Νέα

Τι ζορια τραβατε ορισμενοι εδω μεσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
enduro, να μεταβιβασεις τους προσωπικους μου χαιρετισμους στον φιλτατο :kneel: NΑΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ. Παντως εισαι κι εσυ τυπος!


Συνεχιζω τα κογιοτ
Αλλος απο εδω.....
Δε γινεται να ζαλιζεις με pm συνεχεια καποιο ατομο που δεχεται ενα σωρο, ε καπου οφειλεις να ενημερωνεις και δημοσια. Και πεταγεται ο αλλος να σου πει αν θα παιξεις στοιχημα BOEING.....
Για να δουμε ας μιλησει εδω.....

Κι εδω ο γκαβαλος :grin:
που μας εγινε και τροχονομος αν θα φαμε τηγανιτα, ειτε χυλοπιττα....
Μα ρε τυποι ζορια στη δικια μας τσεπη κιολας....


τυπε ξεροχυνω με τους χαιρετισμους σου και εισαι πολυ σκληρος χυστης    :rockon: :rockon: :rockon:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τύπε Ντουνταρά μπορείς να μου πεις κάνα σιγουράκι στο στοίχημα και ποιές γαμιούνται καλά. Αν δεν θες να απαντήσεις σε σχόλιο μπορώ να σου στείλω και pm.
 

Επισκέπτης
Ωρα καφενε, φουμαρουμε το πουρο (οχι ακριβο ενταξει δεν ειμαι ο γιος του Καρελια).....


Παμε απαντησεις, ασχετα με το θεμα, δεκτον το οφφ τοπικ οχι κουτσουρα :grin:


σελφι=> σημερα λογω τσαντιλας δεν εχω ορεξη, δε γαμιεται καθε μερα ποδοσφαιρα εχει. Καλο ειναι να αποφευγεις το καθημερινο. Καλο ειναι να κατεβασεις το προγραμμα:

tzogos.freeforums.net/


enduro, θενξ για τη γρηγορη αποκριση, ο Νασος εστειλε 2 μηνυματα ηδη. Αν κατεβει κανεις κατω ενημερωστε, αν και πιστευω απο Απριλη να κανω μια 24ωρη επισκεψη εν Αθηναις, ειδομεν ολα εξαρτωνται απο το χρημα.
o pipinia_luv τι επαθε, χαθηκε?
Τυπος κι αυτος :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Ωρα καφενε, φουμαρουμε το πουρο (οχι ακριβο ενταξει δεν ειμαι ο γιος του Καρελια).....


Παμε απαντησεις, ασχετα με το θεμα, δεκτον το οφφ τοπικ οχι κουτσουρα :grin:


σελφι=> σημερα λογω τσαντιλας δεν εχω ορεξη, δε γαμιεται καθε μερα ποδοσφαιρα εχει. Καλο ειναι να αποφευγεις το καθημερινο. Καλο ειναι να κατεβασεις το προγραμμα:

tzogos.freeforums.net/


enduro, θενξ για τη γρηγορη αποκριση, ο Νασος εστειλε 2 μηνυματα ηδη. Αν κατεβει κανεις κατω ενημερωστε, αν και πιστευω απο Απριλη να κανω μια 24ωρη επισκεψη εν Αθηναις, ειδομεν ολα εξαρτωνται απο το χρημα.
o pipinia_luv τι επαθε, χαθηκε?
Τυπος κι αυτος :2funny:



:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.642
Like
303
Πόντοι
36
Ωρα καφενε, φουμαρουμε το πουρο (οχι ακριβο ενταξει δεν ειμαι ο γιος του Καρελια).....


Παμε απαντησεις, ασχετα με το θεμα, δεκτον το οφφ τοπικ οχι κουτσουρα :grin:


σελφι=> σημερα λογω τσαντιλας δεν εχω ορεξη, δε γαμιεται καθε μερα ποδοσφαιρα εχει. Καλο ειναι να αποφευγεις το καθημερινο. Καλο ειναι να κατεβασεις το προγραμμα:

tzogos.freeforums.net/


enduro, θενξ για τη γρηγορη αποκριση, ο Νασος εστειλε 2 μηνυματα ηδη. Αν κατεβει κανεις κατω ενημερωστε, αν και πιστευω απο Απριλη να κανω μια 24ωρη επισκεψη εν Αθηναις, ειδομεν ολα εξαρτωνται απο το χρημα.
o pipinia_luv τι επαθε, χαθηκε?
Τυπος κι αυτος
:2funny:



με φωναξες τυπε;    :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Με αναλογο υφος απαντω :2funny:

Θελω να ευχαριστησω δημοσια το ΝΑΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ και την παρεα του για την αμεση συμμετοχη στο θρεντ μου, δειχνοντας την εκτιμηση τους προς την αφεντομουτσουναρα μου



BLITZKRIEGER, αστο, απαντησα στον σελφι, ουτε ελεφαντα δεν πετυχαινω σημερα μη σε παρω στο λαιμο μου......
Δεν εχω πισι εδω, με το κινητο σερφαρω, αρα τι ειδους αναλυση να γινει?
Ετσι κι αλλιως εχω 9 στα 10 σερι, αρα αναμενεται να κλεισει λιγο η σουφρα και να πεσει κουβας. Θενξ για την απαντηση σου, κανε ενα κοπο να κατεβασεις το προγραμμα κι οση σαπορτ θες να σου δειξω τα πρωτα βηματα. Αλλα ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ οτι κανεις δεν τα πετυχαινει ολα ΚΙ ΟΥΤΕ διακατεχομαι απο το συνδρομο της Σοφιας.
Σοφη ειναι η Σεξοκουκουβαγια :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Ειναι απλό τύπε.. Το Forum εχει μεγάλη ποικιλομορφία και πολυειδία ανθρώπων. Ενα το κρατούμενο δηλαδή.
Αν βγείς και πείς κάτι δημόσια στη πλατεία του χωριού σου (μεταφορικά πάντα) θα πεταχτεί ο κάθε καραμήτρος να πει τη γνώμη του.
Ετσι και εδώ μονο που εδώ ειμαστε μια πλατεία αλλά απο πολλά διαφορετικά χωριά μαζί, δηλαδή πιο χαώδες η κατάσταση.
Κάποιος ποστάρει κάτι και μπορεί να απαντήσει ένα έυρος ανθρώπων κοινωνικης βαθμίδας, μόρφωσης, ηλικίας, απόψεων, πεποιθήσεων, με βίτσια ή χωρίς βίτσια, απο λογικούς μέχρι τρελούς, απο νορμάλ μέχρι βλαμένους.. Οι πάντες απο το +- άπειρο... Με μια λέξη ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ! :rockon:



ΥΓ
Αυτο το ποστ να καρφιτσωθεί μονιμα κάπου παρακαλώ!  :grin:
 

georgek91

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
0
Ωρα καφενε, φουμαρουμε το πουρο (οχι ακριβο ενταξει δεν ειμαι ο γιος του Καρελια).....


Παμε απαντησεις, ασχετα με το θεμα, δεκτον το οφφ τοπικ οχι κουτσουρα :grin:


σελφι=> σημερα λογω τσαντιλας δεν εχω ορεξη, δε γαμιεται καθε μερα ποδοσφαιρα εχει. Καλο ειναι να αποφευγεις το καθημερινο. Καλο ειναι να κατεβασεις το προγραμμα:

tzogos.freeforums.net/


enduro, θενξ για τη γρηγορη αποκριση, ο Νασος εστειλε 2 μηνυματα ηδη. Αν κατεβει κανεις κατω ενημερωστε, αν και πιστευω απο Απριλη να κανω μια 24ωρη επισκεψη εν Αθηναις, ειδομεν ολα εξαρτωνται απο το χρημα.
o pipinia_luv τι επαθε, χαθηκε?
Τυπος κι αυτος :2funny:
Και τι κάνει αυτό το προγραμμα φίλε; Πως δουλεύει;
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
ειδικά στο ανεξάρτητες call-girls έχουν μαζευτεί όλοι οι ψωνάρες  :cum:
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
ειδικά στο ανεξάρτητες call-girls έχουν μαζευτεί όλοι οι ψωνάρες  :cum:
Έτσι ακριβός έχουν μαζευτεί όλοι οι ειδήμονες και πουλάνε εξυπνάδα.Λες και είναι γομενακια που τα έβγαλαν απο κανενα club και τα πήδηξαν.Καλά κάνουν οι ανεξάρτητες που κοροϊδεύουν  της αυταπάτες του κάθε τύπου εδώ μέσα και έχουν πλουτίσει.
  Εδώ για την κατουρημένη να δεις τι γινόταν την υποστήριζες έπεφταν να σε φάνε την έθαβες έπεφταν να την υποστηρίξουν σαν λυσσασμένες ύαινες και δώσε πάρε τσακωμούς, και το καλύτερο από όλα είναι κατι  τύποι που λένε οτι έχυσε η πουτάνα χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
ΥΓ
Αυτο το ποστ να καρφιτσωθεί μονιμα κάπου παρακαλώ!  :grin:
Σε ευχαριστώ τα είπες όλα. Ο καθένας έχει τα ζόρια του, την τρέλλα του, εντάξει αλλά ο σκοπός τούτο θέματος είναι διαφορετικός....
Το να τσακωθώ π.χ. στα πολιτικά με κάποιον αριστερό πάει στο διάολο είναι κάπως "λογικό", οι παλιοί ξέρετε τι μυαλό κουβαλάω......
Εδώ όμως μιλάμε για εντελώς διαφορετικό πράγμα που με ξενέρωσε εντελώς. Και σιγά-σιγά ξεδιπλώνονται τα νήματα.......


Ρε καλώς το παλικάρι!!!!!
Ώρε ναπάλμ που θα ρίξω........
Και τι κάνει αυτό το προγραμμα φίλε; Πως δουλεύει;
Εμένα ρωτάς???
Το σούργελο?????
Αφού με αποκάλεσες προβληματικό, δίνεις οδηγίες τι θα κάνουμε με κάποια κοπέλα, έχουμε και τον άλλον τον γκάβαλο (ξέρεις για ποιον λέω).....
Να ψάχνω δικά σου κογιότ τέτοια ώρα???
Να ρωτήσεις τους φίλους σου μπας και σου απαντήσουν.....

Πάρε μερικούς:

Αν είναι να της ζαλίσεις τα "ούμπαλα" ρε μαν, δεν το βλέπω! :2funny:
Εσύ τι ρόλο βαράς?
Τόσα χρόνια μηδέν κριτικές?
Μπας και λέω, μπας και ΟΥΞΩ ως μπαστουνόβλαχος προτιμώ τις κατσίκες παρά τους αποτέτοιους....

Και με εμενα τα ιδια! Π.μ. και ΠΛΟΚ... Μιλαμε πεθανα στα γελια μαν..!
ΠΛΟΚ είναι πολωνέζικη ομάδα, αλλά όταν πληκτρολογείς φρόντισε να γράφεις κι όχι να μαλακίζεσαι.......


Οπότε αγοράκι μου (georgekarousis)

[move]TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚΕΙ
[/move]
Kαλό πας να κάνεις και βρίσκεις το μπελά σου......
Λες και σας ζήτησα τίποτα......
Ούτε το έπαιξα έξυπνος, εντάξει χρησιμοποίησα κάποια πράγματα από άλλους και στη συνέχεια το προχώρησα παραπέρα. Δε θέλησα να με ευχαριστήσετε, αλλά μακάρι να κερδίσετε όλοι και να τα φάτε στις κοπέλες που γουστάρετε, εμένα δε μου πέφτει λόγος....
Αντί αυτών μου πρήξατε τα @@ρια και τα νεύρα εσύ και κάμποσοι άλλοι.....
Κι αν συνεχίσετε στον ίδιο ρυθμό με άλλους πελάτες ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ τόσο στις κοπέλες αλλά και στα γραφεία που είναι πίσω τους....
Κι αυτοί (όπως κι αυτές) δεν ήρθαν εδώ μέσα για να με δουν αν παίζω στοιχήματα είτε αν είμαι όμορφος, είναι η δουλειά τους να βγάλουν χρήμα. Το λιγότερο λοιπόν που έχεις να κάνεις εσύ και οι άλλοι είναι να ζητήσετε δημόσια συγνώμη στο αντίστοιχο θρεντ, εγώ δεν είμαι είπα - ξείπα δήλωσα αποχώρηση.


zookero & albertontino1: σε γενικές γραμμές έχετε δίκιο, εγώ βέβαια είμαι και της ποικιλίας, θέλω να δίνω ευκαιρίες (χρηματικές πάντα) σε όσες γίνεται περισσότερες κοπέλες, αν το επιτρέπει η τσέπη μου.

since1991: θενξ για το τυπικό σχόλιο, πέρνα και καμμιά βόλτα από εδώ, ελπίζω να μιλήσουν κι άλλοι ;)

 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Ντούντα συμφωνώ απόλυτα σε αυτα που λες . Εσυ εχεις τις απόψεις σου και τη καυλα σου και γραφεις οπως θες . Δεν γουσταρεις παραθέσεις και το λες .ερχεται. Ο άλλος και στα χώνει . Μετα εννο του εξηγείς συνεχίζει να το παιζει υπεράνω θεωρώντας οτι εκείνοι είναι έξυπνοι και οι αλλοι βλάκες. Εγω πολλες φορες τσιγκλαω και πειραζω κοσμο . Αμα δω οτι καποιος ομως είναι παπαριδης τον γραφω στα αρχιδια μου και τελειώνει . Συνήθως γραφω στο θρεπτικά της Ελενας . Εκει μπαίνουν και πολοι απο τους παπουληδες. Πηγα μια μερα απο το νημα τους και αμεςως ο ποποβ στράβωσε . Τους εγραψα και έφυγα και γύρισα στις Ελενας .
 

Επισκέπτης
Παύλο σε ευχαριστώ και θα χαρώ να τα πούμε κι από κοντά. Είσαι ο μόνος που κρατώ επαφή από το θρεντ της Σεξοκουκουβάγιας, οι άλλοι 2 πήρανε ήδη πόδι και τέλος (τους ενημέρωσα προσωπικά).

Πηγα μια μερα απο το νημα τους και αμεςως ο ποποβ στράβωσε 
Του έκανα κογιότ, για να δούμε θα κάνει τον κόπο να μπει εδώ μέσα......
Γιατί πρέπει να βγουν στη φόρα κάποια πράγματα......

Τους εγραψα και έφυγα και γύρισα στις Ελενας .
Εγώ δήλωσα αποχώρηση από το θρεντ της Ελένης γιατί εκτιμώ την παρουσία της στο χώρο και προφανώς δεν είναι της αρεσκείας μου να χαλώ θρεντ εργαζόμενων του χώρου. Πληρώνουν ένα σωρό χρήματα, είναι οι δουλειά τους κι οφείλει ο ΚΑΘΕΝΑΣ να μην τα κάνει μπάχαλο. Άλλο να γίνουμε μπίλιες στα πολιτικά είτε τα στοιχήματα.
 

georgek91

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ τα είπες όλα. Ο καθένας έχει τα ζόρια του, την τρέλλα του, εντάξει αλλά ο σκοπός τούτο θέματος είναι διαφορετικός....
Το να τσακωθώ π.χ. στα πολιτικά με κάποιον αριστερό πάει στο διάολο είναι κάπως "λογικό", οι παλιοί ξέρετε τι μυαλό κουβαλάω......
Εδώ όμως μιλάμε για εντελώς διαφορετικό πράγμα που με ξενέρωσε εντελώς. Και σιγά-σιγά ξεδιπλώνονται τα νήματα.......


Ρε καλώς το παλικάρι!!!!!
Ώρε ναπάλμ που θα ρίξω........Εμένα ρωτάς???
Το σούργελο?????
Αφού με αποκάλεσες προβληματικό, δίνεις οδηγίες τι θα κάνουμε με κάποια κοπέλα, έχουμε και τον άλλον τον γκάβαλο (ξέρεις για ποιον λέω).....
Να ψάχνω δικά σου κογιότ τέτοια ώρα???
Να ρωτήσεις τους φίλους σου μπας και σου απαντήσουν.....

Πάρε μερικούς:
Εσύ τι ρόλο βαράς?
Τόσα χρόνια μηδέν κριτικές?
Μπας και λέω, μπας και ΟΥΞΩ ως μπαστουνόβλαχος προτιμώ τις κατσίκες παρά τους αποτέτοιους....
ΠΛΟΚ είναι πολωνέζικη ομάδα, αλλά όταν πληκτρολογείς φρόντισε να γράφεις κι όχι να μαλακίζεσαι.......


Οπότε αγοράκι μου (georgekarousis)

[move]TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚΕΙ
[/move]
Kαλό πας να κάνεις και βρίσκεις το μπελά σου......
Λες και σας ζήτησα τίποτα......
Ούτε το έπαιξα έξυπνος, εντάξει χρησιμοποίησα κάποια πράγματα από άλλους και στη συνέχεια το προχώρησα παραπέρα. Δε θέλησα να με ευχαριστήσετε, αλλά μακάρι να κερδίσετε όλοι και να τα φάτε στις κοπέλες που γουστάρετε, εμένα δε μου πέφτει λόγος....
Αντί αυτών μου πρήξατε τα @@ρια και τα νεύρα εσύ και κάμποσοι άλλοι.....
Κι αν συνεχίσετε στον ίδιο ρυθμό με άλλους πελάτες ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ τόσο στις κοπέλες αλλά και στα γραφεία που είναι πίσω τους....
Κι αυτοί (όπως κι αυτές) δεν ήρθαν εδώ μέσα για να με δουν αν παίζω στοιχήματα είτε αν είμαι όμορφος, είναι η δουλειά τους να βγάλουν χρήμα. Το λιγότερο λοιπόν που έχεις να κάνεις εσύ και οι άλλοι είναι να ζητήσετε δημόσια συγνώμη στο αντίστοιχο θρεντ, εγώ δεν είμαι είπα - ξείπα δήλωσα αποχώρηση.


zookero & albertontino1: σε γενικές γραμμές έχετε δίκιο, εγώ βέβαια είμαι και της ποικιλίας, θέλω να δίνω ευκαιρίες (χρηματικές πάντα) σε όσες γίνεται περισσότερες κοπέλες, αν το επιτρέπει η τσέπη μου.

since1991: θενξ για το τυπικό σχόλιο, πέρνα και καμμιά βόλτα από εδώ, ελπίζω να μιλήσουν κι άλλοι ;)

Χαχαχα φιλαρακο αμα νομιζεις οτι αυτο ηταν ναπαλμ ή οτι εκανες κατι σημαντικο με αυτο το μηνυμα τοτε εισαι γελασμενος, για τη ακριβεια μας εκλασες τα φρυδια. Γιατι πολυ απλα αν ηθελες να το λυσουμε θα το λυναμε στα ΠΜ μαζι κι οχι παρεα με αλλους στα θρεντ. Ο λογος που αποχωρησες απο το νημα της Χατζη ειναι γιατι εβγαλα στη φορα το μηνυμα σου και σε εκανα λιγο ρομπα μιας και αρεσκεσαι να στελνεις σε καποιον και μετα να τον μπλοκαρεις για να μην απαντησει! Οποτε προτιμας να ανοιγεις θρεντ ωστε να εχεις ισως και καποιους ''συμμαχους''. Εγω προσωπικα δε θα ξανασχοληθω με ολα αυτα (το στοιχημα ειναι πιο ενδιαφερον) αλλα θα σου δωσω μια συμβουλη: Εαν διαμενεις στην Καλαματα, κοψε τα πολλα "τσιγαριλικια" κανει κακο η συχνη χρηση...
Φιλικα.
Καλη συνεχεια
 

kostas1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
131
Like
6
Πόντοι
1
Ntountaras απο περιέργεια γιατί με μπλόκαρες?? Επειδή σε Ρώτησα αν εισαι απο τριπολη?? Μη φοβάσαι δεν στην επεφτα.
 

Επισκέπτης
georgekarousis νιάνιαρο (διαδικτυακά) όταν πατάς παράθεση, χρησιμοποίησε και λίγο το πλήκτρο backspace αντί να παραθέτεις τεράστια κείμενα........
Γιατί να σου γεμίσω το κεφάλι να μάθεις να γράφεις, ε σιγά........
Εμένα έκανες ρόμπα ρε???
Και γιατί να κάτσω να λύσω την όποια διαφορά που ΕΣΥ την ξεκίνησες, όπως και τόσοι άλλοι......
Τώρα για το χορτάρι που λες αν κάνω, χμ αυτό που έχω να σου απαντήσω, είναι ο τόπος μου έβγαλε κάτι ψωλάραδες όπως ο Παπαφλέσσας (Πολιανή Μεσσηνίας) κι ο Γέρος του Μωριά (Ραμοβούνι) για να μην πω άλλους οπλαρχηγούς.......
Κι όλοι αυτοί ξεσηκώθηκαν 23 Μάρτη και τα έκαναν βίδες εδώ κάτω........
Κι αν δεν υπήρχαν αυτοί οι Μεσσήνιοι θα σας γαμούσανε ακόμη οι τουρκαλάδες.......
Οπότε ΒΟΥΛΩΣΤΟ όταν πιάνεις την Καλαμάτα, εμένα δε με νοιάζει πες κι άλλα, θα σε δουν στο μέλλον πόσο κουβαρντάς είσαι και πόσα χαλάς στις όποιες κοπέλες.........



kostas1978, γιατί δε γουστάρω πολλά μπλα - μπλα εδώ μέσα. Ίσως έπεσες στην κακιά ώρα, με είχανε πρήξει τόσοι και τόσοι εδώ μέσα, είχα φάει κουβάδες εκείνη τη στιγμή, ε τώρα να σου στέλνει κι ένας άγνωστος pm, λες άστε με ήσυχο....
Δεν έχω κάτι πάντως μαζί σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom