) ;) ;)
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ΠΟλλα διαρρεουν στον κυκλο τον συγκεκριμενω και ειδικα αμα η αλλη δουλευει αρκετα και ειναι και εμφανησημη δεν νομιζης ????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Και ειδικα η ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ;) ;) ;) ;) ;)
  Ναι τωρα τα λεω αυτα γιατι δουλεβεις και ειπα να σε ριξω. Λοιπον εγω αυτο που ηξερα το ειπα και τιποτα παραπανω, απλα δεν υπαρχει λογος να πω εγω τι ακριβως συνεβει η συνεβαινε ,τελος παντων.Απλα εδω ειμαστε και για να ενημερωνουμε μεταξυ μας για το τι παιζει! και κοριτσι μου ας προσεχες και λιγο παραπανω
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
  Γιατι αυτα γλυκια μου ακουγονται στο κυκλο των εκδιδομενων κοριτσιων και ειναι πανευκολο να διαρρευσουν, οι πελατες πως να τα ξερουν;


λοιπον η ευα ειναι καθαρη και αφηστε τις μαλακιες!!!
εχω παει μαζι της και πριν κανει την αλλαγη αλλα και μετα !!!
πεντακαθαρη ειναι!!!


προφανως εχει πεσει αναδουλεια σε καποιες πατσαβουρες αλλες...
παω να δειρω σε λιγο εναν μαλακα απο εδω....
τα λεμε μετα...
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
  Και το ξερω και απο την δικια μου που ηταν μπροστα στο γιατρο Εβακι.

Όταν λες δηλαδη ότι ήταν και η δικιά ΣΟΥ μπροστά στο γιατρό τι εννοείς; Η γκόμενα σου; Γιατί τότε ότι έχει κολλήσει η Εύα, όπως εσύ λες, το έχει και η δικιά σου για να ήταν στο γιατρό. Οπότε κοίτα πρώτα τη δικιά σου βρώμα και άσε εμάς να κάνουμε ότι θέλουμε με την Εύα. Και δεύτερον αν με το "δικιά σου" εννοείς η πουτάνα σου τότε καταλαβαίνουμε τι νταβάς είσαι και γιατί συκοφαντείς την Εύα, γιατι η δικιά σου ξέμεινε απο δουλειά. Οπότε άντε κάνε δουλειά σου και άσε αυτό το υφάκι οτι προσπαθείς να μας σώσεις εσύ.
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον η ευα ειναι καθαρη και αφηστε τις μαλακιες!!!
εχω παει μαζι της και πριν κανει την αλλαγη αλλα και μετα !!!
πεντακαθαρη ειναι!!!


προφανως εχει πεσει αναδουλεια σε καποιες πατσαβουρες αλλες...
παω να δειρω σε λιγο εναν μαλακα απο εδω....
τα λεμε μετα...
Καλα εσυ αναλογα με την κουβεντα και τι μηνυματα θες να περασεις τη μια εισαι γαμιας την αλλη πουστης με κολλητες τραβελια την αλλη τραβελι, την αλλη ο εθνικος σταρ. Κανεις δεν σου δινει σημασια.
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λες δηλαδη ότι ήταν και η δικιά ΣΟΥ μπροστά στο γιατρό τι εννοείς; Η γκόμενα σου; Γιατί τότε ότι έχει κολλήσει η Εύα, όπως εσύ λες, το έχει και η δικιά σου για να ήταν στο γιατρό. Οπότε κοίτα πρώτα τη δικιά σου βρώμα και άσε εμάς να κάνουμε ότι θέλουμε με την Εύα. Και δεύτερον αν με το "δικιά σου" εννοείς η πουτάνα σου τότε καταλαβαίνουμε τι νταβάς είσαι και γιατί συκοφαντείς την Εύα, γιατι η δικιά σου ξέμεινε απο δουλειά. Οπότε άντε κάνε δουλειά σου και άσε αυτό το υφάκι οτι προσπαθείς να μας σώσεις εσύ.
  Κανενα υφακι και δεν προσπαθω να σωσω κανενα, απλα ειπα κατι που πρεπει να ξερουνε ολοι, και εσυ το ιδιο θα εκανες
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Και επηδη δεν ξερεις γιατρο περνανε ολες καθε 15 μερες και οχι μονο οσες ειναι αρωστες  και ηρεμα τα λογια σου για την δικια μου
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ωραία λοιπόν το είπες.οπότε μπορείς να σταματήσεις. το προσςπικό μένος και η επίθεση προς την εύα γιατί τότε.αν απλά ήθελες να πεις κάτι, θα το έλεγες και τέρμα.δεν θα καθόσουν να το πιέζεις και άλλο.δηλαδή τι γίνεται, περιμένεις ξερω γω να βγουν όλοι και να πουν  "σε ευχαριστούμε δεν θα ξαναπάμε μαζί της" ώστε να ικανοποιηθείς;
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
αν η δικιά σου δεν έχει πρόβλημα, τότε άνοιξε ένα θρεντ για δικιά της διαφήμιση. και το λέω αυτό καλοπροαίρετα.δεν χρειάζεται να βγάζεις κακία προς την Εύα.κανένας δεν σου απαγορεύει να μας πεις και για την δικιά σου αν θες
 

sintrimmi7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
107
Like
7
Πόντοι
1
ρε παλιοτομαρο τσουρεκια μας τα εκανες! ευα ευα στην πουτσα μου ανεβα ... ξερεις ποσο θα το θελα αυτο!!
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
αν η δικιά σου δεν έχει πρόβλημα, τότε άνοιξε ένα θρεντ για δικιά της διαφήμιση. και το λέω αυτό καλοπροαίρετα.δεν χρειάζεται να βγάζεις κακία προς την Εύα.κανένας δεν σου απαγορεύει να μας πεις και για την δικιά σου αν θες
Ανθρωπε δεν ειπα τιποτα για την δικια μου. Ειπα αυτο που ξερω και ξερουν πολλες στο κυκλο της, δεν ξυπνησα σημερα και ειπα τι κακο να κανω,ειπα κατι που εχει συμβει.ελυξε το θεμα, ο καθενας εβγαλε τα συμπερασματα του.Και εννοειτε αυτη επρεπε να το υποστηριξει την αρνηση της οτι συνεβη.
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
αν η δικιά σου δεν έχει πρόβλημα, τότε άνοιξε ένα θρεντ για δικιά της διαφήμιση. και το λέω αυτό καλοπροαίρετα.δεν χρειάζεται να βγάζεις κακία προς την Εύα.κανένας δεν σου απαγορεύει να μας πεις και για την δικιά σου αν θες

Απλα καρδια μου γιατη δεν υπαρχη δικια του  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
δικος του συγουρα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ναι λοιπον θα το ομολογισω εχω τα Παντα απο ασθενιες :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και λεω απο αυριο να το γυρησω στο ξεσκουφοτο και στον κολο  και χυσιμο στην μαπα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
λογο καλοκαιριου επειδη ζεστενοντε τα πουλακια τον ανδρων μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Και κοιτα να προφιλαξης την δικια σου μιας και ειμασται στο ειδιο επαγγελμα αγαπητε η αγαπητη γιατη  η κακιες πολλες φορες πληρωνοντε, και πληρωνοντε ακριβα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Απλα καρδια μου γιατη δεν υπαρχη δικια του  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
δικος του συγουρα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ναι λοιπον θα το ομολογισω εχω τα Παντα απο ασθενιες :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και λεω απο αυριο να το γυρησω στο ξεσκουφοτο και στον κολο  και χυσιμο στην μαπα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
λογο καλοκαιριου επειδη ζεστενοντε τα πουλακια τον ανδρων μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Και κοιτα να προφιλαξης την δικια σου μιας και ειμασται στο ειδιο επαγγελμα αγαπητε η αγαπητη γιατη  η κακιες πολλες φορες πληρωνοντε, και πληρωνοντε ακριβα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
  Κοιτα λιγο να ηρεμησεις , μην ξεχνας τον σκοπο του θρεντ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!
 

marianna__74

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Ακουσε παλιοτομαρο εγω η μαριαννα που εχω δικο μου το μαγαζι και συνεργαζεται η ευα μαζι μου θα ηξερα πολυ καλα αν η ευα εχει βιβλιαριο υγειας η οχι. Λοιπον οποιος το αμφισβητει αυτο εχει καποιες αλλες σκοπιμοτητες την δυσφημηση γιατι καταλαβαινω οτι εχουν ερθει δυσκολοι καιροι αλλα τι να κανουμε σημερα μονο αυτες που αξιζουν δουλευουν και για να τελειωνουμε να το πω ετσι ξερα η ευα ξεσκιζεται στη δουλεια και εσεις τρωτε τη σκονη της τωρα λοιπον χωνευτετη κιολας κοριτσακια μου οποια και ειστε εσεις αποσυρθειτε σας λεω γιατι θα κλονιστουν τα νευρα σας ,α μην ξεχασω επεται και συγκλονιστικη συνεχεια στο θρεντ της ευας γαυτο καλες μου σπαστε τα pc σας αλιως θα σπασουν τα νευρα σας.οσο για την ενημερωση απο αυριο το πρωι τα βιβλιαρια μας θα ειναι κρεμασμενα στην πορτα μας ... αλλα και ολαις σε οσες  πατε να απετιτε βιβλιαρια  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟ :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ακουσε παλιοτομαρο εγω η μαριαννα που εχω δικο μου το μαγαζι και συνεργαζεται η ευα μαζι μου θα ηξερα πολυ καλα αν η ευα εχει βιβλιαριο υγειας η οχι. Λοιπον οποιος το αμφισβητει αυτο εχει καποιες αλλες σκοπιμοτητες την δυσφημηση γιατι καταλαβαινω οτι εχουν ερθει δυσκολοι καιροι αλλα τι να κανουμε σημερα μονο αυτες που αξιζουν δουλευουν και για να τελειωνουμε να το πω ετσι ξερα η ευα ξεσκιζεται στη δουλεια και εσεις τρωτε τη σκονη της τωρα λοιπον χωνευτετη κιολας κοριτσακια μου οποια και ειστε εσεις αποσυρθειτε σας λεω γιατι θα κλονιστουν τα νευρα σας ,α μην ξεχασω επεται και συγκλονιστικη συνεχεια στο θρεντ της ευας γαυτο καλες μου σπαστε τα pc σας αλιως θα σπασουν τα νευρα σας.οσο για την ενημερωση απο αυριο το πρωι τα βιβλιαρια μας θα ειναι κρεμασμενα στην πορτα μας ... αλλα και ολαις σε οσες  πατε να απετιτε βιβλιαρια  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟ :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
  Πολυ καλη ιδεα που εβαλε εσενα να ηρεμησεις τα πνευματα, καλα κανετε και να προσεχετε! και ειπαμε ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom