Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 884
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
:rockon:
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    16,3 KB · Εμφανίσεις: 60
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
:hi: :hi:
Ακριβώς αυτό υποστηρίζω και εγώ  μύστη μου !!!

Οτι οι ''τυποποιημένες'' υπηρεσίες στις οποιες και εσύ αναφέρθηκες ένα έμπειρο παίκτη δεν τον συγκινούν  και πολύ.

Το Mind game όμως που μπορεί υπο προυποθέσεις να προκύψει με τελικό στόχο ''άλλες'' υπηρεσίες αποτελεί ύψιστο αφροδισιακό !! :grin:

Τη καλησπέρα μου !!! :hi: :hi:

Απολύτως σωστός, και ειδικα γνωρίζοντας πόσο είσαι έμπειρος και προπαντός χορτάτος παίκτης, ως freelance global fucker!
Τα σέβη μου ξανά φίλε :hi: :hi: :hi:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Λογικά θα σκέφτονται να τελειώνεις για να έρθει ο επόμενος!  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους, μια μικρή επισήμανση αν και το θέμα έχει να κάνει με τις εγκεφαλικές λειτουργίες των ιερόδουλων στις τελευταίες σελίδες διάβασα πολύ εύστοχες τοποθετήσεις από τους συνομιλητές τα σέβη μου σε όλους  :hi: :hi: :hi:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Λογικά θα σκέφτονται να τελειώνεις για να έρθει ο επόμενος!  :grin:
Δεν γινεται απο την αρχη να το σκεφτονται αυτο. Θα τρελαθουν, και θα τρελανουν και τον πελατη.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
πάντως τρελά δύσκολη δουλειά...
εδώ πολλές φορές δεν γουστάρουμε ούτε καν να βλέπουμε την φάτσα κάποιου που δεν πάμε η δεν μας αρέσει το στιλ του, φανταστείτε να πρέπει να κάνουμε και σεξ μαζί του.

πρέπει να είναι τρελά ψυχοφθόρο το επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι  :P
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
πάντως τρελά δύσκολη δουλειά...
εδώ πολλές φορές δεν γουστάρουμε ούτε καν να βλέπουμε την φάτσα κάποιου που δεν πάμε η δεν μας αρέσει το στιλ του, φανταστείτεπρέπει να κάνουμε και σεξ μαζί του.

πρέπει να είναι τρελά ψυχοφθόρο το επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι  :P
Για να έρθεις στη θέση τους βγες μια βόλτα στο δρόμο και φαντάσου να πρέπει να πηδήξεις ολες τις γυναίκες που βλέπεις! Θα υπάρχουν και στιγμές που ευχαριστιούνται και άλλες που θα ξενερωνουν η και θα αηδιαζουν!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Απολύτως σωστός, και ειδικα γνωρίζοντας πόσο είσαι έμπειρος και προπαντός χορτάτος παίκτης, ως freelance global fucker!
Τα σέβη μου ξανά φίλε :hi: :hi: :hi:
Να εισαι καλα φιλε !!

Η εκτιμηση ειναι ασφαλως αμοιβαια !! :hi:

Τη καλησπερα μου
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
πάντως τρελά δύσκολη δουλειά...
εδώ πολλές φορές δεν γουστάρουμε ούτε καν να βλέπουμε την φάτσα κάποιου που δεν πάμε η δεν μας αρέσει το στιλ του, φανταστείτε να πρέπει να κάνουμε και σεξ μαζί του.

πρέπει να είναι τρελά ψυχοφθόρο το επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι  :P

Σοφα λογια :hi:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.775
Πόντοι
6.515
αστεια πραγματα διαβαζω από μερικους  :grin:

για ρωτήστε καποια απ' τις κυριες που γνωρίζετε, τι προτιμάει? τη δουλεια αυτή ή να ξεροσταλιαζεται σ' ένα κομμωτηριο με 3 κι 60 το μηνα?  :think:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Εγώ, πάλι, φίλε μου, θα ήθελα πολύ να μάθω, τελικά, τι έγινε με εκείνη την Βουλγαρίτσα που συζητούσαμε.  :hi:

Τελικά τίποτα τύπε γιατί στράβωσε η γκόμενα υποτίθεται. Είχαμε ορίσει μια ημερομηνία να πάω να τη βρώ αλλά επειδή τη μετέθεσα δύο φορές μου είπε να το αφήσουμε σε φάση οτι δε θέλω να γνωριστούμε και στράβωσε η μικρή κτλ κτλ.

Το θέμα είναι οτι για κάποια διαλομένη σύμπτωση γνώρισα αλλη κοπέλα απο Βουλγαρία μέσο FB και μου λέει ακριβώς το ίδιο, να της στείλω χρήματα και αν μπορώ να τη βοηθήσω να βρεί δουλειά ελλάδα και οτι θέλει να κάνουμε σχέση κτλ. Οι ιστορίες ταιριάζουν σαν σταγόνες νερό οπότε κάτι μου βρωμάει. Εδω και μέρες δεν απαντάω σε μηνύματα της 2ης. Αν σε ενδιαφέρει πάντως στου στέλνω Π.Μ. το FB της να παίξεις μπάλα εσύ και αναλόγως τα πράξεις. Το θές; Εγώ δε ξαναασχολούμε με ίδια ιστορία.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
συγνώμη για την διόρθωση αλλά διαφορετικά δεν στέκει, διότι πληθυσμιακά οι γυναίκες είναι περισσότερες

όχι φίλε μου. η ομορφιά δεν παίζει ρόλο (άσχετα αν είναι ζητούμενο από εμάς τους άνδρες).

και όλες οι γυναίκες φωτομοντέλα να ήταν, και περισσότερες από εμάς που είναι, πάλι συνολικά θα μας δίναν λιγότερο σεξ (ποσοτικά και ποιοτικά), από από αυτό που έχει ανάγκη το sex drive μας. Αυτό έχει αναλυθεί σε άλλα θρεντ.

Άλλο βέβαια το οτι ζήτησα σταθερές εισαγωγές Ρωσίδων στην οικονομία, διότι με περισσότερες Ρωσίδες και με δεδομένο το sex drive των γυναικών αυτών, θα είχαμε αύξηση του AS που θα έτεινε προς ΑD=AS. Όχι οτι θα γίνει αυτό ποτέ οπουδήποτε, αλλά λέμε τώρα.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.896
Like
534
Πόντοι
36
πάντως τρελά δύσκολη δουλειά...
εδώ πολλές φορές δεν γουστάρουμε ούτε καν να βλέπουμε την φάτσα κάποιου που δεν πάμε η δεν μας αρέσει το στιλ του, φανταστείτε να πρέπει να κάνουμε και σεξ μαζί του.

πρέπει να είναι τρελά ψυχοφθόρο το επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι  :P
ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΗΟ
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αστεια πραγματα διαβαζω από μερικους  :grin:

για ρωτήστε καποια απ' τις κυριες που γνωρίζετε, τι προτιμάει? τη δουλεια αυτή ή να ξεροσταλιαζεται σ' ένα κομμωτηριο με 3 κι 60 το μηνα?  :think:
Δεν ειναι πως δεν εχουν αλλες επιλογες. Δεν ειναι σκλαβες. Και εμας μπορει η δουλεια το βοθρατζη πχ, να μας φαινεται βουνο αλλα ο ιδιος δεν την βλεπει τοσο δυσκολα, συνηθεια ειναι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Τελικά τίποτα τύπε γιατί στράβωσε η γκόμενα υποτίθεται. Είχαμε ορίσει μια ημερομηνία να πάω να τη βρώ αλλά επειδή τη μετέθεσα δύο φορές μου είπε να το αφήσουμε σε φάση οτι δε θέλω να γνωριστούμε και στράβωσε η μικρή κτλ κτλ.

Το θέμα είναι οτι για κάποια διαλομένη σύμπτωση γνώρισα αλλη κοπέλα απο Βουλγαρία μέσο FB και μου λέει ακριβώς το ίδιο, να της στείλω χρήματα και αν μπορώ να τη βοηθήσω να βρεί δουλειά ελλάδα και οτι θέλει να κάνουμε σχέση κτλ. Οι ιστορίες ταιριάζουν σαν σταγόνες νερό οπότε κάτι μου βρωμάει. Εδω και μέρες δεν απαντάω σε μηνύματα της 2ης. Αν σε ενδιαφέρει πάντως στου στέλνω Π.Μ. το FB της να παίξεις μπάλα εσύ και αναλόγως τα πράξεις. Το θές; Εγώ δε ξαναασχολούμε με ίδια ιστορία.

ΟΚ, τί είχαμε, τί χάσαμε. Η ζωή συνεχίζεται. Πάντως, σε όλες τις ανάλογες περιπτώσεις ισχύουν όσα σου έγραφα τότε, μαζί με τους
υπόλοιπους φίλους. Ποτέ δεν στέλνεις χρήματα. Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά αφενός είμαι ήδη καβατζωμένος και έχω κάνει προ πολλού τα κουμάντα μου, και αφετέρου, δεν μου περισσεύει χρόνος για σαλιάρισμα σε fb, mamba κλπ. Να είσαι καλά και καλή επιτυχία.  :hi:
(κλείνω εδώ το  :offtopic: )...
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
ΟΚ, τί είχαμε, τί χάσαμε. Η ζωή συνεχίζεται. Πάντως, σε όλες τις ανάλογες περιπτώσεις ισχύουν όσα σου έγραφα τότε, μαζί με τους
υπόλοιπους φίλους. Ποτέ δεν στέλνεις χρήματα. Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά αφενός είμαι ήδη καβατζωμένος και έχω κάνει προ πολλού τα κουμάντα μου, και αφετέρου, δεν μου περισσεύει χρόνος για σαλιάρισμα σε fb, mamba κλπ. Να είσαι καλά και καλή επιτυχία.  :hi:
(κλείνω εδώ το  :offtopic: )...

Εγινε φιλε ευχαριστω  :hi:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
πάντως τρελά δύσκολη δουλειά...
εδώ πολλές φορές δεν γουστάρουμε ούτε καν να βλέπουμε την φάτσα κάποιου που δεν πάμε η δεν μας αρέσει το στιλ του, φανταστείτε να πρέπει να κάνουμε και σεξ μαζί του.

πρέπει να είναι τρελά ψυχοφθόρο το επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι  :P


Για αυτες που εχουν φτάσει στο σημειο να κάνουν αυτή τη δουλειά δεν ειναι ψυχοφθόρο. Πιστεψε με πιο ψυχοφθόρο μπορει να ειναι να δουλευει κάποιος σε με εταιρεια ιδ. τομεα.

Ο αγοραιος ειναι εύκολος και γρήγορος πλουτισμος για τις περισσότερες. Πιο δυσκολα παιρναει μια κοπελιτσα που δουλεευι σε σουπερ μαρκετ ή σε ενα τηλεφωνικο κεντρο.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Για αυτες που εχουν φτάσει στο σημειο να κάνουν αυτή τη δουλειά δεν ειναι ψυχοφθόρο. Πιστεψε με πιο ψυχοφθόρο μπορει να ειναι να δουλευει κάποιος σε με εταιρεια ιδ. τομεα.

Ο αγοραιος ειναι εύκολος και γρήγορος πλουτισμος για τις περισσότερες. Πιο δυσκολα παιρναει μια κοπελιτσα που δουλεευι σε σουπερ μαρκετ ή σε ενα τηλεφωνικο κεντρο.


ναι σωστά σχεδόν το λες, μια ξαδέρφη μου δούλευε σε έναν αρχιτέκτονα και γύρναγε κάθε μέρα σπίτι ράκος ή με κλάματα. Άλλο η εξαρτημένη σχέση εργασίας και μάλιστα χωρίς προσόντα και άλλο να πατάς γερά στα πόδια σου με ικανότητες και περισσότερες εναλλακτικές.
Κατά ανάλογο τρόπο μια που δουλεύει στο Μετάξι δεν είναι το ίδιο με ένα εμφανίσιμο call girl που έχει την δυνατότητα να υπερτιμολογήσει και το κυριότερο να αυτοδιαχειρίζεται την δουλειά της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom