Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Κάνε τη φωτογράφιση και τότε ακόμα και εγώ θα το αγοράσω!!! Συμφωνείς ότι τα ΜΜΕ προβάλλουν θέματα που αποχαυνώνουν το φιλοθεάμον κοινό και δεν προβάλλουν θέματα που προβληματίζουν; Βρήκες ποιό δόγμα είναι; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ναι μαναρη μου αυριο πρωι πρωι με την αυγουλα θα παω τρεχωντας μπας και χασω και κανενα κιλο μιας που οσες κανουν αλλαγη παχενουν  θα περασω με τσιτα τα γκαζια απο το καστινγκ και μετα θα σου πω για την φωτογραφιση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το δογμα τον κομπλεξικων και τον υποκριτων μιπως ?????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
για δωσε μου το 50 50 και θα σου φτιαξω και λαγο στυφαδο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Λαγό στιφάδο δεν τρώω γιατί μου πέφτει βαρύς στο στομάχι, αλλά ευχαριστώ πάντως για την ευγενική προσφορά.
Χριστιανισμός, μήπως αυτή η λέξη σου λέει κάτι;  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Γεια σου θεά της καύλας…..
Τι κανείς?????
Ο ηλεκτρολόγος είμαι που του άλλαξες τα φώτα την Τρίτη το βράδυ μωρό μου
 

sintrimmi7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
107
Like
7
Πόντοι
1
καλησπερα απιστευτη γυναικαρα τι κανεις?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
αυτη η φωτογραφια της ευας μ εχει κατακολασει,τι κωλαρα ειναι αυτη ρε πουστη μου,στην μαρριαννα υποβαλω τα σεβη μου
 

sintrimmi7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
107
Like
7
Πόντοι
1
καλα ειμαι απολυτη καυλα.... μακαρι να μπορουσα να ειμαι εκει στη εργασια σου... να με κανεις μαγκα... δες τα μυνηματα σου αν μπορεις... εχεις σχεδια για το σκ?
 

sintrimmi7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
107
Like
7
Πόντοι
1
εσυ εισαι η αιτια για να βαλω αυτο που εβαλα στο " ειμαι εδω επειδη " κοιτα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
οχι η 12JPG ,αυτη μ εχει τρελανει,τρελη καβλα ρε πουστη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom