Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
συγγνωμη αλλα ...τι λενε οι ηλιθιες γυναικες μεταξυ τους...
μα ποια αντε μην πω εκανε αυτο το ποστ? ειδικα αυτο το δεν μιλαει δεν λαλαει για να το παιζει μυστηρια... ε ρε τι κυκλοφορει στο κοσμο...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Οχι δεν καταλαβες, αυτο κανουν οι περισσοτερες Ελληνιδες!

Οταν μυριστουν πουτσο ομως και γουσταρουν να τον φανε, αυτα που λενε τσακιζουν κοκκαλα!

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
"σοβαρα" ατομα...
τι ηλιθιο ποστ σχεδον μ εκνευρισε
 

Επισκέπτης
"σοβαρα" ατομα...
τι ηλιθιο ποστ σχεδον μ εκνευρισε

Δεν πειράζει, ξυδάκι :)

Βασικά σε γκομενοσυζητήσεις είναι πολύ πιο αισχρές από εμάς. Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει, δεν έχω παρεβρεθεί σε κάποια συνομιλία τους. Κατά τ' άλλα... παρθενόπες!!! :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εσυ γιατι ενοχληθηκες κ μου δινεις ξυδακι? για το ποστ του κοσμοπολιταν? μαααααααααλιστα :P
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Δεν πειράζει, ξυδάκι :)

Βασικά σε γκομενοσυζητήσεις είναι πολύ πιο αισχρές από εμάς. Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει, δεν έχω παρεβρεθεί σε κάποια συνομιλία τους. Κατά τ' άλλα... παρθενόπες!!! :cheesy:
Του στυλ καλα φιλεναδα γαμησα ενα πουτσο αλλο πραμα τι να στο λεω και να μην το βαζεις στο κωλο σου :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Του στυλ καλα φιλεναδα γαμησα ενα πουτσο αλλο πραμα τι να στο λεω και να μην το βαζεις στο κωλο σου :dancing: :dancing: :dancing:

Φιλαράκο μην αμφιβάλλεις... μια γνωστή μου κάποτε μου είπε ότι μια στην παρέα είχε αναφέρει το εξής: "Του έριξα ένα μουνί του δικού μου χθες το απόγευμα... άλλο πράμα!!!"  :think:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.820
Πόντοι
12.056
Καλοοοοοοοοοο.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
θα το πω στην δικια μου να μου ριξει ενα μουνι ακαποτο αυριο !!!!!!!

:2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Φιλαράκο μην αμφιβάλλεις... μια γνωστή μου κάποτε μου είπε ότι μια στην παρέα είχε αναφέρει το εξής: "Του έριξα ένα μουνί του δικού μου χθες το απόγευμα... άλλο πράμα!!!"  :think:
Επειδη τα εχω ακουσει και εγω φιλε Λιομας!
Το πιο τραγικο ειναι οτι αμα της πεις της μωρη παμε να σου ριξω κανα πουτσο κινδυνευεις να σε πει ανωμαλο ή να φας κανα καλο χαστουκι κατα τα αλλα κυριες σου λενε!
Αρε γαμημενη Ελληνιδα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φιλαράκο μην αμφιβάλλεις... μια γνωστή μου κάποτε μου είπε ότι μια στην παρέα είχε αναφέρει το εξής: "Του έριξα ένα μουνί του δικού μου χθες το απόγευμα... άλλο πράμα!!!"  :think:

Δεν του έριχνε και κανά κωλαράκι του ανθρώπου; :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
συγγνωμη αλλα ...τι λενε οι ηλιθιες γυναικες μεταξυ τους...
μα ποια αντε μην πω εκανε αυτο το ποστ? ειδικα αυτο το δεν μιλαει δεν λαλαει για να το παιζει μυστηρια... ε ρε τι κυκλοφορει στο κοσμο...

Αυτές είναι οι ελεεινίδες που αντιμετωπίζει καθημερινά ένας άντρας.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Tι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους;


"για να σε προσέξουν οι αντρες που ΘΕΣ, πρέπει να αλλάξεις το όλο στιλ σου. Εισαι ντυμένη, κομψά μεν απλά δε. Βγάλε έξω στήθος, ή μπουτι. Φόρεσε σορτσ, ανοιχτά ντεκολτέ κτλ. Βάψιμο, με έμφαση στα μάτια, μεικαπ ρουζ κραγιόν μάσκαρα απαραίτητα από το πρωι μέχρι το βράδυ. Το ύφος όμως πρέπει να είναι απροσιτο. Είσαι πολύ κοινωνική (μειονέκτημα!),κοινωνική όχι κάτι αλλο, μην παρεξηγόμαστε. Γιατι δηλαδή όσους γνωστούς ξέρεις να τους χαιρετάς όλους; Έτσι αποκτάς μυστήριο. Εγώ, τόσο καιρό, και τους φίλους του δικού μου, ούτε γεια δεν τους λέω, ακόμη και όταν είμαστε παρέα. Φυσικά δεν πιάνω κουβέντα με κανέναν τους, και αν με ρωτήσουν κάτι συμπληρώνω τα όσα είπε ο δικός μου. Αλλά και μαζί του, αποφεύγω να του πω πολλά πολλά για μένα, έτσι έχω μυστήριο! Ξέρεις πόσοι με έχουν πλησιάσει έτσι; Ξέρεις πως τον έχω; Εσυ, που είσαι χαρούμενη, φιλική, απλή, όμορφη μεν, αλλά όχι μοιραία, οι άλλοι δεν βλέπουν την "γυναίκα" πάνω σου, αλλά μόνο ένα καλό κορίτσι μόνο για οικογένεια, για αυτό και σε πλησιάζουν ξενέρωτοι και όχι παίδαροι"

μήπως είναι άλλος ένας λόγος να πιστεύω ότι οι γυναίκες κάνουν τη ζωή τους δύσκολη???
και μήπως κάνουν και τη δική μας αργότερα???? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πληθώρα συναισθημάτων και αναπάντητων ερωτημάτων. πάντως θα χρειαστεί πολύ ψάξιμο για να βρω γυναίκα για τα παιδιά μου(λέμε τώρα)... Η μια θα φάει την άλλη :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :think:
απ' ότι βλέπω τα αξεσουάρ των γυναικών αλλάζουν με τις εποχές γόβα τσάντα και μπαζούκα. και αυτό που παρατηρώ ειναι μαζοποίηση μπαζοποίηση και άπειρο σοφάτισμα στην μάπα... με αυτά που διάβασα μάλλον ο λαζόπουλος και ο μητσικώστας θα χάσουν την δουλειά τους. όλο cosmopolitan θα διαβάζω για να μου φτιάξει την διάθεση. :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
σχολιαζουν τους γκομενους τους(καποιες κ πως το κανουν με αυτους)/τις υπολοιπες γυναικες αν βρισκονται στο χωρο/ρουχα/καλλυντικα/παπουτσια/τσαντες/μαλλια/διαιτες/κουτσομπολιο/τα ψυχολογικα τους... βλακειες λενε βασικα

"ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΝΕ ΒΑΣΙΚΑ"

Αφού αυτό το παραδέχεται και μια γυναίκα... τι άλλο να πούμε εμείς; Nομίζω ότι το θέμα μπορεί να κλειδωθεί! :) :) :)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Στο μετρό χθες, μία σιτεμένη στην άλλη πατσαβούρα:

"Πες και ένα ναι, όλο όχι και όχι, σαν αυτόν που είπε το ΟΧΙ, πες τον, τον...τον...
"Ποιόν?"
"Ο Καποδίστριας δεν είπε το ΟΧΙ?...
"Δεν ξέρω..."
"Ο Βενιζέλος?"
(μία άλλη από δίπλα): "Ο Μεταξάς, ο Μεταξάς..."
"Α ναι..."
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτο δεν λεει κ πολλα για τις γυναικες ομως... η ασχετοσυνη ειναι χαρακτηριστικο κ πολλων ανδρων... δεν κανει διακρισεις...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
κατουρημα κυριοι Κ-Α-Τ-Ο-Υ-Ρ-Η-Μ-Α!!!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Το χειρότερο που είχα ακούσει εγώ είναι γκόμενες (και ωραίες μάλιστα) να μιλάνε για χέσιμο. Ξενέρωσα τι ζωή μου (οι γυναίκες ΔΕΝ χέζουν).

Έψαξα για παρόμοιο thread και τελικά βρήκα αυτό.

Σήμερα άκουσα ακριβώς το ίδιο πράγμα σε καφετέρια. Καθώς φεύγαν, είπαν μεταξύ τους:
-"Πωπω, θέλω να πάω σπίτι να ρίξω ένα χέσιμο, δεν έπρεπε να είχα πάρει καφέ."
-"Καλά, χέσε και πάρε με τηλεφωνάκι".
:huh: :( :headbang:
Έλεος...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Φιλαράκο μην αμφιβάλλεις... μια γνωστή μου κάποτε μου είπε ότι μια στην παρέα είχε αναφέρει το εξής: "Του έριξα ένα μουνί του δικού μου χθες το απόγευμα... άλλο πράμα!!!"  :think:
:2funny: :2funny:

"Toυ τον εσκισα το χαλινο", "παει ολοταχως για φιμωση" αλλες πιθανες εκφρασεις γυναικων!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom