Νέα

Τι ζορια τραβατε ορισμενοι εδω μεσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τον τελευταιο τον καιρο ορισμενοι αντι να κοιταξουν την παρτη τους, πεταγονται δεξια κι αριστερα σε ξενα χωραφια κιολας....
Για ελατε εδω να τα πουμε....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Τι να πούμε τύπε;;; Κλασική μαλακία του καθενός με "σύνδρομο του πατέρα", που θέλει να πετάγεται σαν την τσαπού ,να λέει τη γνώμη του για τα πάντα,να μαλώνει και να διορθώνει τον οποιονδήποτε για οποιοδήποτε θέμα,πολλές φορές προσβάλλοντας και βρίζοντας αγνώστους. Κάτι που ευδοκιμεί στα foroum καλυπτόμενοι πίσω από τη "σχετική" ανωνυμία. Καλημέρα!
 

Επισκέπτης
Ειμαι με το κινητο τωρα, τεσπα.....
Καφεαρκουδα τι να σου πω ρε παιδι....
Περιμενω να δω αν μπουν στον κοπο κι ανοιξει συζητηση.....
Αλλος με ρωταει με μηνυμα τι να πονταρει....
Μοιαζω για μαντης Καλχας?
Ή εχω προσβαση στη ΦΙΦΑ για να ξερω τι θα στησουν?
Αλλος με ρωταει αν γαμιεται η ταδε γκομενα καλα....
Λες κι ειμαι καποιας κοπελας προμοτορας ή καρπωνομαι κατι....
Ασχετα αν εχω καποια γουστα & στανταρ με διαφορες κοπελες, θελω να δινω στο μετρο του δυνατου ευκαιριες για ολες.


Τζων64 το οτι εχουμε καποιες διαφορες στα πολιτικα δε σημαινει οτι δε σε εκτιμω σαν ατομο και σκασιλα μου για τις οποιες κοντρες εχεις στις ψηφοφοριες.
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Το φόρουμ είναι η ανταλλαγή απόψεων, να κανείς και να σου κάνουν ερωτήσεις και να παιρνεις και να δίνεις απαντήσεις.Άμα δεν σου κάνει διαγράφεις το προφίλ σου και κανείς δεν σου τα πρήζει
 

Επισκέπτης
Περικλη, ναι συμφωνω κι επαυξανω αλλα για δες για παραδειγμα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=245666.1995]εκει οπου[/url] πεταχτηκε ενας χωρις λογο.....
Παρομοια γεγονοτα εχουν γινει σε εμενα τις τελευταιες μερες στο θρεντ της Χατζη κι αποφασισα να αποχωρησω σεβομενος την κοπελα.
Αν εγω παραφερομαι, δε μπορει η ιδια να μου πει ή το αντιστοιχο γραφειο, κοφτο μας τα επρηξες?
Που ουδεποτε παραφερθηκα με καμμια κοπελα....
Γεμισαμε συνηγορους εδω μεσα ανευ λογου & αιτιας.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Τι να πούμε τύπε;;; Κλασική μαλακία του καθενός με "σύνδρομο του πατέρα", που θέλει να πετάγεται σαν την τσαπού ,να λέει τη γνώμη του για τα πάντα,να μαλώνει και να διορθώνει τον οποιονδήποτε για οποιοδήποτε θέμα,πολλές φορές προσβάλλοντας και βρίζοντας αγνώστους. Κάτι που ευδοκιμεί στα foroum καλυπτόμενοι πίσω από τη "σχετική" ανωνυμία. Καλημέρα!



τυπε τα λες πολυ σωστα    :rockon: :rockon: :rockon:
μονο εγω ξερω να κραταω ενα υψηλο επιπεδο εδω μεσα    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Τον τελευταιο τον καιρο ορισμενοι αντι να κοιταξουν την παρτη τους, πεταγονται δεξια κι αριστερα σε ξενα χωραφια κιολας....
Για ελατε εδω να τα πουμε....


τυπε θες να απαξιωσουμε κανενα συγκεκριμενο τυπο;  :S :S :S :s&m_3:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Το φόρουμ είναι η ανταλλαγή απόψεων, να κανείς και να σου κάνουν ερωτήσεις και να παιρνεις και να δίνεις απαντήσεις.Άμα δεν σου κάνει διαγράφεις το προφίλ σου και κανείς δεν σου τα πρήζει


τυπε την μεγαλυτερη απαξιωση στους τυπους την εκανε ο ιπποτης69 που αυτοδιαγραφτηκε για να μην το τραμπουκιζουν οι χυστες,τους απαξιωσε,και μετα ξαναμπηκε με τον διαγραμμενο λογαριασμο    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
:2funny:
τυπε την μεγαλυτερη απαξιωση στους τυπους την εκανε ο ιπποτης69 που αυτοδιαγραφτηκε για να μην το τραμπουκιζουν οι χυστες,τους απαξιωσε,και μετα ξαναμπηκε με τον διαγραμμενο λογαριασμο    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Τι μου θύμησες τώρα, ήταν ο τύπος που ποσταρε πουτσες  :tn04:  :2funny:
 

Επισκέπτης
enduro, να μεταβιβασεις τους προσωπικους μου χαιρετισμους στον φιλτατο :kneel: NΑΣΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ. Παντως εισαι κι εσυ τυπος!


Συνεχιζω τα κογιοτ

Κανα στοιχημα θα παιξουμε μπας και κανουμε γιορτες?
Αλλος απο εδω.....
Δε γινεται να ζαλιζεις με pm συνεχεια καποιο ατομο που δεχεται ενα σωρο, ε καπου οφειλεις να ενημερωνεις και δημοσια. Και πεταγεται ο αλλος να σου πει αν θα παιξεις στοιχημα BOEING.....
Για να δουμε ας μιλησει εδω.....

Κι εδω ο γκαβαλος :grin:

μελι μελι και τηγανιτα τιποτα,φροντισε να φαει και τηγανιτα.
που μας εγινε και τροχονομος αν θα φαμε τηγανιτα, ειτε χυλοπιττα....
Μα ρε τυποι ζορια στη δικια μας τσεπη κιολας....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • tongue-troll-face-optical-illusion-paradox-infinity-loop.gif
    tongue-troll-face-optical-illusion-paradox-infinity-loop.gif
    666,7 KB · Εμφανίσεις: 85

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom