Νέα

Τι συμβαινει με την συναδελφο,ρε παιδια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Moralite

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
171
Like
24
Πόντοι
1
Χμμμ,αλήθεια τι κάνει κάποιος που μόλις δεχτεί τρολάρισμα ή διαφωνία στα λεγόμενα του,γράφει υποτιμητικά σεντόνια γεμάτα χαρακτηρισμούς κλπ,και γεμάτα θυμό-κόμπλεξ?
Α ναι,καλά το φαντάστηκες.
Τσιμπάει εύκολα.
:hi:
Όχι μονό τσιμπάει εύκολα υπάρχουν αρκετά πράγματα ακόμη που μπορείς να πρόσθεσης, άλλα δεν με αφορούν οι τσακωμοί σας.

Ποσό δίκιο έχεις όμως σε αυτά που λες.  :hi:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
:heavymetalbig:Παιδια στο φυτωριο, στην αρχη με κρινανε,αλλα τωρα εχει ατομα που με υπερασπιζονται...εννοειται πως δεν γιναν ολοι καλοι ξαφνικα..εχει και μαλακες..πριν 2 μηνες ηθελα να φυγω...ειχα τσακωστει με ενα μαλακα...με ρουφιανευε στο αφεντικο και μου μιλουσε υποτιμητικα για την δουλεια μου και για την προσωπικη μου ζωη..ειχα παρει αποφαση να φυγω...το αφεντικο με παροτρυνε να μεινω γιατι ειχε πολυ δουλεια τοτε και θα τον κρεμαγα...Με το αρχιδι το αλλο που στην αρχη μου το επαιζε φιλος, κουβεντα δεν λεμε απο τοτε.
Φιλαράκι Κρήτη είσαι ε;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Απο παντα τυπε..οπως και οι αλβανεζες, τριμηνα χαρτια για τουρισμο εχουν οι περισσοτερες και δουλευουν κανονικα..αλλα αμα κοιματε η Επιθεωρηση Εργασιας και ξερει μονο να κυνηγαει ελληνες,καλα μας κανουν οι αλλοδαπες.
Είσαι λίγο χαζός;Η Βουλγαρία είναι πάνω απο 10 χρόνια στην ΕΕ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.784
Πόντοι
3.346
Είσαι λίγο χαζός;Η Βουλγαρία είναι πάνω απο 10 χρόνια στην ΕΕ.
Για τα αλβανα λεω τυπε..αλλα δεν νομιζω και τις βουλγαρες να τις κανουν κανονικα προσληψη! οποτε σαν λαθρο δουλευουν κι αυτες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
23
Like
7.784
Πόντοι
3.346
Αντι να δουλευει καμια Ελληνιδα να την κοβει το αφεντικο κανα εργοσημο..να δικαιολογει αυτος να παιρνει το κρατος και να εχει ενσημα η γυναικα..πανε και με φερνουν οτι σαβουρα εχει στην βολγαρια να δουλεψει εδω μαυρα.Τοσο μυαλο εχουμε για αυτο παμε κατα διαολου!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
O αλλος ουτε 15 ποστ δεν εχει κανει ακομα και ενω δεν τον εχω ενοχλησει ποτε, αρχισε και αυτος να λεει για εμενα...

Ποσο πολυ σας ξεσκιζουν τα σωθικα τα οσα γραφω, σας θυμιζουν τη τραγικη μιζερη καθημερινοτητα που ζειτε εδω και πολλα χρονια.

Τραγικοι, σερνεστε απο πισω μου σε καθε νημα και βγαζετε την αρρωστεια σας.

Μπαμ κανετε απο χιλιομετρα το τι ειστε, για αυτο και δεν θα δειτε ποτε στη ζωη σας μουνι χωρις να πληρωσετε.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.264
Like
24.183
Πόντοι
6.056
μια μερα μου ειπε να παω σπιτι της οπου θα ειναι κι ενας φιλος της,να τους τραγουδησω,γιατι ειμαι μουσικος.Ενιωθα οτι μαλλον με ηθελε αλλα αδιαφορουσα
θα φορουσες και καποια ιδιαιτερη στολη μαν
η ετσι ξερα κιθαρουλα και φωνη μονο?

σοβαρα ρωταω
 

Moralite

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
171
Like
24
Πόντοι
1
O αλλος ουτε 15 ποστ δεν εχει κανει ακομα και ενω δεν τον εχω ενοχλησει ποτε, αρχισε και αυτος να λεει για εμενα...

Ποσο πολυ σας ξεσκιζουν τα σωθικα τα οσα γραφω, σας θυμιζουν τη τραγικη μιζερη καθημερινοτητα που ζειτε εδω και πολλα χρονια.

Τραγικοι, σερνεστε απο πισω μου σε καθε νημα και βγαζετε την αρρωστεια σας.

Μπαμ κανετε απο χιλιομετρα το τι ειστε, για αυτο και δεν θα δειτε ποτε στη ζωη σας μουνι χωρις να πληρωσετε.
  Δεν τα λες σωστά η μάλλον λες ότι σου συμφέρει, δεν έχω διαβάσει το τι γράφεις εδώ μέσα και ούτε που με νοιάζει για να είμαι ειλικρινείς. Δεν έχω πει τίποτα αρνητικό για εσένα, και πιστεύω πως δεν έχεις κατανόηση σωστά την απάντηση που εδωσα στον φίλο τρελος!!!.
Μην ανησυχείς όμως κάπου στα 25 με 30 θα καταλάβεις. Όσο για τα υπόλοιπα που έχεις αναφέρεις δεν θα μπω στον κόπο να σου δώσω απάντηση,αν κρίνω από την γραπτό σου λόγο μου κάνεις για νάρκισσος.
 

Moralite

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2020
Μηνύματα
171
Like
24
Πόντοι
1
.
 

Συνημμένα

  • d.gif
    830,7 KB · Εμφανίσεις: 43

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Αντι να δουλευει καμια Ελληνιδα να την κοβει το αφεντικο κανα εργοσημο..να δικαιολογει αυτος να παιρνει το κρατος και να εχει ενσημα η γυναικα..πανε και με φερνουν οτι σαβουρα εχει στην βολγαρια να δουλεψει εδω μαυρα.Τοσο μυαλο εχουμε για αυτο παμε κατα διαολου!
Κανει μπαμ πως δεν ειχες ποτε σου επιχειρηση
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Για τα αλβανα λεω τυπε..αλλα δεν νομιζω και τις βουλγαρες να τις κανουν κανονικα προσληψη! οποτε σαν λαθρο δουλευουν κι αυτες.
Γιατί νομίζεις στους Ελληνες κολλάνε εργοσημα ;Που ζεις φίλε;Πρόσεχε μην πέσεις απο το συννεφάκι σου και προσγειωθείς απότομα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλη ειναι η συντριβη, μη τη φοβασαι, σε επαναφερει στη πραγματικοτητα.

Μακαρι να συντριβει και να ερθει στη διαπιστωση, μετα ολα ειναι ευκολα.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
802
Πόντοι
96
Καλησπερα μαγκες,δουλευω σε ενα φυτωριο εδω και 6 μηνες.Ειναι μια 35χρονη βουλγαρα που μου εχει κινησει το ενδιαφερον εδω και ενα μηνα.Τον πρωτο καιρο στη δουλεια μου εδειχνε ενα ενδιαφερον ενω δεν δουλευουμε στο ιδιο ποστο..με χαιρετουσε οταν με εβλεπε.
.με ρωτουσε τι κανω..μια μερα μου ειπε να παω σπιτι της οπου θα ειναι κι ενας φιλος της,να τους τραγουδησω,γιατι ειμαι μουσικος.Ενιωθα οτι μαλλον με ηθελε αλλα αδιαφορουσα....πλεον εδω και ενα μηνα ρε μαγκες,μου φαινεται πολυ εντυπωσιακη σε εμφανιση και με καυλωνει αφανταστα..ειναι χωρισμενη με δυο παιδια και 10 χρονια μεγαλυτερη...Πριν 15 μερες της ειπα πως θελω να την γνωρισω και να παμε για καφε...μου ειπε αν βρει χρονο...εχει μιλησει με καποιες συναδελφισσες και οταν ειναι ολες μαζι και εγω πλησιαζω προς τα εκει αυτες χαμογελανε και αυτη ειναι αμηχανη...δεν της εχω ξαναπει για καφε...εδω και 5 μερες ομως ρε μαγκες ουτε καλημερα.Καποιος πιο εμπειρος να εξηγησει τι μπορει να παιζει;της αρεσει απλα η προσοχη μου;παιζει για να δει ποσο αντεχω;τι;

Ρε παιδί , άργησες.Αυτά τα κάνουν όταν είναι ζεστά τα πράγματα και η μπάλα κοιλάει.Όταν τα αφήνεις, παγώνουν και η γκόμενα σε κρίνει αλλιώς .Μπορεί να σε θεώρησε από το ότι έχεις άλλη γκόμενα ή είσαι παντρεμένος ή δεν ενδιαφέρεσε μέχρι ότι είσαι φοβιτσιάρης,άτολμος και ανασφαλής .Όλα αυτά την ξενέρωσαν όπως ξενερώνουν και κάθε γυναίκα .Τώρα είναι δύσκολα τα πράγματα γιατί όταν μια γυναίκα έχει αποφασίσει ότι είσαι έτσι ή αλλιώς ,το μυαλό της δεν αλλάζει γνώμη με τίποτα .Πολύ δύσκολο έως αδύνατο.Κανείς πρέπει να κινείται γρήγορα αλλιώς οι ευκαιρίες φεύγουν.  :(
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε δεν προκειται να καταλαβει τα οσα εγραψες ουτε σε 100 χρονια, καλα τους κανουν.

Το τραβαει το κορμι τους.

Με μεγαλη μου χαρα βλεπω καθημερινα να αυξανονται συνεχως οι τυποι, στρατιες ολοκληρες και οι γυναικες ειναι πλεον σε απογνωση.

Εχουν ριξει τοσο πολυ τα στανταρ τους προκειμενου να περασουν καλα οσο ποτε.

Το να γαμας αβερτα καθε βδομαδα και διαφορετικα γκομενακια ειναι πλεον πιο ευκολο απο ποτε.

Σε μια 5ετια δεν θα σε ρωτανε καν το ονομα σου, θα τους ενδιαφερει απλα να εισαι αντρας και να μη ζητας να σου βαζουν κατι στο κωλο.

Ηδη κανουν παραπονα συνεχως οτι δυσκολευονται να βρουν αντρα που να μη ζητησει να παιξουν με τον κωλο του.

  :S

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κάτσε Σαβ .... πάει να ξεφύγει.
Θεωρείς ότι ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, ξεσκίζονται στην πούτσα ;;;;
Δεν υπάρχουν 7,8,9 γκόμενες που να είναι μήνες αγάμητες ;;;

Κάποιες μέτριες και πολλές μπάνικες, ίσως ξεσκίζονται , σίγουρα ξεσκίζονται ...
αλλά δεν υπάρχουν αγάμητες ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom