Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
μεγάλος ντόρος γύρω από την κα Εύα, άρα πρέπει να είσαι ξεχωριστή. δουλεύεις σήμερα και μέχρι τι ώρα; Η διεύθυνση που αναφέρεις είναι κοντά στην πλατεία Βικτωρίας ή σε άλλη περιοχή;
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
οποιες κανουν καλη δουλεια και σεβονται τους πελατες φαινεται...
ευα και δαναη ειναι κορυφη εδω στο σαιτ :rockon: :rockon: :rockon:
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
μεγάλος ντόρος γύρω από την κα Εύα, άρα πρέπει να είσαι ξεχωριστή. δουλεύεις σήμερα και μέχρι τι ώρα; Η διεύθυνση που αναφέρεις είναι κοντά στην πλατεία Βικτωρίας ή σε άλλη περιοχή;

Ειναι κατω απο την πλατεια Βικτωριας μωρο μου ,,,, στην Αχαρνων :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
...και σήμερα είσαι διαθέσιμη ή χαλαρώνεις;
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
    Kοπελια με αυτο το τροπο νομιζεις πως κανεις διαφιμιση;το μονο που κανεις ειναι να υποβιβαζεις τον εαυτο σου ως Ιεροδουλη και προς εμας.Αυριο μεθαυριο τι θα εχεις να μας δειξης πια, θα ξεφουσκωση κιολας και; τι θα εχεις κερδισει; Αν νομιζεις οτι αυτο θα σου εφερνε δουλεια, τωρα θα ησουν με πελατες και οχι εδω οπως δεν εχεις φυγει στιγμη, απο την ωρα που μπηκες.
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Δώστε τα όλα μαναρια μου!!! Ειστε ταλεντα!
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαινω γιατι αυτη ηεπιθεση στα κοριτσια.Ρε παλιοτομαρο σε βαλανε με το ζορι να δεις τις φωτο και μετα να λες μαλακιες?
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
    Kοπελια με αυτο το τροπο νομιζεις πως κανεις διαφιμιση;το μονο που κανεις ειναι να υποβιβαζεις τον εαυτο σου ως Ιεροδουλη και προς εμας.Αυριο μεθαυριο τι θα εχεις να μας δειξης πια, θα ξεφουσκωση κιολας και; τι θα εχεις κερδισει; Αν νομιζεις οτι αυτο θα σου εφερνε δουλεια, τωρα θα ησουν με πελατες και οχι εδω οπως δεν εχεις φυγει στιγμη, απο την ωρα που μπηκες.

1ον δεν περειμενω δουλεια απο εδω μεσα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) Στ ;)το μαγαζη που ειμαι εχει πελατεια  ;) ;) ;) ;) ;)

2ον δεν κανω διαφιμιση ,,, κι αν διαβασες το θρεντ μου απο την πρωτη σελιδα δεν το ανοιξα εγω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

3ον αν υποβιβαζω το ατομο μου η οχι ασε να το κρινο εγω κι οχι εσυ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
και
4ον οσο για το αν ειμαι ολη μερα στο ιντερνετ κι οχι στο δωματιο  εγω θα σου ελεγα να ερθεις απο εδω να δεις ταυτοχρονα τι γυνετε???????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

curious4896

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε συ Ευακι γιατι με εσβησες απο το msn??? :S :S :S :boff:
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
1ον δεν περειμενω δουλεια απο εδω μεσα  ;) ;) ;) ;) ;) ;) Στ ;)το μαγαζη που ειμαι εχει πελατεια  ;) ;) ;) ;) ;)

2ον δεν κανω διαφιμιση ,,, κι αν διαβασες το θρεντ μου απο την πρωτη σελιδα δεν το ανοιξα εγω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

3ον αν υποβιβαζω το ατομο μου η οχι ασε να το κρινο εγω κι οχι εσυ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
και
4ον οσο για το αν ειμαι ολη μερα στο ιντερνετ κι οχι στο δωματιο  εγω θα σου ελεγα να ερθεις απο εδω να δεις ταυτοχρονα τι γυνετε???????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  Ωραια εσεμας να βαλουμε και την φαντασια μας και να ερθουμε . Και καταντας γραφικη να απαντας σε ολους και να κανεις σαν απελπισμενη , για να μαζευτη κανενας απο εμας εκει.Εμενα με εχεις κουραση ΙΔΗ.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
  Ωραια εσεμας να βαλουμε και την φαντασια μας και να ερθουμε . Και καταντας γραφικη να απαντας σε ολους και να κανεις σαν απελπισμενη , για να μαζευτη κανενας απο εμας εκει.Εμενα με εχεις κουραση ΙΔΗ.

και εσυ εμας :jerking:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
  Ωραια εσεμας να βαλουμε και την φαντασια μας και να ερθουμε . Και καταντας γραφικη να απαντας σε ολους και να κανεις σαν απελπισμενη , για να μαζευτη κανενας απο εμας εκει.Εμενα με εχεις κουραση ΙΔΗ.

Kαλη αναρωση..ρε συ δε σε αναγκαζει κανεις να βλεπεις το thread,ουτε εγω γουσταρω και δε το βλεπω,τι παραξενιες ειναι αυτες?
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Kαλη αναρωση..ρε συ δε σε αναγκαζει κανεις να βλεπεις το thread,ουτε εγω γουσταρω και δε το βλεπω,τι παραξενιες ειναι αυτες?
  Δεν ειναι παραξενια, απλα τις ειπα οτι ετσι χανει.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τα σωστα ατομα που σεβοντε τους αλλους τον εαυτο τους και τη δουλεια τους θα εχουν παντα δουλεια. Και αυτο ξερετε γιατι?? Τα καλα νεα διαδιδονται αμεσως. Και να ξερετε κατι. Εμεις οι κοπελες που ειμαστε στο ιντερνετ και οχι απαραιτητα μονο στο Μπουρδελα προσεχουμε πολυ περισσοτερο το κοσμο που ερχετε. Εχετε αναρωτηθη ποτε γιατι πολλες κοπελες δεν το γουσταρουν το ιντερνετ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom