Νέα

Τι συμβαινει με την συναδελφο,ρε παιδια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Κάτσε Σαβ .... πάει να ξεφύγει.
Θεωρείς ότι ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, ξεσκίζονται στην πούτσα ;;;;
Δεν υπάρχουν 7,8,9 γκόμενες που να είναι μήνες αγάμητες ;;;

Κάποιες μέτριες και πολλές μπάνικες, ίσως ξεσκίζονται , σίγουρα ξεσκίζονται ...
αλλά δεν υπάρχουν αγάμητες ;;;

Ε περιμένουν εσένα και το φιλαράκι σου το Σαβ,γι'αυτό είναι αγάμητες
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ε περιμένουν εσένα και το φιλαράκι σου το Σαβ,γι'αυτό είναι αγάμητες

Τύπε, αν βρίζοντας εμένα αισθάνεσαι καλύτερα κανένα πρόβλημα. Προχώρα.
Και ο σαβ δεν νομίζω ότι χαλιέται.

Αλλά ακόμη κι αν είχες τη βεβαιότητα ότι ο σαβ , εγώ , ο Χ,Υ,Ζ έχουμε 1cm πούτσο με στυτική δυσλειτουργία, μουνόψειρες, λέπρα, ψώρα, φυματίωση , είμαστε καμπούρηδες σαν τον κουασιμόδο , λιγδιάρηδες, με πιτυρίδα ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΛΑ (μοναδικός συνδιασμός) , aids, σύφιλη, σάρκωμα καπόζι , μονόφθαλμοι , άστεγοι , κουρελήδες , χωρίς θεληματικό πηγούνι , 1.31 στο ύψος , παχύσαρκοι πούστηδες κούκολντ και πουτσογλείφτες ....


ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ... ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ....
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
746
Πόντοι
96
Sad man στο δικο μας καθεστως που ελαυνει χειμαρρωδως θα εχεις μια γιγαντιαια δεξαμενη ασιατισσων να επιλεξεις

λιγο υπομονη παικταρα μου :rockon: :rockon: :rockon:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.175
Κριτικές
23
Like
7.781
Πόντοι
3.346
Γιατί νομίζεις στους Ελληνες κολλάνε εργοσημα ;Που ζεις φίλε;Πρόσεχε μην πέσεις απο το συννεφάκι σου και προσγειωθείς απότομα.
Τυπε καλο θα ειναι αμα δεν ξερεις να μην μιλας.

Τα τελευταια χρονια οι αγροτες τους παρακαλανε να κοψουν εργοσημα και μαλιστα τους πληρωνουν το εφκα (παλιο ογα)το 10% Ετσι δικαιολουγουν στην εφορια γιατι θα τους ερθει πολυ παραπανω.
Ειδα με τα ματια μου μια μερα στο ταχυδρομιο ηταν ενας αγροτης,αν θυμαμαι καλα καπνωπαραγογος και ειχε εναν αλβανο με χαρτια και του εκοψε 5000 χιλιαδες εργοσημο και του πληρωσε 500 ευρω εφκα! οταν τον ρωτησα γιατι το εκανε αυτο..μου ειπε οτι εχω πολυ εφορια και ασφαλεια αν δεν κοψω εργοσημα..με συμφερει περισσοτερο αυτο.
Και φυσικα κερδισμενος απο ολο αυτο ο αλβανος που και εργοσημα εκοψε και δνε πληρωσε τιποτα.Καταλαβες τι γινεται?
Μπουρδελο κρατος εχουμε.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Τυπε δεν προκειται να καταλαβει τα οσα εγραψες ουτε σε 100 χρονια, καλα τους κανουν.

Το τραβαει το κορμι τους.

Με μεγαλη μου χαρα βλεπω καθημερινα να αυξανονται συνεχως οι τυποι, στρατιες ολοκληρες και οι γυναικες ειναι πλεον σε απογνωση.

Εχουν ριξει τοσο πολυ τα στανταρ τους προκειμενου να περασουν καλα οσο ποτε.

Το να γαμας αβερτα καθε βδομαδα και διαφορετικα γκομενακια ειναι πλεον πιο ευκολο απο ποτε.

Σε μια 5ετια δεν θα σε ρωτανε καν το ονομα σου, θα τους ενδιαφερει απλα να εισαι αντρας και να μη ζητας να σου βαζουν κατι στο κωλο.

Ηδη κανουν παραπονα συνεχως οτι δυσκολευονται να βρουν αντρα που να μη ζητησει να παιξουν με τον κωλο του.

  :S
Εντάξει είσαι λίγο υπερβολικός, σίγουρα είναι πιο εύκολο να πηδήξεις (ειδικά Αθήνα και Σαλόνικα) και σίγουρα φταίνε και οι άνδρες αλλά και πάλι, δεν πηδάει όποιος και όποιος.
Αν πχ παλιότερα η γκόμενα στο έδινε στο 4ο-8ο ραντεβού τώρα θα στο δώσει στο 2ο..ναι είναι πιο απελπισμένες αλλά δεν θα πηδηχθούν με έναν σάπιο για την σεξουαλική εκτόνωση όπως θα έκανε ένας άντρας.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κάτσε Σαβ .... πάει να ξεφύγει.
Θεωρείς ότι ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, ξεσκίζονται στην πούτσα ;;;;
Δεν υπάρχουν 7,8,9 γκόμενες που να είναι μήνες αγάμητες ;;;

Κάποιες μέτριες και πολλές μπάνικες, ίσως ξεσκίζονται , σίγουρα ξεσκίζονται ...
αλλά δεν υπάρχουν αγάμητες ;;;

Για να δωσουμε απαντηση στο ερωτημα σου Λακη θα πρεπει:

1) Να καταγραφουν ολες οι μουναρες με Ελληνικη καταγωγη που μενουν μονιμα στη χωρα μετα απο καστινγκ που θα γινει παρουσια ειδικης επιτροπης που θα κρινει ποιες κοπελες ανηκουν στο 7, 8, 9 , 10.

2) Να δινουν αναφορα σε καθημερινη βαση για το τι κανουν αλλα και να υπαρχουν ανθρωποι σε μονιμη υπηρεσια παρακολουθησης για να βεβαιωνουν οτι τα οσα λαμβανουμε ως πληροφορια ειναι αληθη. Εις γνωση των γυναικων, θα υπαρχουν και εφαρμογες παρακολουθησης στα κινητα τους καθως και στους υπολογιστες στην εργασια τους κτλπ ωστε να μη διαφυγει τιποτα απο τα οσα κανουν μεσω διαδικτυου. Ολα αυτα βεβεια με την γραπτη συγκαταθεση της καθε γυναικας ωστε να μην υπαρχουν προβληματα στο μελλον.

3) Να υπαρχουν ειδικευμενοι ανθρωποι που θα επεξεργαζονται σε καθημερινη βαση τη πληροφορια και να βγαζουν σε μηνιαια βαση τα ποσοστα για τη καθε περιπτωση ξεχωριστα.

4) Να υπαρχει ενας μηχανισμος ο οποιος θα φροντιζει να φτανουν σε εμας τα αποτελεσματα του καθε μηνα, ανοθευτα και χωρις παρεμβασεις.

Τοτε, ναι θα μπορεσουμε να δωσουμε απαντηση στο ερωτημα σου.

  :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Λογω του οτι δεν θα συμβει ποτε το παραπανω σκηνικο, το να λεμε αυθαιρετα ποσοστα κτλπ ειναι λαθος.

Απο οτι βλεπω, μια χαρα γαμιουνται οι μουναρες και καλα κανουν.

Για ποιο λογο να κατσουν αγαμητες;

Ταμα το εχουν;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εντάξει είσαι λίγο υπερβολικός, σίγουρα είναι πιο εύκολο να πηδήξεις (ειδικά Αθήνα και Σαλόνικα) και σίγουρα φταίνε και οι άνδρες αλλά και πάλι, δεν πηδάει όποιος και όποιος.
Αν πχ παλιότερα η γκόμενα στο έδινε στο 4ο-8ο ραντεβού τώρα θα στο δώσει στο 2ο..ναι είναι πιο απελπισμένες αλλά δεν θα πηδηχθούν με έναν σάπιο για την σεξουαλική εκτόνωση όπως θα έκανε ένας άντρας.

Δεν εγραψα ποτε οτι γαμαει ο οποιος και οποιος οπως λες.

Αν δεν στο δωσει στο πρωτο, δεν πρεπει να ασχοληθεις ξανα και αν ξανασυμβει και με αλλη γυναικα, κατι τρεχει με εσενα και πρεπει να το δεις. Δεν φταινε οι κοπελες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οταν σε γουσταρει μια γυναικα, θα περασετε καλα, δεν κολλανε. Δεν ειναι ηλιθιες, θελουν και αυτες να περασουν καλα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε, αν βρίζοντας εμένα αισθάνεσαι καλύτερα κανένα πρόβλημα. Προχώρα.
Και ο σαβ δεν νομίζω ότι χαλιέται.

Αλλά ακόμη κι αν είχες τη βεβαιότητα ότι ο σαβ , εγώ , ο Χ,Υ,Ζ έχουμε 1cm πούτσο με στυτική δυσλειτουργία, μουνόψειρες, λέπρα, ψώρα, φυματίωση , είμαστε καμπούρηδες σαν τον κουασιμόδο , λιγδιάρηδες, με πιτυρίδα ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΛΑ (μοναδικός συνδιασμός) , aids, σύφιλη, σάρκωμα καπόζι , μονόφθαλμοι , άστεγοι , κουρελήδες , χωρίς θεληματικό πηγούνι , 1.31 στο ύψος , παχύσαρκοι πούστηδες κούκολντ και πουτσογλείφτες ....


ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ... ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ....

Δωστου ενα πακετο σερβιετες να εχει να βλεπει τι ειναι αυτο που για τις γυναικες εχει μεγαλυτερη αξια απο αυτον.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν δεν στο δωσει στο πρωτο, δεν πρεπει να ασχοληθεις ξανα και αν ξανασυμβει και με αλλη γυναικα, κατι τρεχει με εσενα και πρεπει να το δεις. Δεν φταινε οι κοπελες.

Υπάρχουν αγαπούληδες που βγάζουν γυναίκες για μήνες και δεν τις γαμάνε.
Συχνά κοιμούνται και στο ίδιο ... κρεβάτι !!!
Και όχι δεν είναι πούστηδες, ούτε βάζουν στον κώλο τους κορμούς δρυός !!!!

Απλά μπορεί να είναι ... χαλανδριώτες ... ή μαρουσιώτες !!!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Υπάρχουν αγαπούληδες που βγάζουν γυναίκες για μήνες και δεν τις γαμάνε.
Συχνά κοιμούνται και στο ίδιο ... κρεβάτι !!!
Και όχι δεν είναι πούστηδες, ούτε βάζουν στον κώλο τους κορμούς δρυός !!!!

Απλά μπορεί να είναι ... χαλανδριώτες ... ή μαρουσιώτες !!!!!!!

Καλα τους κανουν, αυτο τους αξιζει.

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Εντάξει είσαι λίγο υπερβολικός, σίγουρα είναι πιο εύκολο να πηδήξεις (ειδικά Αθήνα και Σαλόνικα) και σίγουρα φταίνε και οι άνδρες αλλά και πάλι, δεν πηδάει όποιος και όποιος.
Αν πχ παλιότερα η γκόμενα στο έδινε στο 4ο-8ο ραντεβού τώρα θα στο δώσει στο 2ο..ναι είναι πιο απελπισμένες αλλά δεν θα πηδηχθούν με έναν σάπιο για την σεξουαλική εκτόνωση όπως θα έκανε ένας άντρας.


τυπε παρακολουθουσες χρονια το σαη αλλα δεν γραφοσουν ποτε;    :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Οταν σε γουσταρει μια γυναικα, θα περασετε καλα, δεν κολλανε. Δεν ειναι ηλιθιες, θελουν και αυτες να περασουν καλα.


τυπε ντοπαμινα σαββιδη εσυ που εισαι ο μεγαλυτερος γαμιας του πλανητη γιατι δεν ποσταρεις στη θρεντ με τις φωτογραφιες απο γυναικες και γκομενες μερικα μουνετα που εχεις γαμησει;      :effemine: :gay: :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν εχω την αναγκη να επιβεβαιωθω απο τυπους που ειναι πισω απο οθονες και πληκτρολογια τυπε, οτι κανω το κανω για εμενα, οχι για να παιρνεις εσυ ματι.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Καλα τους κανουν, αυτο τους αξιζει.

Είναι και το ότι δεν υπάρχει πλέον φόβος για τους άνδρες.
Να ξέρουν οι γκόμενες ότι αν τους τη σπάσουν , θα τα κάνουν οι άνδρες όλα πουτάνα, οπότε δεν τις συμφέρει !!!!
Δεν είναι ζημιάρηδες πλέον , είναι λουλούδες.

Δεν τις ψαρώνουν τις γκόμενες, δεν προκαλούν ... δέος !
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
Δεν εχω την αναγκη να επιβεβαιωθω απο τυπους που ειναι πισω απο οθονες και πληκτρολογια τυπε, οτι κανω το κανω για εμενα, οχι για να παιρνεις εσυ ματι.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ενω εσυ εχεις ζωαρα τυπε με 1000000 κλωνους εδω μεσα ολη μερα εδω και 15 χρονια    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.795
Like
15.528
Πόντοι
3.656
τυπε ντοπαμινα σαββιδη που ειναι ο τυπος τζιμμυ τζιμ-παρακμιακος;    :S :S :S
εχω τεραστια αναγκη να του ξαναριξω ενα μπαν    :wanker: :wanker: :wanker:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ακριβως ετσι ειναι.

Το βιντεο που εβαλες για παραδειγμα, δεν κολλαει.

Κατα τα αλλα, τα οσα ειπες ανηκουν στην υψηλη τεχνη, την οποια δεν γνωριζουν καν την υπαρξη της οι διαφοροι τυποι γυρω μας.

Οι πιο πολλοι απο αυτους, θα ζησουν διχως ποτε τους να καταλαβουν καν το τι εστι παιχνιδι.

Εστω και αποτυχημενα, ελαχιστοι εχουν παιξει.

Παιχτες ειναι ελαχιστοι και οχι αυτοι που νομιζει ο κοσμος. Καμια σχεση.

Παιχτες δεν ειναι αυτοι που εχουν λεφτα ή φημη και γαμανε μεσω αυτων.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom