Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ξέρω τι λένε μεταξύ τους αλλά ξέρω τι λένε και πως
απαντάνε στο καμάκι.
Οι περισσότερες είναι απίστευτα προβλέψιμες.
Αν έχεις φτάσει και έναν αξιόλογο αριθμό <ξερών καμακιών> τότε
τις παίζεις στα δάχτυλα.
Ειδικά αν είναι αρκετά όμορφες και θεωρούν τον εαυτό τους απλησίαστο,
μένουν σα χαζές μετά από ένα καλό ξερό.
Δηλαδή και να μη γαμήσεις θα διασκεδάσεις.
πολύ σωστός ο παίκτης!
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Μόνο το πώς θα περάσει καλά το μουνί τους σκέφτονται. Κατά βάθος εμείς είμαστε οι ευαίσθητοι=μαλάκες της υπόθεσης και ας μας λένε γουρούνια. Όλες μα όλες τους ανεξαρτήτως επαγγέλματος, μορφωτικού - κοινωνικού επιπέδου έχουν την πουτανιά μέσα τους. Και όταν καταλάβουν πώς την "δαγκώνουμε" με αυτές αντί να το εκτιμήσουν, μας πατάνε. Και το ανώμαλο είναι πω΄ς μόλις τις φτύνουμε μετά, τρελλαίνται!!! Για αυτό τελικά την μόνη γυναίκα που μπορεί κανείς να εμπιστευτεί είναι η μάνα του.

Σωστός ο παίχτης
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
και αυτό που ο αναδημοσίευσε ο πετ και αυτό που έβαλα εγώ πριν από έναν φίλο είναι νομίζω από τα καλύτερα του thread.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ξέχασα και αυτό με τα μάτια και το καμάκι
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Έψαξα για παρόμοιο thread και τελικά βρήκα αυτό.

Σήμερα άκουσα ακριβώς το ίδιο πράγμα σε καφετέρια. Καθώς φεύγαν, είπαν μεταξύ τους:
-"Πωπω, θέλω να πάω σπίτι να ρίξω ένα χέσιμο, δεν έπρεπε να είχα πάρει καφέ."
-"Καλά, χέσε και πάρε με τηλεφωνάκι".
:huh: :( :headbang:
Έλεος...
εε..χμμμ...ναι...παιζει αυτο...αληθεια ειναι...

κατα τα αλλα και σε αυτο το θρεντ βασιλευει η μαλακια...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν λες λουκρητία κανένα αληθινό που λέτε?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δεν λες λουκρητία κανένα αληθινό που λέτε?
εγω-τονιζω το "εγω"δε γενικευω- με τους κολλητους μου συζηταω τα παντα!!!!!!!!!!!ερωτικα,ομορφιας θεματα,κουτσομπολια ,πολιτικη ,γενικα ακομα και για σπορ....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το θέμα μας είναι η φρασεολογία όχι η θεματολογία.
Στο δεύτερο ξέρουμε τι λέτε
Στο πρώτο μας σοκάρει ο τρόπος.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το θέμα μας είναι η φρασεολογία όχι η θεματολογία.
Στο δεύτερο ξέρουμε τι λέτε
Στο πρώτο μας σοκάρει ο τρόπος.
το θεμα λεει ΤΙ λενε οι γυναικες!οχι ΠΩΣ το λενε...αλλα οκ..ναι εγω με τους φιλους μου μιλαω με σοκαριστικο οπως λες τροπο...αλλα εχω κ μια ισορροπια...ειμαι λιγο χαμαιλεοντας...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
λες ένα παράδειγμα?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
τι σκατα,γυναικα ειμαι,αυτα δεν τα χω ξανακουσει.
τι σημαινουν? :huh:


Δε ξερεις τι ειναι η φιμωση;


Χαλινός (πετσάκι) ονομάζεται η πτυχή η οποία συνδέει τη βάλανο (κεφαλή του πέους ) με το κύριο σώμα του πέους. Η ρήξη (σκίσιμο) χαλινού μπορεί να οφείλεται σε διάφορους προδιαθεσικούς παράγοντες (τραυματικοί, ιδιοπαθείς, κτλ)και αποτελεί μία πολύ οδυνηρή κατάσταση.


Τι ακριβώς όμως σημαίνει φίμωση ;

Είναι η αδυναμία αποκάλυψης της βαλάνου ( της κεφαλής του πέους δηλαδή ), λογω σχηματισμού ενος δακτυλίου στο δέρμα (ακροποσθία) που την περιβάλλει. Το δέρμα λοιπόν που περιβάλλει την βάλανο δεν μπορεί να τραβηχτεί προς τα πίσω ,η όταν αυτό γίνει με σχετικά  βίαιο τρόπο τότε δεν είναι δυνατό να επανέλθει στη θέση του , κατάσταση που ονομάζεται παραφίμωση και είναι δυνατόν να δημιουργήσει νέκρωση του δέρματος του πέους και  γι'αυτό πρέπει να αντιμετωπίζεται άμεσα.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ πάντως χάζεψα όταν έτυχε σε κουβέντα μεικτή κιόλας(όχι γυναικεία) να μιλάει η άλλη για το ιδανικό μέγεθος!!! :grin:
H αποψή της:Πας μη 19cm άχρηστος στο κρεβάτι :knockinb:!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Δε ξερεις τι ειναι η φιμωση;


Χαλινός (πετσάκι) ονομάζεται η πτυχή η οποία συνδέει τη βάλανο (κεφαλή του πέους ) με το κύριο σώμα του πέους. Η ρήξη (σκίσιμο) χαλινού μπορεί να οφείλεται σε διάφορους προδιαθεσικούς παράγοντες (τραυματικοί, ιδιοπαθείς, κτλ)και αποτελεί μία πολύ οδυνηρή κατάσταση.


Τι ακριβώς όμως σημαίνει φίμωση ;

Είναι η αδυναμία αποκάλυψης της βαλάνου ( της κεφαλής του πέους δηλαδή ), λογω σχηματισμού ενος δακτυλίου στο δέρμα (ακροποσθία) που την περιβάλλει. Το δέρμα λοιπόν που περιβάλλει την βάλανο δεν μπορεί να τραβηχτεί προς τα πίσω ,η όταν αυτό γίνει με σχετικά  βίαιο τρόπο τότε δεν είναι δυνατό να επανέλθει στη θέση του , κατάσταση που ονομάζεται παραφίμωση και είναι δυνατόν να δημιουργήσει νέκρωση του δέρματος του πέους και  γι'αυτό πρέπει να αντιμετωπίζεται άμεσα.
η αληθεια ειναι πως δεν ηξερα.ευχαριστω παντως ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
λες ένα παράδειγμα?
τι ακριβως να παραδειγματισω??????????


Εγώ πάντως χάζεψα όταν έτυχε σε κουβέντα μεικτή κιόλας(όχι γυναικεία) να μιλάει η άλλη για το ιδανικό μέγεθος!!! :grin:
H αποψή της:Πας μη 19cm άχρηστος στο κρεβάτι :knockinb:!!! :2funny: :2funny: :2funny:
τι σε παραξενεψε ακριβως????
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Εγώ πάντως χάζεψα όταν έτυχε σε κουβέντα μεικτή κιόλας(όχι γυναικεία) να μιλάει η άλλη για το ιδανικό μέγεθος!!! :grin:
H αποψή της:Πας μη 19cm άχρηστος στο κρεβάτι :knockinb:!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Αχαχαχα, το επικρατέστερο σενάριο είναι να το είπε καμια φέτα μπας και την περάσουν για ξέκωλο και της την πέσει κανένας.
Γενικότερα με την αντίληψη του χώρου/μεγεθών δεν έχουν καλή σχέση οπότε λένε ότι να 'ναι.
Βέβαια υπάρχουν και λαμπρές εξαιρέσεις που είναι μαστόρισσες αλλά είναι σπάνιες.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
τι ακριβως να παραδειγματισω??????????

τι σε παραξενεψε ακριβως????
Καταρχήν η τάση να κάνετε γκάλοπ για την ικανότητα μας με βάση το μέγεθος και το ακριβές νούμερο που έθεσε ως αρεστή περίπτωση(γιατί 19cm,όχι 18cm)!!! :grin:
Αυτή σίγουρα βγάζει μεζούρα πριν το :knockinb:!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αχαχαχα, το επικρατέστερο σενάριο είναι να το είπε καμια φέτα μπας και την περάσουν για ξέκωλο και της την πέσει κανένας.
Γενικότερα με την αντίληψη του χώρου/μεγεθών δεν έχουν καλή σχέση οπότε λένε ότι να 'ναι.
Βέβαια υπάρχουν και λαμπρές εξαιρέσεις που είναι μαστόρισσες αλλά είναι σπάνιες.
Ρε πούστη με κούφανε!!! :grin:
Ούτε με πρωταγωνιστές τσόντας να πηδιόταν!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αχαχαχα, το επικρατέστερο σενάριο είναι να το είπε καμια φέτα μπας και την περάσουν για ξέκωλο και της την πέσει κανένας.
Γενικότερα με την αντίληψη του χώρου/μεγεθών δεν έχουν καλή σχέση οπότε λένε ότι να 'ναι.
Βέβαια υπάρχουν και λαμπρές εξαιρέσεις που είναι μαστόρισσες αλλά είναι σπάνιες.
ρε παιδια...κανενας απο σας δεν εχει κολλητη/ες??????αλλα κανοονικες κολλητες!!!!!!!εχω 5 κολλητους οι τρεις 13χρονια οι 2 εφτα χρονια...δεν εντυπωσιαζονται με αυτα που εντυπωσιαζεστε εσεις....τι να πω;!~ :-

Καταρχήν η τάση να κάνετε γκάλοπ για την ικανότητα μας με βάση το μέγεθος και το ακριβές νούμερο που έθεσε ως αρεστή περίπτωση(γιατί 19cm,όχι 18cm)!!! :grin:
Αυτή σίγουρα βγάζει μεζούρα πριν το :knockinb:!!! :2funny: :2funny: :2funny:
κοιτα...εγω τα λεω ολα...δε κρινω..απλα εξιστορω τα γεγονοτα...και μετα λεω κ εντυπωσεις...βεβαια στην περιπτωση μου θα ηταν λιγο ηλιθιο να αναφερω καθε φορα τι εγινε αλλα αν γινει κατι αξιοσημειωτο θα το πω...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Καταρχήν η τάση να κάνετε γκάλοπ για την ικανότητα μας με βάση το μέγεθος και το ακριβές νούμερο που έθεσε ως αρεστή περίπτωση(γιατί 19cm,όχι 18cm)!!! :grin:
Αυτή σίγουρα βγάζει μεζούρα πριν το :knockinb:!!! :2funny: :2funny: :2funny:

την εχεις 18 και παρεξηγηθηκες??? :P :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom