Νέα

Τι συμβαινει με την συναδελφο,ρε παιδια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε, δεν θελεις να αρχισω να σε αναλυω με βαση τα οσα εχεις γραψει απο μονος σου, θα αυξησεις δοσολογιες μετα και δεν κανει, κριμας ειναι.

Τραβα κλαψε πιο κατω λοιπον και μη με ενοχλεις, γκεγκε;

Πάλι μπέρδεψες ουίσκι με χάπια?Και στα λεει ο milftaster,δεν τον ακούς.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Τυπε, δεν θελεις να αρχισω να σε αναλυω με βαση τα οσα εχεις γραψει απο μονος σου, θα αυξησεις δοσολογιες μετα και δεν κανει, κριμας ειναι.

Τραβα κλαψε πιο κατω λοιπον και μη με ενοχλεις, γκεγκε;
ΩΧ ΠΑΙΔΙΑ δοσολογιες βλεπω να αναφερει ..... ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΡΚΙΣΜΕΝΟ το αγορι μας παιδια ...... μην μου τον τσιτωνεται σημερα ....... sorry Σαβ μου....sorry καβλιαρη Σταυραιτε μου ..... λοιπον δεν μιλαω αλλο μην το τσιτωσω κι αλλο το αγορι μας το αετοματικο ..... θα αποχωρησω ησυχος ησυχος και ταπεινος να παω να με κερασουν απειρα λεμονια οι γκομενες οσο ο Σαβ μας τις πηδαει μυαλο σωμα και ψυχη ( πινοντας  ταυτοχρονα ενα κιλο Ice Cloud βοτκα και καταπινοντας αμασητα τα Proxilin και τα Navane που του δωσε χθες το γιατρος ) .....Στην υγεια σου αρχοντα μας......EBIBA
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πατημενα σκατα στο παρκο, ανωτερη αξια απο τα οσα γραφεις.

Δεν προσφερεις τιποτα, απλα κραζεις επειδη σε εχουν τερματισει τα γκομενακια, ειναι η ωρα που σε πιανει ο πνιγμος και τα ψυχοσωματικα σου και ξεσπας...καταλαβαινω.

Με τις χουφτες πλεον τα παιρνεις, κριμα.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ΩΧ ΠΑΙΔΙΑ δοσολογιες βλεπω να αναφερει .....

Καρφώθηκε εν ολίγοις.
Τελευταία ρε εσύ έχει πολλά νεύρα ή μου φαίνεται?


Πατημενα σκατα στο παρκο, ανωτερη αξια απο τα οσα γραφεις.

Δεν προσφερεις τιποτα, απλα κραζεις επειδη σε εχουν τερματισει τα γκομενακια, ειναι η ωρα που σε πιανει ο πνιγμος και τα ψυχοσωματικα σου και ξεσπας...καταλαβαινω.

Με τις χουφτες πλεον τα παιρνεις, κριμα.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σερνεστε παρεα πλεον, μοιραστειτε και τα εξοδα, πηγαιντε στον ιδιο μαζι, ετσι και αλλιως τα ιδια κουμπωνετε ολη μερα καθε μερα.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σερνεστε παρεα πλεον, μοιραστειτε και τα εξοδα, πηγαιντε στον ιδιο μαζι, ετσι και αλλιως τα ιδια κουμπωνετε ολη μερα καθε μερα.

Κοίτα να δεις που το ίδιο σκεφτόμουν για εσένα ρε Καπαμαρού.
Δεν είναι κακό,πήγαινε σε έναν ειδικό,θα σε βοηθήσει.
Θα μιλήσεις και για τους φίλους σου(που ποτέ δεν είχες).Ή για αυτήν που σε πλήγωσε βαθύτατα και φέρεσαι έτσι.

Και τα κόβουμε τα ''ξύδια'',ετσι?Έτσι που τα ανακατεύεις με χάπια,πάει...
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Κοίτα να δεις που το ίδιο σκεφτόμουν για εσένα ρε Καπαμαρού.
Δεν είναι κακό,πήγαινε σε έναν ειδικό,θα σε βοηθήσει.
Θα μιλήσεις και για τους φίλους σου(που ποτέ δεν είχες).Ή για αυτήν που σε πλήγωσε βαθύτατα και φέρεσαι έτσι.

Και τα κόβουμε τα ''ξύδια'',ετσι?Έτσι που τα ανακατεύεις με χάπια,πάει...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μην τον εξερεθιζεις σημερα τον σταυραιτο μας ρε συ τρελε ..... σημερα ειναι η μερα του ....αυριο Αποκριες ερχονται .... θα τα χασει και δεν θα ξερει πως να ντυθει ......
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε, τοσο πολυ την εχεις αναγκη τη προσοχη μου και σερνεσαι απο νημα σε νημα και γραφεις για εμενα ενω δεν σε εχω ενοχλησει ποτε....;

Τι αλλο χρειαζεται καποιος απο το απλα να δει τα οσα γραφεις για να καταλαβει το ποσο τερματισμενος εισαι;

Δεν εχω αλλη προσοχη για σημερα να σου δωσω, τραγουδα μονος σου.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε, τοσο πολυ την εχεις αναγκη τη προσοχη μου και σερνεσαι απο νημα σε νημα και γραφεις για εμενα ενω δεν σε εχω ενοχλησει ποτε....;

Χμμμ,κοίτα να δεις τι σκέφτομαι τώρα.

πως λέγεται αυτο που κάνει κάποιος που γράφει σεντόνια,μπεκροπίνει,γεμίζει χαρακτηρισμούς όποιον τον δουλέψει λιγάκι ή διαφωνήσει μαζί του,βγάζοντας χολή και που προσπαθεί να δείξει πόσο σπουδαίος είναι κλπ?

Α ναι σωστά,έχω ανάγκη να τραβήξω την προσοχή των άλλων λέγεται.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σερνεσαι απο πισω μου σε καθε νημα και γραφεις αυτα που γραφεις...

Γελανε και τα πλακακια απο το φαρμακειο τυπε.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σερνεσαι απο πισω μου σε καθε νημα και γραφεις αυτα που γραφεις...

Γελανε και τα πλακακια απο το φαρμακειο τυπε.

Toυ οποίου έχεις γίνει τακτικός πελάτης για τα ψυχοφάρμακα(που ξεχνάς να πάρεις ή τα παίρνεις μαζί με τα ''ξύδια'').

Πάντως τσιμπάς εύκολα(και γουστάρω).
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μην τον εξερεθιζεις σημερα τον σταυραιτο μας ρε συ τρελε ..... σημερα ειναι η μερα του ....αυριο Αποκριες ερχονται .... θα τα χασει και δεν θα ξερει πως να ντυθει ......

Μήπως να αλλάξεις τον χρόνο σε κάποια ρήματα?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ποιος τσιμπαει...εσυ σερνεσαι πισω μου συνεχως.

Τυπε εχεις χασει την επαφη με αυτη τη διασταση και αρχισες τις διαπλανητικες παπαριες παλι...

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποιος τσιμπαει...εσυ σερνεσαι πισω μου συνεχως.

Τυπε εχεις χασει την επαφη με αυτη τη διασταση και αρχισες τις διαπλανητικες παπαριες παλι...


Χμμμ,αλήθεια τι κάνει κάποιος που μόλις δεχτεί τρολάρισμα ή διαφωνία στα λεγόμενα του,γράφει υποτιμητικά σεντόνια γεμάτα χαρακτηρισμούς κλπ,και γεμάτα θυμό-κόμπλεξ?
Α ναι,καλά το φαντάστηκες.
Τσιμπάει εύκολα.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τερματισμενος τυπος, σερνεται απο πισω σου σε καθε νημα, γραφει παπαριες για εσενα ενω δεν τον εχεις ενοχλησει ποτε και οταν μετα απο μηνες του τη λες, σου λεει οτι τσιμπας...

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τερματισμενος τυπος, σερνεται απο πισω σου σε καθε νημα, γραφει παπαριες για εσενα ενω δεν τον εχεις ενοχλησει ποτε και οταν μετα απο μηνες του τη λες, σου λεει οτι τσιμπας...

Ποιά σε πλήγωσε ρε Σαβ και έχεις γίνει χώμα?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε, συνεχισε μονος σου.

Αρρωστεια και μιζερια, δεν.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.042
Κριτικές
63
Like
7.809
Πόντοι
4.766
Βουλγάρα άρα απατεωνισσα άρα βρίσκεις άλλη εθνικότητα  :grin:
 
OP
OP
K

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Θελω να την ξεσκισω με ολη μου τη δυναμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom