Νέα

Τον «αυτοκτόνησε» γυναίκα αράχνη αρπάζοντας του την περιουσία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.134
Κριτικές
166
Like
26.960
Πόντοι
34.538

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.134
Κριτικές
166
Like
26.960
Πόντοι
34.538
Μήπως ήταν και μέλος εδώ;
Δεν ξερω..
Η γυναικα του παντως ειναι πολυ καλο κοριτσι,
με το καλημερα και μεσα στην ευγενεια..
Η δε κορη γινεται με τον καιρο...μπουκια και συγχωριο..
Εχει παρει και το εξωτικο της μανας της.
 

EFILNIKUFESIN

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2018
Μηνύματα
73
Like
67
Πόντοι
0
Απο το ΜΠΑΛΙ ηταν η γυναικα του..οχι Τυνησια..
τι καλη κοπελα.ηρθε εδω απο μπαλι, ακολουθησε το Γιωργο,βαπτιστηκε, παντρευτηκανε, του εκανε 3 παιδακια, κι αυτοϛ εκανε τετοια μαλακια. Για μια πουτανα. Α ρε Γιωργαρε...R.I.P.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Μηδαμινό τι εννοείς? Δε δυναμώσεις? Το σώμα σου δεν άρχισε να αποκτά άλλη μορφή? Φυσικά δε θα γίνεις Άρνολντ, αλλά το φυσικό αποτέλεσμα είναι το καλύτερο..προ κοβιντ πήγαινα ( φυσικά χωρίς φάρμακα - ούτε διατροφή πρόσεχα) και είχα δει μεγάλη διαφορά τόσο στη σωματική δύναμη όσο και στη ψυχολογία...φυσικά δεν έγινα φέτες, ούτε φουσκωσα..αλλά το σώμα βαθμιαία αποκτά άλλη μορφή..τα αποτελέσματα που βλέπουμε στα περιοδικά είναι αφύσικα ούτως η άλλως..
Επίσης, πριν πολλά χρόνια το καλό σώμα ήταν το γυμνασμενο, λεπτό νορμάλ σώμα...τα πρότυπα που τώρα υπάρχουν εμφανίστηκαν από το 70 κι έπειτα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κρίμα πάντως..στις φωτογραφίες φαίνεται καλο- αγαθό παιδί..
Εδω μέχρι και εγω χωρίς γυμναστήριο μόνο με ένα πάγκο και μια μπάρα * που έχω σπίτι και έχω δεί διαφορά ειδικά σε στήθος - τρικέφαλα (κάνοντας μόνο πάγκο στην ουσία , δεν έκανα άλλες ασκήσεις με την μπάρα) αν και τελευταία τα είχα παρατήσει λίγο λόγω πόνου στον ένα ώμο , αλλά τώρα που πέρασε θα προσπαθήσω ξανά.

*Εχω και κιλά , όχι σκέτη μπάρα :P
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.134
Κριτικές
166
Like
26.960
Πόντοι
34.538
τι καλη κοπελα.ηρθε εδω απο μπαλι, ακολουθησε το Γιωργο,βαπτιστηκε, παντρευτηκανε, του εκανε 3 παιδακια, κι αυτοϛ εκανε τετοια μαλακια. Για μια πουτανα. Α ρε Γιωργαρε...R.I.P.
ΠΟΤΕ δεν τους εχω δει μαζι..
Παντα μονη της με τα παιδια..
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
400.000 δια 140€ = 2857 τεμάχια . Σεπτέμβριο με Ιούλιο (Αυγουστο διακοπάρω) 1 τεμάχιο ανα δυο μέρες (έχω και καποια ηλικία ) = 165 μουνάρες το χρόνο .

2857 δια 165 = 17 χρόνια και 3 μήνες

Δηλαδη γαμαω αρχοντικά 17 χρόνια 2857 μουνια , χωρίς σπασαρχιδι και μου μένουν και κάτι ψιλά για τις μπυρες μου τον Αύγουστο

Δλδ, πόσο καμμενοι πια
 

EFILNIKUFESIN

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2018
Μηνύματα
73
Like
67
Πόντοι
0
Ρε παιδια, ηρεμηστε λιγο. Και για να σταματησουν οι μαλακιεϛ που γραφονται. Ο Γιωργοϛ ηταν καλο παιδι,ευαισθητο. Γι αυτο και τη πατησε. πριν κανει το γυμναστηριο ειχε μαγαζι με εθνικ προιοντπανο ινδικα,στικακια αρωματικαα τετοιεϛ μαλακιεϛ. Στο μπαλι πηγαινοερχονταν για να φερει εμπορευμα για το μαγαζι του. Ετσι γνωρισε τη γυναικα του. Απο μικροϛ λιγο ατακτουληϛ, αλλα πολυ παλια. Ηταν εναπολυ καλο αλανι.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Τωρα το ειδα …κριμα !

Τετοιες καταστασεις ξεκινάνε συνηθως απβτην αναγκη για πυρφορισμο!Κανεις δεν μπορει να δράσει εαν δεν του το επιτρέψεις ….

Και ειχε και παιδακια ο τυπος…αντι να παει να τα παρει αγκαλια κ να ειναι το στήριγμα τους,πηγε κρεμάστηκε!Για μια ψωλα!

Αλλα ετσι σε καιν τα φάρμακα…Αυτα τα σωματα χεν γινονται μονο με σκληρή γυμναστικη…σαφως ειχε τα γενετικά να φτασει ετσι…ομως δεν βγαινεις ετσι απ τους κυκλους
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Μαζεύτηκαν κάτι αναρχοάπλυτοι προχθές και διαμαρτυρήθηκαν για αυτή την Γεωργία και το πάρτι της Θεσσαλονίκης που όπως φαίνεται και εδώ υπάρχει εμπλοκή σε αυτή την υπόθεση.
Ούτε για μια τρίχα από το ξυρισμένο μουνί της δεν τους έχει και αυτοί οι βόθροι είναι στο πλευρό της και καλά μαζί της.
Αυτοί μέσα στα σκατά των Εξαρχείων, της Ομόνοιας και εκείνη και οι παρόμοιες μέσα στα πεντάστερα και αν κάτι δεν τους βγαίνει και δεν πάει καλά η παρτούζα όπως το περιμένουν στον θείο Ζούγκλα.




:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 
Τελευταία τροποποίηση:

EFILNIKUFESIN

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2018
Μηνύματα
73
Like
67
Πόντοι
0
με την γυμναστικη, ασχολιοταν απο μικροϛ. Δεν εγινε τωρα φουσκωτοϛ. Τα τελευταια χρονια το εκανε επαγγελμα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Ταινία βγαλμένη μέσα από την ζωή :confused: :confused: :confused:

 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Εδω μέχρι και εγω χωρίς γυμναστήριο μόνο με ένα πάγκο και μια μπάρα * που έχω σπίτι και έχω δεί διαφορά ειδικά σε στήθος - τρικέφαλα (κάνοντας μόνο πάγκο στην ουσία , δεν έκανα άλλες ασκήσεις με την μπάρα) αν και τελευταία τα είχα παρατήσει λίγο λόγω πόνου στον ένα ώμο , αλλά τώρα που πέρασε θα προσπαθήσω ξανά.

*Εχω και κιλά , όχι σκέτη μπάρα :P
Κι εγώ επειδή έβαλα κιλά με τα λοκ ντάουν βγαίνω για περπάτημα, και κάνω καμιά κάμψη μια δυο φορές τη βδομάδα...κι αυτό το λίγο κάνει καλό..μόλις κάποια πράγματα ταχτοποιηθουν , θα πάω να ξαναγραφτω
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
τωρα αν τον πω βλαμμένο τον τύπο θα γινω κακος? τεσπα...αιωνια του η μνημη!!
Δυστυχώς είναι πολλοί σαν αυτόν...Γι αυτο φτάσαμε εδώ που είμαστε..

Να ειναι καλά εκεί που πήγε..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς είναι πολλοί σαν αυτόν...Γι αυτο φτάσαμε εδώ που είμαστε..

Να ειναι καλά εκεί που πήγε..
ε ναι αλλα.....αυτα να τα βλέπουν μερικοι μερικοι για το που μπορει να σε φέρει το μουνι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Κι εγώ επειδή έβαλα κιλά με τα λοκ ντάουν βγαίνω για περπάτημα, και κάνω καμιά κάμψη μια δυο φορές τη βδομάδα...κι αυτό το λίγο κάνει καλό..
Μια απο τα ίδια και εγω , πήρα κάποια κιλά και έχει ένα - ενάμιση μήνα που ξεκίνησα δίαιτα , αυξάνοντας το ημερήσιο περπάτημα και προσπαθώ ταυτόχρονα να μειώσω και το φαγητό όσο μπορώ , προς το παρόν καλά πάει έχω χάσει γύρω στα 3 3.5 κιλά κάπου εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom