Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους?

Ποσο μαλακες ειναι οι αντρες στην Ελλαδα!
 

desolator

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
195
Like
0
Πόντοι
1
www.bourdela.com/content/view/678/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Καλή αφορμή αυτό το άρθρο...
Ας βάλουμε εδώ οτι έχουμε ακούσει και εμείς οι ίδιοι (φυσικά χωρίς αναφορές σε επίθετα κτλ.)

Το χειρότερο που είχα ακούσει εγώ είναι γκόμενες (και ωραίες μάλιστα) να μιλάνε για χέσιμο. Ξενέρωσα τι ζωή μου (οι γυναίκες ΔΕΝ χέζουν).

εχω ακουσει γυναικοσυζητηση στη δουλεια μου το μεγαλο σαβατο . η μια λεει "αντε και επειδη αυτη τη βδομαδα επεσε νηστεια ,επιτελους με την ανασταση θα με γαμησει ο αντρας μου παρα φυση"
και εγω της λεω "θα σε γαμησει απο κωλο δηλαδη ?" και μου λεει "¨οχι οταν λεω πως θα με γαμησει παρα φυση ενοοω πως θα με γαμησει απο το μουνι . αυτο ειναι παρα φυση για μας. απο τον κωλο ειναι το κανονικο μας "
ειχα λιωσει απο τα γελια !!
επισης το αλλο που χα ακουσει απο συναδελφο μου ειναι το εξης " οταν με χυνουν στη μαπα τα αφηνω να ξεραθουν γιατι κανουν καλο στο δερμα"
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Προσωπικα στ' @@ μου τι λενε μεταξυ τους.
Εγω να μου καθονται μονο θελω...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εχω ακουσει γυναικοσυζητηση στη δουλεια μου το μεγαλο σαβατο.............
.........................................................................
επισης το αλλο που χα ακουσει απο συναδελφο μου ειναι το εξης " οταν με χυνουν στη μαπα τα αφηνω να ξεραθουν γιατι κανουν καλο στο δερμα"

Μιά χαρά συναδέλφισσες έχεις! Και ανοικτόμυαλες......! Τυχερούλη......!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εχω ακουσει γυναικοσυζητηση στη δουλεια μου το μεγαλο σαβατο . η μια λεει "αντε και επειδη αυτη τη βδομαδα επεσε νηστεια ,επιτελους με την ανασταση θα με γαμησει ο αντρας μου παρα φυση"
και εγω της λεω "θα σε γαμησει απο κωλο δηλαδη ?" και μου λεει "¨οχι οταν λεω πως θα με γαμησει παρα φυση ενοοω πως θα με γαμησει απο το μουνι . αυτο ειναι παρα φυση για μας. απο τον κωλο ειναι το κανονικο μας "
ειχα λιωσει απο τα γελια !!
επισης το αλλο που χα ακουσει απο συναδελφο μου ειναι το εξης " οταν με χυνουν στη μαπα τα αφηνω να ξεραθουν γιατι κανουν καλο στο δερμα"


....
καλα ετσι μιλανε μεταξυ τους αλλα κ παρουσια αλλων στο χωρο εργασιας τους?

καλα που ζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εχω ακουσει γυναικοσυζητηση στη δουλεια μου το μεγαλο σαβατο . η μια λεει "αντε και επειδη αυτη τη βδομαδα επεσε νηστεια ,επιτελους με την ανασταση θα με γαμησει ο αντρας μου παρα φυση"
και εγω της λεω "θα σε γαμησει απο κωλο δηλαδη ?" και μου λεει "¨οχι οταν λεω πως θα με γαμησει παρα φυση ενοοω πως θα με γαμησει απο το μουνι . αυτο ειναι παρα φυση για μας. απο τον κωλο ειναι το κανονικο μας "
ειχα λιωσει απο τα γελια !!
επισης το αλλο που χα ακουσει απο συναδελφο μου ειναι το εξης " οταν με χυνουν στη μαπα τα αφηνω να ξεραθουν γιατι κανουν καλο στο δερμα"
καλη φαση!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
- ελα ρε μαλακα, τι εγινε ??

- τι να γινει μωρε με το μαλακα ?? αφου ειναι μαλακας σου λεω..

- τι εγινε ρε συ με το μαλακα ?? για πες..

- τι να γινει μωρε ?? αφου στο χω ξαναπει, ο ανθρωπος ειναι μεγαλος μαλακας..

- τί σου κανε παλι ο παλιομαλακας ??

- τι να μου κανει ρε μαλακα ?? του λεω ετσι και μου λεει αλλιως.... αντε με τον παλιομαλακα..

- μαλακα μου, τί να σου πω τωρα ?? αφου στα χω πει απ την αρχη για το μαλακα..

- μου τα πες ρε μαλακα μου, αλλα εγω ειμαι ο μαλακας που δε σ ακουσα με τον παλιομαλακα..

- τες πα.... μαλακες..

- ναι ρε μαλακα μου.... μαλακες..



edit: ΟΧΙ δεν προκειται για συζητηση μεταξυ τράβελων..  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Bite... κι εγώ δεν έχω ακούσει να μιλάνε έτσι οι γυναίκες... Αλλά μάλλον μιλάω για την προηγούμενη γενιά. Τώρα προφανώς έχουν αλλάξει τα πράγματα προς το χειρότερο  >:(
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Bite... κι εγώ δεν έχω ακούσει να μιλάνε έτσι οι γυναίκες... Αλλά μάλλον μιλάω για την προηγούμενη γενιά. Τώρα προφανώς έχουν αλλάξει τα πράγματα προς το χειρότερο  >:(

μαλλον καλα τα λες...
παντως το θεωρω τελειως ξενερωτο... ισως επειδη δε βριζω εγω κ δε μιλαω χυδαια
αμα το εκανα μπορει να μ αρεσε χαχα
ετυχε σε λεωφορειο τη συζητηση που παραθετει ο παπας να την ακουσω παρομοια... απο 2 κοριτσια
κ να κοιτανε ολοι ο ενας το αλλον που τις ακουγαν να μιλανε ετσι
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Χου γκιβς ε φακ????? :think: :think: :sunglasses:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
- ελα ρε μαλακα, τι εγινε ??

- τι να γινει μωρε με το μαλακα ?? αφου ειναι μαλακας σου λεω..

- τι εγινε ρε συ με το μαλακα ?? για πες..

- τι να γινει μωρε ?? αφου στο χω ξαναπει, ο ανθρωπος ειναι μεγαλος μαλακας..

- τί σου κανε παλι ο παλιομαλακας ??

- τι να μου κανει ρε μαλακα ?? του λεω ετσι και μου λεει αλλιως.... αντε με τον παλιομαλακα..

- μαλακα μου, τί να σου πω τωρα ?? αφου στα χω πει απ την αρχη για το μαλακα..

- μου τα πες ρε μαλακα μου, αλλα εγω ειμαι ο μαλακας που δε σ ακουσα με τον παλιομαλακα..

- τες πα.... μαλακες..

- ναι ρε μαλακα μου.... μαλακες..



edit: ΟΧΙ δεν προκειται για συζητηση μεταξυ τράβελων..  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Φιλε  ξεχασες  και  τα  ακολουθα :


Ρε πουστη  μου  !!!!  

Αντε και  γαμησου  μωρη  !!


Οι αντρες  ειναι   αδερφες !!

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε τεμαχια....

ή πειτε οτι τα ξερετε κι εσεις αυτα, ή πειτε οτι η μονη ζωη σας ειναι το πι τσι, ή λετε πριν απο καθε ποστ οτι η ip σας αντιστοιχει σε αλλον πλανητη..


ελεος να ουμ'..


κρατειστε το γυναικειο attitude για τον κυκλο σας όπου προφανως το μουνι εξακολουθει να ειναι μυθος (ή μπορει και kaiser..)  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
εχω ακουσει γυναικοσυζητηση στη δουλεια μου το μεγαλο σαβατο . η μια λεει "αντε και επειδη αυτη τη βδομαδα επεσε νηστεια ,επιτελους με την ανασταση θα με γαμησει ο αντρας μου παρα φυση"
και εγω της λεω "θα σε γαμησει απο κωλο δηλαδη ?" και μου λεει "¨οχι οταν λεω πως θα με γαμησει παρα φυση ενοοω πως θα με γαμησει απο το μουνι . αυτο ειναι παρα φυση για μας. απο τον κωλο ειναι το κανονικο μας "
ειχα λιωσει απο τα γελια !!
επισης το αλλο που χα ακουσει απο συναδελφο μου ειναι το εξης " οταν με χυνουν στη μαπα τα αφηνω να ξεραθουν γιατι κανουν καλο στο δερμα"
Εμενα πάλι γιατί οι συναδέλφισσες μου στη δουλειά δεν μου λένε για τις σεξοπεριπέτειες τους? Μου φαίνεται θα αλλάξω δουλειά!!!!   :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
βρε τεμαχια....

ή πειτε οτι τα ξερετε κι εσεις αυτα, ή πειτε οτι η μονη ζωη σας ειναι το πι τσι, ή λετε πριν απο καθε ποστ οτι η ip σας αντιστοιχει σε αλλον πλανητη..


ελεος να ουμ'..


κρατειστε το γυναικειο attitude για τον κυκλο σας όπου προφανως το μουνι εξακολουθει να ειναι μυθος (ή μπορει και kaiser..)  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ή να πουμε αυτο που ακριβως μας αντιπροσωπευει, οπως κ καναμε? το σκεφτηκες? ωχου πια
Εμενα πάλι γιατί οι συναδέλφισσες μου στη δουλειά δεν μου λένε για τις σεξοπεριπέτειες τους? Μου φαίνεται θα αλλάξω δουλειά!!!!   :2funny:
θα ζεις κ εσυ σε αλλο κοσμο σε αλλο συμπαν χαχαχα
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Ξέχασα ότι εδώ είναι ένα σάιτ με μπήχτηδες...και δεν τους νοιάζει αν μιλάει και πως μια γυναίκα....

Πάντως εμένα θα με χάλαγε πολύ, είτε άντρας είτε γυναίκα. Αν μιλάει έτσι καθημερινά...όταν θέλει να βρίσει πώς κάνει την διαφορά ???

:think:

Γλυκέ papa... Δεν έχω τέτοιες γυναίκες στο κύκλο που συναναστρέφομαι. Όπως και είπα. Όσο για το δεύτερο...φαίνεται νομίζω ποιοι έχουν ζωή και εκτός πι σι...

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ή να πουμε αυτο που ακριβως μας αντιπροσωπευει, οπως κ καναμε? το σκεφτηκες? ωχου πια θα ζεις κ εσυ σε αλλο κοσμο σε αλλο συμπαν χαχαχα
τα μισα λες..

''ή να πειτε αυτο που ακριβως ΘΕΛΕΤΕ να σας αντιπροσωπευει..'', οπως και κανετε διαρκως και αδιαλειπτως ???? για ενα γαμημενο προφιλ ζειτε !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


δεν το λεω εγω..


www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,19196.msg252089#msg252089]η επιστημη[/url] το λεει..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom