Νέα

την καλυτερη πιπα σας την εχει κανει γκομενα η επαγγελματιας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
φυσικά επαγγελματίας, ποτέ ένας ερασιτέχνης δεν μπορεί να ξεπεράσει έναν επαγγελματία σε τίποτα. Για τεχνική μιλάμε τώρα στο συναίσθημα παίζουν και άλλα ρόλο.

η γυναικα του bbwlover θαταν τυπε :grin:

Τύπε η γυναικα του bbwlover πάει και με άλλους; Θυμάμαι είχε πεί ότι του είναι πιστή  :think:(πλην μιας φοράς με έναν ταρίφα, αλλα επειδή είχε γαμήσει και εκείνον δεν πιάνεται για κέρατο :grin:)
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
καποιες απο τις γκομενες μου δεν το παιρνανε καθολου στο στομα...εγω δεν κανω τετοια κ λοιπες μαλακιες,μου λεγανε... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
κ το ειχα κ ξυρισμενο κ περιποιημενο το παπαρακι μου,αλλα ματαια.... :huh: :huh: :huh:
μια μαλιστα εκ των δυο, ηθελε να πηδιομαστε με κλειστο φως...ντρεποτανε για το σωμα της...κ δεν ηταν χοντρη,το αντιθετο μαλιστα... :uglystupid: :uglystupid:
αβυσσος η ψυχη της γυναικας.... :rolleyes:
...

Τέτοια παίζουν συνεχώς. Μη κοιτάς που οι περισσότεροι δεν τα παραδέχονται και το παίζουν ότι οι γκόμενες τους γαμιούνται σαν πορνοσταρ.Εντάξει παίζουν και αυτά αλλά είναι σπάνιες περιπτώσεις. 
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Τύπε η γυναικα του bbwlover πάει και με άλλους; Θυμάμαι είχε πεί ότι του είναι πιστή  :think:(πλην μιας φοράς με έναν ταρίφα, αλλα επειδή είχε γαμήσει και εκείνον δεν πιάνεται για κέρατο :grin:)
Αυτή δεν πιάνεται, αν δεν κάνω λάθος επαγγελματίας δεν ήταν; Και την έσωσε από τα δίχτυα της πορνείας ο bbwlover;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.147
Κριτικές
14
Like
4.380
Πόντοι
3.715
H Δέσποινα από το Ρέντη πρώην γκόμενα κοντούλα με στητό βύζο που η ρόγα τρυπούσε το ραντάκι.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Η Ναταλία.....η αρραβωνιαστικιά του πρώην κολλητού μου,ενώ οδηγούσα................. :pipa1: :pipa2: :pipa3:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
μαύρο city-tour βραζιλιάνα jessica sierra με χειλάρες που τον εξαφάνισαν  δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτέ
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Αυτή δεν πιάνεται, αν δεν κάνω λάθος επαγγελματίας δεν ήταν; Και την έσωσε από τα δίχτυα της πορνείας ο bbwlover;

κάτσε φίλε να μπεί ο απόλυτος που γνωριζει καλά την ιστορία να μας διαφωτίσει.. :grin:
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296

Παιδιά, θα γελάσετε, αλλά η γυναίκα μου. Συγγνώμη, αν σας ξενερώνω.
 

theo30gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Η καλυτερη πιπα ηταν σε τριο με ενα ζευγαρι.... εκεινος την επαιρνε δυνατα στα 4 και με ρουφαγε τοσο δυνατα και αγρια που καταπιε τα παντα και συνεχισε οπου με καβλωσε παλι ενω εκεινη τελειωνε συνεχεια απο το γαμησι που της εκανε εκεινος..
Τρομερη εμπειρια...
 

theo30gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Διευκρινιζω η γκομενα με εγλυφε...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Διευκρινιζω η γκομενα με εγλυφε...

Gay_test.jpg
 

nikos trelos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Ξαδελφη μακρινη πριν απο κανενα πενταρη χρονια.Παιζαμε με τα ματια καθε μερα και λεγαμε πονηριες μεχρι που ενα βραδυ πηγα σκαστος στο δωματιο της και γαμηθηκαμε σαν τα  :zfuck:.Οι καλυτερες αναμνησεις ειναι και επικινδυνες,γι'αυτο δεν προκειται να τις ξεχασεις ποτε. :pipa2: για σεμιναριο!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ξαδελφη μακρινη πριν απο κανενα πενταρη χρονια.Παιζαμε με τα ματια καθε μερα και λεγαμε πονηριες μεχρι που ενα βραδυ πηγα σκαστος στο δωματιο της και γαμηθηκαμε σαν τα   :zfuck:.Οι καλυτερες αναμνησεις ειναι και επικινδυνες,γι'αυτο δεν προκειται να τις ξεχασεις ποτε. :pipa2: για σεμιναριο!
στην ξαδερφη κ στην θειά παντα μπαινει πιο βαθιά//// :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom