Νέα

Τι επιθυμεί ένας άντρας από τον Αγοραίο έρωτα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EΛΕΝΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια από της παρακάτω επιλογές είναι περισσότερο αρεστή για σας?

  • Κλασικό (ιεραποστολικό).

    Ψήφοι: 5 20,8%
  • Στοματικό με χειρομάλαξη.

    Ψήφοι: 7 29,2%
  • Αυταρχικό SM.

    Ψήφοι: 2 8,3%
  • Ποδολαγνεία - ποδομάλαξη.

    Ψήφοι: 1 4,2%
  • Πρωκτικό .

    Ψήφοι: 8 33,3%
  • Με Αυνανισμό.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Με αυνανισμό της κοπέλας.

    Ψήφοι: 3 12,5%
  • Γλυφομούνι.

    Ψήφοι: 9 37,5%
  • Χρήση δονητή.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αγγίγματα και φιλιά στο σώμα.

    Ψήφοι: 11 45,8%
  • Γλυφαρχιδισμός (οκ?)

    Ψήφοι: 9 37,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    24

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Να μην μπαινει στο δωματιο με μια διαθεση λες και κανει αγγαρεια πιστευω αυτο ειναι η ΡΙΖΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ....


Στην μικρη παραθεση τα λες ΟΛΑ

Τα υπολοιπα ειναι περιττα ....





ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Ο καθε πελατης που παει στους οικους της ηδονης
παει για να πραγματοποιησει το ''ονειρο'' μιας ερωτικης συννευρεσης με μια κοπελα που του μπηκε στο ματι
(οσο αυτο ειναι εφικτο)

Να νιωσει την ψευδαισθηση του ερωτα ΣΑΝ να ειναι με ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ !!!

Αρα λοιπον συμπεριφορες  τυπου...

Μην αγγιζεις
Μην βαζεις δακτυλα
Μην φιλας
Αγαρμπο τσιμπουκι (ποναει αυτο πραγματι)
Κανε γρηγορα περιμενουν κι αλλοι
ψυχροτητα απο την πλευρα της κοπελας
Ζητηση εχτρα χρηματων μεσα στο δωματιο για καποια αυτονοητα πραγματα
Να χτυπαει η τσατσα την πορτα να τελειωνεις
Και φυσικα την ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ στο δωματιο...

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Και πολλα αλλα που δεν μου ερχονται στο μυαλο ειναι απλα... ΑΚΥΡΑ
 

Επισκέπτης
να παρει αυτο που πληρωνει χωρις να του δωθει η εντιπωση οτι του κανουν χαρη
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ο καθε πελατης που παει στους οικους της ηδονης
παει για να πραγματοποιησει το ''ονειρο'' μιας ερωτικης συννευρεσης με μια κοπελα που του μπηκε στο ματι
(οσο αυτο ειναι εφικτο)

Να νιωσει την ψευδαισθηση του ερωτα ΣΑΝ να ειναι με ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ !!!

Αρα λοιπον συμπεριφορες  τυπου...

Μην αγγιζεις
Μην βαζεις δακτυλα
Μην φιλας
Αγαρμπο τσιμπουκι (ποναει αυτο πραγματι)
Κανε γρηγορα περιμενουν κι αλλοι
ψυχροτητα απο την πλευρα της κοπελας
Ζητηση εχτρα χρηματων μεσα στο δωματιο για καποια αυτονοητα πραγματα
Να χτυπαει η τσατσα την πορτα να τελειωνεις
Και φυσικα την ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ στο δωματιο...

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Και πολλα αλλα που δεν μου ερχονται στο μυαλο ειναι απλα... ΑΚΥΡΑ
φιλε αυτα που ζητας ειναι αυτονοητα και πολλη ΣΩΣΤΑ αλλα μην ξεχνας οτι ειναι επιχειριση και με 15-20ε αυτα δεν γινονται.

Αν εισαι λοιπον ετοιμος να πληρωσεις για αυτα που θελεις ψαξε και σιγουρα θα τα βρεις..
 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Να γαμαω μουναρες πορνες που γουσταρουν γκωνλικα ξεσκισματα.

Πιπες που μονο μια επαγγελματιας ξερει να προσφερει.

ΓΛυφαρχιδισμο.

Ο ερωτας ειναι φυσικο επακολουθο των παραπανω. Εαν μια γκομενα ειναι μουναρα, την ξεσκιζω απο τον κωλο και μου τον γλυφει αριστα και γλυφαρχιδισμο!!! φυσικο ειναι να την ερωτευθω. Αμα φτιαχνει και παστιτσιο σαν της μαμας την παντρευομαι  :2funny: :2funny: :2funny:

Ειμαι ρομαντικος τι να κανουμε;


+100000000 :dancing:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ο καθε πελατης που παει στους οικους της ηδονης
παει για να πραγματοποιησει το ''ονειρο'' μιας ερωτικης συννευρεσης με μια κοπελα που του μπηκε στο ματι
(οσο αυτο ειναι εφικτο)

Να νιωσει την ψευδαισθηση του ερωτα ΣΑΝ να ειναι με ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ !!!
Λάθος, δεν πάνε όλοι γι' αυτό. Άλλοι πάνε μόνο και μόνο για να αδειάσουν τα μπαλάκια τους απλά, τα χοντράδια που λέμε
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Λάθος, δεν πάνε όλοι γι' αυτό. Άλλοι πάνε μόνο και μόνο για να αδειάσουν τα μπαλάκια τους απλά, τα χοντράδια που λέμε

Τα μπαλακια τα αδειαζεις και με την φραπα .....

δεν εχει νοημα αυτο που λες ...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ενας ανδρας απο τον αγοραιο ερωτα επιθυμει να περασει μερικες ωραιες ερωτικες στιγμες..κατι που πιθανον.. δεν βρισκει απο την σχεση του(γκομενα)..ειτε απο την γυναικα του, στις σημερινες εποχες για διαφορους λογους,..πολλοι δε.... δεν μπαινουν στο κοπο ουτε να αρχισουν σχεση στις σημερινες εποχες, για να μην τρωνε στην μαπα.... την καθε προβληματικη και το καθε μπαζο!!!.....Κατα συνεπεια πηγαινει στον αγοραιο ερωτα και επιθυμει να γαμηθει με μια χαρμοσυνη και ομορφη ιεροδουλη, που θα ειναι διαθεσιμη να του εκπληρωσει την καθε ερωτικη του φαντασιωση, κατι που δεν του πραγματοποιει η γκομενα του!!!!!!!Τωρα στο κομματι του αγοραιου ερωτα, οτι πληρωνεις... παιρνεις σημερα....απλα να ειμαστε προσεχτικοι, γιατι ορισμενα πλοκαμια του αγοραιου ερωτα(οχι ολα)...προσπαθουν να εκμεταλευτουν αυτην την αδυναμια της αποξενωσης και ανθρωπινης μοναξιας,.... με το να θησαυριζουν με παλαβα χρηματα...ζητωντας οσα χρηματα τους γουσταρει,  εφοσον  δεν τους ελεγχει κανεις!!!!! Υ.Γ. φτασαν στο σημειο.... και σε περιοδο οικονομικης κρισης, καποια στουντιο για την Ισπανικη μαλακια να ζητανε 60 και 70 ευρω εκει που μεχρι χτες την ειχαν στα 50 ευρω του απλου προγραμματος και εκει που μεχρι σημερα τα πιο πολλα την διατηρουν στα 50 του απλου προγραμματος....Οποτε αυτα τα στουντιο προσπαθουν να μας εκμεταλευτουν και πονταρουν οτι οι μαλακες και οι αδυναμοι στους σημερινους ανδρες ειναι πολλοι....τελικο συμπερασμα...να μαυριζουμε οσα  στουντιο..ειτε κατι αλλο.... μας ζητουν παλαβα χρηματα και να κανουμε και εμεις τις επιλογες μας εφοσον οποια πετρα και να σηκωσεις σημερα στην Αττικη θα συναντησεις απο κατω.... ειτε μπουρδελο ειτε στουντιο....και ας σταματησουν επιτελους καποιοι εδω μεσα να διαφημιζουν τις ιδιες εργαζομενες...δεν το καταλαβαινουν οτι γινονται αντιληπτοι????
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τα μπαλακια τα αδειαζεις και με την φραπα .....

δεν εχει νοημα αυτο που λες ...
ΟΚ, στην ηλικία σου έχεις όποτε θες ως εναλλακτική επιλογή τη φράπα, no problemo. Απλά να ξέρεις ότι πολλοί την έχουν σταματήσει πολλά χρόνια πριν, οι λόγοι διάφοροι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ΟΚ, στην ηλικία σου έχεις όποτε θες ως εναλλακτική επιλογή τη φράπα, no problemo. Απλά να ξέρεις ότι πολλοί την έχουν σταματήσει πολλά χρόνια πριν, οι λόγοι διάφοροι
και συ ελκος; :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εμενα μαρεσει που μου επιτρεπουν να ασχολουμαι με τα υπεροχα ποδια που εχουν  :rockon: :rockon: :rockon:
γιατη οι ελεινιδες δεν εχουν ιδεα τη σημενει φετιχ  :jerking: :jerking:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Ενας ανδρας απο τον αγοραιο ερωτα επιθυμει να περασει μερικες ωραιες ερωτικες στιγμες..κατι που πιθανον.. δεν βρισκει απο την σχεση του(γκομενα)..ειτε απο την γυναικα του, στις σημερινες εποχες για διαφορους λογους,..πολλοι δε.... δεν μπαινουν στο κοπο ουτε να αρχισουν σχεση στις σημερινες εποχες, για να μην τρωνε στην μαπα.... την καθε προβληματικη και το καθε μπαζο!!!.....Κατα συνεπεια πηγαινει στον αγοραιο ερωτα και επιθυμει να γαμηθει με μια χαρμοσυνη και ομορφη ιεροδουλη, που θα ειναι διαθεσιμη να του εκπληρωσει την καθε ερωτικη του φαντασιωση, κατι που δεν του πραγματοποιει η γκομενα του!!!!!!!Τωρα στο κομματι του αγοραιου ερωτα, οτι πληρωνεις... παιρνεις σημερα....απλα να ειμαστε προσεχτικοι, γιατι ορισμενα πλοκαμια του αγοραιου ερωτα(οχι ολα)...προσπαθουν να εκμεταλευτουν αυτην την αδυναμια της αποξενωσης και ανθρωπινης μοναξιας,.... με το να θησαυριζουν με παλαβα χρηματα...ζητωντας οσα χρηματα τους γουσταρει,  εφοσον  δεν τους ελεγχει κανεις!!!!! Υ.Γ. φτασαν στο σημειο.... και σε περιοδο οικονομικης κρισης, καποια στουντιο για την Ισπανικη μαλακια να ζητανε 60 και 70 ευρω εκει που μεχρι χτες την ειχαν στα 50 ευρω του απλου προγραμματος και εκει που μεχρι σημερα τα πιο πολλα την διατηρουν στα 50 του απλου προγραμματος....Οποτε αυτα τα στουντιο προσπαθουν να μας εκμεταλευτουν και πονταρουν οτι οι μαλακες και οι αδυναμοι στους σημερινους ανδρες ειναι πολλοι....τελικο συμπερασμα...να μαυριζουμε οσα  στουντιο..ειτε κατι αλλο.... μας ζητουν παλαβα χρηματα και να κανουμε και εμεις τις επιλογες μας εφοσον οποια πετρα και να σηκωσεις σημερα στην Αττικη θα συναντησεις απο κατω.... ειτε μπουρδελο ειτε στουντιο....και ας σταματησουν επιτελους καποιοι εδω μεσα να διαφημιζουν τις ιδιες εργαζομενες...δεν το καταλαβαινουν οτι γινονται αντιληπτοι????

φιλε αυτο που λες ειναι σωστο αλλα αν καποιος τα χει θα τα δωσει γιατι βαριεται να το ψαξει. τα πιο διαφημισενα στουντιο εδω μεσα ειναι και τα πιο ακριβα. εσυ λες οτι ειναι μαλακια να δινεις π.χ. 90 ευρω για κατι που ενα αλλο στουντιο το δινει στα 70. αλλος θα σου πει εισαι μαλακας που δινεις 70 γιατι αυτος το παιρνει στη φυλης με τα μισα. και αλλος θα σου πει οτι κι αυτος μαλακας ειναι γιατι στο μεταξουργειο το παιρνει με 15.
κι αλλος δινει εκατονταδες ευρω για μια μαλακια και 2 κουβεντες σε ενα στριπτηζαδικο η χιλιαδες ευρω για να γαμησει μοντελες και τραγουδιστριες που καποιοι μαγκες εχουν ανεβασει το κασε τους στα ουρανια.

η ζητηση διαμορφωνει την προσφορα, αυτο ειναι νομος. αν οντως διαφωνεις με αυτο τοτε ψαξε αλλες επιλογες. εγω συμφωνω μαζι σου παντως οτι ειναι κοροιδια αλλα ολος ο αγοραιος ερωτας ειναι μια κοροιδια αμα το σκεφτεις. τωρα αμα θα με κοροιδεψουν λιγο η πολυ σταρχιδια μου, εγω να γαμησω θελω και να περασω καλα. αυτη τη στιγμη διαθετω καποια χρηματα οποτε και θα τα ξοδεψω χωρις να το πολυσκεφτω. αν μου τελειωσουν θα ψαξω αλλες επιλογες. και παντα υπαρχουν αλλες επιλογες.
θα μου πεις βαριεμαι να τρεχω στη φυλης και να το ψαχνω 1 ωρα να βρω ενα καλο μουνι ενω εχω συνηθισει να πηγαινω με το αμαξακι μου να παρκαρω απεξω και να ξερω και απο πριν ποια θα γαμησω. τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη.

σκεψου να ζουσες σε κανα χωριο και να χε μια πουτανα και αυτη φωλα :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
φιλε αυτο που λες ειναι σωστο αλλα αν καποιος τα χει θα τα δωσει γιατι βαριεται να το ψαξει. τα πιο διαφημισενα στουντιο εδω μεσα ειναι και τα πιο ακριβα. εσυ λες οτι ειναι μαλακια να δινεις π.χ. 90 ευρω για κατι που ενα αλλο στουντιο το δινει στα 70. αλλος θα σου πει εισαι μαλακας που δινεις 70 γιατι αυτος το παιρνει στη φυλης με τα μισα. και αλλος θα σου πει οτι κι αυτος μαλακας ειναι γιατι στο μεταξουργειο το παιρνει με 15.
κι αλλος δινει εκατονταδες ευρω για μια μαλακια και 2 κουβεντες σε ενα στριπτηζαδικο η χιλιαδες ευρω για να γαμησει μοντελες και τραγουδιστριες που καποιοι μαγκες εχουν ανεβασει το κασε τους στα ουρανια.

η ζητηση διαμορφωνει την προσφορα, αυτο ειναι νομος. αν οντως διαφωνεις με αυτο τοτε ψαξε αλλες επιλογες. εγω συμφωνω μαζι σου παντως οτι ειναι κοροιδια αλλα ολος ο αγοραιος ερωτας ειναι μια κοροιδια αμα το σκεφτεις. τωρα αμα θα με κοροιδεψουν λιγο η πολυ σταρχιδια μου, εγω να γαμησω θελω και να περασω καλα. αυτη τη στιγμη διαθετω καποια χρηματα οποτε και θα τα ξοδεψω χωρις να το πολυσκεφτω. αν μου τελειωσουν θα ψαξω αλλες επιλογες. και παντα υπαρχουν αλλες επιλογες.
θα μου πεις βαριεμαι να τρεχω στη φυλης και να το ψαχνω 1 ωρα να βρω ενα καλο μουνι ενω εχω συνηθισει να πηγαινω με το αμαξακι μου να παρκαρω απεξω και να ξερω και απο πριν ποια θα γαμησω. τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη.

σκεψου να ζουσες σε κανα χωριο και να χε μια πουτανα και αυτη φωλα :2funny:
Συμφωνω μαζι σου..γιατι και εγω απο το να περασω καλα..δεν θα το ψαξω σε βαθος....υπαρχουν ομως μελη, που μας διαβαζουν και να θελουν να το ψαχνουν το θεμα..... καλυτερα και εξυπνοτερα!!!!
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Συμφωνω μαζι σου..γιατι και εγω απο το να περασω καλα..δεν θα το ψαξω σε βαθος....υπαρχουν ομως μελη, που μας διαβαζουν και να θελουν να το ψαχνουν το θεμα..... καλυτερα και εξυπνοτερα!!!!

το ξερω. κι εγω οταν μου τελειωσουν τα φραγκα θα αναγκαστω να το κανω. και με τους ρυθμους που παω τελειωνουν συντομα γιατι πολλα φευγουν και λιγα ερχονται. ασε μη μου τα θυμιζεις. αμα καλομαθεις μετα ειναι δυσκολα τα πραγματα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
το ξερω. κι εγω οταν μου τελειωσουν τα φραγκα θα αναγκαστω να το κανω. και με τους ρυθμους που παω τελειωνουν συντομα γιατι πολλα φευγουν και λιγα ερχονται. ασε μη μου τα θυμιζεις. αμα καλομαθεις μετα ειναι δυσκολα τα πραγματα.
Επειδη βλεπω οτι εισαι θετικος δεκτης μηνυματων..... θα το συνεχισω, μημπως καταφερω να σου ανοιξω τον τροπο σκεψης σου....λοιπον διαβασε με προσεχτικα...δεν ειναι θεμα ποσα χρηματα εχεις καβα..ειτε... αν αυτα σου τελειωνουν...ζουμε σε εποχες που και εμεις οι πελατες δηλαδη οι καταναλωτες, με την σωστη πληροφορηση... μπορουμε να κανουμε τις σωστες επιλογες!!!Προσωπικα εγω...εχω στην διαθεση μου χρηματα να γαμαω ανετα, χωρις να σκεφτομαι το αυριο....δεν μου λεει τιποτα αυτο ομως....εφοσον ζω στην Αθηνα και οι ευκαιριες ειναι πολλες στον αγοραιο ερωτα...γιατι να τα ακουμπαω και να κανω μαγκες και μαγκιτισες ορισμενους και ορισμενες????Σκεψου το λιγο...οτι χαλαμε την πιατσα των υπολοιπων συναγωνιστων, ρε μεγαλε αν ακουμπαμε παραπανω χρηματα σε κατι..που το ιδιο και σε ποιοτητα και σε υππηρεσια μπορουμε... διχως να το πολυψαξουμε, να το βρουμε αλλου...με τις ανεσεις που μας προσφερει η σημερινη πληροφορηση και η ανταλλαγη πληροφοριων μεταξυ... εμας των μελων!!!!!!!! Βαλτε επιτελους το μυαλο σας να δουλεψει :idiot: λιγο και σταματηστε, να σκεφτεστε με το κατω κεφαλι και να κανετε καποιους φελους ανεξαρτητου φυλλου..πλουσιους..κοροιδα!!!!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Ενας ανδρας απο τον αγοραιο ερωτα επιθυμει να περασει μερικες ωραιες ερωτικες στιγμες..κατι που πιθανον.. δεν βρισκει απο την σχεση του(γκομενα)..ειτε απο την γυναικα του, στις σημερινες εποχες για διαφορους λογους,..πολλοι δε.... δεν μπαινουν στο κοπο ουτε να αρχισουν σχεση στις σημερινες εποχες, για να μην τρωνε στην μαπα.... την καθε προβληματικη και το καθε μπαζο!!!.....Κατα συνεπεια πηγαινει στον αγοραιο ερωτα και επιθυμει να γαμηθει με μια χαρμοσυνη και ομορφη ιεροδουλη, που θα ειναι διαθεσιμη να του εκπληρωσει την καθε ερωτικη του φαντασιωση, κατι που δεν του πραγματοποιει η γκομενα του!!!!!!!Τωρα στο κομματι του αγοραιου ερωτα, οτι πληρωνεις... παιρνεις σημερα....απλα να ειμαστε προσεχτικοι, γιατι ορισμενα πλοκαμια του αγοραιου ερωτα(οχι ολα)...προσπαθουν να εκμεταλευτουν αυτην την αδυναμια της αποξενωσης και ανθρωπινης μοναξιας,.... με το να θησαυριζουν με παλαβα χρηματα...ζητωντας οσα χρηματα τους γουσταρει,  εφοσον  δεν τους ελεγχει κανεις!!!!! Υ.Γ. φτασαν στο σημειο.... και σε περιοδο οικονομικης κρισης, καποια στουντιο για την Ισπανικη μαλακια να ζητανε 60 και 70 ευρω εκει που μεχρι χτες την ειχαν στα 50 ευρω του απλου προγραμματος και εκει που μεχρι σημερα τα πιο πολλα την διατηρουν στα 50 του απλου προγραμματος....Οποτε αυτα τα στουντιο προσπαθουν να μας εκμεταλευτουν και πονταρουν οτι οι μαλακες και οι αδυναμοι στους σημερινους ανδρες ειναι πολλοι....τελικο συμπερασμα...να μαυριζουμε οσα  στουντιο..ειτε κατι αλλο.... μας ζητουν παλαβα χρηματα και να κανουμε και εμεις τις επιλογες μας εφοσον οποια πετρα και να σηκωσεις σημερα στην Αττικη θα συναντησεις απο κατω.... ειτε μπουρδελο ειτε στουντιο....και ας σταματησουν επιτελους καποιοι εδω μεσα να διαφημιζουν τις ιδιες εργαζομενες...δεν το καταλαβαινουν οτι γινονται αντιληπτοι????


TΡΕΛΟ RESPECT !!!
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Τι επιθυμεί ένας άντρας από τον Αγοραίο έρωτα? 


Μα.... μια ζεστη αγκαλια, λιγη κατανοηση και ενα ζεστο πιατο φαι...






 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom