Νέα

Τί βρίσκουν όμορφοι άντρες σε αδιάφορες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν διαβασες καν οτι εγραψα. Δεν ειπα γτ μπαζα επιλεγουν μπαζα αλλα γιατι σεξι αντρες επιλεγουν μπαζα
Εγώ τί λέω. Αγαμία,έλλειψη ομορφων γυναικών και παραφουσκωμένα στάνταρ των ελεεινίδων κάνουν τους άντρες να τρέχουν πίσω απ τα μπάζα πέντε κλασεις κατώτερες απ αυτους.

την κολλητή σου τη ρώτησες;
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Εγώ τί λέω. Αγαμία,έλλειψη ομορφων γυναικών και παραφουσκωμένα στάνταρ των ελεεινίδων κάνουν τους άντρες να τρέχουν πίσω απ τα μπάζα πέντε κλασεις κατώτερες απ αυτους
Τι να σου πω; δεν νομιζω αυτοι που βλεπω εγω εκει εξω ν μην τους καθεται ευκολα μια κουκλα .μου ακουγεται κουλο οπως επισης κ τ ν επιμενει ενας τετοιος ν τ φτιαξει μ μπαζο αντι ν περιμενει το καλυτερο
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.577
Πόντοι
3.656

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
Κάθε φορά λοιπόν που βγαίνω με την κολλητή μου
Αύριο θα βρεθω με την κολλητή μου και θα διαβάσουμε τις απόψεις σας. Το μυαλό το στρειτ αντρων μας ειναι άγνωστο
η κολλητη καλο μουνι δικε μου η' μπαζο ?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τι να σου πω; δεν νομιζω αυτοι που βλεπω εγω εκει εξω ν μην τους καθεται ευκολα μια κουκλα .μου ακουγεται κουλο οπως επισης κ τ ν επιμενει ενας τετοιος ν τ φτιαξει μ μπαζο αντι ν περιμενει το καλυτερο
Να σου κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση, σεξουαλικά παρε δώσε με γυναίκες εχεις;

Γιατί αν δεις τι γίνεται εκεί έξω. Κάτι γκομενάρες με μέτριους άντρες και το αντίστροφο.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Κάθε φορά λοιπόν που βγαίνω με την κολλητή μου βλέπουμε πάρα πολύ συχνά στους δρόμους πολύ όμορφους άντρες ή απλά πολύ σεξι να κρατούν το χέρι πραγματικά στην καλύτερη περίπτωση αδιάφορων γυναικών (μπροστά τους) και στην χειρότερη μπάζα (χοντρές ή ατσούμπαλες) και απορούμε πραγματικά . Απευθύνομαι λοιπόν σε εσάς που ''βλέπεστε'' εδώ μέσα ή που έχετε φίλους ωραίους με αδιάφορες γκόμενες, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ? Είναι η χαμηλή αυτοεκτίμηση, η αίσθηση ασφάλειας που σας δίνει μια αδιάφορη γυναίκα (τύπου θα ναι πιστή) ? Επειδή κάνω χρόνια παρέα με γυναίκες ξέρω πως όταν συμβαίνει το αντίστροφο είναι είτε λόγω χοντρης τσέπης του άντρα, daddy issues ή πολυ απλά επειδή σε αντίθεση με τους ωραίους αυτοι ενδιαφέρονται να τις κάνουν να τελειώσουν? Με τους στρειτ άντρες όμως πέρα από αυτά που σας είπα πιο πάνω δεν μπορώ να βρω μια αιτία. Δηλαδή να μπορείς να έχεις δίπλα σου την Δούκισα Νομικου και να επιλέγεις την Βίκυ Σταυροπούλου? Πως καυλώνουν?
Αύριο θα βρεθω με την κολλητή μου και θα διαβάσουμε τις απόψεις σας. Το μυαλό το στρειτ αντρων μας ειναι
Το πρόβλημα ξεκινάει από την χαμηλή αυτοεκτίμηση του άντρα στο οποίο ευθύνεται η ίδια η Ελληνίδα γυναίκα διότι έχει ανεβάσει υψηλά πολύ τον πήχη χωρίς βέβαια να είναι και η ίδια κάτι ιδιαίτερο απλά την ανέβασαν κάτι σαβουρογαμηδες και το πήραν πάνω τους.. επίσης οφείλεται στις συνεχόμενες απορρίψεις από ωραίες γυναίκες με αποτέλεσμα να στρέφεται σε χαμηλότερου επιπέδου γυναίκες..κακά τα ψέματα μια όμορφη γυναίκα θα κοιτάξει ξέχωρα από την εμφάνιση και το μπάτζετ του κάθε άντρα..οι περισσότεροι άντρες έχουν ένα χαμηλό εισόδημα και δεν μπορούν να ανταποκριθούν στις υπερβολικές απαιτήσεις.. πιστεύω Με μια άσχημη γυναίκα θα την έχει δεδομένη σαν σίγουρακι δηλαδή..
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
τυπε υπονοεις οτι ο τυπος νηματοθετης τον παιρνει; :knuppel::confused::confused::confused:
Και περηφανα οχι σαν κατι αλλους εδω μεσα που απο την ωρα που μπηκα εδω μεσα μου στελνουν πως θελουν να τους τα πιω ενω ολα τα ποστ τους εδω μεσα ειναι για τις πουτανες που γαμανε και κριτικες ?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.000
Κριτικές
2
Like
21.448
Πόντοι
6.236
τυπε υπονοεις οτι ο τυπος νηματοθετης τον παιρνει; :knuppel::confused::confused::confused:
Φίλε, παρεξήγησες:2funny:... εγώ προσπαθώ να φέρω εναλλακτικές στο τραπέζι για να τις εξετάσουμε. Πώς θα βγάλει πόρισμα ηΕπιστημονική Ομάδα;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ειπα,επίσης στην Ελλάδα τρώει τον άντρα το κατεστημένο της ελεεινίδος . Έχει τα στάνταρ παραφουσκωμένα. Το ίδιο και τον κωλο της.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Α
Το πρόβλημα ξεκινάει από την χαμηλή αυτοεκτίμηση του άντρα στο οποίο ευθύνεται η ίδια η Ελληνίδα γυναίκα διότι έχει ανεβάσει υψηλά πολύ τον πήχη χωρίς βέβαια να είναι και η ίδια κάτι ιδιαίτερο απλά την ανέβασαν κάτι σαβουρογαμηδες και το πήραν πάνω τους.. επίσης οφείλεται στις συνεχόμενες απορρίψεις από ωραίες γυναίκες με αποτέλεσμα να στρέφεται σε χαμηλότερου επιπέδου γυναίκες..κακά τα ψέματα μια όμορφη γυναίκα θα κοιτάξει ξέχωρα από την εμφάνιση και το μπάτζετ του κάθε άντρα..οι περισσότεροι άντρες έχουν ένα χαμηλό εισόδημα και δεν μπορούν να ανταποκριθούν στις υπερβολικές απαιτήσεις.. πιστεύω Με μια άσχημη γυναίκα θα την έχει δεδομένη σαν σίγουρακι δηλαδή..
Ακριβώς τα ίδια με μένα είπες απλά εγώ τα είπα στη λαϊκή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zoo@34

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.577
Πόντοι
3.656
Και περηφανα οχι σαν κατι αλλους εδω μεσα που απο την ωρα που μπηκα εδω μεσα μου στελνουν πως θελουν να τους τα πιω ενω ολα τα ποστ τους εδω μεσα ειναι για τις πουτανες που γαμανε και κριτικες ?


τυπε απαξιωσε τους τους τυπους και πες τους οτι δεν τους τα πινεις να μεινουν με την τσαπου στο χερι :confused: :confused: :confused:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το πρόβλημα ξεκινάει από την χαμηλή αυτοεκτίμηση του άντρα στο οποίο ευθύνεται η ίδια η Ελληνίδα γυναίκα διότι έχει ανεβάσει υψηλά πολύ τον πήχη χωρίς βέβαια να είναι και η ίδια κάτι ιδιαίτερο απλά την ανέβασαν κάτι σαβουρογαμηδες και το πήραν πάνω τους.. επίσης οφείλεται στις συνεχόμενες απορρίψεις από ωραίες γυναίκες με αποτέλεσμα να στρέφεται σε χαμηλότερου επιπέδου γυναίκες..κακά τα ψέματα μια όμορφη γυναίκα θα κοιτάξει ξέχωρα από την εμφάνιση και το μπάτζετ του κάθε άντρα..οι περισσότεροι άντρες έχουν ένα χαμηλό εισόδημα και δεν μπορούν να ανταποκριθούν στις υπερβολικές απαιτήσεις.. πιστεύω Με μια άσχημη γυναίκα θα την έχει δεδομένη σαν σίγουρακι δηλαδή..
Και γι αυτό το λόγο είμαι της άποψης αν είναι να κυνηγήσω μια γυναίκα ,να ναι ωραίο μουνί. Δεν κάθομαι να φάω χρόνο και κάργα χρήμα με χοντροκωλες πατσαβούρες. Καλύτερα να φάω αυτά τα λεφτά στις πουτάνες που βρίσκεις και αρκετά καλές χωρίς σπάσιμο ουμπάλων και συνεχούς ταίσματος.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Α

Ακριβώς τα ίδια με μένα είπες απλά εγώ τα είπα στη λαϊκή.
Δυστυχώς η αλήθεια είναι πικρή καμία φορά απλά απορούν πολλές φορές οι γυναίκες γιατί δεν φλερτάρουν οι άντρες ;;; Η απάντηση είναι απλή στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βροντα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.811
Πόντοι
3.556
τύπε νηματοθετη τωρα που πλησιάζουν οι αποκριες καβάτζωσε κανα περουκίνι σαν αυτα που ξηγιεται ο τυπος λιλας να περασεις στην επομενη πίστα :undecided: :undecided: :undecided:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δυστυχώς η αλήθεια είναι πικρή καμία φορά απλά απορούν πολλές φορές οι γυναίκες γιατί δεν φλερτάρουν οι άντρες ;;; Η απάντηση είναι απλή στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βροντα
Αυτό το παρέφρασα στην υπογραφή μου.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
τύπε νηματοθετη τωρα που πλησιάζουν οι αποκριες καβάτζωσε κανα περουκίνι σαν αυτα που ξηγιεται ο τυπος λιλας να περασεις στην επομενη πίστα :undecided: :undecided: :undecided:
Για μένα το λες ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε νηματοθετη τωρα που πλησιάζουν οι αποκριες καβάτζωσε κανα περουκίνι σαν αυτα που ξηγιεται ο τυπος λιλας να περασεις στην επομενη πίστα :undecided: :undecided: :undecided:
Για μένα το λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom