Νέα

Τι λέτε για να μη περάσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πάντως είναι τελείως ξεφτύλα απο την πλευρά των τσατσάδων και των ιερόδουλων να κράζουνε πελάτες που φευγούν. Εχω ακούσει και εγώ μπινελίκια τύπου "πήγαινε στους κουβάδες" ή "μόνο βόλτες ξέρεις να κάνεις, και όχι να γαμάς" και δεν ξαναπάτησα εκεί. Κορυφαίο ήταν το σκηνικό με μια μαλάκω πουτάνα που καθώς εφευγα μου βάζει τρικλοποδιά και καλά για μαγκιά και έτσι. Δεν έπεσα αλλα κρατήθηκα να μήν της σκάσω κανα φούσκο, αφού τά'θελε ο κώλος της. Αν περιμένουν με αυτόν τον τρόπο να βγάλουν πελάτη, εμένα σφύρα μου.

Απο την άλλη το μόνο δίκιο που τους δίνω για τα νέυρα είναι οτι πάει ο κάθε ΠΕΤΣΑΚΙΑΣ και τους κάνει τα @@δια νά. Πιτσιρικαροπαρέες και διάφοροι άλλοι μαλάκες, που κοροϊδευρουν τις άσχημούλες, κράζουν, κάνουν φασαρία, προσπαθούν να βγάλουν φωτογραφίες κ.α. Εδώ έχουν δίκιο να σπάζονται οι κοπελούδες.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ρε παιδια συμβαινουν τετοια σκηνικα  :idiot:
εδω πανε να μου βγουν τα ματια μ'αυτα που διαβαζω , αμα ειναι να τα συμπεριλαβουμε σε μια μαυρη λιστα και να φανε ομαδικως ακυρο τα εν λογω ιδρυματα  ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η τσ συνήθως λέει:
Του κοριτσάκι μας η ... τουόρα ινε στ ντουμάτιο, περιμενιετε λιγο στοου σαλιονι...
Και μόλις βγεί στη πασαρέλα η μις γαμιέμαι
Η κουκλα μας!!!! Κάνει ελευθερα πιασίματα τσιμπουκάκι πισουκολλτό κι απο πάνω!!!

Συνήθως την ρωτάω:  :think: Απο κάτω κάνει ? και δείχνω το πάτωμα.
Ψιλομπερδεύεται η τσατσά κοιτάει απορρημένη.  :headbang:
Παίρνω ύφος πολύ ευγενικό και της λέω στο καπάκι: Μπράβο μπράβο φοβερή ωραία βυζάκια ( και ας έχει ΝΟ 0,005 ) πολύ ωραία πουτάνα συγχαρητήρια!!!! Κάνει και σαδουομαζοσεχ?   ;) :grin:
Έτοιμη να πάρει το σκουπόξυλο...
Πάλι πολύ ευγενικά! Άντε γεια τώρα χάρηκα τα ξαναλέμε κυρία μου τους χαιρετισμούς μου στη δεσποσύνη!!!  :grin:
( Αφού δεν της εχω φάει ακόμη καλά είναι!!! χαχαχαχα  :2funny:)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Τι λέμε; "Κανα άλλο στούντιο εδώ κοντά παίζει;"
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
για τους λατρεις τωνs/m.... :s&m_1:
 

Επισκέπτης
Απο την άλλη το μόνο δίκιο που τους δίνω για τα νέυρα είναι οτι πάει ο κάθε ΠΕΤΣΑΚΙΑΣ και τους κάνει τα @@δια νά. Πιτσιρικαροπαρέες και διάφοροι άλλοι μαλάκες, που κοροϊδευρουν τις άσχημούλες, κράζουν, κάνουν φασαρία, προσπαθούν να βγάλουν φωτογραφίες κ.α. Εδώ έχουν δίκιο να σπάζονται οι κοπελούδες.

Ρε παιδια κάτι τέτοια βλέπω εδώ και πραγματικά τις λυπάμαι τις κοπελίτσες κι ας λέτε εσείς ότι βγάζουν ένα σκασμό λεφτα..
Και τις λέτε και ξεφτιλισμένες και τους ΄φέρεστε πολλες φορες άσχημα....
Πραγματικά (και με αφορμή ένα άλλο θρεντ) δεν είναι ο εύκολος δρόμος τελικα...
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Τι λέμε; "Όχι γαμώ τη Π....α μου. Κι άλλο μπάζο; Βγάλανε κάλους τα πόδια μου απόψε" και πάμε γι άλλα.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Δεν λεω τιποτα φευγω
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Τι λέμε; "Όχι γαμώ τη Π....α μου. Κι άλλο μπάζο; Βγάλανε κάλους τα πόδια μου απόψε" και πάμε γι άλλα.

Αν είχες ιδιωτική ασφάλιση, αυτό θα έπρεπε να το πεις στην Κλαίρη (παλία στο Βουλιαγμένης 83).   
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
ομολογώ ότι δεν κατάλαβα...
πάω σε καφετεριες η οποίες αν δεν μου αρεσουν, δεν ξαναπάω.
Αλλα ποτε δεν (θυμάμαι να) μιλησα άσχημα, φοβούμενη μην πληγώσω ανθρωπους.
Συμφωνώ στον αλληλοσεβασμό, διαφωνώ στο να με πιάνουν μαλάκα.
Και ναι, όταν μου φέρουν καφέ χάλια θα τους επιπλήξω ευγενικά όμως, αλλά όταν με γράφουν στα αρχίδια τους θα τους βρίζω(ευγενικά πάντα! :grin:)
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Εγώ λέω ευχαριστώ και φεύγω.
 

Επισκέπτης
μην εισαι τοσο απολυτος η ηθικη ειναι σχετικη...εχω γνωρισει κι αξιοπρεπεις κοπελες...

...που "πουλάν" την "αξιοπρεπεια" και την "παρθενια" τους ως ανταλλάξιμο προιον για να πάρουν πλουσιότερο γαμπρό...
 

Επισκέπτης
Μόλις εμφανιστεί η κοπέλα στο σαλόνι και δεν σας κάνει το κλικ για να καταθέσετε, τι λέτε στην τσα-τσα για να την κάνετε με ελαφρά πηδηματάκια;

Πολύ σπάνιο να συμβεί ιδίως αν προηγουμένως έχω ψάξει 40 ώρες να παρκάρω... κλπ κλπ αφενός, και αφετέρου έχω μία τάση να δοκιμάζω ακόμα και άσχημες σχετικά γκόμενες... Aν δεν μπω θα είναι επειδή έχω δοκιμάσει παλιότερα και ήταν χάλια, οπότε διακριτικά το λέω στην τσατσά ότι η συγκεκριμένη δεν ήταν καλή..
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Το εξής απλούστατο: Θα περάσω κάποια άλλη στιγμή... Δεν είχα ποτέ πρόβλημα μέχρι τώρα...
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Το που θα δινω τα λεφτα μου ειναι δικο θεμα  :grin: τωρα αν δεν μου αρεσει το θεαμα λεω ενα ευγενικο γεια και την κανω ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Φίλος στο ετοιμόρροπο μπουρδέλο της Κολοκυνθούς, λίγα χρόνια πριν.
Πρωτάρης σχεδόν, αρκετά ψαρωμένος, μπαίνει μέσα, βλέπει την "κοπέλα" (άντρας με πουλάκι) και του λέει ο τσάτσος:
Η κοπέλα μας είναι. Τσιμπουκάκι, κωλαράκι... 25 ευρώ.
Απάντηση φίλου:
Εεε... δεν θα καθίσω... έψαχνα τραβεστί, όχι κοπέλα.
Απάντηση τσάτσου:
Τραβεστί είναι.  :2funny: :2funny: :2funny:
Και βγάζει η "κοπέλα" έξω το παλαμάρι και του λέει: Σου φτάνει αυτό, ρε μαλάκα;
Περιττό να πω ότι έκανε χρόνο ρεκόρ στο κατέβασμα σκάλας.  :rockon: :rockon:
Με λίγα λόγια: ένα "όχι, ευχαριστώ" είναι αρκετό.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Στην αρχή λες "Ευχαριστώ".
Συνήθως οι τσατσάδες σου ζητάνε τα ρέστα και εκεί πετάς το κλασικό "Κάνω μια βόλτα και ξανάρχομαι".
Βλέπετε υπάρχει και το σαβουάρ βίβρ του μπουρδελιάρη που δε σου επιτρέπει να πεις "Βάλε βυζιά στο μπάζο σου και τα ξαναλέμε".
Οι περισσότερες μετά αρχίζουν το πρήξιμο - "Γιατί δεν μπαίνεις το κορίτσι μου είναι αστέρι/φραουλίτσα/χρυσό μουνάκι" ή την ειρωνία - "Για βόλτα έρχεστε όχι να γαμήσετε;" και διάφορα σπαστικά.
Εκεί βέβαια κάνεις τον μαλάκα γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι παραμονεύει αν τσακωθείς μ'αυτές τις μαλακισμένες και συνεχίζεις απτόητος την τσάρκα προς αναζήτηση βυζοπουλέν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom