Νέα

Τί βρίσκουν όμορφοι άντρες σε αδιάφορες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Αυτό μόνο οι γυναίκες το κάνουν

Ο εμφανίσιμος να επιλέξει κατώτερη,είναι σπάνιο.Αν είναι με τέτοια,σημαίνει ότι ή δεν βρίσκει άλλη ή είναι κανας βλακάκος που η άλλη τον σέρνει εύκολα

Έχει βρωμισει ο τόπος με τέτοιους ρεεέεεεεε σύ...
Άνδρας εμφανίσιμος με ούτε καν μέτρια!
* Λες και στις μέρες μας είναι εύκολο να βρούν γυναίκα οι περισσότεροι που θα διαλέγουν κιόλας...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Έχει βρωμισει ο τόπος με τέτοιους ρεεέεεεεε σύ...
Άνδρας εμφανίσιμος με ούτε καν μέτρια!
* Λες και στις μέρες μας είναι εύκολο να βρούν γυναίκα οι περισσότεροι που θα διαλέγουν κιόλας...

Αυτό λεω,πάνε με τέτοιες γιατί δεν μπορούν να βρουν καλύτερες,δεν έχουν επιλογές κλπ
 

Sirrus

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Μια λέξη τα περιγράφει όλα... ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΙΑΣΗ. Πάντα υπήρχε, πάντα θα υπάρχει.
 

Outbreak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2020
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
455
Πόντοι
280
Για εμένα η εξήγηση είναι σαφεστατη και έχω καταλήξει στους παρακάτω τρείς λόγους.

- Το μπάζο πιθανόν να καλύπτει οικονομικές ανάγκες του ομορφόπαιδου σε πρώτη φάση ή σε δεύτερη όταν σοβαρέψουν τα πράγματα μπορεί η οικογένεια της να προτίθεται να ξηγηθεί στριπ-πόκερ ώστε να κάνουν το ομορφόπαιδο σώγαμπρο.

- Το ομορφόπαιδο ενδέχεται να είναι βολεψάκιας, manchild, σπάγγος κτλ. Μπορεί στην πυραμίδα των προτεραιοτήτων του, οι ανάγκες ικανοποίησης της καλοπέρασης του (χόμπι, τσιγκουνιές, αραλίκι, ταινίες, σειρές, τζόγος κτλ) να υπερτερούν της ανάγκης του για καλό μουνί. Το μπάζο κατανοεί αυτό το συναισθηματικό κενό και το εκμεταλλεύεται με το να παρουσιάζεται ως συγκαταβατική στα συγκεκριμένα «θέλω», εκεί που μια κοπέλα καλύτερης εμφάνισης θα είχε μηδενική ανοχή. Αυτό δεν σημαίνει οτι κατα τα άλλα το ομορφόπαιδο θα γλιτώσει την παντόφλα στα υπόλοιπα, το αντίθετο μάλιστα.

- Πολλοί ωραίοι άνδρες ενδέχεται να έχουν μεγαλώσει σε οικογένειες με ωραίους πατεράδες και μπάζα μάνες και αδελφές. Κατα συνέπεια συνηθίζουν σε αυτό το μοτίβο ως κάτι απόλυτα φυσικό και μεγαλώνουν με αντίστοιχα αισθητικά στάνταρ. Αυτό εξηγεί κάποιους γυμναστηριακούς τύπους που πάνε με χοντρές κτλ.

Χωρίς φυσικά να αποκλείουμε την πιθανότητα κάποια άσχημη να έχει όντως εξαιρετικό χαρακτήρα ή διαφορα αλλα χαρίσματα. Μαγκιά τους όπως και να έχει όπως και να καταφέρνουν να επιβάλλονται, παρομοίως το ίδιο και για τους άνδρες που καταφέρνουν το ίδιο.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Πάλι θα σας μάθουμε το Α από την Αλφα Βήτα γαμω το σπιτάκι σας.
2 Ναρκισσοι μαζί σε μια σχέση δε χωράνε (εκτός αν μιλάμε για instagramικό ή καλλιτεχνικό ζευγάρι δλδ τέρμα επιφανειακό/εικόνα).
Ο χ ωραίος και η ψ(ώλα) ωραία είναι κατα 90% νάρκισσοι, νάρκισσος με νάρκισσο μαζί δε κάνουν μαζί διότι ποιόν θα εκμεταλεύονται και ποιόν θα κάνουν ότι θέλουν.
άμα είσαι ωραίος/α δεν ανεχεσαι μαλακίες και αναγκαστικά βρίσκεις κάποιον υπο εμφανισιακά να ανέχεται τις δικές σου.
Εννοείται ότι αφού κάνεις την υποχώρηση στην εμφάνιση θα κερδίσεις κάπου αλλού ανάλογα το τι ψάχνεις ( λεφτά, προσωπικότητα, πιστη, καλό γαμίσι κτλ)
Και ναι επειδή βλέπω να ρωτάς πάλι μαλακία το καλό γαμίσι δεν βγαίνει μόνο από την εμφάνιση, μπορεί μία ναναι μουνάρα και στο κρεβάτι ναναι μηδενικό μπορεί μια άλλη ναναι μέτρια και στο κρεβάτι να βγαζει γούστα και να σε κάνει κάγκελο.
Ναι οκ αλλα οταν εχεις συνηθισει να γαμας μουναρες και οταν αυτες θες πως ηρεμεις διπλα σε μια πολυ κατω αυτου του γουστου κ μαλιστα της κρατας το χερι δημοσια σαν πιτσουνακι ;
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Για εμένα η εξήγηση είναι σαφεστατη και έχω καταλήξει στους παρακάτω τρείς λόγους.

- Το μπάζο πιθανόν να καλύπτει οικονομικές ανάγκες του ομορφόπαιδου σε πρώτη φάση ή σε δεύτερη όταν σοβαρέψουν τα πράγματα μπορεί η οικογένεια της να προτίθεται να ξηγηθεί στριπ-πόκερ ώστε να κάνουν το ομορφόπαιδο σώγαμπρο.

- Το ομορφόπαιδο ενδέχεται να είναι βολεψάκιας, manchild, σπάγγος κτλ. Μπορεί στην πυραμίδα των προτεραιοτήτων του, οι ανάγκες ικανοποίησης της καλοπέρασης του (χόμπι, τσιγκουνιές, αραλίκι, ταινίες, σειρές, τζόγος κτλ) να υπερτερούν της ανάγκης του για καλό μουνί. Το μπάζο κατανοεί αυτό το συναισθηματικό κενό και το εκμεταλλεύεται με το να παρουσιάζεται ως συγκαταβατική στα συγκεκριμένα «θέλω», εκεί που μια κοπέλα καλύτερης εμφάνισης θα είχε μηδενική ανοχή. Αυτό δεν σημαίνει οτι κατα τα άλλα το ομορφόπαιδο θα γλιτώσει την παντόφλα στα υπόλοιπα, το αντίθετο μάλιστα.

- Πολλοί ωραίοι άνδρες ενδέχεται να έχουν μεγαλώσει σε οικογένειες με ωραίους πατεράδες και μπάζα μάνες και αδελφές. Κατα συνέπεια συνηθίζουν σε αυτό το μοτίβο ως κάτι απόλυτα φυσικό και μεγαλώνουν με αντίστοιχα αισθητικά στάνταρ. Αυτό εξηγεί κάποιους γυμναστηριακούς τύπους που πάνε με χοντρές κτλ.

Χωρίς φυσικά να αποκλείουμε την πιθανότητα κάποια άσχημη να έχει όντως εξαιρετικό χαρακτήρα ή διαφορα αλλα χαρίσματα. Μαγκιά τους όπως και να έχει όπως και να καταφέρνουν να επιβάλλονται, παρομοίως το ίδιο και για τους άνδρες που καταφέρνουν το ίδιο.
Εχεις και καμια απαντηση εσυ που τα λες ωραια στο αν υπαρχει περιπτωση αυτες οι τυπισσες να ηρεμουν και να χουν το κεφαλι τους ηρεμο διπλα σε αντρες πολυ πιο πανω απο τα κυβικα τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό λεω,πάνε με τέτοιες γιατί δεν μπορούν να βρουν καλύτερες,δεν έχουν επιλογές κλπ
Ελα ρεεε τωρα που ενας κουκλος με πλαταρες και μηχαναρα δεν θα χει επιλογες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
1.Τι παει να πει ωραιος ανδρας;
Ο γυμνασμενος με βλαχοφατσα ας πουμε;
Οπως ο Κατσαουνης;Ειναι ωραιος;Ποια ειναι η αποψη σου νηματοθετη;
2.Ο καθε ανδρας ασχημος η ωραιος γαμαει οτι ειναι διαθεσιμο ανα πασα στιγμη.
Συνηθως οι μουναρες ειναι καρα πιασμενες και δυσκολα κερατωνουν(το χουν αυτο οι γυναικες γενικα σαν κολλημα-σπανια σε σχεση με τους ανδρες θα κερατωσουν η θα αφησουν μια σχεση για αλλη ετσι απλα)
Οποτε καπαρωνονται οι "ωραιοι" απο τις μετριες,που ειναι διαθεσιμες
Ωστοσο αντικειμενικα οι ωραιες γυναικες ειναι πολυ περισσοτερες απο τους ωραιους ανδρες με αποτελεσμα να βλεπεις καρα γκομεναρες με μετριους.
Παρα αυτο που λες εσυ.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
1.Τι παει να πει ωραιος ανδρας;
Ο γυμνασμενος με βλαχοφατσα ας πουμε;
Οπως ο Κατσαουνης;Ειναι ωραιος;Ποια ειναι η αποψη σου νηματοθετη;
2.Ο καθε ανδρας ασχημος η ωραιος γαμαει οτι ειναι διαθεσιμο ανα πασα στιγμη.
Συνηθως οι μουναρες ειναι καρα πιασμενες και δυσκολα κερατωνουν(το χουν αυτο οι γυναικες γενικα σαν κολλημα-σπανια σε σχεση με τους ανδρες θα κερατωσουν η θα αφησουν μια σχεση για αλλη ετσι απλα)
Οποτε καπαρωνονται οι "ωραιοι" απο τις μετριες,που ειναι διαθεσιμες
Ωστοσο αντικειμενικα οι ωραιες γυναικες ειναι πολυ περισσοτερες απο τους ωραιους ανδρες με αποτελεσμα να βλεπεις καρα γκομεναρες με μετριους.
Παρα αυτο που λες εσυ.
Μονο που αυτο το αντιθετο εξηγειται με πολλους τροπους το να παει ομως ενας ωραιος αντρας με μετρια ειναι στο μυαλο μου περιεργο γιατθ ξερω πως οι αντρες σκεφτονται με τη ψωλη τους οποτε συχνα πυκνα μου ρχεται να σταματησω εναν και να του πω " καλα πλακα με κανεις ;"
 

perfectnick

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2021
Μηνύματα
31
Like
118
Πόντοι
0
το θεμα ειναι πως αυτα τα καταλαβαινεις αφου μπλεξεις μαζι της..πως προσεγγιζεις εναν ανθρωπο αν απο το παρουσιαστικο δεν σε καυλωνει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για σχεση λεω για σεξ ολοι το κανουμε
Το ενδιαφέρον που μου έδειξε ήταν πολύ έντονο και εκτός αυτού είχε ωραίο σώμα και χαρακτήρα διαμάντι. Στις μέρες μας το πιο δύσκολο είναι να βρεις κάποια να σε αγαπάει πολύ και βέβαια να σου κάνει το κλικ
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.547
Πόντοι
456
και εμεις οι μετριοι ρε παιδια θα βρουμε ποτε καμια ομορφη γυναικα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
και εμεις οι μετριοι ρε παιδια θα βρουμε ποτε καμια ομορφη γυναικα
αμα χώνεσαι σε ωραίες καποια στιγμη θα βρεις...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν θες να αυξήσεις τις πιθανότητες να βρεις ωραια γκόμενα τυπε ενω εισαι μετριος,μονο εκτος ελλαδος.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Γιατι πολλοι απο εσας , εξυπονοειτε οτι ειναι σκατοπουστας ο νηματοθετης ?
εχετε καποιου ειδους προκατειλημμενη αποψη για αυτα που λεει ???!!!
Μια χαρα τα λεει το παιδι !!
ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ?!
ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ!!!???
ΠΟΥ ΠΑΜΕ ???!!!!
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΥΜΜΕΤΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ?
ΦΤΑΝΕΙ ΠΧΙΑΑΑ
ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟΥΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΟΙ ΟΜΟΡΦΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ , ΟΙ ΑΣΧΗΜΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ...........................
...........................................................ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΩΜΑΛΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΩΜΑΛΕΣ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Γιατι πολλοι απο εσας , εξυπονοειτε οτι ειναι σκατοπουστας ο νηματοθετης ?
εχετε καποιου ειδους προκατειλημμενη αποψη για αυτα που λεει ???!!!
Μια χαρα τα λεει το παιδι !!
ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ?!
ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ!!!???
ΠΟΥ ΠΑΜΕ ???!!!!
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΚΛΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΥΜΜΕΤΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ?
ΦΤΑΝΕΙ ΠΧΙΑΑΑ
ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟΥΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΟΙ ΟΜΟΡΦΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ , ΟΙ ΑΣΧΗΜΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ...........................
...........................................................ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΩΜΑΛΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΩΜΑΛΕΣ
οπως ειπα και σε κάποιον αλλον εδω μεσα για ενα αλλο θέμα,θα πω και σε σενα το ιδιο για αυτο το που λες...για μας τους αντρες ενα και ενα κανουν δυο...οχι ομως και για τις γυναίκες. :confused:
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Για μένα η απάντηση είναι απλή.
Δεν βρίσκουν καλύτερες.
Αυτή βρήκαν, αυτή τους έκατσε.
Οι άντρες στη σημερινή εποχή , δύσκολα βρίσκουν να γαμήσουν , δύσκολα τους κάθεται μουνί. ( εκτός από τους άντρες του bou φυσικά ,που οι γυναίκες λιποθυμούν στον διάβα τους)
Και από τη στιγμή που κάποιος εξασφαλίσει ότι κάπου θα τη χώνει, τότε φυσικά και μένει εκεί.
Η πλειοψηφία των γνωστών μου από σχολείο, πανεπιστήμιο κλπ παντρεύτηκαν την πρώτη, άντε τη δεύτερή τους σχέση. Την οποία φυσικά κράτησαν με αίμα και με άπειρες υποχωρήσεις.
Οπότε λοιπόν , τα πάντα είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης. Οι γυναίκες έχουν προσφορά να φάνε και οι κότες.
Οι άντρες δεν έχουν τόση, όσο περίεργο και αν σου φαίνεται Man29_Αthens.
Είναι διαφορετικά τα κριτήρια για τα 2 φύλα.
Πλέον οι γυναίκες έλκονται από ελάχιστους σημερινούς άνδρες, η πλειοψηφία είναι αναλώσιμοι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Για μένα η απάντηση είναι απλή.
Δεν βρίσκουν καλύτερες.
Αυτή βρήκαν, αυτή τους έκατσε.
Οι άντρες στη σημερινή εποχή , δύσκολα βρίσκουν να γαμήσουν , δύσκολα τους κάθεται μουνί. ( εκτός από τους άντρες του bou φυσικά ,που οι γυναίκες λιποθυμούν στον διάβα τους)
Και από τη στιγμή που κάποιος εξασφαλίσει ότι κάπου θα τη χώνει, τότε φυσικά και μένει εκεί.
Η πλειοψηφία των γνωστών μου από σχολείο, πανεπιστήμιο κλπ παντρεύτηκαν την πρώτη, άντε τη δεύτερή τους σχέση. Την οποία φυσικά κράτησαν με αίμα και με άπειρες υποχωρήσεις.
Οπότε λοιπόν , τα πάντα είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης. Οι γυναίκες έχουν προσφορά να φάνε και οι κότες.
Οι άντρες δεν έχουν τόση, όσο περίεργο και αν σου φαίνεται Man29_Αthens.
Είναι διαφορετικά τα κριτήρια για τα 2 φύλα.
Πλέον οι γυναίκες έλκονται από ελάχιστους σημερινούς άνδρες, η πλειοψηφία είναι αναλώσιμοι
Καλυτερα μόνος και έχοντας την ηρεμία μου παρα με κάποια που και δε θα μου αρέσει αλλά και να μου κοπαναει ότι αν δε κάνω το μαλακα έχει άλλους τόσους εκεί έξω. Δόξα το θεο υπάρχουν αρκετοί μαλακες εκεί έξω να αντέξουν την συγχρονη γυναίκα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλυτερα μόνος και έχοντας την ηρεμία μου παρα με κάποια που και δε θα μου αρέσει αλλά και να μου κοπαναει ότι αν δε κάνω το μαλακα έχει άλλους τόσους εκεί έξω. Δόξα το θεο υπάρχουν αρκετοί μαλακες εκεί έξω να αντέξουν την συγχρονη γυναίκα.
Καλύτερα μόνος με χρήμα και πουτάνες. Σκέτο μόνος δεν βγαίνει
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
Δεξιότητες, δυνατή προσωπικότητα και εμένα μου χει τύχει και κάτι άλλο μυστήριο.

Έχω κολλήσει και με τύπισες πολύ πιο πέρα απ το αδιάφορες, απλά ανέδυαν ένα ανεξήγητο φως και μια γαλήνη τα μάτια τους, η χροιά τους.. Τι να πω. Ένα κοριτσάκι στο πανεπιστήμιο κάπως έτσι ήταν. Λίγο θεούσα, πολύ αγνή και αγαθή. Πράγμα πολύ σπάνιο στις μέρες μας. Όλες είναι ξεκωλιασμένες από τα 15. Όσες είχα γνωρίσει γύρω στα 20 τα είχαν κάνει όλα μέχρι τα 18.
Της έκρυβα που βολτάρω κι ότι γίνομαι ζάντα κάθε βράδυ μη φοβηθεί και με κόψει από παρέα. Αυτήν μπορεί και να την παντρευόμουν! Πού να ναι άραγε τώρα πια...
160_forth-comfit.jpg
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
Έχει ξεφύγει η κατάσταση γενικότερα με τις σχέσεις εδώ κ πολλά χρόνια..το πρόβλημα ξεκίνησε όταν η γυναίκα απέκτησε δικαιώματα έχει την δική της δουλειά κ είναι ανεξάρτητη πλέον..η κάθε γυναίκα κρίνει τον εαυτό της σαν μια αμαζόνα.. ακόμα κ οι χοντρές γυναίκες έχουν απαιτήσεις.. πιστεύω όλο αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ ήδη πολλοί άντρες έχουν απαξίωση τις Ελληνίδες κ παντρεύονται ξένες.. οι περισσότερες την βρίσκουν με Αλβανούς κ με Πακιστανούς..καλή φάση

Έχει γίνει πιο εύκολο να κερδίσεις το τζόκερ παρά να βρεις μια καλή κοπέλα..
αν κερδιζα το τζοκερ δε θα με ενοιαζε μετα να βρω μια καλη κοπελα :2funny:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
το θεμα ειναι πως αυτα τα καταλαβαινεις αφου μπλεξεις μαζι της..πως προσεγγιζεις εναν ανθρωπο αν απο το παρουσιαστικο δεν σε καυλωνει?
εγω τι να πω που ειχα γνωρισει μια απτο ιντερνετ και μου εστελνε φωτογραφιες της αδερφης της που ειναι γαμευσιμη ενω η ιδια ειναι χοντρη?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: zoo@34

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom