Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (7 μέλη και 15 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Το ότι είσαι ο μόνος αεκτζής πλέον που μπαίνει σ' αυτό το θρεντ δε σε βάζει σε υποψίες καθόλου; Δε σε κάνει να αναρωτιέσαι αν είσαι λίγο χαζούλης;
Το οτι ειμαι ο μονος ΑΕΚτζης που μπαινει σε αυτο το θρεντ ενω οι υπολοιποι σας γραφουν στα αρχιδια τους,δεν σε βαζει σε υποψιες;Το οτι μπαινουν στο δικο μας καμια 10αρια γαβροι δεν σε κανει να αναρωτιεσαι αν εισαι λιγο μαλακας; :grin:
Ασε που προσφερω και κοινωνικο εργο,μεχρι πριν λιγες μερες υπηρχε τρομπας εδω που δεν ηξερε οτι το πληκτρολογιο εχει και ς εκτος απο σ.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Το οτι ειμαι ο μονος ΑΕΚτζης που μπαινει σε αυτο το θρεντ ενω οι υπολοιποι σας γραφουν στα αρχιδια τους,δεν σε βαζει σε υποψιες;Το οτι μπαινουν στο δικο μας καμια 10αρια γαβροι δεν σε κανει να αναρωτιεσαι αν εισαι λιγο μαλακας; :grin:
Ασε που προσφερω και κοινωνικο εργο,μεχρι πριν λιγες μερες υπηρχε τρομπας εδω που δεν ηξερε οτι το πληκτρολογιο εχει και ς εκτος απο σ.
ναι μας βαζει...
σεβομαστε τους αεκτζηδες αλλα προσεχουμε να μην μας φυγουν οι μαλακες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ναι μας βαζει...
σεβομαστε τους αεκτζηδες αλλα προσεχουμε να μην μας φυγουν οι μαλακες
Απο μαλακες γεματοι εισαστε δεν χρειαζεστε περισσοτερους.
Εναν αντικειμενικο μονο να βαλεις να διαβασει τα φυντανια σας εδω μεσα,θα καταλαβει. :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Απο μαλακες γεματοι εισαστε δεν χρειαζεστε περισσοτερους.
Εναν αντικειμενικο μονο να βαλεις να διαβασει τα φυντανια σας εδω μεσα,θα καταλαβει. :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε ρε πουστη τα θελει ο κωλος σου
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.552
Like
27.986
Πόντοι
5.006
Το οτι ειμαι ο μονος ΑΕΚτζης που μπαινει σε αυτο το θρεντ ενω οι υπολοιποι σας γραφουν στα αρχιδια τους,δεν σε βαζει σε υποψιες;Το οτι μπαινουν στο δικο μας καμια 10αρια γαβροι δεν σε κανει να αναρωτιεσαι αν εισαι λιγο μαλακας; :grin:
Ασε που προσφερω και κοινωνικο εργο,μεχρι πριν λιγες μερες υπηρχε τρομπας εδω που δεν ηξερε οτι το πληκτρολογιο εχει και ς εκτος απο σ.
οχι ο μονος αεκτζης αλλα και ο μονος μαλακας βλακα μαστερακο ε μανταλακο...αντε πες παλι για το σ και την οξεια καραγκιοζακο...απαγορευεται να εχει χαλασει το κουμπι του πληκτρολογιου ρε καθηγητη της μαλακιας....καμενε....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.552
Like
27.986
Πόντοι
5.006
μου αρεσει που εισαι και παλιος μαλακας.... :jerking: :jerking:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Απο μαλακες γεματοι εισαστε δεν χρειαζεστε περισσοτερους.
Εναν αντικειμενικο μονο να βαλεις να διαβασει τα φυντανια σας εδω μεσα,θα καταλαβει. :grin:
εγω ειμαι αντικειμενικος  :sunglasses:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Για αυτο σε βριζουν συνεχεια τυπε.Οταν ειχες πει οτι θα φατε 3-4 επεσαν να σε φανε. :grin:
τυπε εγω ειμαι ολυμπιακος αλλα εχω πει απο την ημερα της κληρωσης οτι θα βγουμε τεταρτοι μακαρι να διαψευθώ
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Τι να πούμε. Είναι το last test για τον Μίτσελ.
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
απλα λεω αυτο που πιστευω..
καλα κανεις και λες αυτα που πιστευεις αλλα βγαζουν μονο κακια και απαξιωση για την ομαδα.δεν μπορει να εισαι γαυρος και να μην βλεπεις τιποτα θετικο.το νου σου μην μαθω οτι εισαι βαζελακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom