Νέα

Τι λένε οι γυναίκες μεταξύ τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τα μισα λες..

''ή να πειτε αυτο που ακριβως ΘΕΛΕΤΕ να σας αντιπροσωπευει, οπως και κανετε διαρκως και αδιαλειπτως ???? για ενα γαμημενο προφιλ ζειτε !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


δεν το λεω εγω..


www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,19196.msg252089#msg252089]η επιστημη[/url] το λεει..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tooth:

τα παντα εχουν εξαιρεσεις
λιβ γουιθ ιτ.. τι να κανουμε τωρα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα παντα εχουν εξαιρεσεις
λιβ γουιθ ιτ.. τι να κανουμε τωρα
ναι ναι.... άι νόου....

όπου βρεθεις και κανεις μια τετοια κουβεντα, τα ιδια ακους απο τα τεμαχια. αφου ειναι πλεον φωτοτυπιες (που ελεγε κι ο τυπος στη διαφημιση για τις πατατες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)

γι αυτο και η επιστημη αποφανθηκε.. για να μη λετε μαλακιες χωρις επιστημονικη εγκριση..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ναι ναι.... άι νόου....

όπου βρεθεις και κανεις μια τετοια κουβεντα, τα ιδια ακους απο τα τεμαχια. αφου ειναι πλεον φωτοτυπιες (που ελεγε κι ο τυπος στη διαφημιση για τις πατατες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)

γι αυτο και η επιστημη αποφανθηκε.. για να μη λετε μαλακιες χωρις επιστημονικη εγκριση..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

νταξ.. οτι πεις
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Ούτε αδερφή έχω ούτε ξαδέλφες και γενικά κύκλο με κοπέλες για να έχει πάρει το αυτί μου τι λένε.Όμως απο κάποιες συζητήσεις που έχω προσωπικά τύχει να ακούσω και να δω και από εμπειρίες γνωστών μου έχω καταλήξει ότι αν ακούσεις μια συζήτηση μεταξύ γυναικών δύο τινά μπορεί να σου συμβούν. 1 - Στην περίπτωση που μιλάνε για άνδρες σχέσεις και όλα αυτά όσοι έχουμε μαλλιά να μας πέσουν και όσοι δεν έχουν να τους φυτρώσουν.Και δεν το λέω μόνο για το σεξουαλικό τομέα όπου λέγονται πράγματα που κάνουν τις μουνοσυζητήσεις που έχουμε μεταξύ ανδρών να είναι παιχνίδι με πλαστελίνες στο νηπιαγωγείο.Βγάζεις και συμπεράσματα για το πόσο συμφεροντολογικό και υποκριτικό χαρακτήρα έχουν οι γυναίκες γενικά.Αλλά και πόσο ικανές είναι να καμουφλάρονται και να παρουσιάζουν προς τα έξω το προφίλ που θέλουν να παρουσιάσουν. 2- Στην περίπτωση που δεν μιλάνε για σεξουαλικά να μην αντέξεις πάνω απο μερικά λεπτά να ακούς τι λένε.Αυτό είναι και λογικό καθώς κάθε φύλο έχει διαφορετική ιδιοσυγκρασία και ασχολίες.

Εμάς θα μας νοιάξει το μουνί αλλά θα βγούμε με τους φίλους μας να περάσουμε ωραία και να κάνουμε κέφι, να πούμε για ομάδες να κάνοπυμε καζούρα να πούμε καμιά παπαριά και ότι άλλο είναι να πούμε.Αυτές όταν βγαίνουν το μυαλό τους πάλι εκεί είναι πως θα προκαλέσουν τα βλέμματα, πως θα φανούν, συγκρινόμενες η κάθε μία στο μυαλό της με την φιλενάδα της.Για αυτό πραγματικές και γνήσεις φιλίες μεταξύ γυναικών τουλάχιστον μέχρι κάποια ηλικία δεν υπάρχουν.Τρώει η μία την άλλη.Μετά την κλιμακτήριο αλλάζουν τα πράγματα.Στα 21 έτη μου αυτά είναι τα συμπεράσματα για την γυναικέια συμπεριφορά.
 

Επισκέπτης
Για ρώσσικη λογοτεχνία μιλάμε.Τι άλλο φανταστήκατε?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αλλο ενα καυτο θεμα με περα γ περα αληθεις δηλωσεις...



μια που ψιλοξενερωσα απο τα ξυδια κ μεχρι να γυρισει ο ετσι
ειπα να σας την πω...
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Σιγα μην κοντραρουν οι γυναικες τους αντρες στις συζητησεις για το σεξ,μην τρελλαθουμε κιολας.

 

Επισκέπτης
Σιγα μην κοντραρουν οι γυναικες τους αντρες στις συζητησεις για το σεξ,μην τρελλαθουμε κιολας.

κι όμως.....
οι γυναίκεςείναι πιο περιγραφικές.
Σαν να ακους συνομιλία σε 090....

Κάτσε να ακούσεις και στάνταρ θα καβλώσεις....
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.709
Πόντοι
606
Σιγα μην κοντραρουν οι γυναικες τους αντρες στις συζητησεις για το σεξ,μην τρελλαθουμε κιολας.
+100 οι αντρες τα λενε πιο χυμα

οι γυναικες πιο συντηρητικα και ντροπαλα...τουλαχιστον αυτο λεει η εμπειρια μου :grin:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Eκτος και αν εχουν γινει τοσο φλωροι οι αντρες που δεν το αποκλειω!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
δεν θα ξεχασω την τραυματικη εμπειρια...

ειμαστε για καφε με μια κολλητη μου(πρωην φιλη) και μιλουσαμε για το σεξ με εναν δικο της....

και μου λεει φωναχτα "φιλεναδα τα καταπινω ολα μεχρι την τελευταια σταγονα¨"


και γυρισαν τα διπλανα τραπεζια και μας κοιτουσαν....

ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει.... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom