Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ρε παιδια...κανενας απο σας δεν εχει κολλητη/ες??????αλλα κανοονικες κολλητες!!!!!!!εχω 5 κολλητους οι τρεις 13χρονια οι 2 εφτα χρονια...δεν εντυπωσιαζονται με αυτα που εντυπωσιαζεστε εσεις....τι να πω;!~ :-
κοιτα...εγω τα λεω ολα...δε κρινω..απλα εξιστορω τα γεγονοτα...και μετα λεω κ εντυπωσεις...βεβαια στην περιπτωση μου θα ηταν λιγο ηλιθιο να αναφερω καθε φορα τι εγινε αλλα αν γινει κατι αξιοσημειωτο θα το πω...
Δεν εντυπωσιάστηκα,κουφάθηκα και άμα την ήξερες θα καταλάβαινες γιατί(δεν το είπε καμία γυναικάρα ατελείωτη)!!! :grin:
Μα να βάζεις ως κριτήριο το μέγεθος,έλεος!!! :cheesy:
Σαν να μετράμε εμείς αναλογίες και αν δεν είναι η άλλη 90-60-90 να φεύγουμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Είμαστε πιο λογικά όντα ότι και να λέτε!!! :dancing:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια...κανενας απο σας δεν εχει κολλητη/ες??????αλλα κανοονικες κολλητες!!!!!!!εχω 5 κολλητους οι τρεις 13χρονια οι 2 εφτα χρονια...δεν εντυπωσιαζονται με αυτα που εντυπωσιαζεστε εσεις....τι να πω;!~ :-

Εγώ κολλητή/ες δεν έχω. Είχα κάποτε κολλητή, μετά έγινε γκόμενα και τώρα έχουμε χαθεί τελείως.
Φίλες έχω κάμποσες αλλά για βγαίνω & να γνωρίζω άλλες (& αντίστροφα γι' αυτές).
Τέτοια σχόλια ακούγονται αλλά συνήθως σε σκηνικά που γίνεται χαβαλές και όχι σοβαρές συζητήσεις.
Αυτό που είπε ο Καινούργιος δε με εντυπωσιάζει μιας και έχει γίνει καραμέλα & ιδιαίτερα από ένα συγκεκριμένο τύπο γυναικών.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ κολλητή/ες δεν έχω. Είχα κάποτε κολλητή, μετά έγινε γκόμενα και τώρα έχουμε χαθεί τελείως.
Φίλες έχω κάμποσες αλλά για βγαίνω & να γνωρίζω άλλες (& αντίστροφα γι' αυτές).
Τέτοια σχόλια ακούγονται αλλά συνήθως σε σκηνικά που γίνεται χαβαλές και όχι σοβαρές συζητήσεις.
Αυτό που είπε ο Καινούργιος δε με εντυπωσιάζει μιας και έχει γίνει καραμέλα & ιδιαίτερα από ένα συγκεκριμένο τύπο γυναικών.
Τις χαζογκόμενες!!! :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δεν εντυπωσιάστηκα,κουφάθηκα και άμα την ήξερες θα καταλάβαινες γιατί(δεν το είπε καμία γυναικάρα ατελείωτη)!!! :grin:
Μα να βάζεις ως κριτήριο το μέγεθος,έλεος!!! :cheesy:
Σαν να μετράμε εμείς αναλογίες και αν δεν είναι η άλλη 90-60-90 να φεύγουμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Είμαστε πιο λογικά όντα ότι και να λέτε!!! :dancing:
εσεις δηλαδη δε λετε:ειχε κατι βυζαρεεεεες!!!    ελα ρε παιδια τωρα...μη κοροιδευομαστε...

μαλλον και εδω θα εξεχλιχθει η κουβεντα σε"δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων κ γυναικων"!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
εσεις δηλαδη δε λετε:ειχε κατι βυζαρεεεεες!!!    ελα ρε παιδια τωρα...μη κοροιδευομαστε...

μαλλον και εδω θα εξεχλιχθει η κουβεντα σε"δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων κ γυναικων"!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Εκτιμάμαι κάτι αλλά δεν το βάζουμε ως κριτήριο!!! :grin:
Δεν θα πούμε αααα δεν έχει χ εκατοστά βυζί δεν αξίζει έρωτας μαζί της!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Αυτό το σλόγκαν είναι μεγάλη μαλακία!!!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Τις χαζογκόμενες!!! :grin:

Μπα, δε θα τις έλεγα έτσι. Εμένα μου αρέσουν πολύ οι χαζογκόμενες, είναι χρήσιμες και αυτές.
Συνήθως αυτά τα λένε τίποτα χοντρά & άσχημα γυναικοειδή που δε γαμιούνται αλλά θέλουν να το παίξουν καυλιάρες.
Είναι στάνταρ γυναικεία τεχνική (ειδικά στην ηλικία μας) που ποντάροντας στην αντρική καύλα (ότι θα είναι τρελό ξέκωλο/ θα κάνει τα πάντα) συνήθως βρίσκουν τίποτα κατακαημένους να τις γαμήσουν και να τους το παίζουν ιστορία από πάνω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εκτιμάμαι κάτι αλλά δεν το βάζουμε ως κριτήριο!!! :grin:
Δεν θα πούμε αααα δεν έχει χ εκατοστά βυζί δεν αξίζει έρωτας μαζί της!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ.Αυτό το σλόγκαν είναι μεγάλη μαλακία!!!
α μπα???παιζει ερωτας???κοιτα να δεις τι μαθαινω...
καπου διαβασα"γυναικα=γαμησι"...

οσο γ το σλογκαν μαλακια ειναι με το"δεν "στην μεση...
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Μπα, δε θα τις έλεγα έτσι. Εμένα μου αρέσουν πολύ οι χαζογκόμενες, είναι χρήσιμες και αυτές.
Συνήθως αυτά τα λένε τίποτα χοντρά & άσχημα γυναικοειδή που δε γαμιούνται αλλά θέλουν να το παίξουν καυλιάρες.
Είναι στάνταρ γυναικεία τεχνική (ειδικά στην ηλικία μας) που ποντάροντας στην αντρική καύλα (ότι θα είναι τρελό ξέκωλο/ θα κάνει τα πάντα) συνήθως βρίσκουν τίποτα κατακαημένους να τις γαμήσουν και να τους το παίζουν ιστορία από πάνω.
Tέτοιον ακριβώς έχει αυτή!!!
Χαζογκόμενα ορίζω ακριβώς αυτό που περιγράφεις!!!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Χαζογκόμενα ορίζω ακριβώς αυτό που περιγράφεις!!!

Γιατί ρε φίλε, δεν υπάρχουν ωραίες χαζογκόμενες?
Ή οι χαζογκόμενες δε μπορούν να βρουν καλό γκόμενο?
Ίσως τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα...
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
α μπα???παιζει ερωτας???κοιτα να δεις τι μαθαινω...
καπου διαβασα"γυναικα=γαμησι"...

οσο γ το σλογκαν μαλακια ειναι με το"δεν "στην μεση...
Το είπα κάπως ρομαντικά για να μην σοκάρα εσάς τις κιουρίες!!! :grin:
Τώρα το σλόγκαν έχει ως βάση ότί τις γυναίκες της παρέας τις κάνουμε παρέα έχοντας έστω και υποσυνείδητα μία επθυμία για  :knockinb: μαζί τους(προσωπικά δεν μου συμβαίνει και συνεπώς δεν το πιστεύω κιόλας)!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Γιατί ρε φίλε, δεν υπάρχουν ωραίες χαζογκόμενες?
Ή οι χαζογκόμενες δε μπορούν να βρουν καλό γκόμενο?
Ίσως τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα...
πολλοι εχετ εμπερδεψει πολλα νιντζακο μου σε αυτο το σαιτ αλλα κ στο κοσμοπολιταν...τις ιδιες @@@@@ ακουω απο αντιθετη πλευρα.... ευτυχως παντου υπαρχουν εξαιρεσεις...

Τώρα το σλόγκαν έχει ως βάση ότί τις γυναίκες της παρέας τις κάνουμε παρέα έχοντας έστω και υποσυνείδητα μία επθυμία για  :knockinb: μαζί τους(προσωπικά δεν μου συμβαίνει και συνεπώς δεν το πιστεύω κιόλας)!!!
η βαση του σαιτ ειναι για τον πεο!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Γιατί ρε φίλε, δεν υπάρχουν ωραίες χαζογκόμενες?
Ή οι χαζογκόμενες δε μπορούν να βρουν καλό γκόμενο?
Ίσως τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα...

Μπορούν δεν λέω οτί δεν μπορούν,είμαστε μουνόδειλοι άλλωστε οι περισσότεροι(ωστόσο για αυτήν μίλησα όχι γενικά)!!!
Κατά εμέ οι χαζογκόμενες είναι αυτό που περιγράφες,τις άλλες τις ωραίες με ηλίθια μυαλά γκόμενες τις κατανομάζα απλά ψωνογκόμενες(τουλάχιστον έχουν κάθε λόγο να ψωνίζονται)!!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
πολλοι εχετ εμπερδεψει πολλα νιντζακο μου σε αυτο το σαιτ αλλα κ στο κοσμοπολιταν...τις ιδιες @@@@@ ακουω απο αντιθετη πλευρα.... ευτυχως παντου υπαρχουν εξαιρεσεις...

Ναι, είναι γνωστό ότι εσύ είσαι όλη η γνώση σε ένα κλικ.
Δε μας εξηγείς καλύτερα τι πιστεύεις αντί να μας παίζεις υπεράνω?


Μπορούν δεν λέω οτί δεν μπορούν,είμαστε μουνόδειλοι άλλωστε οι περισσότεροι(ωστόσο για αυτήν μίλησα όχι γενικά)!!!
Κατά εμέ οι χαζογκόμενες είναι αυτό που περιγράφες,τις άλλες τις ωραίες με ηλίθια μυαλά γκόμενες τις κατανομάζα απλά ψωνογκόμενες(τουλάχιστον έχουν κάθε λόγο να ψωνίζονται)!!

Άλλη μία σημαντική προσθήκη στην ελληνική γραμματεία by Καινούργιος. :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
πολλοι εχετ εμπερδεψει πολλα νιντζακο μου σε αυτο το σαιτ αλλα κ στο κοσμοπολιταν...τις ιδιες @@@@@ ακουω απο αντιθετη πλευρα.... ευτυχως παντου υπαρχουν εξαιρεσεις...
η βαση του σαιτ ειναι για τον πεο!!!!!!!!!!
Είμαι για τον πέο ή εξαίρεση δεν πολυ κατάλαβα;;;!!! :grin:
Tελοσπάντων πολύ το κουβεντιάσαμε ας αλλάξουμε θέμα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ναι, είναι γνωστό ότι εσύ είσαι όλη η γνώση σε ένα κλικ.
Δε μας εξηγείς καλύτερα τι πιστεύεις αντί να μας παίζεις υπεράνω?
καθολου υπερανω δε το παιζω...απλα ξερεις και εσυ παρα πολυ καλα οτι εδω μεσα εχετε ατομα του στυλ:οι γυνακες ειναι μονο για γαμησια/ειναι ολεσ πουτανες/την κατουρησα ειπε πριν ο αλλος/ολες ψωνισμενες χοντρες....  σε μας παλι εχουμε γκομενες που λενε:ολοι οι αντρες σε θελουν μονο γ σεξ/ειναι ολοι ηλιθιοι/θα σε απατησουν ολοι μπλα μπλα μπλα....
προσπαθω απλα να φωναξω οτι δεν ειναι ετσι....

Είμαι για τον πέο ή εξαίρεση δεν πολυ κατάλαβα;;;!!! :grin:
Tελοσπάντων πολύ το κουβεντιάσαμε ας αλλάξουμε θέμα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
το σλογκαν βρε ειναι γ τον πεο!!!οχι εσυ!!! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom