Νέα

Τι ζορια τραβατε ορισμενοι εδω μεσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Toυ άντρα του πολλά βαρύ,
όχι κογιότ (quote) πρωί - πρωί....
Κουράζονται τα μπράτσα του,
μα αυτό δεν τον νοιάζει,
για έρωτα θα σου μιλά,
στοργή θα σου μοιράζει


[move]O λόγος του συμβόλαιο,
στην πιάτσα έχει βέτο,
αγωνιά για εσένα ναι,
πίνει τον καφέ του σκέτο....[/move]


Η αγκαλιά μου είναι ανοικτή και σε περιμένει. Μεγάλη όπως ο Ατλαντικός.....
Όποτε θες ταξίδεψε τον Τιτανικό της θλίψης σου να τον βουλιάξω....
Σε αφήνω Μακαρονάδα μου, τα λέμε λέητερ.....

 

Επισκέπτης
(κινητο τωρα, οικονομια μπατταριας Η/Υ)

Πριν χρονια ενας κακομαθημενος φοιτητης της ενδοξου Πολυτεχνικης Σχολης του Παν/μιου Πατρων (ετσι την αποκαλουσε ενας οξυδερκης καθηγητης - δεν ζει πλεον) αντι να διαβαζε ξοδευε το χρημα του μπαμπα στον αγοραιο ερωτα και γενικα την καλοπεραση.....
Ενας νεαρος Μπερλουσκονι με μικροτερο φυσικα πορτοφολι....
Καποια μερα εμαθε για ενα call girl που εκανε βιζιτες κοστους 20.000 δραχμων την ωρα και εψαξε μεσω γνωστων να βρει το τηλεφωνο της...
Η κοπελα αυτη ελληνιδα στην καταγωγη απο Θεσ/νικη, τα ακουτε κ. Χατζη??? λεγοταν επισης Ελενη.....
Φυσικα ΔΕΝ της μοιαζετε καν, μπορω να πω οτι φερνει καπως με εκεινη τη Ρουμανα την Καρλα στο προσωπο με σκουρα μπλε ματια και μακρυ κατσαρο καστανο μαλλι αλλα τα εβαφε κοκκινα.....
Ο νεαρος κακομαθημενος φοιτητης ξοδεψε κατι παραπανω απο εναμισο εκατομμυριο για την παρτη της, με παραλληλη καψουρα για δαυτηνε που ηταν ενα νεαρο πιπινι....
Αν τα μετατρεψουμε σε σχετικες αναλογιες με το σημερα μιλαμε για 15 χιλιαδες Εβραιους....
Καποτε ολα τελειωνουν κι ο νεαρος φοιτητης μπαινει στο ΚΕΜΧ του Ναυπλιου φανταρος, ακους since1991????
Την παραμονη εισοδου παει να βρει ξενοδοχειο να ξαπλωσει και πεφτει στο Ελενα......
Με τρεμουλο τηλεφωναει την "αγαπημενη" του και του λεει ωραιο ξενοδοχειο βρηκες
Χθες που γιναμε διαδικτυακοι φιλοι since1991 που παρεπιπτοντως εισαι λιγο μεγαλυτερος απο εμενα, η Ελενη ειχε γεννεθλια.....
23 Δεκεμβρη του 1978 ηλθε σε τουτο κωλοκοσμο....
Κι εσυ 45αρης στην ηλικια εχεις αθροισμα 0+9+3+2+0+9+5+9+9+1=45......


κ. Χατζη & since1991,
αν νομιζετε οτι μπηκα κυριακατικα να πουλησω φιδια, ε δε μπορω να γυρισω τη ζωη μου 20 περιπου ετη πισω και να τη βγαλω βιντεο για να με πιστεψετε.
 

Επισκέπτης
(κινητο τωρα, οικονομια μπατταριας Η/Υ)

Πριν χρονια ενας κακομαθημενος φοιτητης της ενδοξου Πολυτεχνικης Σχολης του Παν/μιου Πατρων (ετσι την αποκαλουσε ενας οξυδερκης καθηγητης - δεν ζει πλεον) αντι να διαβαζε ξοδευε το χρημα του μπαμπα στον αγοραιο ερωτα και γενικα την καλοπεραση.....
Ενας νεαρος Μπερλουσκονι με μικροτερο φυσικα πορτοφολι....
Καποια μερα εμαθε για ενα call girl που εκανε βιζιτες κοστους 20.000 δραχμων την ωρα και εψαξε μεσω γνωστων να βρει το τηλεφωνο της...
Η κοπελα αυτη ελληνιδα στην καταγωγη απο Θεσ/νικη, τα ακουτε κ. Χατζη??? λεγοταν επισης Ελενη.....
Φυσικα ΔΕΝ της μοιαζετε καν, μπορω να πω οτι φερνει καπως με εκεινη τη Ρουμανα την Καρλα στο προσωπο με σκουρα μπλε ματια και μακρυ κατσαρο καστανο μαλλι αλλα τα εβαφε κοκκινα.....
Ο νεαρος κακομαθημενος φοιτητης ξοδεψε κατι παραπανω απο εναμισο εκατομμυριο για την παρτη της, με παραλληλη καψουρα για δαυτηνε που ηταν ενα νεαρο πιπινι....
Αν τα μετατρεψουμε σε σχετικες αναλογιες με το σημερα μιλαμε για 15 χιλιαδες Εβραιους....
Καποτε ολα τελειωνουν κι ο νεαρος φοιτητης μπαινει στο ΚΕΜΧ του Ναυπλιου φανταρος, ακους since1991????
Την παραμονη εισοδου παει να βρει ξενοδοχειο να ξαπλωσει και πεφτει στο Ελενα......
Με τρεμουλο τηλεφωναει την "αγαπημενη" του και του λεει ωραιο ξενοδοχειο βρηκες
Χθες που γιναμε διαδικτυακοι φιλοι since1991 που παρεπιπτοντως εισαι λιγο μεγαλυτερος απο εμενα, η Ελενη ειχε γεννεθλια.....
23 Δεκεμβρη του 1978 ηλθε σε τουτο κωλοκοσμο....
Κι εσυ 45αρης στην ηλικια εχεις αθροισμα 0+9+3+2+0+9+5+9+9+1=45......


κ. Χατζη & since1991,
αν νομιζετε οτι μπηκα κυριακατικα να πουλησω φιδια, ε δε μπορω να γυρισω τη ζωη μου 20 περιπου πισω και να τη βγαλω βιντεο για να με πιστεψετε.

Σε καμμία περίπτωση δεν θεωρώ ότι πουλάς φίδια αγαπητέ Ντουντ  :hi:

Χαχαχα στο Έλενα... έχω μείνει σχεδόν σε όλα τα ξεοδοχεία τώρα που πηγαίνω εκεί συχνά για 2-3 μέρες
 

Επισκέπτης
Διαολε :grin: υπαρχει κι η επιλογη της απαντησης


καθοσον γραφω σεντονια, ενταξει η Ελενη γραφει πολλα, απαντα σε πολλους, pm, emails, Facebook, Instagram δικαιολογειται να ριχνει κογιοτ (quote).
Σταματω εδω, να διαβασει τις καψουρες ενος μελλοντικου πελατη, που φυσικα δεν μοιαζει πλεον με εκεινο τον κακομαθημενο φοιτητη...
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
(κινητο τωρα, οικονομια μπατταριας Η/Υ)

Πριν χρονια ενας κακομαθημενος φοιτητης της ενδοξου Πολυτεχνικης Σχολης του Παν/μιου Πατρων (ετσι την αποκαλουσε ενας οξυδερκης καθηγητης - δεν ζει πλεον) αντι να διαβαζε ξοδευε το χρημα του μπαμπα στον αγοραιο ερωτα και γενικα την καλοπεραση.....
Ενας νεαρος Μπερλουσκονι με μικροτερο φυσικα πορτοφολι....
Καποια μερα εμαθε για ενα call girl που εκανε βιζιτες κοστους 20.000 δραχμων την ωρα και εψαξε μεσω γνωστων να βρει το τηλεφωνο της...
Η κοπελα αυτη ελληνιδα στην καταγωγη απο Θεσ/νικη, τα ακουτε κ. Χατζη??? λεγοταν επισης Ελενη..... ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΒΡΕ  :P :P :P :P :P
Φυσικα ΔΕΝ της μοιαζετε καν, μπορω να πω οτι φερνει καπως με εκεινη τη Ρουμανα την Καρλα στο προσωπο με σκουρα μπλε ματια και μακρυ κατσαρο καστανο μαλλι αλλα τα εβαφε κοκκινα.....
Ο νεαρος κακομαθημενος φοιτητης ξοδεψε κατι παραπανω απο εναμισο εκατομμυριο για την παρτη της, με παραλληλη καψουρα για δαυτηνε που ηταν ενα νεαρο πιπινι....
Αν τα μετατρεψουμε σε σχετικες αναλογιες με το σημερα μιλαμε για 15 χιλιαδες Εβραιους....
Καποτε ολα τελειωνουν κι ο νεαρος φοιτητης μπαινει στο ΚΕΜΧ του Ναυπλιου φανταρος, ακους since1991????
Την παραμονη εισοδου παει να βρει ξενοδοχειο να ξαπλωσει και πεφτει στο Ελενα......
Με τρεμουλο τηλεφωναει την "αγαπημενη" του και του λεει ωραιο ξενοδοχειο βρηκες
Χθες που γιναμε διαδικτυακοι φιλοι since1991 που παρεπιπτοντως εισαι λιγο μεγαλυτερος απο εμενα, η Ελενη ειχε γεννεθλια.....
23 Δεκεμβρη του 1978 ηλθε σε τουτο κωλοκοσμο....
Κι εσυ 45αρης στην ηλικια εχεις αθροισμα 0+9+3+2+0+9+5+9+9+1=45......


κ. Χατζη & since1991,
αν νομιζετε οτι μπηκα κυριακατικα να πουλησω φιδια, ε δε μπορω να γυρισω τη ζωη μου 20 περιπου ετη πισω και να τη βγαλω βιντεο για να με πιστεψετε. Σε πιστευω βρε ...ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΜΕ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Διαολε :grin: υπαρχει κι η επιλογη της απαντησης

καθοσον γραφω σεντονια, ενταξει η Ελενη γραφει πολλα, απαντα σε πολλους, pm, emails, Facebook, Instagram δικαιολογειται να ριχνει κογιοτ (quote).
Σταματω εδω, να διαβασει τις καψουρες ενος μελλοντικου πελατη, που φυσικα δεν μοιαζει πλεον με εκεινο τον κακομαθημενο φοιτητη...
Οταν ακουω Καψουρα παθαινω αναφυλαξια .....  :S :S Καθ οτιν η λεξη αυτη , με θυμιζει ερωτικας σχεσεις !! μετα του αντιθετου (εννιοτε) και ιδιου φυλου .... :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Ε βέβαια κι έχεις απόλυτο δίκιο!
Οι καψούρες μου λείπουν εμένα, λες και έχω δέσει το γάιδαρο και δεν αντιμετωπίζω τα προσωπικά μου ζόρια....
Απαντώντας σε κάποια σχόλια σου (δεν κάνω τώρα κογιότ) ως ώριμη πλέον επαγγελματίας, με ένα σωρό εμπειρίες έχεις τον τρόπο να κουμαντάρεις εύκολα τα ανόητα παιδιά νεαρής ηλικίας όπως ήμουν εγώ, τώρα οι μεσόκοποι και οι ακόμη μεγαλύτεροι ηλικιακά αν παίζει καψούρα εκ μέρους των, προτάσεις για έξτρα δωράκια/βολτίτσες εκτός της εργασίας σου, σαφώς κι έχουν ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΛΑΚΙΑΣ στον εγκέφαλο και φυσικά σε φέρνουν όπως υποθέτω σε ακόμη δυσκολότερη θέση από ότι ένας πιτσιρικάς. Τέτοιες καταστάσεις είναι που κάνουν ακόμη το επαγγελμά σας ακόμη δυσκολότερο.
Αλλά βρε Ελενίτσα (που επαναλαμβάνω ότι ΕΠΙΣΗΣ δεν μοιάζεις με την πρώην σε τίποτα - ε που να θυμάσαι ζαλισμένο μου τα πάντα για τον καθέναν) κάπου δηλαδή το μυαλό μου απορεί και σκέφτεται, τι στο διάολο παιχνίδια παίζει η Μοίρα, ήρθε μια επαγγελματίας πάλι στη ζωή μου για ποιο λόγο, είναι η καλή μου τύχη και μέσα σε όλο αυτό το σύμπλεγμα αναμνήσεων & συναισθημάτων υπάρχει μέσα μου για εσένα όπως ξέρεις ο σεβασμός, η εκτίμηση και λιγότερο το να πηδηθούμε. Ο καφές την ώρα της συνοδείας θα μας βοηθήσει να λειτουργήσουμε όπως πρέπει: μια ώριμη επαγγελματίας με έναν ταξιδεμένο πελάτη στο χώρο του αγοραίου έρωτα......
Κλείνοντας, θα ανεβάσω ένα παλιό τραγούδι που κάθε χρόνο 7 Γενάρη ο Γιώργος με τη Μαρία μου λένε από αρκετά χιλιόμετρα μακρυά, τι να γίνει οι φιλίες πλέον κρατούν μέσω Ίντερνετ....
Μόλις χτυπάει το κινητό και γράφει Γιώργος & Μαρία, δύο δάκρυα τρέχουν στο πρόσωπό μου.....
Νομίζω ότι θα συμφωνήσεις, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ φιλία μεταξύ ενός πελάτη και μιας ιερόδουλης, εφόσον μεσολαβεί χρηματική συναλλαγή.


 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
δεν εχουν την ολοι την οξυδερκεια :S :S
ωστε να αντιλαμβανονται το  :jerking: χιουμορ σου.....τυπε μου


τυπε εσυ την οξυδερκεια που εχεις την αποκτησες απο τις πιπες που κανεις στους τραβελους;    :S :S :S
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
τυπε εσυ την οξυδερκεια που εχεις την αποκτησες απο τις πιπες που κανεις στους τραβελους;    :S :S :S

τυπε δεν αναφερτηκα σε σενα γιατι πεταχτηκες σαν πορδη? :S :S σου εθηξα μηπως το γκομενο ?
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
γκομενους και γαμιαδες εχεις εσυ ολη τη συγγρου τυπε    :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε πολυ ευστοχη η παραθεση σου στο σχολιο μου :jerking: με ταπωσες :S
βαλε τωρα καμια φωτογραφια του λιλα απο αυτες που εχεις για να τον παιζεις.......αντρακλα :gay:


 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
τυπε πολυ ευστοχη η παραθεση σου στο σχολιο μου :jerking: με ταπωσες :S
βαλε τωρα καμια φωτογραφια του λιλα απο αυτες που εχεις για να τον παιζεις.......αντρακλα :gay:


τυπε στα αρχιδια μου αν σε ταπωσα   :2funny: :2funny: :2funny:
ενα πουστρακι σιχαμενο σαν τη φιλεναδα σου το λιλα εισαι και αυτο απο μονο του ειναι το χειροτερο ρεζιλικι    :S :S :S
οπως και ο λιλας ετσι και εσυ εισαι μαλακας.με τις φωτογραφιες του γελαω και δεν τον παιζω γιατι δεν ειμαι σιχαμενο πουστρακι σαν κι εσας    :2funny: :2funny: :2funny:


αμα θες αρχιδι να μην ξαναγραψω για σενα κοιτα μην με ξανακανεις κουοτ οπως εκανες τις προαλλες.αρχιδι    :birdman: :birdman: :birdman:
πουστρακι σιχαμα    :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
κυριοι, ηρεμηστε :grin: ενταξει δε στραβωσα με τους διαλογους  σας αλλα ειναι ανευ ουσιας.
Οσο για την τυπικη αντιπαραθεση μεταξυ του Αθανασιαδη και σινς1991 ενταξει ο Νασος δεν ειναι κανενας αρχιδης και χαιρει της εκτιμησης μου, λογω του ιδιοτυπου χιουμορ του.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
κυριοι, ηρεμηστε :grin: ενταξει δε στραβωσα με τους διαλογους  σας αλλα ειναι ανευ ουσιας.
Οσο για την τυπικη αντιπαραθεση μεταξυ του Αθανασιαδη και σινς1991 ενταξει ο Νασος δεν ειναι κανενας αρχιδης και χαιρει της εκτιμησης μου, λογω του ιδιοτυπου χιουμορ του.


τυπε ολα καλα    :hi: :hi: :hi:

ειναι ανεξηγητο πως ξεκινησε το προβλημα με τους χυστες νασο και since1991 αφου ειναι και οι δυο γαματοι τυποι    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
τυπε στα αρχιδια μου αν σε ταπωσα   :2funny: :2funny: :2funny:
ενα πουστρακι σιχαμενο σαν τη φιλεναδα σου το λιλα εισαι και αυτο απο μονο του ειναι το χειροτερο ρεζιλικι    :S :S :S
οπως και ο λιλας ετσι και εσυ εισαι μαλακας.με τις φωτογραφιες του γελαω και δεν τον παιζω γιατι δεν ειμαι σιχαμενο πουστρακι σαν κι εσας    :2funny: :2funny: :2funny:


αμα θες αρχιδι να μην ξαναγραψω για σενα κοιτα μην με ξανακανεις κουοτ οπως εκανες τις προαλλες.αρχιδι    :birdman: :birdman: :birdman:
πουστρακι σιχαμα    :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε μιλας κοματικα τωρα και οπαδικα. μα τι φρασεις εινε αυτες? :S :S ξεχνας οτι ημαστε σε δημοσιο φορουμ? μηπος εισε λιγο εκνεβρισμενος :think: εγω ειμε φιλος σου παιξε μια  :jerking: να χαλαρωσης λιγο και τα λεμε αργοτερα :2funny: :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
τυπε μιλας κοματικα τωρα και οπαδικα. μα τι φρασεις εινε αυτες? :S :S ξεχνας οτι ημαστε σε δημοσιο φορουμ? μηπος εισε λιγο εκνεβρισμενος :think: εγω ειμε φιλος σου παιξε μια  :jerking: να χαλαρωσης λιγο και τα λεμε αργοτερα :2funny: :2funny:


τυπε αντι να γραφεις μαλακιες βαλε αυτη τη φωτο στο αβαταρ σου που σου ταιριαζει    :2funny: :2funny: :2funny:



URL]]
 

Επισκέπτης
enduro, o NΑΣΟΣ τον τελευταιο καιρο ριχνει συνεχως θετικες ψηφους στις κριτικες μου και θαρρω οτι δεν εγινε κατι με τον σινσε1991. Ητανε πες η κακια ωρα, φορουμ αδρεναλινης ειναι.
Ο Αλεκος μου αρκει οτι ειναι αντικουμμουνιστης κι αν δειτε το προφιλ του ειχε αρπαχτει πριν χρονια με διαφορους μπολσεβικους.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
enduro, o NΑΣΟΣ τον τελευταιο καιρο ριχνει συνεχως θετικες ψηφους στις κριτικες μου και θαρρω οτι δεν εγινε κατι με τον σινσε1991. Ητανε πες η κακια ωρα, φορουμ αδρεναλινης ειναι.
Ο Αλεκος μου αρκει οτι ειναι αντικουμμουνιστης κι αν δειτε το προφιλ του ειχε αρπαχτει πριν χρονια με διαφορους μπολσεβικους.



τυπε αυτο λεω κι εγω ξεκινησε μια κοντρα απο το πουθενα    :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom