Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τωρα τρωω καρε Ραις  τα ξερεις εσυ Ιμπλις...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
οχι, τι ειναι?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
γιατι οταν κανω παραθεση η αλλαγη μυνηματος..... μου λεει οταν παω να το ποσταρω βαλτε τιτλο  :jerking: :jerking:


    :headbang: :headbang: :headbang:  σημερα μονο
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
αμε ... απο την Ιαπωνια μου το φερανε ολομεταξο.... Κοκκινο με μαυρους Δρακους στη πλατη

Σε ταξίδι μου στην Ιαπωνία πριν 2 χρόνια, είχα ψωνίσει ένα τέτοιο για την τότε κοπέλα μου. Μερικά από αυτά είναι πραγματικά αριστουργήματα...

Και στην Κίνα επίσης, έχω δει να πουλάνε ωραίες μεταξένιες ρόμπες με δράκους κλπ.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Για να μην ανοιγω θεμα ρωταω εδω...
Μπωρω να αλαξω τον κωδικο προσβασης και πως?????
Προσπαθησα να βρω αν υπαρχει επιλογη μεσα στο προφιλ μου αλλα δεν βρηκα (η δεν ειδα) τιποτα!

Βέβαια και μπορείς.
Δε το είδες.
Στα λέω αναλυτικά:

Το menu μου
Ρυθμίσεις
Το προφίλ μου (εδώ θέλει κλικ)
Ρυθμίσεις λογαριασμού (κλικ)
Επιλογή κωδικού πρόσβασης (πεδίο για συμπλήρωμα)
και πρέπει να συμπληρώσεις και τα επόμενα δύο (επαλήθευση και τρέχων).
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
Βέβαια και μπορείς.
Δε το είδες.
Στα λέω αναλυτικά:

Το menu μου
Ρυθμίσεις
Το προφίλ μου (εδώ θέλει κλικ)
Ρυθμίσεις λογαριασμού (κλικ)
Επιλογή κωδικού πρόσβασης (πεδίο για συμπλήρωμα)
και πρέπει να συμπληρώσεις και τα επόμενα δύο (επαλήθευση και τρέχων).


Ok το βρηκα thanks man.!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
to site κολλαει απελπιστικα.

μαλλον συγκλονιστικε απο την κριτικη που παρεθεσα στο thread ημερησια ενημερωση για μπουρδελα.. :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
γτ κατω απο την "αποοσυνδεση" δεν μου εμφανιζει "το μενου μου"????


:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
και γιατι δεν μου απανταει κανενας? :idiot: :- :helpplea: :helpplea:
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
Κ Ο Λ Ι Σ Ε    Π Α Λ Ι  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang: Γ....Ω ΤΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Επισκέπτης
σήμερα στις 19:37 Απ: (Χωρίς τίτλο)
αρχισε τα σανσκριτικα παλι..
ριξε καρβουνο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
1ον. Δε μου εμφανίζει την επιλογή μενού ή δε θυμάμαι πως διάολο λεγόταν που είναι κάτω από το avatar μου. (Πέρναγες από πάνω τον πόντικα κι έβγαζε επιλογές και λοιπά)

2ον. Στην κεντρική σελίδα δεν εμφανίζει τα online μέλη. Για το συγκεκριμένο ψιλοχέστηκα απλώς το ρουφιανεύω.

3ον. Δεν ξέρω ορολογία από forum έχω κατεβάσει και καμιά 30αριά μπύρες οπότε θα τα πω μπακάλικα. Πάνω πάνω έχει μια λίστα που λέει "bourdela.tv" δίπλα "Μπουρδέλα" δίπλα "Studio" και λοιπά. Όταν έμπαινα σε κάποιο από αυτά δίπλα από την όποια κεντρική του σελίδα εμφάνιζε τα σχετικά με το θέμα thread του forum που είχαν ποσταρίσματα με χρονολογίκή σειρά. Ε, τώρα δε δουλεύει ούτε αυτό.

4ον.
σήμερα στις 19:37 Απ: (Χωρίς τίτλο)
αρχισε τα σανσκριτικα παλι..
ριξε καρβουνο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε..

Παραλίγο να κατουρηθώ. Μπορεί να φταίνε και οι μπύρες.

5ον. Κουράστηκα να πατάω shift+alt για να γράψω τις παραπάνω αγγλικές λέξεις. Μπορεί να φταίνε και οι μπύρες.
 

petrakkis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
1ον. Δε μου εμφανίζει την επιλογή μενού ή δε θυμάμαι πως διάολο λεγόταν που είναι κάτω από το avatar μου. (Πέρναγες από πάνω τον πόντικα κι έβγαζε επιλογές και λοιπά)

2ον. Στην κεντρική σελίδα δεν εμφανίζει τα online μέλη. Για το συγκεκριμένο ψιλοχέστηκα απλώς το ρουφιανεύω.

3ον. Δεν ξέρω ορολογία από forum έχω κατεβάσει και καμιά 30αριά μπύρες οπότε θα τα πω μπακάλικα. Πάνω πάνω έχει μια λίστα που λέει "bourdela.tv" δίπλα "Μπουρδέλα" δίπλα "Studio" και λοιπά. Όταν έμπαινα σε κάποιο από αυτά δίπλα από την όποια κεντρική του σελίδα εμφάνιζε τα σχετικά με το θέμα thread του forum που είχαν ποσταρίσματα με χρονολογίκή σειρά. Ε, τώρα δε δουλεύει ούτε αυτό.

4ον.
Παραλίγο να κατουρηθώ. Μπορεί να φταίνε και οι μπύρες.

5ον. Κουράστηκα να πατάω shift+alt για να γράψω τις παραπάνω αγγλικές λέξεις. Μπορεί να φταίνε και οι μπύρες.
φιλε δε φταινε οι μπυρες το παθαινα και γω για κανα 2 μηνες αυτο που λες να μην εμφανιζεται το μενου και οι χρηστες απο κατω
μετα απο κανα 2 μηνο το πολυ αν θυμαμαι καλα ξαναεμφανιστηκανε τα παντα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
1ον. Δε μου εμφανίζει την επιλογή μενού ή δε θυμάμαι πως διάολο λεγόταν που είναι κάτω από το avatar μου. (Πέρναγες από πάνω τον πόντικα κι έβγαζε επιλογές και λοιπά)

2ον. Στην κεντρική σελίδα δεν εμφανίζει τα online μέλη. Για το συγκεκριμένο ψιλοχέστηκα απλώς το ρουφιανεύω.

3ον. Δεν ξέρω ορολογία από forum έχω κατεβάσει και καμιά 30αριά μπύρες οπότε θα τα πω μπακάλικα. Πάνω πάνω έχει μια λίστα που λέει "bourdela.tv" δίπλα "Μπουρδέλα" δίπλα "Studio" και λοιπά. Όταν έμπαινα σε κάποιο από αυτά δίπλα από την όποια κεντρική του σελίδα εμφάνιζε τα σχετικά με το θέμα thread του forum που είχαν ποσταρίσματα με χρονολογίκή σειρά. Ε, τώρα δε δουλεύει ούτε αυτό.

4ον.
Παραλίγο να κατουρηθώ. Μπορεί να φταίνε και οι μπύρες.

5ον. Κουράστηκα να πατάω shift+alt για να γράψω τις παραπάνω αγγλικές λέξεις. Μπορεί να φταίνε και οι μπύρες.
ποιον browser χρησιμοποιεις;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom