Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.860
Πόντοι
5.006
κλασικες μπουγατσες..εχουμε φτασει μεσα στο τρενο, ριχνουμε πραματα αβερτα ποση ωρα και φευγουμε περπατωντας...ε μετα βγαινουν και αυτοι δειλα δειλα και κανουν κανα ντου σε χωραφια και κανα ξεμπαρκο μηχανακι... :orchestra:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Τα γαμήσανε όλα πάλι οι μπουγάτσες ρε ψεύτες γαύροι.

Όση ώρα κρατάει το βίντεο έβρισαν την ακρόπολη και τον λυκαβητό ,έδειραν τους ελεγκτές , τον μηχανοδηγό και τον υπάλληλο στο κυλικείο , αλλά αυτά δεν τα δείχνετε.

Μετά ήρθανε οι μπάτσοι , φύγανε οι δικοί μας , βγήκε έξω ο λαός του μΠΑΟΚ διαπίστωσε ότι οι γαύροι δεν τους περιμένανε να βγούνε όσο κάνανε τα παραπάνω και ήρθε και η αστυνομία , βρίσανε πάλι την ακρόπολη , μοιράσανε μπουγάτσες στους περαστικούς , αλλά ούτε αυτά τα δείξατε..
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
λογικο με +7 απο παο και +10 απο παοκ αεκ αρα λογικο . ειναι νοεμβρης και ο ολυμπιακος εχει ευκολοτερο προγραμμα. ο παο να κανει 5 στα 5 με αεκ πανιωνιο παοκ ατρομτηο λαρισσα δεν υπαρχει περιπτωση . μπορει με τα χριστουγεννα να ειναι +10 απο τον δευτερο μην πω +15
οποτε διακοπη να φτιαχτει και ο βαζελος ψυχολογια κλπ και οι αλλοι . αν ηταν ο ολυμπιακος  -7 απο τον πρωτο δεν θα γινοταν το παραμικρο. αλλα ειπαμε για ολα φταιει ο ολυμπιακος η παραγκα και ο μαρινακης .

υγ - που λενε ολοι χειροτερη ομαδα απο ποτε ο ολυμπιακος μ αρεσει πιο πολυ απο περσυ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.860
Πόντοι
5.006
γνωστο σχεδιο των πουστηδων εδω και καιρο..οταν βλεπουν οτι θα τον πιουν, κανουν τα παντα για να διακοπει..και μετα τα ριχνουν και στον ολυμπιακο κιολας....
τα ιδια κανανε και με τις εκλογες στην επο : αρχικα ηταν να γινουν αρχες οκτωβρη, μετα εκανε ενσταση η πλευρα της αντιπολιτευσης και πηγανε τελος νοεμβρη και μετα εκανε ενσταση του βικτωρα μητροπουλου της αντιπολιτευσης και πανε για το καλοκαιρι...και μετα βγαινουν και ταιζουν σανο στα προβατα οτι φταιει ο ολυμπιακος που αναβληθηκαν οι εκλογες γιατι θα τις χαναμε..
τωρα απειλουν τον μπικα και βγαινει ανακοινωση οτι θα διακοπει το πρωταθλημα αν ξαναγινει κατι..και πανε και του καινε το σπιτι(το βοδροdna ειχε την ειδηση ενα λεπτο μετα!!!!) και αναβαλεται το πρωταθλημα..και βγαινουν και κατηγορουν παλι τον ολυμπιακο (ο οποίος τελειωσε τον τιτλο την προηγουμενη αγωνιστικη)
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Αν ανατρέξει κανείς σε ποσταρίσματα Σεπτεμβρίου , υπήρχαν εδώ μέσα δεκάδες αναφορές και δικές μου και άλλων σύγγαυρων , για τη σημερινή απόφαση διακοπής του πρωταθλήματος. Από τότε που το πρωτάθλημα ήταν "το καλύτερο της τελευταίας δεκαετίας" λέγαμε ότι μόλις φύγει μπροστά ο Θρύλος θα ξαναβρωμίσει και θα διακοπεί. Το μόνο που δεν πετύχαμε ήταν ότι θα το διακόψει ο Κοντονής..

Γιατί μπορεί να είμαστε πρόβατα και να μας ταΐζει σανό ο Βαγγέλας , αλλά από κληρονομικό χάρισμα σκίζουμε...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

elladarare

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2016
Μηνύματα
825
Like
128
Πόντοι
6
Μιας και μου βγάλατε παράπονο γαύροι για την διακοπή εσείς και το παράρτημα σας μόνο για πείτε μου γτ δεν θέλετε ΜΟΝΟ λέω ΜΟΝΟ εσείς να έρθουν ξένοι διαιτητές για το πρωτάθλημα και είστε οι μόνοι που φέρνεται αντίρρηση ;; Μήπως έχετε κάτι να παίζετε ;; Μήπως μόνοι σας χωρίς τα κόλπα θα γίνεται ρεζίλι και μετά ο χοντρός θα τρέχει και δεν θα φτάνει ;; Αφήστε τα μπινελίκια θέλω ειλικρινείς σωστά δομημένες απαντήσεις. Είμαι ανοιχτός σε όλες τις απόψεις και αν μου πείτε σωστά επιχειρήματα είμαι μαζί σας
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.773
Πόντοι
21.896
Μιας και μου βγάλατε παράπονο γαύροι για την διακοπή εσείς και το παράρτημα σας μόνο για πείτε μου γτ δεν θέλετε ΜΟΝΟ λέω ΜΟΝΟ εσείς να έρθουν ξένοι διαιτητές για το πρωτάθλημα και είστε οι μόνοι που φέρνεται αντίρρηση ;; Μήπως έχετε κάτι να παίζετε ;; Μήπως μόνοι σας χωρίς τα κόλπα θα γίνεται ρεζίλι και μετά ο χοντρός θα τρέχει και δεν θα φτάνει ;; Αφήστε τα μπινελίκια θέλω ειλικρινείς σωστά δομημένες απαντήσεις. Είμαι ανοιχτός σε όλες τις απόψεις και αν μου πείτε σωστά επιχειρήματα είμαι μαζί σας
φιελ ειμαι απο τους μετριοπαθεις γαυρους και το μονο που εχω να πω ειναι οτι σε δυο παιχνιδια με τους κυριους διεκδικητες τον παο και την αεκ οπου η διαιατησια ηταν πενηντ α πενηντα και με το βαζελο εγινα και δυο λαθη σε αυτα τα δυο πηραν απο 3 τεμαχια ο καθενας οποτε μηπως δεν φταει η διαιτησια??μηπως?
 

elladarare

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2016
Μηνύματα
825
Like
128
Πόντοι
6
φιελ ειμαι απο τους μετριοπαθεις γαυρους και το μονο που εχω να πω ειναι οτι σε δυο παιχνιδια με τους κυριους διεκδικητες τον παο και την αεκ οπου η διαιατησια ηταν πενηντ α πενηντα και με το βαζελο εγινα και δυο λαθη σε αυτα τα δυο πηραν απο 3 τεμαχια ο καθενας οποτε μηπως δεν φταει η διαιτησια??μηπως?

Για να μήν παρεξηγηθούμε εγώ δεν λέω οτι δεν έχετε τέρμα δυναμική ομάδα και τους καλύτερους παίχτες αυτή την στιγμή για το ελληνικό πρωτάθήμα. Εγω ζήτησα να σχολιάσετε το γιατί δεν θέλετε να έρθουν ξένοι διαιτητές
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Φάγαμε τεσσάρα στο πόλο απ' τους βάζελοι. Μας έχουν πάρει τον αέρα ρε γμτ.  :-
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
4
Like
850
Πόντοι
376
Μιας και μου βγάλατε παράπονο γαύροι για την διακοπή εσείς και το παράρτημα σας μόνο για πείτε μου γτ δεν θέλετε ΜΟΝΟ λέω ΜΟΝΟ εσείς να έρθουν ξένοι διαιτητές για το πρωτάθλημα και είστε οι μόνοι που φέρνεται αντίρρηση ;; Μήπως έχετε κάτι να παίζετε ;; Μήπως μόνοι σας χωρίς τα κόλπα θα γίνεται ρεζίλι και μετά ο χοντρός θα τρέχει και δεν θα φτάνει ;; Αφήστε τα μπινελίκια θέλω ειλικρινείς σωστά δομημένες απαντήσεις. Είμαι ανοιχτός σε όλες τις απόψεις και αν μου πείτε σωστά επιχειρήματα είμαι μαζί σας
θέλεις να πεις ότι θέλει να έρθουν ξένοι διαιτητές ο πλατανιάς,η ξάνθη,ο πας,η λάρισα; Εχεις καταλάβει ότι ένας διαιτητής από Γερμανία θα πρέπει να πληρωθεί για 3-4 μέρες για να έρθει να διαιτητεύσει;Και μιλάμε για 4 άτομα έτσι; Μιλάμε για ένα κόστος διαιτησίας που θα ξεπεράσει τα 3000€ ανά αγώνα. και λεω για γερμανία που έχουμε απευθείας πτήσεις από 4 τουλάχιστο πόλεις κάθε ημέρα. Ποιά ομάδα από τις μικρές επαρχιακές θα μπορεί να ανταπεξέλθει σε αυτά τα έξοδα;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.773
Πόντοι
21.896
Φάγαμε τεσσάρα στο πόλο απ' τους βάζελοι. Μας έχουν πάρει τον αέρα ρε γμτ.  :-

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: αυριο για τιμωρια στους δικου μας να κανουν προπονηση εξω στο σαρωνικο--ξςφτιλα :grin:
περα απο τη πακα το ειχα γαψει κ στο θρεντακι του βαζελου για το πολο οτι εχουμε σοβαρο προβλημα στην αμυνα διοτι στην ουσια με δυο καθαρα αμυντικους παιζουμε και πρεπει να παιρναμε και αλλους αμυντικους διοτι θα σκασουν οι δικοι μας απο τα πολλα παιχνιδια οπως και στο μπασκετ ετσι πλεον με τους ρυθμους που εχει το πολο θελει ροτεσιο κ ειδικα στο πολο τ ροτεσιον μεσα στο αγωνα ειναι το πιο σημαντικο διοτι δεν τρεχεις αλλα ΚΟΛΥΜΠΑΣ
Ελπιζω να παρουε τις κουπες φετος διοτι ειμαι ερωτευμενος με το πολο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom