Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Εμένα πριν από λίγο γιατί μου έβγαζε ένα παράθυρο test.bourdela και ζητούσε κάτι κωδικούς;
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αν και δεν είμαι θρήσκος, συμφωνά απολύτως. Νομίζω πως ο φίλος ξέφυγε λίγο.
Δεν είναι θέμα αν είσαι ή δεν είσαι...κάποιοι είναι και δεν ανέχονται....εγώ δεν το παίζω της εκκλησίας αλλά χριστοπαναγίες δεν ρίχνω ποτέ...δεν με εκφράζουν και φυσικά δεν μου αρέσει να τις ακούω...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
+10000000000000000000 και από μένα..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κόκκινη κάρτα έπρεπε να του βγάλεις...όχι πράσινη...και παρακαλώ τους mods στην παράθεση που έχω κάνει να το σβήσουν και από εκεί....να μην φαίνετε καθόλου.....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Δεν είναι θέμα αν είσαι ή δεν είσαι...κάποιοι είναι και δεν ανέχονται....εγώ δεν το παίζω της εκκλησίας αλλά χριστοπαναγίες δεν ρίχνω ποτέ...δεν με εκφράζουν και φυσικά δεν μου αρέσει να τις ακούω...

ούτε εμένα με εκφράζουν κυρίως αισθητικά,αλλά και τη διαγραφή τους τη θεωρώ ψευτοσυντηρητισμό....η ελευθερία του λόγου περιλαμβάνει και κάθε είδους παρεκτροπές....(αν θεωρείται παρεκτροπή να βρίζεις τα θεία)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Ελευθερία του λόγου με τέτοιες χυδαίες εκφράσεις δεν τίθεται πιστεύω. Εκτός του ότι είναι άκρως αντιαισθητικές τέτοιες κουβέντες είναι και πάρα πολύ προσβλητικές και ενοχλητικές. Ψευτοσυντηρητισμός δεν είναι καθόλου.
 

Επισκέπτης
ερωτηση προς τεχνικους. γιατι **** ************* μου βγαζει  περιεργες γραμματοσειρες το site? παταω encoding greek αλλα και παλι μετα που παω σε αλλεσ σελιδες παλι βγαζει ακαταλαβιστικα.


warnwarn.gif
 Είπαμε[/URL] να μιλάμε ελεύθερα, όχι και έτσι όμως
+1000 για τους υπεύθυνους του site
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Τι επαθε παλι και δεν ανεβαζει φωτος
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ok ευχαριστω.Αντε να τα εκατοστησουμε(τα gb)!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
ούτε εμένα με εκφράζουν κυρίως αισθητικά,αλλά και τη διαγραφή τους τη θεωρώ ψευτοσυντηρητισμό....η ελευθερία του λόγου περιλαμβάνει και κάθε είδους παρεκτροπές....(αν θεωρείται παρεκτροπή να βρίζεις τα θεία)

Τι υποκρισία που την έχουν μερικοί εδώ μέσα...
να πηγαινεις με δυστυχισμένα (στην πλειοψηφεία τους) πλάσματα, και να τους πηδάς την αξιοπρέπεια (όση τους απέμεινε)  για 15 και 20 ευρουλάκια...και από την άλλη να σε ενοχλούν οι βλασφημίες στα θεία...

ελπίζω να μην ξεχνάτε να πάτε στην εκκλησία την κυριακή...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τι υποκρισία που την έχουν μερικοί εδώ μέσα...
να πηγαινεις με δυστυχισμένα (στην πλειοψηφεία τους) πλάσματα, και να τους πηδάς την αξιοπρέπεια (όση τους απέμεινε)  για 15 και 20 ευρουλάκια...και από την άλλη να σε ενοχλούν οι βλασφημίες στα θεία...

ελπίζω να μην ξεχνάτε να πάτε στην εκκλησία την κυριακή...

Gushallo , και αυτές που πηδάμε  κάποιες φορές "τσάμπα", δυστυχισμένα και ανελεύθερα πλάσματα είναι, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
θελω να πιστευω οτι δεν ειναι δυστηχισμενες.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Μεγάλη κουβέντα πάμε ν' ανοίξουμε, αλλά δυστυχώς πρέπει να φύγω. Και είναι από τις συζητήσεις που μ' αρέσουν...Τέλος πάντων. Καλό βράδυ σε όλους.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Παρακαλώ κάποιον από τους mod να μου πει γιατί δεν μπορούμε να δούμε ταξινομημένες απαντήσεις σε θρεντ που εχούμε ποστάρει και γενικά το μενού που υπήρχε πάνω από τις απαντήσεις σε κάθε θρεντ. Είναι τεχνικό το πρόβλημα? Θα επανέλθει καποια στιγμή μαζί με το search? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Φίλε savalas, μάλλον δεν το εξήγησα καλά. Στην κορυφή της σελίδας σε κάθε θρεντ μπορούσα μέχρι πρότινος να κλικάρω στο "απαντήσεις σε δικά σας μηνύματα" και "απαντήσεις σε μηνύματα που έχουν αποσταλεί από την τελευταία σύνδεση". Αυτή η επιλογή δεν υπάρχει πλέον,με αποτέλεσμα να πρέπει να ψάχνεις στο μενού με τις θεματικές ενότητες για να βρεις καινούρια ποστ. Επίσης, search με αναζήτηση λέξης ή ονόματος δεν υπάρχει μέσα σε κάθε θρεντ. Ελπίζω να έγινα πιο κατανοητός. Μήπως όμως το πρόβλημα το έχω μόνο εγώ;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom