Νέα

Τι επιθυμεί ένας άντρας από τον Αγοραίο έρωτα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EΛΕΝΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια από της παρακάτω επιλογές είναι περισσότερο αρεστή για σας?

  • Κλασικό (ιεραποστολικό).

    Ψήφοι: 5 20,8%
  • Στοματικό με χειρομάλαξη.

    Ψήφοι: 7 29,2%
  • Αυταρχικό SM.

    Ψήφοι: 2 8,3%
  • Ποδολαγνεία - ποδομάλαξη.

    Ψήφοι: 1 4,2%
  • Πρωκτικό .

    Ψήφοι: 8 33,3%
  • Με Αυνανισμό.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Με αυνανισμό της κοπέλας.

    Ψήφοι: 3 12,5%
  • Γλυφομούνι.

    Ψήφοι: 9 37,5%
  • Χρήση δονητή.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αγγίγματα και φιλιά στο σώμα.

    Ψήφοι: 11 45,8%
  • Γλυφαρχιδισμός (οκ?)

    Ψήφοι: 9 37,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    24
OP
OP
E

EΛΕΝΑ

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω να μπορεί να μου πουλήσει σωστά το παραμύθι, κι όχι να με ξεπετάξει, ούτε να δυσανασχετεί, ούτε να προσποιείται άκομψα !
Ζητάω πολλά ?
Αν πας κάπου και νιώθεις ότι σε ξεπετάνε, τότε δεν ξαναπάς!
Τα χρήματα του καθενός έχουν αξία!
Όπως είπε ένας φίλος εδώ μέσα, 20€ για κάποιους είναι μεροκάματο!
Με δεδομένο αυτό, η κάθε κοπέλα που τα δέχεται πρέπει να είναι αντάξια των προσδοκιών του κάθε κυρίου που τα δίvει!
:tits2: :tits2:
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Πρέπει,...Ναι πρέπει ,...αλλά καθημερινά ΑΛΛΑ ζούμε, δυστυχώς,....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
μονο με κλυσμα γινεται σωστα αυτο.
καθε φορα που δινεις κουλουρι εχεις την δυνατοτητα να τρεχεις σε νοσοκομειο για κλυσμα ?

Σιγά να μην δεχόταν τα Νοσοκομεία την όποιαν (ή τον όποιον!) γουστάρει να γαμηθεί από τον κώλο για να του κάνουν κλύσμα! Άλλη δουλειά δεν είχαν.
Εξ άλλου για να καθαρίσει το απευθυσμένο (το τελευταίο τμήμα του παχέως εντέρου εις το οποίο και εισέρχεται το ανδρικό μόριο στην πρωκτική συνεύρεση), ένα φλιτ ένεμα από το φαρμακείο της γειτονιάς σας είναι αρκετό (και να μην έχετε φάει τον άμπακο πριν μια ώρα!)
Όλες οι πορνοσταρ τί λέτε να κάνουν, υψηλούς υπολυσμούς; (Ρωτήστε καμία άμα την πετύχετε σαν σιτιτουρίστρια!)

Ο υψηλός υποκλυσμός δεν είναι για anal sex, είναι για κολονοσκόπηση!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.147
Κριτικές
14
Like
4.380
Πόντοι
3.715

ότι δε βρίσκει στο τζάμπα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αν τα έχεις δει απο κοντά σε ευχαριστώ!
Αν όχι εσύ εχασες!
:tits2:


Εμενα αυτο που εξιταρει περισσότερο στον αγοαραιο ερωτα, και με κανει να ξεχωριζω μια κοπελα, οσο και εαν αυτο θα ακουστει παραξενο, ειναι η ολη της συμεπριφορα στο δωματιο.

Μου αρεσει να μου δινει την ψευδαίσθηση οτι δεν ειμαι ενας απλος πελατης, αλλα ενας ανδρας που νοιαζεται να περασει καλα, να μιλησουμε λιγο πριν και μετα, να αστεευτουμε, να πειραχτουμε, με λιγα λογια η gfe κατασταση που ευτυχως εχω βρει σε αρκετες κοπελες.

Οσον αφορα την διαδικασια του sex, με φτειαχνουν αρκετα, τα χαδια και τα γλυψιματα στον λαιμο . στα στηθος και στα @@κια.
Στο στοματικο επισης, θα ηθελα να μην χρησιμοποιει χερια αλλα μονο στομα και γλωασσα.

Σε στασεις δεν θα επικεντρωθω, εξαρταται απο τον σωματοτυπο της εκαστοτε κοπελας.

Φυσικα τετοιες "απαιτησεις" δεν εχω σε ντελα, αλλα σε studio τα οποια προτιμω τον τελευταιο καιρο.
Ελπιζω να μην ζητάω πολλά..........
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Για να είναι επιτυχής η "συνεύρεση" για τον πελάτη δύο πράγματα είναι απαραίτητα, κατά τη γνώμη μου:

1. Να μου αρέσει η κοπέλα σαν γυναίκα.
2. Η ίδια να δείξει ενδιαφέρον για την ικανοποίηση μου, να με αντιμετωπίσει με καλή    διάθεση και χαμόγελο, να μην κάθεται βέβαια με σταυρωμένα χέρια.

Οταν συμβαίνει το πρώτο τις περισσότερες φορές γίνεται και το δεύτερο.
Οι στάσεις και οι καταστάσεις είναι λεπτομέριες, η έμπνευση της στιγμής παίζει ρόλο.

Ποτέ δεν λησμονώ πως έχω απέναντι μου μια επαγγελματία.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για να είναι επιτυχής η "συνεύρεση" για τον πελάτη δύο πράγματα είναι απαραίτητα, κατά τη γνώμη μου:

1. Να μου αρέσει η κοπέλα σαν γυναίκα.
2. Η ίδια να δείξει ενδιαφέρον για την ικανοποίηση μου, να με αντιμετωπίσει με καλή    διάθεση και χαμόγελο, να μην κάθεται βέβαια με σταυρωμένα χέρια.

Οταν συμβαίνει το πρώτο τις περισσότερες φορές γίνεται και το δεύτερο.
Οι στάσεις και οι καταστάσεις είναι λεπτομέριες, η έμπνευση της στιγμής παίζει ρόλο.

Ποτέ δεν λησμονώ πως έχω απέναντι μου μια επαγγελματία.

Εγω δεν λησμονω ποτε οτι εχω απεναντι μου, εναν ανθρωπο ......
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Εγω δεν λησμονω ποτε οτι εχω απεναντι μου, εναν ανθρωπο ......

Εννοείται πως πρώτα είναι άνθρωπος και σαν τέτοιον πρέπει να την αντιμετωπίζουμε.
Η ψευδαίσθηση κατά την διάρκεια της πράξης ενδέχεται να μας οδηγήσει σε ψυχοφθόρα μονομάτια, γι'αυτό το έγραψα. 
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εννοείται πως πρώτα είναι άνθρωπος και σαν τέτοιον πρέπει να την αντιμετωπίζουμε.
Η ψευδαίσθηση κατά την διάρκεια της πράξης ενδέχεται να μας οδηγήσει σε ψυχοφθόρα μονομάτια, γι'αυτό το έγραψα. 
Η ψευδαισθηση καραταει ΜΟΝΟ την ωρα που ειμαστε μεσα στο δωματιο.

Αν συνεχιστει και εξω.........



 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
να ριχνει εναν μπουντζον χωρισ να του πρηζουν τα αρχιντια!!! :tickedoff: :tickedoff: :rockon:
 

josoua

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
ανακουφιση με το λιγοτερο δυνατο κοστος χρηματικο και ψυχολογικο που θα ειχε με την καθε γκομενα της σειρας
 

goldendragon

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
να βρει τον ερωτα της ζωης του :2funny:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Να γαμαω μουναρες πορνες που γουσταρουν γκωνλικα ξεσκισματα.

Πιπες που μονο μια επαγγελματιας ξερει να προσφερει.

ΓΛυφαρχιδισμο.

Ο ερωτας ειναι φυσικο επακολουθο των παραπανω. Εαν μια γκομενα ειναι μουναρα, την ξεσκιζω απο τον κωλο και μου τον γλυφει αριστα και γλυφαρχιδισμο!!! φυσικο ειναι να την ερωτευθω. Αμα φτιαχνει και παστιτσιο σαν της μαμας την παντρευομαι  :2funny: :2funny: :2funny:

Ειμαι ρομαντικος τι να κανουμε;
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αμα φτιαχνει και παστιτσιο σαν της μαμας την παντρευομαι  :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτο το παστιτσιο της μαμας ειναι που μας εχει καταστρεψει. Γιατι εξαιτιας του δεν επιλεγουμε συντροφο αλλα νοικοκυρα-μαγειρισα. Γι'αυτο η πλειοψηφια των πελατων των ιεροδουλων και των cg / ct ειναι παντρεμενοι.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Να ξέρει τη δουλειά της. Αυτό μέσα στην οικονοική στενότητα που διανύουμε είναι βασικό. Ο άλλος δεν νοείται να πετάει 30 ευρώ γιατί εσενα κυρά μου σου πονάει η μήτρα σου ή είσαι κουρασμένη. Αλλά φυσικά αυτά στα λένε αφού έχεις δώσει το 30άρι(στην καλύτερη). Επίσης οι υπηρεσίες που αναφέρει η τσατσά να ισχύουν στο ακέραιο. Όχι μαλακίες του στυλ δώσε 50Ε για ακάποτο, αλλά όταν έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο σου περνάει το λάστιχο αμέσως...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μια καλη σχεση τιμης προς αποδοση,να του κανει εφοσον πληρωνη ακριβως αυτα που τον ευχαριστουν.....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Για να ξέρουν οι κοπέλες που πρέπει να δώσουν περισσότερο προσοχή, και για να μάθουν οι άντρες τι ποσοστό έχει διαφορετικότητα από εσάς, και ποιά είναι αυτή!
Αν ξέχασα κάτι πέστε το να το βάλω!!!

Να μην μπαινει στο δωματιο με μια διαθεση λες και κανει αγγαρεια πιστευω αυτο ειναι η ΡΙΖΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ.... Βεβαια μονο μια φορα μου εχει τυχει να το δειξει ΠΟΛΥ οτι κανει αγγαρεια πχ... τις αλλες ημουν οκ.

Επισης σκεφτομαι και το αλλο...και θελω πχ να μου το απαντησεις ειτε εσυ ειτε οι αλλοι.....αν καποια μπει μεσα πχ...και δειξεις εσυ πολυ καλη διαθεση...σε στυλ πωωω εισαι μουναρα και σε εκθιαζω και τα σχετικα...το ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΜΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ και κανεις και την αλλη να το νιωσει...σε μερικες λοιπον...οι υπηρεσιες τους...δεν θα ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ? ΑΜΑ ΔΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? δεν λεω σε ολες...αλλα σε μερικες ακομα και αν ειναι με τα νευρα τους... ε δεν θα μετρησει καθολου αυτο?
 

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Πρωτα απ'όλα να εχει την διαθεση που απαιτειται για αυτο το επαγγελμα. Οταν ερχεται η τυπισσα με υφος "αντε να τελειωνουμε να φυγεις" και στεκεται σαν παγοκολωνα την ωρα του του σεξ, ειναι φυσικο και επομενο να μην ξαναπατησει ο πελατης εκει. Ετσι μειωνεται η πελατεια τους. Αυτο δεν το καταλαβαινουν? Απορω. Αμα κοπελα μου δεν γουσταρεις να κανεις αυτο το επαγγελμα φυγε, δεν σε κραταει κανεις. Επισης πολλες εχουν λαθος αντιληψη για τον χρονο. Πας σε ενα σπιτακι, πληρωνεις για περισσοτερο χρονο και σε διωχνει πιο νωρις. Τα λεφτα δεν μας ερχονται ουρανοκατεβατα. Μου εχει τυχει αρκετες φορες. Τελειως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα. Τελος, αρκετα σημαντικος παραγοντας ειναι τα προκαταρκτιτα. χαδακια φιλια κτλπ. Αν μια κοπελα τα εφαρμοσει ολα αυτα ειναι σιγουρο οτι θα εχει πολλη πελατεια (και μονιμους πελατες) και θα βγαλει και πολλα γκαφρα.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μαυρο στις μη επαγγελματιες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom