Νέα

Τι επιχείρηση θα ανοίγατε αν είχατε ένα μκρό κεφάλαιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
τωρα ηρθα σπιτι δεν ειμαι αργοσχολη σαν εσενα...λοιπον ειπες υπερφιαλη και υπονοησες εμενα γενικα ειρωνευεσε και πετας κακιες.... για ολους..χαλαρωσε και τα απωθημενα σου βγαλτα σε κανα ντουβαρι.... και οχι δεν εψαχνα να βρω τιποτα ... σιγα μη κατσω να ασχοληθω με τη παρτη σου...

Το βλέπω. :)

Δεν είστε καθόλου αργόσχολη, ούτε κάθεστε να ασχοληθείτε με εμένα.  :)

Παρά τούτο, το πρώτο πράγμα που κάνατε μόλις μπήκατε (κατάκοπη, υποθέτω) στο σπίτι σας, ήταν το να ασχοληθείτε μαζί μου. :)
.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Το βλέπω. :)

Δεν είστε καθόλου αργόσχολη, ούτε κάθεστε να ασχοληθείτε με εμένα.  :)

Παρά τούτο, το πρώτο πράγμα που κάνατε μόλις μπήκατε (κατάκοπη, υποθέτω) στο σπίτι σας, ήταν το να ασχοληθείτε μαζί μου. :)
.

σου απαντησα,,απλα..γιατι λες τα δικα σου παλι... οχι το πρωτο πραγμα που εκανα δεν ηταν αυτο... αλλο εκανα..κατι που εσυ εχεις να κανεις χρονια και που δικαιολογει τη γκρινια σου.. ;)  :knockinb:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Τι εγινε βρε παιδια, ειπατε να αλλαξετε περιβαλλον?  :cheesy:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
σου απαντησα,,απλα..γιατι λες τα δικα σου παλι... οχι το πρωτο πραγμα που εκανα δεν ηταν αυτο... αλλο εκανα..κατι που εσυ εχεις να κανεις χρονια και που δικαιολογει τη γκρινια σου.. ;)  :knockinb:
Ρε ομορφη γυναικα χαλαρωσε..μην χαλιεσε ετσι. :-*
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Aγαπη μου, όπου ποσταρω το απογευμα εμφανιζονται αυτοματως καποιοι....
Δεν αντεχουν τη μιζερια τους και ψαχνουν απεγνωσμενα κατι αναλαφρο να ξεχαστουν, αλλά δεν το παραδεχονται ουτε στον εαυτο τους!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
σου απαντησα,,απλα..γιατι λες τα δικα σου παλι... οχι το πρωτο πραγμα που εκανα δεν ηταν αυτο... αλλο εκανα..κατι που εσυ εχεις να κανεις χρονια και που δικαιολογει τη γκρινια σου.. ;)  :knockinb:

Ας είναι. Το ότι με είχατε πάντως στην λίστα των προτεραιοτήτων σας, είναι πασιφανές.

Και κάτι άλλο. Αν προσέξετε λίγο περισσότερο τις αναρτήσεις, θα δείτε ότι ο χαρακτηρισμός υπερφίαλη, δεν ήταν για εσάς. Εκτός βέβαια, αν είστεσιγουρη ότι υπήρξατε το μόνο θήλυ που παρακολουθούσε την συζήτηση  εκείνη την στιγμή, και εκτός βεβαια, αν ενεργοποίησα κάποια μύγα. :)
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Εγω λεω να αφησετε ησυχα τα κοριτσια παιδες..τουλαχιστον για την ζαβαρακατρανεμια λεω.
Ειναι φοβερο ατομο απο χαρακτηρα και σαν γυναικα μια χαρα κουκλι.
Στα αρχιδια μου αν δεν πιστευετε και εξακολουθητε να λετε περι κλωνων γκευ και λοιπων παπαρατζων.
Εχω χρονια εδω μεσα και δικαιωματα δεν εδωσα ποτε ουτε προκειται να δωσω αν αμφισβητηθει αυτο που λεω.
Αυτα ειχα να πω κυριοι και κυριες καλο σας βραδυ και ονειρα προστυχα να εχουμε ολοι. :hi:
 

Επισκέπτης

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εγω λεω να αφησετε ησυχα τα κοριτσια παιδες..τουλαχιστον για την ζαβαρακατρανεμια λεω.
Ειναι φοβερο ατομο απο χαρακτηρα και σαν γυναικα μια χαρα κουκλι.
Στα αρχιδια μου αν δεν πιστευετε και εξακολουθητε να λετε περι κλωνων γκευ και λοιπων παπαρατζων.
Εχω χρονια εδω μεσα και δικαιωματα δεν εδωσα ποτε ουτε προκειται να δωσω αν αμφισβητηθει αυτο που λεω.
Αυτα ειχα να πω κυριοι και κυριες καλο σας βραδυ και ονειρα προστυχα να εχουμε ολοι. :hi:
Καληνυχτα τυπε, μην τους δινεις σημασια ετσι εκφραζουν το ενδιαφερον τους  ;)
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ας είναι. Το ότι με είχατε πάντως στην λίστα των προτεραιοτήτων σας, είναι πασιφανές.

Και κάτι άλλο. Αν προσέξετε λίγο περισσότερο τις αναρτήσεις, θα δείτε ότι ο χαρακτηρισμός υπερφίαλη, δεν ήταν για εσάς. Εκτός βέβαια, αν είστεσιγουρη ότι υπήρξατε το μόνο θήλυ που παρακολουθούσε την συζήτηση  εκείνη την στιγμή, και εκτός βεβαια, αν ενεργοποίησα κάποια μύγα. :)

οταν το πετας ετσι...ο καθε ενας καταλαβαινει οτι θελει αλλη φορα γραφε για ποιον παει η κακια... στη λιστα που εχω γραψει στα σκελια μου εισαι ...χαχαχα μεγαλη ιδεα εχεις για τον εαυτουλη σου ομως..και ισως..... ειναι και το  μονο μεγαλο πανω σου..... ;)
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Καληνυχτα τυπε, μην τους δινεις σημασια ετσι εκφραζουν το ενδιαφερον τους  ;)
το γνωριζω δεν ειμαι χτεσινος κοπελια  ;)
ακυρος τροπος να δειχνεις το ενδιαφερον σου ομως.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Εγω λεω να αφησετε ησυχα τα κοριτσια παιδες..τουλαχιστον για την ζαβαρακατρανεμια λεω.
Ειναι φοβερο ατομο απο χαρακτηρα και σαν γυναικα μια χαρα κουκλι.
Στα αρχιδια μου αν δεν πιστευετε και εξακολουθητε να λετε περι κλωνων γκευ και λοιπων παπαρατζων.
Εχω χρονια εδω μεσα και δικαιωματα δεν εδωσα ποτε ουτε προκειται να δωσω αν αμφισβητηθει αυτο που λεω.
Αυτα ειχα να πω κυριοι και κυριες καλο σας βραδυ και ονειρα προστυχα να εχουμε ολοι. :hi:

καληνυχτα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom