Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Κατι δεν πάει καλά σήμερα!!!
Μέ έχει πετάξει έξω τρεις (3) φορές από τις 20.00!!
 

Nixtovatis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά αυτό δεν site .... είναι το γιοφύρι της Άρτας ........ ολημερείς το χτίζανε το βράδυ γκρεμηζόταν  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:(δεν λέτε καλά που υπάρχει και αυτό και ξεδήνουμε λιγάκι :grin: :grin: :grin:)
 

Επισκέπτης
Ερωτηση που απευθυνω στους διαχειρισες του site:
Τι γινετε στην περιπτωση που καποιος (ισως εγω π.χ.) θελει να αποχωρησει και ζητα επιμονως να σβηστουν οι κριτικες του ή ακομα και τα ποστ του;
Παρεχεται αυτη η δυνατοτητα απο το site και αν οχι γιατι;
Ειναι ενα θεμα που πρεπει να το ξερουμε και μαλιστα οι νεωτεροι ετσι ωστε να ξερουμε αν τα γραφομενα μας καποια στιγμη ισως να αποτελουν ''αποδειξεις'' για οικογενειακο ή αλλο προβλημα.




Υ.Γ. Τωρα soli ελπιζω να ειμαι στο σωστο τοπικ.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τι γινετε στην περιπτωση που καποιος (ισως εγω π.χ.) θελει να αποχωρησει και ζητα επιμονως να σβηστουν οι κριτικες του ή ακομα και τα ποστ του;

Χμ...μιλώντας εκ πείρας και χωρίς να αντιπροσωπεύω το site, θα έλεγα ότι σε αυτή την περίπτωση, την πάτησες μέγιστε.

Να το πω πολύ απλά...το ρητό "Τώρα γαμιέσαι χαίρεσαι, στην γέννα θα τα πούμε", το ξέρεις?  :rockon:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Χμ...μιλώντας εκ πείρας και χωρίς να αντιπροσωπεύω το site, θα έλεγα ότι σε αυτή την περίπτωση, την πάτησες μέγιστε.

Να το πω πολύ απλά...το ρητό "Τώρα γαμιέσαι χαίρεσαι, στην γέννα θα τα πούμε", το ξέρεις?  :rockon:

δεν ειναι ετσι yorgo.
υπαρχει η δυνατοτητα να σβηστουν τα παντα και εχει γινει οταν αποχωρησε καποτε ενα απο τα πιο ενεργα μελη.ονομα δεν χρειαζεται να αναφερω δημοσιως
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16

δεν ειναι ετσι yorgo.
υπαρχει η δυνατοτητα να σβηστουν τα παντα και εχει γινει οταν αποχωρησε καποτε ενα απο τα πιο ενεργα μελη.ονομα δεν χρειαζεται να αναφερω δημοσιως
Απο προσωπικη εμπειρια θα συμφωνησω.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ποιο μελος εννοεις kokolongos?
πες και σε μας τους νεωτερους...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
δεν ειναι ετσι yorgo.
υπαρχει η δυνατοτητα να σβηστουν τα παντα και εχει γινει οταν αποχωρησε καποτε ενα απο τα πιο ενεργα μελη.ονομα δεν χρειαζεται να αναφερω δημοσιως

Απο προσωπικη εμπειρια θα συμφωνησω.

Βρωμοβύσματα...εγώ πάντως κάποτε που αποχώρησα και το ζήτησα να εξαφανιστώ, εκτός του ότι με έκλασαν έφαγα και ένα τρελό ban στην IP μου!

Βρωμοβύσματα!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
υπαρχει η δυνατοτητα να σβηστουν τα παντα και εχει γινει οταν αποχωρησε καποτε ενα απο τα πιο ενεργα μελη.ονομα δεν χρειαζεται να αναφερω δημοσιως

Δηλαδη αν εγω τωρα ζητησω να με διαγραψουν και να σβηστουν ολα οσα εχω γραψει,  θα γινει;;;;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δηλαδη αν εγω τωρα ζητησω να με διαγραψουν και να σβηστουν ολα οσα εχω γραψει,  θα γινει;;;;

ζητα το με  πμ στον αντμιν και θα δουμε.

ποιο μελος εννοεις kokolongos?
πες και σε μας τους νεωτερους...

δεν προκειται
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Βρωμοβύσματα...εγώ πάντως κάποτε που αποχώρησα και το ζήτησα να εξαφανιστώ, εκτός του ότι με έκλασαν έφαγα και ένα τρελό ban στην IP μου!

Βρωμοβύσματα!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πεστα!!!!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
656
Πόντοι
4.995
Δηλαδη αν εγω τωρα ζητησω να με διαγραψουν και να σβηστουν ολα οσα εχω γραψει,  θα γινει;;;;

ρε συ φιλε  rebeti γιατι εχεις κολλησει με αυτο το πραγμα ?  :think:
Δυναστεια το εχουμε κανει
Οι κριτικες αν αυτο σε ενδιαφερει , αν διαγραφεις δε φερουν το nick σου παντως να ξερεις
Παραμενουν αλλα ειναι ''ανωνυμες'' ...

Κοιτα www.bourdela.tv/content/view/2197/1/]εδω[/url] για παραδειγμα , βλεπεις κανα nick ?   ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δηλαδη αν εγω τωρα ζητησω να με διαγραψουν και να σβηστουν ολα οσα εχω γραψει,  θα γινει;;;;
Γιατί όποιος την κοπανάει θεωρεί σημαντικό να σβηστούν όσα έχει γράψει?Δηλαδή αν μείνουν τι θα πάθει?Εκτός αν νομίζει ότι έγραφε μαλακίες! :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom