Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
44
Like
1
Πόντοι
0
Ρε παιδια εμενα εδω και 5 μηνες δεν εμπαινε κ νομιζα πως κατι εγινε η εκλεισε το σαιτ.Και προσπαθουσα καθε εμρα σχεδον και με μοζιλλα κ με εξπλορερ.Και σημερα χωρις να αλλαξω κατι σε ρυθμισεις κτλ μπηκε ,ελεος.Ξερει κανεις τι παιζει η ειχε το ιδιο προβλημα?Μηπως αλλαξε ακτι απο το ιδιο το σαιτ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε παιδια εμενα εδω και 5 μηνες δεν εμπαινε κ νομιζα πως κατι εγινε η εκλεισε το σαιτ.Και προσπαθουσα καθε εμρα σχεδον και με μοζιλλα κ με εξπλορερ.Και σημερα χωρις να αλλαξω κατι σε ρυθμισεις κτλ μπηκε ,ελεος.Ξερει κανεις τι παιζει η ειχε το ιδιο προβλημα?Μηπως αλλαξε ακτι απο το ιδιο το σαιτ?

Ακούγεται σαν dns πρόβλημα αυτό...
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
παντως αυτο του να "κρεμαει" σχεδον καθε μερα το σαιτ ειναι ενα ΜΕΓΑΛΟ μειον
ισως θα επρεπε οι ιδιοκτητες του σαιτ να το δουν με μεγαλυτερο ζηλο αυτο το θεμα!!!!!!
 

Επισκέπτης
μεχρι πριν απο λιγο δεν μου εμφανιζε κανενα απο τα θρεντς..γιατι αραγε??? :think:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εδω και 3 ωρες στελνω ενα πμ στον Ντουρασελ αλλα δεν μπορω. Στα απεσταλμενα μου εμφανιζεται σαν κενο !! Τι συμβαινει ;  :helpplea:
 

Επισκέπτης
και εγώ έχω πρόβλημα με τα πμ, καμμια βοήθεια?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Όλη μέρα προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφίες στα ποστ. Μόνο μία φωτογραφία ανά ποστ γίνεται να ανεβάσω. Όταν πάω να επισυνάψω πάνω από μία μου βγάζει αυτό το άθλιο μήνημα "500" (δείτε φώτο).

τί φταίει;
τπάρχει λύση;
 

Συνημμένα

  • 500.jpg
    500.jpg
    89,4 KB · Εμφανίσεις: 14

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω εξακολουθω να στελνω πμ στον Ντουρασελ και να του πηγαινουν κενα, οπως μου ειπε ο ιδιος... Τι συμβαινει ;  :S
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έχω παρατηρήσει ότι όταν είναι πολλά μέλη οn-line τότε συνήθως αργεί περισσότερο και βγάζει αυτό το message στην φωτό :think:

Όλη μέρα προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφίες στα ποστ. Μόνο μία φωτογραφία ανά ποστ γίνεται να ανεβάσω. Όταν πάω να επισυνάψω πάνω από μία μου βγάζει αυτό το άθλιο μήνημα "500" (δείτε φώτο).

τί φταίει;
τπάρχει λύση;
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Νεαρχε το ελαβα το πμ. Μηπως φταιει οτι κανω παραλληλα και αποθηκευση του πμ στα απεσταλμενα ;
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Νεαρχε το ελαβα το πμ. Μηπως φταιει οτι κανω παραλληλα και αποθηκευση του πμ στα απεσταλμενα ;

Δε ξέρω. Αν θέλεις στείλε μου για δοκιμή ένα πμ χωρίς να κάνεις αποθήκευση και θα σου πω αν ήρθε,
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Βοϊδόπουτσα το πμ σου ήρθε κανονικά.
Μην κάνεις αποθήκευση.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έχω παρατηρήσει ότι όταν είναι πολλά μέλη οn-line τότε συνήθως αργεί περισσότερο και βγάζει αυτό το message στην φωτό :think:

Μπορεί να έχεις δίκιο.
Αλλά όλη μέρα προσπαθώ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom