Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
www.bourdela.com/content/view/678/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Καλή αφορμή αυτό το άρθρο...
Ας βάλουμε εδώ οτι έχουμε ακούσει και εμείς οι ίδιοι (φυσικά χωρίς αναφορές σε επίθετα κτλ.)

Το χειρότερο που είχα ακούσει εγώ είναι γκόμενες (και ωραίες μάλιστα) να μιλάνε για χέσιμο. Ξενέρωσα τι ζωή μου (οι γυναίκες ΔΕΝ χέζουν).
οτι μαλακια ακους απο αντρες την ακους κι απο γυναικες.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
καθολου υπερανω δε το παιζω...απλα ξερεις και εσυ παρα πολυ καλα οτι εδω μεσα εχετε ατομα του στυλ:οι γυνακες ειναι μονο για γαμησια/ειναι ολεσ πουτανες/την κατουρησα ειπε πριν ο αλλος/ολες ψωνισμενες χοντρες....  σε μας παλι εχουμε γκομενες που λενε:ολοι οι αντρες σε θελουν μονο γ σεξ/ειναι ολοι ηλιθιοι/θα σε απατησουν ολοι μπλα μπλα μπλα....
προσπαθω απλα να φωναξω οτι δεν ειναι ετσι....

ΟΚ, εγώ έμεινα στο "έχετε" (άρα και εγώ μέσα) και προσπαθούσα να δω τί είπα από αυτά που λες εσύ.
Εγώ δεν έκανα γενικεύσεις τέτοιου τύπου αλλά συγκεκριμενοποίηση ενός είδους γυναικών, ενώ ανέφερα ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις.
Καλά κάνεις και φωνάζεις αυτό που λες αλλά κοίτα και την παράθεση πριν το κάνεις. :-*
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ΟΚ, εγώ έμεινα στο "έχετε" (άρα και εγώ μέσα) και προσπαθούσα να δω τί είπα από αυτά που λες εσύ.
Εγώ δεν έκανα γενικεύσεις τέτοιου τύπου αλλά συγκεκριμενοποίηση ενός είδους γυναικών, ενώ ανέφερα ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις.
Καλά κάνεις και φωνάζεις αυτό που λες αλλά κοίτα και την παράθεση πριν το κάνεις. :-*
ναι το ειδα μετα το "εχετε"αλλα λεω αστο...δε θα πιαστει απο αυτο...που ναξερα;;;;!!!!!!!! :-*
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπόν ώρα να ψωνιστώ λίγο :sunglasses::
Έχετε προσέξει οτί όπου πάω τραβάω κόσμο,δείτε πόσα μέλη και επισκέπτες παρακολουθούν τις βαθυστόχαστες αμπελοφιλοσοφίες μου (είμαι είδωλο τελικά)!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λοιπόν ώρα να ψωνιστώ λίγο :sunglasses::
Έχετε προσέξει οτί όπου πάω τραβάω κόσμο,δείτε πόσα μέλη και επισκέπτες παρακολουθούν τις βαθυστόχαστες αμπελοφιλοσοφίες μου (είμαι είδωλο τελικά)!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ψιτ!εγω ηρθα πρωτη.... :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Λοιπόν ώρα να ψωνιστώ λίγο :sunglasses::
Έχετε προσέξει οτί όπου πάω τραβάω κόσμο,δείτε πόσα μέλη και επισκέπτες παρακολουθούν τις βαθυστόχαστες αμπελοφιλοσοφίες μου (είμαι είδωλο τελικά)!!! :2funny: :2funny: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang:
εισαι μορφη τελικα@!@!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
[size=14pt]Λοιπόν ώρα να ψωνιστώ λίγο :sunglasses::
Έχετε προσέξει οτί όπου πάω τραβάω κόσμο,δείτε πόσα μέλη και επισκέπτες παρακολουθούν τις βαθυστόχαστες αμπελοφιλοσοφίες μου (είμαι είδωλο τελικά)[/size]!!! :2funny: :2funny: :2funny:

fail_dog.jpg
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τελικά καταλήξαμε στο να λένε οι γυναίκες ποιοι τους αρέσουν για το τι λένε και πως το λένε κουβέντα..
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Τι λένε;

Τα ίδια σκατά με μας (εκτός μπάλα, πολιτική).

Και σε σεξουαλικές περιγραφές είναι χειρότερες, γιατί το γυναικείο μυαλό επεξεργάζεται πιο αναλυτικά τις φάσεις αυτές....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
για πείτε ένα παράδειγμα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.408
Κριτικές
61
Like
42.518
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • avatar_1910.gif
    avatar_1910.gif
    42,5 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom