Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
λοιπον δεν παει αλλο.....μια παρατηρηση συσσωρευμενη απο τις δυο τελευταιες βδομαδες....καλα ξεκινησαμε αλλα παλι το γαμησαμε και ψοφησε το θεμα....

το σαιτ καθε τοσο κολλαει και δεν φτανει που κολλαει μας γαμαει και τους μπροζερ και κολλαν και αλλα σαιτ πχ το γιουτιουμπ που μολις το κλεισω ξεκολλαν αμεσως....ειδικα στις απαντησεις θεματων....να το κοιταξουμε λιγο κομπιουτεραδες μου;


ΥΓ τα αλλα μελη βλεπετε οτι βλεπω ή μονο εγω i see dead people; :think: :think: :think: :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
το σαιτ καθε τοσο κολλαει και δεν φτανει που κολλαει μας γαμαει και τους μπροζερ και κολλαν και αλλα σαιτ πχ το γιουτιουμπ που μολις το κλεισω ξεκολλαν αμεσως....ειδικα στις απαντησεις θεματων....να το κοιταξουμε λιγο κομπιουτεραδες μου;
και σε μενα το ιδιο γινεται τυπε
απτην προηγουμενη δευτερα αρχισε ομως
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
λοιπον δεν παει αλλο.....μια παρατηρηση συσσωρευμενη απο τις δυο τελευταιες βδομαδες....καλα ξεκινησαμε αλλα παλι το γαμησαμε και ψοφησε το θεμα....

το σαιτ καθε τοσο κολλαει και δεν φτανει που κολλαει μας γαμαει και τους μπροζερ και κολλαν και αλλα σαιτ πχ το γιουτιουμπ που μολις το κλεισω ξεκολλαν αμεσως....ειδικα στις απαντησεις θεματων....να το κοιταξουμε λιγο κομπιουτεραδες μου;


ΥΓ τα αλλα μελη βλεπετε οτι βλεπω ή μονο εγω i see dead people; :think: :think: :think: :think:
ρε μπας και εχεις κανα ιο?εμενα με google chrome παντως δεν μου εχει παρουσιασει προβλημα.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
λοιπον δεν παει αλλο.....μια παρατηρηση συσσωρευμενη απο τις δυο τελευταιες βδομαδες....καλα ξεκινησαμε αλλα παλι το γαμησαμε και ψοφησε το θεμα....

το σαιτ καθε τοσο κολλαει και δεν φτανει που κολλαει μας γαμαει και τους μπροζερ και κολλαν και αλλα σαιτ πχ το γιουτιουμπ που μολις το κλεισω ξεκολλαν αμεσως....ειδικα στις απαντησεις θεματων....να το κοιταξουμε λιγο κομπιουτεραδες μου;


ΥΓ τα αλλα μελη βλεπετε οτι βλεπω ή μονο εγω i see dead people; :think: :think: :think: :think:

Φίλτατε, πριν λίγο είχα το εξής πρόβλημα (για πρώτη φορά). Ήθελα να γράψω κάτι στο θρεντ της CG Τζούλυ. Έκανα παραθεση το μήνυμα της, έγραψα το κείμενό μου και όταν έστειλα το μήνυμά μου, το δικό μου κείμενο είχε εξαφανιστεί. Τελικά πέτυχα να εμφανιστεί το κείμενό μου με την τρίτη και αφού αφαίρεσα την παράθεση της Τζούλυ
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Κι εγώ λίνουξ χρησιμοποιώ, επομένως αυτά περί ιων αλλού...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
gl και απόλυτε με τί browser έχετε προβήματα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αλλα και με μοζιλα εχει τυχει....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
gl και απόλυτε με τί browser έχετε προβήματα;
internet explorer τυπε
με το μοτζιλα κολλαει με αλλο τροπο,δεν στελνει το ποστ σου και πρεπει να κανεις refresh
πριν την αναβαθμιση της κυριακης δεν ειχα προβλ,μετα παρουσιαστηκε
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
gl και απόλυτε με τί browser έχετε προβήματα;
βασικά αυτό που λέει ο γλης το είχα παρατηρήσει και εγώ.
κόλαγε ο φλας σε μερικές περιπτώσεις(όχι ότι ο φλας είναι τίποτα της προκοπής) και ειδικά φαινόταν στο youtube.
στο νέο σάιτ δεν παρατήρησα τίποτα τέτοιο, μιας και ο firefox αλλά και το flash έχουν αναβαθμιστεί.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Γενικώς τα animated GIFs στον Κρόμη δε δουλεύουν σωστά και κρασάρει το όλο θέμα. Καλύτερα να αποφεύγεται μέχρι νέας έκδοσης/fix.
Εxplorer έχεις τη νεότερη έκδοση απόλυτε;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Γενικώς τα animated GIFs στον Κρόμη δε δουλεύουν σωστά και κρασάρει το όλο θέμα. Καλύτερα να αποφεύγεται μέχρι νέας έκδοσης/fix.
Εxplorer έχεις τη νεότερη έκδοση απόλυτε;
τυπε εχω την 8
υπαρχει 9 για xp?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλησπέρα και απο μένα. Με τα χπ δεν εχω κανένα πρόβλημα μέχρι τωρα. Το πρόβλημα το εχω με το κολοβιστα ενω κάνω σύνδεση καθε φορα που μπαίνω με βλέπουν σαν επισκέπτη!!!!!!!!!!!!!
Πρεπει να το κάνω πολλές φορες μέχρι να με εμφανίσουν σαν μέλος!!!!!!!
Το μόνο που με ευχαριστει είναι οτι πατάω το είμαι άνω των 18  :2funny: :2funny: :2funny:
Συνωμοσία του μικροτσούτσουνου θα είναι!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πολλα errors  βγαζει σημερα
 

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
προς τους αδμιν του φορουμ εχει γινει ενα μπερδεμα με τα πμ μου λαμβανω τα πμ που προοριζονται για τον χρηστη trav anna ερχονται στο δικο μου προφιλ για δειτε μηπως δεν ειμαι ο μονος κ δημιουργηθει θεμα με προσωπικες συζητησεις αλλων
φιλε gastez αγνοησε το πμ που σου εστειλα δεν ειχα κοιταξει ονομα παραληπτη δεδομενου το οτι αφοθ σκανε στο μαιλ μου ειναι για εμενα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom