Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Και μερικάς εξ ημών αδελφάς ψυχάς!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κύριε πρόσχομεν και διάγομεν τον βίον ημών ανευ αμαρτιών και σεξουαλικών ανωμαλιών

Ρε καραγκιοζάκι τράβα άλλαξε το αβαταρ που έχεις βάλει.......
Αλήθεια κανένας μοντ δεν παίζει.?
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Καραγκιόζη να πεις τον πατέρα σου, άθλιο κατασκεύασμα του Σατανά!!!!
Καραγκιοζάκο κόψε τις παπαριές αλλά δικαιολογήσε λόγω μαλακίας........
Λυπάμαι για τους αντμιν και  μοντς του σαιτ που επιτρέπουν την διαπόμπευση του Χριστιανισμού σε τέτοιο βαθμό με τον Χριστό αβαταρ από τέτοιους ζαβούς......
 

pater_georgios

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Κατάλαβα τέκνο μου πολύ καλά, δυστυχώς πολλοί παρεξηγούνται με την αλήθειαν!!!!
Καλό απόγευμα και εις το επανειδείν :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Κατάλαβα τέκνο μου πολύ καλά, δυστυχώς πολλοί παρεξηγούνται με την αλήθειαν!!!!
Καλό απόγευμα και εις το επανειδείν :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Ποια αλήθεια ρε άθλιε με το να βάζεις τον Χριστό αβαταρ σε ενα μπουρδελοσαιτ μιλώντας για λεσβιακά και λοιπά.
Το να σατυριζεις την Εκκλησία είναι δικαιωμά σου και καλά κάνεις αφού στο επιτρέπουν αλλά να προσβάλλεις
τον Χριστιανισμό έχει διαφορά........
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Κατάλαβα τέκνο μου πολύ καλά, δυστυχώς πολλοί παρεξηγούνται με την αλήθειαν!!!!
Καλό απόγευμα και εις το επανειδείν :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


φιλακια πολλα Πατερ μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τωρα με βάζεις σε πειρασμό..
Αν συναντηθούμε δηλαδή μπορείς να μου κάνεις λεσβιακό έρωτα..???  :boff:

Γιατη οχι ????? σου ειπαι κανεις οτι ειμαι καμια κομπλεξικια και δεν το ξερω ?????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ποια αλήθεια ρε άθλιε με το να βάζεις τον Χριστό αβαταρ σε ενα μπουρδελοσαιτ μιλώντας για λεσβιακά και λοιπά.
Το να σατυριζεις την Εκκλησία είναι δικαιωμά σου και καλά κάνεις αφού στο επιτρέπουν αλλά να προσβάλλεις
τον Χριστιανισμό έχει διαφορά........
Δεν προσβάλλω τον Χριστιανισμό αμαθή, απλούστατα αναφέρομαι στα πιστεύω του!!
Ήταν ο Χριστός μαραγκός ναι ή οχι; Πως γνώριζε τις φιλοσοφικές απόψεις του Αριστοτέλη περί διαχωρισμού μεταξύ ηρεμίας και κίνησης;
Έστω ότι είχε την επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος. Έτσι αβασάνιστα δέχθηκε ό,τι έλεγε ένας φιλόσοφος πολλούς αιώνες πριν από αυτόν;;
Δεν γνωρίζεις ότι η γη κινείται ή πιστεύεις ακόμα στο τι λέει ο κάθε "άγιος"; 
Ποιος έχει καταρρίψει αυτήν την άποψη; Ο Νευτωνας ένας χριστιανός, αλλά και μεγάλος φυσικός!!!
Πίστευε λοιπόν και μη ερεύνα, αν αυτό σε βολεύει!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν ποσβάλλω τον Χριστιανισμό αμαθή, απλούστατα αναφέρομαι στα πιστεύω του!!
Ήταν ο Χριστός μαραγκός ναι ή οχι; Πως γνώριζε τις φιλοσοφικές απόψεις του Αριστοτέλη περί διαχωρισμού μεταξύ ηρεμίας και κίνησης;
Έστω ότι είχε την επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος. Έτσι αβασάνιστα δέχθηκε ό,τι έλεγε ένας φιλόσοφος πολλούς αιώνες πριν από αυτόν;;
Δεν γνωρίζεις ότι η γη κινείται ή πιστεύεις ακόμα στο τι λέει ο κάθε "άγιος"; 
Ποιος έχει καταρρίψει αυτήν την άποψη; Ο Νευτωνας ένας χριστιανός, αλλά και μεγάλος φυσικός!!!
Πίστευε λοιπόν και μη ερεύνα, αν αυτό σε βολεύει!!!



Αχ  Μαρουλινο μου γιατη μου το κανεις αυτο αγορι μου ????? Αχ θα με αναγκασεις να γινω βουδιστρια στο τελος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Δεν ποσβάλλω τον Χριστιανισμό αμαθή, απλούστατα αναφέρομαι στα πιστεύω του!!
Ήταν ο Χριστός μαραγκός ναι ή οχι; Πως γνώριζε τις φιλοσοφικές απόψεις του Αριστοτέλη περί διαχωρισμού μεταξύ ηρεμίας και κίνησης;
Έστω ότι είχε την επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος. Έτσι αβασάνιστα δέχθηκε ό,τι έλεγε ένας φιλόσοφος πολλούς αιώνες πριν από αυτόν;;
Δεν γνωρίζεις ότι η γη κινείται ή πιστεύεις ακόμα στο τι λέει ο κάθε "άγιος"; 
Ποιος έχει καταρρίψει αυτήν την άποψη; Ο Νευτωνας ένας χριστιανός, αλλά και μεγάλος φυσικός!!!
Πίστευε λοιπόν και μη ερεύνα, αν αυτό σε βολεύει!!!

Καλά κάνεις και πιστεύεις ότι πιστεύεις κράτα τις απόψεις σου για την πάρτη σου.Δεν στο παίζω Χριστιανός αλλά απλά δεν δέχομαι να επιτρέπεται σε ένα μπουρδελοσαιτ να μπαίνει αβαταρ Θεού οποιαδήποτε  Θρησκεία και αν είναι αυτή.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αχ  Μαρουλινο μου γιατη μου το κανεις αυτο αγορι μου ????? Αχ θα με αναγκασεις να γινω βουδιστρια στο τελος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλλίτερα χίλιες φορές Βουδίστρια παρά λαϊκή τραγουδίστρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλά κάνεις και πιστεύεις ότι πιστεύεις κράτα τις απόψεις σου για την πάρτη σου.Δεν στο παίζω Χριστιανός αλλά απλά δεν δέχομαι να επιτρέπεται σε ένα μπουρδελοσαιτ να μπαίνει αβαταρ Θεού οποιαδήποτε  Θρησκεία και αν είναι αυτή.
Ποος είσαι εσύ που δεν δέχεσαι, ο αδόλφος Χίτλερ;;;;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλλίτερα χίλιες φορές Βουδίστρια παρά λαϊκή τραγουδίστρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αχ Μαρουλια μου με εκανες και λαικη Βαρδος απο σημερα θα με αποκαλεις Σουλα Ντοπερμαν αιδος στο 307 χιλιομετρο Αθηνων ευζωνων :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ονομασια του καταστηματος ΤΑ ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΑ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

allakse_me

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γιατη οχι ????? σου ειπαι κανεις οτι ειμαι καμια κομπλεξικια και δεν το ξερω ?????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Τι λες βρε Εύα μου?
Κομπλεξικιά εσύ?
Εδώ μέσα όλοι μιλάνε με τα καλύτερα για σένα.
Είσαι η μόνη νομίζω που δεν έχεις δώσει δικαιώματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom