Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (9 μέλη και 37 επισκέπτες)

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπητέ Δικηγόρε Μαρούλια, το κείμενό μου δεν προσβάλλει κανέναν. Απλά η εμμονή του φίλου σου προκαλεί προβλήματα στο forum της όμορφης Εύας...Απόδειξη είναι ότι από τότε που άρχει να "λειτουργεί" εδώ ο "Πάτερ-Γεώργιος", για πολλές σελίδες έβλεπες μόνο τα ίδια 2 άτομα να στέλνουν posts. Ουτέ βέβαια και την Εύα σεβάστηκε που ζήτησε αρκετές φορές να σταματήσει το θέμα αυτό γιατί δημιουργεί κόντρες χωρίς λόγο. Εδώ δεν είναι forum για κόντρες. Αλλά αυτοι που τις προκαλούν πρέπει να σταματήσουν.Οκ, αρκετά γελάσαμε.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Θα ήθελα να πω και την άποψή μου για κάτι ακόμα, αυτή τη φορά σχετικό με το forum. Πολλοί φίλοι νιώθω ότι φέρνουν σε δύσκολη θέση την Εύα ζητώντας συναντήσεις και παρέα εκτόε δουλειάς της. Έτσι τουλάχιστον νομίζω. Αν όχι, ζητώ συγνώμη από την Εύα που μπλέκομαι κάπου που δεν με αφορά.Μην την φέρνετε την κοπέλα σε δύσκολη θέση.Τη δουλειά της κάνει εκεί.Αν θέλει να βγει με κάποιν ή να κάνει νέους φίλους, νομίζω ότι μπορεί να το προτείνει η ίδια.Το ότι έχει ένα forum εδώ η Εύα, δε σημαίνει ότι η προσωπική της ζωή πρέπει να είναι ανοιχτή για όλους.Μην τα μπερδεύετε ρε παιδιά.Φιλιά Ευάκι
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Mήπως η λεξη βλακείες δεν ειναι προσβλητική; Εάν δεν είναι, τότε ο πατερ Γεωργιος σου ζητα συγνώμη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η Εύα έχει χιούμορ αντίθετα από μερικούς που "προσβάλλονται" με την αναφορά σε δόγματα!!!
Πάντως να ξέρεις ότι και εγώ γέλασα πολύ με το γεγονός ότι μερικοί μπερδεύουν το εκκλησίασμα με το Χριστιανικό δόγμα!!!! Η σκεψη σου παραπέμπει σε νοοτροπία ολοκληρωτικών καθεστώτων!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αγαπητέ Δικηγόρε Μαρούλια, το κείμενό μου δεν προσβάλλει κανέναν. Απλά η εμμονή του φίλου σου προκαλεί προβλήματα στο forum της όμορφης Εύας...Απόδειξη είναι ότι από τότε που άρχει να "λειτουργεί" εδώ ο "Πάτερ-Γεώργιος", για πολλές σελίδες έβλεπες μόνο τα ίδια 2 άτομα να στέλνουν posts. Ουτέ βέβαια και την Εύα σεβάστηκε που ζήτησε αρκετές φορές να σταματήσει το θέμα αυτό γιατί δημιουργεί κόντρες χωρίς λόγο. Εδώ δεν είναι forum για κόντρες. Αλλά αυτοι που τις προκαλούν πρέπει να σταματήσουν.Οκ, αρκετά γελάσαμε.


ελεγα για το ατομο μου βεβαια όχι στο σημειο που να με λενε και Λουκα  Ελενη . αλλα καποια πραγματα εχουν και τα ορια τους και δεν θελω να τα ξεπερναω … Τωρα πιστευω ότι ο πατερ  εκανε πλακα για τη του εδεινα κι εγω το ερεθισμα και δεν φταιει και εκεινος ……………Πιστευω βεβαια ότι ολοι μα ολοι εχουμε παρευρεθη ειτε σε γαμους ειτε σε κηδειες όπως λες κι εσυ  και σαφως είναι μυστηρια τα οποια δεν μπορεις να τα σατιριζεις αλλα όπως ειδες δεν τα σατιρισαμε αυτά ….και ουτε προκειται από μενα  να ακουσεις κατι τετοιο …. Κι όπως ειδες χωρις να βγαζω την ουρα μου απ εξω σου λεω και παλι  ότι εγω ειμαι αυτή που ισως με τον τροπο μου να παρεσυρα λογω του χαβαλε μου και τον Πατερ  σε πλακα ….Και οσο για το αν αποδεχεται η εκλισεια μας ανθρωπους σαν εμενα Δεν αμφισβιτο τα λογια σου και ιςα ισα που κι εγω ειμαι αρκετα θρισκολιπτη θα εγω τουλαχιστον δεν συναντησα ποτε τετοιο προβλημα μπορω να σου πω ..Εννοειτε βεβαια ότι είναι ενας χωρος που σεβομαι και δεν θα παω και ξεκολο ντυμενη  ετσι ώστε να μου τα χωσουν και οι παππαδες ασχετα αν αυτοι κανουν τα χειροτερα από εμενα αλλα δεν ειμαι εγω αυτή που θα τους κρινει :) :) :) :)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ευάκι είσαι πολύ σωστή. Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η ρήση "μην κρίνετε για να μην κριθείτε" δεν ισχύει στην πράξη. Επιτρέπεται να μας κρίνουν, αλλά εμεις δεν επιτρέπεται να κρίνουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ελεγα για το ατομο μου βεβαια όχι στο σημειο που να με λενε και Λουκα  Ελενη . αλλα καποια πραγματα εχουν και τα ορια τους και δεν θελω να τα ξεπερναω … Τωρα πιστευω ότι ο πατερ  εκανε πλακα για τη του εδεινα κι εγω το ερεθισμα και δεν φταιει και εκεινος ……………Πιστευω βεβαια ότι ολοι μα ολοι εχουμε παρευρεθη ειτε σε γαμους ειτε σε κηδειες όπως λες κι εσυ  και σαφως είναι μυστηρια τα οποια δεν μπορεις να τα σατιριζεις αλλα όπως ειδες δεν τα σατιρισαμε αυτά ….και ουτε προκειται από μενα  να ακουσεις κατι τετοιο …. Κι όπως ειδες χωρις να βγαζω την ουρα μου απ εξω σου λεω και παλι  ότι εγω ειμαι αυτή που ισως με τον τροπο μου να παρεσυρα λογω του χαβαλε μου και τον Πατερ  σε πλακα ….Και οσο για το αν αποδεχεται η εκλισεια μας ανθρωπους σαν εμενα Δεν αμφισβιτο τα λογια σου και ιςα ισα που κι εγω ειμαι αρκετα θρισκολιπτη θα εγω τουλαχιστον δεν συναντησα ποτε τετοιο προβλημα μπορω να σου πω ..Εννοειτε βεβαια ότι είναι ενας χωρος που σεβομαι και δεν θα παω και ξεκολο ντυμενη  ετσι ώστε να μου τα χωσουν και οι παππαδες ασχετα αν αυτοι κανουν τα χειροτερα από εμενα αλλα δεν ειμαι εγω αυτή που θα τους κρινει :) :) :) :)

Ο Χριστιανισμός στον κολοφώνα της υποκρισίας του!!!! Δεν αποδέχεται εύκολα ανθρώπους σαν την Εύα, που στο κάτω κάτω της γραφής δεν έχουν ενοχλήσει κανένα, από όσα γνωρίζω βέβαια,αλλά αποδέχεται το Σταύρο Νίαρχο, μεγαλοεφοπλιστή, που σκότωσε τη γυναίκα του και έκλεβε το ελληνικό δημόσιο, και άλλα πολλά φυντάνια όπως τον αδελφό Πατακό, όπως τον χαρακτήρισε ο μακαριστός,τον αρχιεγκληματία και αρχιχουντικό!!! 
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Ευάκι είσαι πολύ εντάξει άτομο. Από τα σπάνια εδώ μέσα. Δεν θέλω ούτε να σε ξενερώνω με την παρουσία μου στο forum σου ούτε να προκαλώ αντιδικίες. Εδώ είναι ένα site για να περνάμε όλοι λίγο ευχάριστα την ώρα μας. Όχι για να εκτονωνόμαστε βρίζοντας ο ένας τον άλλο.Απλά ένιωσα άσχημα να ακούω συνέχεια να σατυρίζεται ο λόγος των παπάδων...Και ειλικρινά σου λέω, λίγοι από αυτούς πιστεύω ότι αξίζουν τον σεβασμό.Αλλά δεν είναι αυτούς που σέβομαι. Είναι η εκκλησία, η χριστιανοσύνη, σαν σύμβολα  τηνς Ελλάδας μας. Είναι η πίστη πολλών άλλων ανθρώπων που σέβομαι.Δεν είναι μέρος εδώ για να κοροιδέψω την πίστη τους. Εγώ μόνο σ'αυτό διαφώνησα.Διαφώνησα με το να σατυρίζεται εδώ από ένα άτομο επανειλημμένα ο ρόλος των παπάδων.Σου ζητάω συγνώμη που σε βάζω κάθε τόσο να κάνεις τον διαιτητή και που μαλώνουμε σαν παιδάκια του Δημοτικού.Αν νιώθεις ότι δεν κολλάω στο forum σου κι ότι εγώ είμαι αυτός που τα έχει δει τόσο στραβά, πες το μου και θα το σεβαστώ. Δεν θέλω να χαλάω την διασκέδαση κανενός.Να είσαι πάντα καλά Ευάκι. Η "Κατακουζήνα" σου..."
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι είσαι πολύ σωστή. Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η ρήση "μην κρίνετε για να μην κριθείτε" δεν ισχύει στην πράξη. Επιτρέπεται να μας κρίνουν, αλλά εμεις δεν επιτρέπεται να κρίνουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



το σκοτωσα το κειμενο αλλα τελος παντων :'( :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι είσαι πολύ εντάξει άτομο. Από τα σπάνια εδώ μέσα. Δεν θέλω ούτε να σε ξενερώνω με την παρουσία μου στο forum σου ούτε να προκαλώ αντιδικίες. Εδώ είναι ένα site για να περνάμε όλοι λίγο ευχάριστα την ώρα μας. Όχι για να εκτονωνόμαστε βρίζοντας ο ένας τον άλλο.Απλά ένιωσα άσχημα να ακούω συνέχεια να σατυρίζεται ο λόγος των παπάδων...Και ειλικρινά σου λέω, λίγοι από αυτούς πιστεύω ότι αξίζουν τον σεβασμό.Αλλά δεν είναι αυτούς που σέβομαι. Είναι η εκκλησία, η χριστιανοσύνη, σαν σύμβολα  τηνς Ελλάδας μας. Είναι η πίστη πολλών άλλων ανθρώπων που σέβομαι.Δεν είναι μέρος εδώ για να κοροιδέψω την πίστη τους. Εγώ μόνο σ'αυτό διαφώνησα.Διαφώνησα με το να σατυρίζεται εδώ από ένα άτομο επανειλημμένα ο ρόλος των παπάδων.Σου ζητάω συγνώμη που σε βάζω κάθε τόσο να κάνεις τον διαιτητή και που μαλώνουμε σαν παιδάκια του Δημοτικού.Αν νιώθεις ότι δεν κολλάω στο forum σου κι ότι εγώ είμαι αυτός που τα έχει δει τόσο στραβά, πες το μου και θα το σεβαστώ. Δεν θέλω να χαλάω την διασκέδαση κανενός.Να είσαι πάντα καλά Ευάκι. Η "Κατακουζήνα" σου..."


Μαναρι μου δεν με ξενερωνεις καθολου και ουτε εχω προβλημα κανενα μαζι σου  :grin: :grin: :grin: :grin:
Και να σου πω οτι σατυριζονται οι παππαδες απο μονοι τους καθε βραδι στα καναλια και το βλεπεις κι εσυ θελω να πιστευω ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Και να εισαι και εσυ καλα και να γραφεις οποτε θελεις στο θρεντ (μου) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αυτό περί αυτοσάτυρας δεν το σκέφτηκα!!!!
Όπως θα έλεγε και ο μακαριστός Χριστόδουλος σε πάω με πετα (εκατομύρια επι εκατομύρια) φορές :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αυτό περί αυτοσάτυρας δεν το σκέφτηκα!!!!
Όπως θα έλεγε και ο μακαριστός Χριστόδουλος σε πάω με πετα (εκατομύρια επι εκατομύρια) φορές :-* :-* :-* :-* :-*


Ολο φωτιες αναβεις Μαρουλινο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Με το θεσπέσιο κορμί μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και το υπέροχο μυαλό μου
είναι λογικό να ανάβω φωτιές!!!!!
Και να μην ξεχνάω τη μετριοφροσύνη μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Με το θεσπέσιο κορμί μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και το υπέροχο μυαλό μου
είναι λογικό να ανάβω φωτιές!!!!!
KΚαι να μην ξεχνάω τη μετριοφροσύνη μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Ναι αυτο το θεικο κορμι σου το Θανατηφορο που το θελουν ολες η γυναικες με εναν ορο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Να το αποπλανησουν και να ασελγησουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω προσωπικα θα ερχομουν σε 69 οργασμους :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μωρο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ε ρε που 'σαι πάτερ Γεώργιε, κολάζομαι μ'αυτά που ακούω!!!
Ασελγήστε λυσσάρες, ασελγήστε!!!
Πολλά φιλάκια
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ε ρε που 'σαι πάτερ Γεώργιε, κολάζομαι μ'αυτά που ακούω!!!
Ασελγήστε λυσσάρες, ασελγήστε!!!
Πολλά φιλάκια


Κι απο μενα πολλα πολλα πολλα φιλακια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα ευακι τι κανεισ δουλευεισ τορα :think:
 

urito

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα θεα.....!!!!δουλευεις σημερα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom