Νέα

Τι ζορια τραβατε ορισμενοι εδω μεσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
τυπε αντι να γραφεις μαλακιες βαλε αυτη τη φωτο στο αβαταρ σου που σου ταιριαζει    :2funny: :2funny: :2funny:



http://[URL unfurl="true"]www.athensvoice.gr/sites/default/files/article/2017/05/13/354005-734000_0.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μπορει να προτιμαει gif τυπε. :S :S :S

[img]https://media.giphy.com/media/xT0xeKjbBcQrBzn4uk/giphy.gif
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
κυριοι, ηρεμηστε :grin: ενταξει δε στραβωσα με τους διαλογους  σας αλλα ειναι ανευ ουσιας.
Οσο για την τυπικη αντιπαραθεση μεταξυ του Αθανασιαδη και σινς1991 ενταξει ο Νασος δεν ειναι κανενας αρχιδης και χαιρει της εκτιμησης μου, λογω του ιδιοτυπου χιουμορ του.
:hi:
τυπε μου δεν υπαρχει κοντρα,την πλακα μας κανουμε και το ξερει ο ιδιος :hi: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Μπορει να προτιμαει gif τυπε. :S :S :S

giphy.gif
τυπε αυτη ειναι αεροπιπα ενω το Αλεκακι τον τερματιζει λαρρυγι :pipa2: :S :S :S
 

Επισκέπτης
που αναφερεσαι τυπε :think: :S :S :S

Νάσο, Ντουντάρα, Εντούρο και λοιποί φίλοι καλησπέρα,
Σαν εξωτερικός παρατηρητής διαπίστωσα ότι από ένα συγκεκριμένο thread των "μικρόψυχων" του μπου, ξεκινούν σκύλοι οι οποίοι απαξιώνουν όλα τα άλλα νήματα ειρωνευόμενοι τους δημιουργούς και τους συμμετέχοντες, με αποτέλεσμα να τα υποβιβάζουν, να τα αποδυναμώνουν και να "κόβουν" την κινητικοτητά τους, επιστρέφουν δε πίσω στο νήμα από το οποίο ξαμολήθηκαν και εκεί το παίζουν καλά παιδιά, ερωτιάρηδες, καυλιάρηδες, αγκαλίτσες κλπ. Την επόμενη στιγμή "πετάγονται" για λίγο σε κάποιο άλλο νήμα, αμολάνε ότι μαλακία τους έρθει στο σκατοκέφαλο τους και μετά πάλι πίσω. Εκεί βέβαια που επίσης "προσέχουν" σαν βρεγμένες γάτες είναι σε νήματα κάποιων κοριτσιών. Στο βασικό τους νήμα, συμπεριφέρονται σαν βλάκες-υπνωτισμένοι από τους Blizardeye και Popov οι οποίοι εχθές το βράδυ και σήμερα πρωϊ-πρωϊ (o Blizardeye ξεκίνησε να δίνει εντολές να μην μου απευθύνουν τον λόγο στις 05:30 το πρωϊ!) σχεδόν τους διέταζαν να μην μου απευθύνουν τον λόγο! Παρασύρθηκα και πικράθηκα από αυτή την απερίγραπτη γελοιότητα που ζω εδώ και 2-3 μέρες. Για να καταλάβετε τί εννοώ δείτε στη σελίδα 17308 των "μικρόψυχων" μαζεμένα, όσα έγραψαν για εμένα (μεταξύ σοβαρού και δήθεν αστείου) - νουθετώντας τους υπόλοιπους να μην μου απευθύνουν τον λόγο! Εκπληκτική γελοιότητα, κάποιος πρέπει να τους μαζέψει, εγώ δεν έχω την δυνατότητα ούτε την διάθεση να το κάνω, ελπίζω να το κάνουν κάποια στιγμή οι admins. Εννοείται ότι δεν θα ξαναπατήσω στο νήμα τους, όχι γιατί μου το απαγόρεψαν και τουλάχιστον 3 με απείλησαν, άλλα γιατί αν παρατηρήσετε είναι εκπληκτικά αδιάφορο, ο ένας κάνει φιλοφρονήσεις στον άλλον σαν χαπακωμένοι, και όλοι μαζί στις 2-3 κοπέλες που μπαίνουν εκεί, ένα τεράστιο σώου υποκρισίας και δήθεν σαβουάρ βίβρ.
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Τί θες ρε τύπε, κωλοτρίβεσαι από εχθές από κάτω από ότι γράφω και σε αγνοώ, και πας να βγεις τώρα και μπουχτισμένος?
τι κλαίγεσαι ρε μαν μερα που ειναι
πας και μπαίνεις στους εγκεφαλικά αναπηρους παππούληδες κτλ
τι περιμενεις ναουμε,ετσι ειναι το "μπου"
σύνελθε  :hi:
 

Επισκέπτης
τι κλαίγεσαι ρε μαν μερα που ειναι
πας και μπαίνεις στους εγκεφαλικά αναπηρους παππούληδες κτλ
τι περιμενεις ναουμε,ετσι ειναι το "μπου"
σύνελθε  :hi:

Τύπε 05:30 ξημερώματα Χριστούγεννα "μέρα που είναι" ο blizardeye με μελετούσε και με κατηγορούσε, αυτός δεν σεβάστηκε την ημέρα. Ξύπνησα κατά τις 10:00 και διάβασα τις βρισιές του.

Όχι, δεν είναι έτσι το μπου και επετρεψέ μου να το ξέρω καλύτερα, είμαι εδώ από την εποχή που ήταν bourdela.tv. Πάντα υπήρχαν σωστοί και καλά παιδιά (όχι "υποκριτές" καλά παιδιά), οι οποίοι έτρωγαν τρελό ξενέρωμα και απεφεύγαν απλά να ασχοληθούν

Απλά πάντα κάποιοι το λυμαίνονται, παλιότερα ήταν όσοι τραμπούκιζαν τους πάντες στα οπαδικά thread, τώρα είναι μερικοί ελευθέρας βοσκής που κάνουν το ίδιο. Αν οι admins έκαναν ένα-δύο μπαν στο σωστό χρόνο, τότε θα μαζευόταν το πράγμα. Προτιμούν όμως να αφήνουν το site να αυτοδιορθώνεται.

Χρόνια Πολλά  :hi:
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Όχι ρε φίλε, δεν είναι έτσι το μπου και επετρεψέ μου να το ξέρω καλύτερα, είμαι εδώ από την εποχή που ήταν bourdela.tv

Απλά πάντα κάποιοι το λυμαίνονται, παλιότερα ήταν όσοι τραμπούκιζαν τους πάντες στα οπαδικά thread, τώρα είναι μερικοί ελευθέρας βοσκής που κάνουν το ίδιο. Αν οι admins έκαναν ένα-δύο μπαν στο σωστό χρόνο, τότε θα μαζευόταν το πράγμα. Προτιμούν όμως να αφήνουν το site να αυτοδιορθώνεται
σιγα μην ξερεις καλυτερα μαν  ;) είμαι πιο παλαιός από εσενα
δεν τα χαλαμε εκει
τελος παντων σου ξαναλεω σύνελθε,πας να βγαλεις άκρη με βαση την λογικη που? στο "μπου".  :2funny:
καλο βραδυ
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Τύπε 05:30 ξημερώματα Χριστούγεννα "μέρα που είναι" ο blizardeye με μελετούσε και με κατηγορούσε, αυτός δεν σεβάστηκε την ημέρα. Ξύπνησα κατά τις 10:00 και διάβασα τις βρισιές του.
κατσε και ασχολήσου εσυ με την κωλόγρια την σαύρα  :2funny:
ο γερος που λες εχει μαζεψει κατι αλλα βόιδια και αναμασούν τα ιδια και τα ιδια
πήγαινε καμια βολτα μαν και άσε το "σάη"
οσο για τους παππούληδες γενικότερα,δεν βγαζεις άκρη  :hi:
 

Επισκέπτης
σιγα μην ξερεις καλυτερα μαν  ;) είμαι πιο παλαιός από εσενα
δεν τα χαλαμε εκει
τελος παντων σου ξαναλεω σύνελθε,πας να βγαλεις άκρη με βαση την λογικη που? στο "μπου".  :2funny:
καλο βραδυ

Μην βλέπεις την τωρινή ημερομηνία εγγραφής μου (2008). Ήμουν γραμμένος με άλλο username "Spiros" το 2005-6 μερικούς μήνες από όταν ξεκίνησε το bourdela.gr - Απλά είχα διαγραφεί μία φορά - λόγω των οπαδικών...
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Νάσο, Ντουντάρα, Εντούρο και λοιποί φίλοι καλησπέρα,
Σαν εξωτερικός παρατηρητής διαπίστωσα ότι από ένα συγκεκριμένο thread των "μικρόψυχων" του μπου, ξεκινούν σκύλοι οι οποίοι απαξιώνουν όλα τα άλλα νήματα ειρωνευόμενοι τους δημιουργούς και τους συμμετέχοντες, με αποτέλεσμα να τα υποβιβάζουν, να τα αποδυναμώνουν και να "κόβουν" την κινητικοτητά τους, επιστρέφουν δε πίσω στο νήμα από το οποίο ξαμολήθηκαν και εκεί το παίζουν καλά παιδιά, ερωτιάρηδες, καυλιάρηδες, αγκαλίτσες κλπ. Την επόμενη στιγμή "πετάγονται" για λίγο σε κάποιο άλλο νήμα, αμολάνε ότι μαλακία τους έρθει στο σκατοκέφαλο τους και μετά πάλι πίσω. Εκεί βέβαια που επίσης "προσέχουν" σαν βρεγμένες γάτες είναι σε νήματα κάποιων κοριτσιών. Στο βασικό τους νήμα, συμπεριφέρονται σαν βλάκες-υπνωτισμένοι από τους Blizardeye και Popov οι οποίοι εχθές το βράδυ και σήμερα πρωϊ-πρωϊ (o Blizardeye ξεκίνησε να δίνει εντολές να μην μου απευθύνουν τον λόγο στις 05:30 το πρωϊ!) σχεδόν τους διέταζαν να μην μου απευθύνουν τον λόγο! Παρασύρθηκα και πικράθηκα από αυτή την απερίγραπτη γελοιότητα που ζω εδώ και 2-3 μέρες. Για να καταλάβετε τί εννοώ δείτε στη σελίδα 17308 των "μικρόψυχων" μαζεμένα, όσα έγραψαν για εμένα (μεταξύ σοβαρού και δήθεν αστείου) - νουθετώντας τους υπόλοιπους να μην μου απευθύνουν τον λόγο! Εκπληκτική γελοιότητα, κάποιος πρέπει να τους μαζέψει, εγώ δεν έχω την δυνατότητα ούτε την διάθεση να το κάνω, ελπίζω να το κάνουν κάποια στιγμή οι admins. Εννοείται ότι δεν θα ξαναπατήσω στο νήμα τους, όχι γιατί μου το απαγόρεψαν και τουλάχιστον 3 με απείλησαν, άλλα γιατί αν παρατηρήσετε είναι εκπληκτικά αδιάφορο, ο ένας κάνει φιλοφρονήσεις στον άλλον σαν χαπακωμένοι, και όλοι μαζί στις 2-3 κοπέλες που μπαίνουν εκεί, ένα τεράστιο σώου υποκρισίας και δήθεν σαβουάρ βίβρ.

Τύπε τα παίρνεις όλα πολύ στα σοβαρά και γι' αυτό χαλιέσαι. Άραξε και μην σε πολυνοιάζει.
Καλά Χριστούγεννα! :hi:
 

Επισκέπτης
κατσε και ασχολήσου εσυ με την κωλόγρια την σαύρα  :2funny:
ο γερος που λες εχει μαζεψει κατι αλλα βόιδια και αναμασούν τα ιδια και τα ιδια
πήγαινε καμια βολτα μαν και άσε το "σάη"
οσο για τους παππούληδες γενικότερα,δεν βγαζεις άκρη  :hi:

Άργησα άλλα το κατάλαβα φίλε... Σου είπα, εκτός των άλλων είναι και πολύ αδιάφορο νήμα
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ε βέβαια κι έχεις απόλυτο δίκιο!
Οι καψούρες μου λείπουν εμένα, λες και έχω δέσει το γάιδαρο και δεν αντιμετωπίζω τα προσωπικά μου ζόρια....
Απαντώντας σε κάποια σχόλια σου (δεν κάνω τώρα κογιότ) ως ώριμη πλέον επαγγελματίας, με ένα σωρό εμπειρίες έχεις τον τρόπο να κουμαντάρεις εύκολα τα ανόητα παιδιά νεαρής ηλικίας όπως ήμουν εγώ, τώρα οι μεσόκοποι και οι ακόμη μεγαλύτεροι ηλικιακά αν παίζει καψούρα εκ μέρους των, προτάσεις για έξτρα δωράκια/βολτίτσες εκτός της εργασίας σου, σαφώς κι έχουν ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΛΑΚΙΑΣ στον εγκέφαλο και φυσικά σε φέρνουν όπως υποθέτω σε ακόμη δυσκολότερη θέση από ότι ένας πιτσιρικάς. Τέτοιες καταστάσεις είναι που κάνουν ακόμη το επαγγελμά σας ακόμη δυσκολότερο.
Αλλά βρε Ελενίτσα (που επαναλαμβάνω ότι ΕΠΙΣΗΣ δεν μοιάζεις με την πρώην σε τίποτα - ε που να θυμάσαι ζαλισμένο μου τα πάντα για τον καθέναν) κάπου δηλαδή το μυαλό μου απορεί και σκέφτεται, τι στο διάολο παιχνίδια παίζει η Μοίρα, ήρθε μια επαγγελματίας πάλι στη ζωή μου για ποιο λόγο, είναι η καλή μου τύχη και μέσα σε όλο αυτό το σύμπλεγμα αναμνήσεων & συναισθημάτων υπάρχει μέσα μου για εσένα όπως ξέρεις ο σεβασμός, η εκτίμηση και λιγότερο το να πηδηθούμε. Ο καφές την ώρα της συνοδείας θα μας βοηθήσει να λειτουργήσουμε όπως πρέπει: μια ώριμη επαγγελματίας με έναν ταξιδεμένο πελάτη στο χώρο του αγοραίου έρωτα......
Κλείνοντας, θα ανεβάσω ένα παλιό τραγούδι που κάθε χρόνο 7 Γενάρη ο Γιώργος με τη Μαρία μου λένε από αρκετά χιλιόμετρα μακρυά, τι να γίνει οι φιλίες πλέον κρατούν μέσω Ίντερνετ....
Μόλις χτυπάει το κινητό και γράφει Γιώργος & Μαρία, δύο δάκρυα τρέχουν στο πρόσωπό μου.....
Νομίζω ότι θα συμφωνήσεις, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ φιλία μεταξύ ενός πελάτη και μιας ιερόδουλης, εφόσον μεσολαβεί χρηματική συναλλαγή.



αχ αυτό το site , σα να είναι σχολείο εκμάθησης σεξουαλικής συμπεριφοράς ...

το υπαριθμόν ένα μάθημα , είναι ότι δεν ερωτευόμαστε πουτάνες ...τα ίδια συζητάγαμε 10 χρόνια πρίν όταν πρωτομπήκα σ'αυτό το site τα ίδια συζητάμε και τώρα και πιστεύω πάλι τα ίδια θα λέμε σε 50 χρόνια αν φυσικά ζούμε ...
 

Επισκέπτης
BLITZKRIEGER, θα τα λέμε από τα pm όποτε θες βοήθεια ;)
since1991 & Kylo_Ren χαίρομαι που τα βρήκατε, όντως δε βγαίνει άκρη, υπήρχε όμως ένας λόγος ενημέρωσης ;) δείτε το επόμενο κογιότ στο άλλο το γέρικο φτυάρι BOEING :idiot:


το υπαριθμόν ένα μάθημα , είναι ότι δεν ερωτευόμαστε πουτάνες ...
Χριστέ μου τι ΔΙΑΒΑΖΩ πρωινιάτικα χρονιάρες μέρες..........
Καλά ρε άνθρωπε (που έτσι κι αλλιώς δεν είχα κάτι μαζί σου) τι πας και ΓΡΑΦΕΙΣ????  :rolleyes:
Δε λυπάσαι τα κορίτσια αν πάω κουβά στο Στοίχημα, θα εξαναγκαστώ να τους περικόπτω μεροκάμματα, μου ανέβασες την πίεση κατακέφαλα.....
Γιατί για ΣΕΝΑ και τον κάθε γεροξεκούτη ΚΑΡΦΙ ΔΕΝ μου καίγεται αν δεν έλθει το εξοχώριο χαρτζιλίκι από τις στοιχηματικές εταιρείες ώστε να παίρνεις/ετε κάθε μήνα τη σύνταξη σου/σας.....
Δε φτάνει που η κωλογενειά σου ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ τη χώρα και εμείς οι νεώτεροι προσπαθούμε να συμμαζέψουμε τα ασυμάζευτα, σκέφτεσαι καθόλου πριν ποστάρεις ή πάσχεις από κάποια αρρώστια????
ΕΛΕΟΣ δηλαδή..........
Βρίσκεις και κ(λ)άνεις κογιότ οπουδήποτε????
Που ξέρεις εσύ τι συζητάω με την κάθε κοπέλα μέσω pm??
Κογιότ για το Γιώργο & τη Μαρία λες και τους ήξερες από προχθές, άντε ΨΟΦΑ να γλυτώσει το γαμημένο κράτος καμμιά σύνταξη......
Τράβα στο θρεντ του Picker αν θες να αρπαχτείς...
Που εννόησα ότι παίζει έρωτας και τα ρέστα με τη συγκεκριμένη και στην τελική αν στα 44 προς 45 μου εγώ καψουρευτώ κάποια κοπέλα, εσύ ποιος είσαι να μου υποδείξεις???  :headbang:
Να μου τα φάνε όλα και ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ...........
Tσίμπα μπλοκάρισμα, μπορεί να αρχίσεις pm και να μας πρήζεις τα @@ρια....


ANOIΞΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΣΟΥ εδώ ρε γίδι που τις αποκαλείς πουτάνες.........
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Ο Αλεκος μου αρκει οτι ειναι αντικουμμουνιστης κι αν δειτε το προφιλ του ειχε αρπαχτει πριν χρονια με διαφορους μπολσεβικους.

τυπε εγω ειμε παλαιο μελος και σκληρος χυστης. δεν μασαω τα λογια μου.  >:(  οσοι δεν εινε καλα παιδια θα με βρησκουν μπροστα τους :S :S
καλα χριστουγενα και καλα κρασα :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Επισης ρε Αλεκο και να ειναι καλα ολα τα κοριτσια που μας ξεχαρμανιαζουν, το να δειχνεις και λιγο ανθρωπια σε δαυτες (ασχετα αν το αναγνωριζουν) ειναι θεμα χαρακτηρα και δε χρειαζεται να στο υποδειξουν οι θρησκειες.
Κι οπως βλεπεις υπαρχουν και καποια καλα κοριτσια που με εμψυχωνουν :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom