Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 884
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
τύπε η γυναίκα δεν ξεχνάει ποτέ, δεν είναι σαν εμάς τους μπουνταλάδες
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
τύπε η γυναίκα δεν ξεχνάει ποτέ, δεν είναι σαν εμάς τους μπουνταλάδες

Σωστός !!  :hi: :hi:
Ισχύει !!

Ιδίως αν ο δικός τους τις κερατώσει με γυναίκα αντικειμενικά λιγότερο όμορφη απο τις ίδιες.

Τότε είναι που στη κυριολεξία λυσάνε, διότι θιγεται εμέσως η σεξουαλική τους επάρκεια, και το καταλαβαίνουν.

Το αστείο της υπόθεσης είναι όταν οι δικοί τους τις κερατώνουν με άντρα !!! :2funny: :2funny:
Εκεί είναι το μεγάλο τσίρκο !!!  :2funny: :2funny:
Γιατί τότε θέμα συγκρίσεως δεν υπάρχει !!

Προσωπικα πιστεύω σε αυτά τα θέματα η καλύτερη τακτική είναι η Αγγλοσαξωνική που συνοψίζεται στο ''Keep it Simple !!''
Μεγάλη κουβέντα !!

 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Σωστός !!  :hi: :hi:
Ισχύει !!

Ιδίως αν ο δικός τους τις κερατώσει με γυναίκα αντικειμενικά λιγότερο όμορφη απο τις ίδιες.

Τότε είναι που στη κυριολεξία λυσάνε, διότι θιγεται εμέσως η σεξουαλική τους επάρκεια, και το καταλαβαίνουν.

Το αστείο της υπόθεσης είναι όταν οι δικοί τους τις κερατώνουν με άντρα !!! :2funny: :2funny:
Εκεί είναι το μεγάλο τσίρκο !!!  :2funny: :2funny:
Γιατί τότε θέμα συγκρίσεως δεν υπάρχει !!

Προσωπικα πιστεύω σε αυτά τα θέματα η καλύτερη τακτική είναι η Αγγλοσαξωνική που συνοψίζεται στο ''Keep it Simple !!''
Μεγάλη κουβέντα !!

όχι τύπε είναι πιο βαθύ το θέμα, γενικά δεν ξεχνάνε...
και το πιο ασήμαντο στο κρατάει ...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
όχι τύπε είναι πιο βαθύ το θέμα, γενικά δεν ξεχνάνε...
και το πιο ασήμαντο στο κρατάει ...

Το πόσο μνησίκακη είναι κάποια είναι νομίζω θέμα προσωπικό της κάθε γυναίκας.

Και άντρες υπάρχουν τέτοιοι !!

Εκτός αν αναφέρεσαι σε κάτι άλλο που δεν κατάλαβα.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.763
Κριτικές
23
Like
3.132
Πόντοι
3.820
Ο Σωληνας φιλαρακο ειναι το απολυτο φετιχ  :2funny:

Αμα η γυναικα βγαζει σεξουαλικοτητα στο σωληνα, θα βγαλει και αλλου !!

Αν την ιντριγκαρεις βεβαια σωστα !! Πραγμα που ισχυει οχι μονο για τις σωληνοκορες αλλα για ολες
τις γυναικες.

Ο σωληνας το "υποθεμα" μονο φανερωνει !! :2funny:
δεν ειναι μονο αυτο...στο στριπ το παιχνιδι δεν ειναι ολοφανερα "στημενο"γι αυτο μας εξιταρει.ικανοποιει πολυ περισσοτερες αισθησεις και ψευδαισθησεις.οπως ειχε γραψει καποιος ειναι η διαφορα της αδρεναλινης απο το να παιζεις λοττο με ρουλετα..χαωδης.στο μπουρδελο,στουντιο απλα κατεβαζεις το παντελονι,στο στριπ χρειαζονται πολλα παραπανω,ειναι μια πραγματικη δοκιμασια και προκληση.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
δεν ειναι μονο αυτο...στο στριπ το παιχνιδι δεν ειναι ολοφανερα "στημενο"γι αυτο μας εξιταρει.ικανοποιει πολυ περισσοτερες αισθησεις και ψευδαισθησεις.οπως ειχε γραψει καποιος ειναι η διαφορα της αδρεναλινης απο το να παιζεις λοττο με ρουλετα..χαωδης.στο μπουρδελο,στουντιο απλα κατεβαζεις το παντελονι,στο στριπ χρειαζονται πολλα παραπανω,ειναι μια πραγματικη δοκιμασια και προκληση.
:hi: :hi:
Προφανώς και η όλη ιστορία στα strip είναι κάτι παραπάνω απο αυτό που αρχικά ανεφερα.
Απλά δεν ήθελα να πλατιάσω γιατί είναι off topic για αυτό το thread.

Ιδίως όταν δεν αποσκοπείς μόνο στις ''τυποποιημένες'' υπηρεσίες που προσφέρονται στο μαγαζί αλλά σε κάτι περισσότερο εκτός μαγαζιού τότε η όλη φάση εξελισεται σε ένα παιχνίδι που εμένα τουλάχιστον με εξιτάρει. Φαντάζομαι και άλλοι φίλοι το ίδιο αισθάνονται.

Βέβαια, για να μην λέμε και μαλακιες, η πιθανότητα να βγεί κάποιος ''κερδισμένος'' σε αυτό το ''παιχνίδι'' είναι μικρή. Σπάνια κερδίζεις. Ομως αυτό κάνει το παιχνίδι ακόμη πιο ενδιαφέρον !!! :2funny: :2funny:
Για εμένα τουλάχιστον.

Εξαιρετικα πετυχημένος ο παραληλισμός με  λότο - ρουλέτα. :hi: :hi:
Πράγματι κάπως έτσι είναι !!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δεν ειναι μονο αυτο...στο στριπ το παιχνιδι δεν ειναι ολοφανερα "στημενο"γι αυτο μας εξιταρει.ικανοποιει πολυ περισσοτερες αισθησεις και ψευδαισθησεις.οπως ειχε γραψει καποιος ειναι η διαφορα της αδρεναλινης απο το να παιζεις λοττο με ρουλετα..χαωδης.στο μπουρδελο,στουντιο απλα κατεβαζεις το παντελονι,στο στριπ χρειαζονται πολλα παραπανω,ειναι μια πραγματικη δοκιμασια και προκληση.

σωστό αυτό...αλλά όσο "παλιώνεις" και στο στριπικό πεδίο ...σου φαίνεται γελοία η προσπάθεια των κοριτσιών να σε διεγείρουν , μια απομίμηση flirt και μια μηχανική παράτριψη στο Prive ...φαίνεται το "ψευτικό" και δεν ξεγελιέσαι εύκολα ώστε να διεγερθείς...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Το αγοραιο σεξ υπαρχει για δυο λογους:


 

α) άμεση πρόσβαση β) άμεση απεμπλοκή
αν μπορείς να επωμιστής το κόστος της μη ύπαρξης των α+β ενδεχομένως να μπορέσεις να αντλήσεις πιο υψίαιχμη ηδονή
αλλιώς το ταβάνι θα είναι περιορισμένο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
σωστό αυτό...αλλά όσο "παλιώνεις" και στο στριπικό πεδίο ...σου φαίνεται γελοία η προσπάθεια των κοριτσιών να σε διεγείρουν , μια απομίμηση flirt και μια μηχανική παράτριψη στο Prive ...φαίνεται το "ψευτικό" και δεν ξεγελιέσαι εύκολα ώστε να διεγερθείς...

γι αυτο να προτιμαμε τις πραγματικες κυριες που εχουν εντρυφησει στο ειδος
σε αυτα τα ιδρυματα

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
σωστό αυτό...αλλά όσο "παλιώνεις" και στο στριπικό πεδίο ...σου φαίνεται γελοία η προσπάθεια των κοριτσιών να σε διεγείρουν , μια απομίμηση flirt και μια μηχανική παράτριψη στο Prive ...φαίνεται το "ψευτικό" και δεν ξεγελιέσαι εύκολα ώστε να διεγερθείς...

:hi: :hi:
Ακριβώς αυτό υποστηρίζω και εγώ  μύστη μου !!!

Οτι οι ''τυποποιημένες'' υπηρεσίες στις οποιες και εσύ αναφέρθηκες ένα έμπειρο παίκτη δεν τον συγκινούν  και πολύ.

Το Mind game όμως που μπορεί υπο προυποθέσεις να προκύψει με τελικό στόχο ''άλλες'' υπηρεσίες αποτελεί ύψιστο αφροδισιακό !! :grin:

Τη καλησπέρα μου !!! :hi: :hi:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.763
Κριτικές
23
Like
3.132
Πόντοι
3.820
:hi: :hi:
Προφανώς και η όλη ιστορία στα strip είναι κάτι παραπάνω απο αυτό που αρχικά ανεφερα.
Απλά δεν ήθελα να πλατιάσω γιατί είναι off topic για αυτό το thread.

Ιδίως όταν δεν αποσκοπείς μόνο στις ''τυποποιημένες'' υπηρεσίες που προσφέρονται στο μαγαζί αλλά σε κάτι περισσότερο εκτός μαγαζιού τότε η όλη φάση εξελισεται σε ένα παιχνίδι που εμένα τουλάχιστον με εξιτάρει. Φαντάζομαι και άλλοι φίλοι το ίδιο αισθάνονται.

και μενα με εξιταρει δεν το συζηταμε :grin: αλλα μετα επερχεται αυτο που λεει ο rigormortis,οσο πιο μπαρουτοκαπνισμενος εισαι τοσο πιο ευκολα βαριεσαι να ακους τα ιδια και τα ιδια...εξαρταται ποσο "ευελικτη" ειναι η κοπελα απο κει και περα να σε παιξει και εκτος μαγαζιου...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
και μενα με εξιταρει δεν το συζηταμε :grin: αλλα μετα επερχεται αυτο που λεει ο rigormortis,οσο πιο μπαρουτοκαπνισμενος εισαι τοσο πιο ευκολα βαριεσαι να ακους τα ιδια και τα ιδια...εξαρταται ποσο "ευελικτη" ειναι η κοπελα απο κει και περα να σε παιξει και εκτος μαγαζιου...

Η ''ευελιξία'' της εξαρτάται καταλυτικά απο το πως θα το παίξεις εσύ !! :grin: :grin:
Εύκολο δεν είναι σίγουρα !!!

Αλλά ενδιαφέρον είναι και παραείναι !!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:hi: :hi:
Ακριβώς αυτό υποστηρίζω και εγώ  μύστη μου !!!

Οτι οι ''τυποποιημένες'' υπηρεσίες στις οποιες και εσύ αναφέρθηκες ένα έμπειρο παίκτη δεν τον συγκινούν  και πολύ.

Το Mind game όμως που μπορεί υπο προυποθέσεις να προκύψει με τελικό στόχο ''άλλες'' υπηρεσίες αποτελεί ύψιστο αφροδισιακό !! :grin:

Τη καλησπέρα μου !!! :hi: :hi:

το mind game είναι ύψιστο αφροδισιακό ...αλλά πιστεύω ότι αρμόζει σε "μη επαγγελματικούς χώρους" γιατί εκεί οι γυναίκες είναι επαγγελματίες και πολύ δύσκολα θα μπορείς να τις παλέψεις...είσαι εύκολο θύμα  ...πολύπειροι παίχτες έχουν φάει μεγάλες ήττες απο επαγγελματίες οπότε πιστεύω ότι είναι λάθος στόχος το "παιχνίδι" σε "επαγγελματικούς χώρους"

τα σέβη μου :hi:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.763
Κριτικές
23
Like
3.132
Πόντοι
3.820
Η ''ευελιξία'' της εξαρτάται καταλυτικά απο το πως θα το παίξεις εσύ !! :grin: :grin:
Εύκολο δεν είναι σίγουρα !!!

Αλλά ενδιαφέρον είναι και παραείναι !!!

;)..ισως χανω και την υπομονη μου τελευταια γιατι εχω φτιαξει εναν κυκλο που τον χρησιμοποιω να περναω καλα και ετσι δεν πολυσκαω.το καινουργιο βεβαια ειναι αλλη φαση. :grin: χρησιμες οι συμβουλες σου παραταυτα...καλο απογεμα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
το mind game είναι ύψιστο αφροδισιακό ...αλλά πιστεύω ότι αρμόζει σε "μη επαγγελματικούς χώρους" γιατί εκεί οι γυναίκες είναι επαγγελματίες και πολύ δύσκολα θα μπορείς να τις παλέψεις...είσαι εύκολο θύμα  ...πολύπειροι παίχτες έχουν φάει μεγάλες ήττες απο επαγγελματίες οπότε πιστεύω ότι είναι λάθος στόχος το "παιχνίδι" σε "επαγγελματικούς χώρους"

τα σέβη μου :hi:

Μμμμ .... Συμφωνώ !!!! :hi: :hi:

Αλλά σε αυτού του είδους το παιχνίδι δεν υπάρχει τίποτα πιο διεγερτικό απο την ανατροπή !!! :grin: :grin: :grin:

Στο λέω εκ πείρας !!!!  :grin: :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μμμμ .... Συμφωνώ !!!! :hi: :hi:

Αλλά δεν υπάρχει τίποτα πιο διεγερτικό απο την ανατροπή !!! :grin: :grin: :grin:

Στο λέω εκ πείρας !!!!  :grin: :grin:

δεκτόν...αλλά δεν είναι στα κυβικά μου αυτά (ούτε των φίλων μου , παρότι αρκετά έμπειροι) ...οπότε οι φιλοδοξίες μου στρέφονται σε μη επαγγελματικούς χώρους  :)

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom