Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Με κίνδυνο να χάσω το κεφάλι μου, κι δεν εννοώ το κάτω, βλέπεις τι μπορεί να σκεφτεί κανείς, όταν τρώει πολλά μαρούλια!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Με κίνδυνο να χάσω το κεφάλι μου, κι δεν εννοώ το κάτω, βλέπεις τι μπορεί να σκεφτεί κανείς, όταν τρώει πολλά μαρούλια!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γι αυτο κι εγω θα σου φτιαξω μια καλη Μαγηριτσα  με μπολικα Μαρουλια γιατη εχω τρελη αδυναμια στης κοιλιτσες  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου θεα τις καυλας.Τι κανεις μωρο?
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Με τετοια ζεστη και τετοιες φωτο ειναι δυνατον να ειμαι καλα?
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Αμαν βρε Μαρουλια μου την εθαψες την ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Τι σου εκανε ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

panosrs

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Λεω να κατεβω σημερα.Θα με περιποιηθης ιδιαιτερα?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αμαν βρε Μαρουλια μου την εθαψες την ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗ  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Τι σου εκανε ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Προσωπικά τίποτε. Αλλά δε θεωρώ σωστό αυτό που έκανε για να προβληθεί μέσα από τις διάφορες κουτσομπολίστικες εκπομπές. Και κατόπιν από μερικά χρόνια να επανεμφανίζεται ως μετανοημένη Μαγδαλινή, προσευχόμενη στον Κύριο για λύτρωση κι συγχώρεση. Εάν κάποιος πιστεύει και έχει πραγματικά αλλάξει τρόπο ζωής, δεν το διαλαλεί στα ΜΜΕ. Η Λαμπίρη πάντως, που είναι γάτα με πέταλα, την πήρε χαμπάρι. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:   
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικά τίποτε. Αλλά δε θεωρώ σωστό αυτό που έκανε για να προβληθεί μέσα από τις διάφορες κουτσομπολίστικες εκπομπές. Και κατόπιν από μερικά χρόνια να επανεμφανίζεται ως μετανοημένη Μαγδαλινή, προσευχόμενη στον Κύριο για λύτρωση κι συγχώρεση. Εάν κάποιος πιστεύει και έχει πραγματικά αλλάξει τρόπο ζωής, δεν το διαλαλεί στα ΜΜΕ. Η Λαμπίρη πάντως, που είναι γάτα με πέταλα, την πήρε χαμπάρι. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: 


Απο οτι θυμαμε ματακια μου για της τελευταια της προβολη στα καναλια ψαξαν για να την βρουν και την παρακαλεσαν να δοση συνεντευξη και το ειχαι πει και η διμοσιογραφος στην εναρξη της εκπομπης :grin: :grin: :grin:

Τωρα για το αν φταιει αυτη για τον εν λογο κυριο Τριπολιτσιοτη για το θεμα που πηρε παρα εξω το παραδεχτικε και πιστευο οτι απο αυτον πρεπει να ζυτηση συγνωμη κι οχι απο εμας......... Και βεβαια  οταν και ο ιδιος βγηκε στα καναλια και ειπαι κι εκεινος οσα ειπαι ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
τελος παντων για μενα αυτα ειναι πρωσοπικα τους και δεν θα επρεπε να τα κανουν προβολη προς τα εξω,,, αλλα μην ξεχνας οτι ο κοσμος παιθενη για κουτσομπολια και σχολια ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) και κυριως στην Ελλαδα που ακομα υπαρχουν προκαταλιψης για τα ατομα σαν την Χειλουδακη σαν εμενα και οποια διποτε τελος παντων σαν εμας  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Εγώ δεν έχω προκαταλήψεις για άτομα όπως εσύ και η Τζένη. Δεν πιστεύω ότι δημιουργείτε προβλήματα σε μια κοινωνία από όσα, πολύ σοβαρά πολλά από αυτά, ήδη υπάρχουν. Η Τζένη όμως όταν έβγαινε με τον Τριπολιτσιότη, φρόντιζε να έχει τις κάμερες να τους ακολουθούν κατά πόδας, γνωρίζοντας ότι έχει να κάνει με έναν αφελή!!! Αυτό εκμεταλλεύτηκε για να γίνει "διάσημη". Και αυτός φταίει γιατί, όπως πολύ σωστά είπες, έδινε συνεντεύξεις δίνοντας λαβές για χλευαστικά σχόλια. Ξέρεις πολύ καλά ότι οι δημοσιογράφοι καλούν διάφορα άτομα όχι ακριβώς γιατί τα συμπαθούν ή θέλουν να τους δόσουν την ευκαιρία να προβάλλουν τις απόψεις τους, αλλά για να ανεβάσουν τα νούμερα της εκπομπής τους. Άλλωστε η κοινωνία μας αναζητεί αποδιοπομπαίους τράγους. Και ποιό δόγμα, αναριωτιέμαι, φταίει για αυτήν την κατάσταση; Ποιό δόγμα παραμένει πιστό στον σκοταδισμό; :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:     
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ δεν έχω προκαταλήψεις για άτομα όπως εσύ και η Τζένη. Δεν πιστεύω ότι δημιουργείτε προβλήματα σε μια κοινωνία από όσα, πολύ σοβαρά πολλά από αυτά, ήδη υπάρχουν. Η Τζένη όμως όταν έβγαινε με τον Τριπολιτσιότη, φρόντιζε να έχει τις κάμερες να τους ακολουθούν κατά πόδας, γνωρίζοντας ότι έχει να κάνει με έναν αφελή!!! Αυτό εκμεταλλεύτηκε για να γίνει "διάσημη". Και αυτός φταίει γιατί, όπως πολύ σωστά είπες, έδινε συνεντεύξεις δίνοντας λαβές για χλευαστικά σχόλια. Ξέρεις πολύ καλά ότι οι δημοσιογράφοι καλούν διάφορα άτομα όχι ακριβώς γιατί τα συμπαθούν ή θέλουν να τους δόσουν την ευκαιρία να προβάλλουν τις απόψεις τους, αλλά για να ανεβάσουν τα νούμερα της εκπομπής τους. Άλλωστε η κοινωνία μας αναζητεί αποδιοπομπαίους τράγους. Και ποιό δόγμα, αναριωτιέμαι, φταίει για αυτήν την κατάσταση; Ποιό δόγμα παραμένει πιστό στον σκοταδισμό; :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:     

Ωραια μεχρι εδω ;) ;) ;) κι εγω λοιπον σε ρωταω αν αυριο κανω μια φωτογραφιση στο PLAYBOY η καλυτερα στο πλαιηΒοδι τι θα γυνη μετα ????????????? ποση απ τους δημοσιογραφους θα με ψαχνουν για να ανεβασουν την ακροαματικοτιτα του καναλιου τους ???????????????
Αρα δεν φταιει μονο η Χειλουδακη ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Κάνε τη φωτογράφιση και τότε ακόμα και εγώ θα το αγοράσω!!! Συμφωνείς ότι τα ΜΜΕ προβάλλουν θέματα που αποχαυνώνουν το φιλοθεάμον κοινό και δεν προβάλλουν θέματα που προβληματίζουν; Βρήκες ποιό δόγμα είναι; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom