Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Αν παιχτης του Ολυμπιακου σε Φιλαφελφεια πεσει κατω με και εχει αναπνευστικα προβλημα λογω καπνογονων, μετραει και να γινει οριστικη διακοπη, η συνεχιζεται κανονικα ο αγωνας επειδη ο νιαου εχει τα κοζα; Ηρεμα ρωταω.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216
Ανπαιχτης του Ολυμπιακου σε Φιλαφελφεια πεσει κατω με και εχει αναπνευστικα προβλημα λογω καπνογονων, μετραει και να γινει οριστικη διακοπη, η συνεχιζεται κανονικα ο αγωνας επειδη ο νιαου εχει τα κοζα; Ηρεμα ρωταω.
Κανονικά, πρέπει να διακοπεί. Και να φάει η ΑΕΚ την ίδια καμπάνα και με εσάς. Ή, αν γίνει το ίδιο στη Λεοφώρο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Κανονικά, πρέπει να διακοπεί. Και να φάει η ΑΕΚ την ίδια καμπάνα και με εσάς. Ή, αν γίνει το ίδιο στη Λεοφώρο.
Ρωταω γιατι μεγαλωσαμε και με κροτιδες καθε πασχα, με γηπεδα με κροτιδες αλα εντελως τυχαια, ποδοσφαιρστης απεκτησε προβλημα ακοης. Επισης εχουμε φαει , αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο δακρυγονα σε γηπεδα αλλα παλι, εντελως τυχαια, ποδοσφαιριστής δηλωσε πρόβλημα ορασης.

Που ξερεις, ισως παλι ποδοσφαιριστης να διακομιστει σε νοσοκομειο για αναπνευστικα.


Δεν ξανα βλεπετε πρωτάθλημα με οσα θεατριλικια έγιναν στο Καραισκακη
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Αν παιχτης του Ολυμπιακου σε Φιλαφελφεια πεσει κατω με και εχει αναπνευστικα προβλημα λογω καπνογονων, μετραει και να γινει οριστικη διακοπη, η συνεχιζεται κανονικα ο αγωνας επειδη ο νιαου εχει τα κοζα; Ηρεμα ρωταω.
Αν από αυτό που συζητάμε βγαίνει το συμπέρασμα ότι ο νιάου έχει τα κοζια... δεν υπάρχει λόγος να πούμε κάτι άλλο αδερφέ.
Όσο για το συλλογισμό σου έχω εκφραστεί πολλές φορές ότι όπου κι αν είναι, οι μαλακίες πρέπει να πληρώνονται!
Θυμίζω κροτίδα Μπρινιολι στην Φιλαδέλφεια και πολλά άλλα σε διάφορα γήπεδα, άρα λάθος το υπονοούμενο στην παράθεσή σου τουλάχιστον προς εμένα που ξέρεις τις απόψεις μου.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.181
Πόντοι
2.306
Ο Βόλος αυτό που ρεαλιστικά περίμενε, σαν επιτυχία, το πήρε με τις πασούλες. Ο Τζήλος, άντε και το άφηνε το υπόλοιπο 90αρι δευτερόλεπτα... να γινόταν η στραβή, να έβαζε και ρίτο ο Βόλος, να μπουκάρανε οι πρεζωμένοι της 7, να τρέχατε να μη φτάνετε.
Υ.Γ.
Για να μην παρεξηγούμαι. Δεν έχω κάτι με τον Ολυμπιακό, πέρα απο την "αιώνια" κόντρα... με τους μαστουροκάφρους των οργανωμένων, όμως, έχω τεράστια θέματα. Είτε είναι της 7, της 13, της 21, της 4, ή όποις άλλης θύρας.
Τυπε δεν έμεινε κανένας μέσα. Ποιος θα μπούκαρε?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Αν από αυτό που συζητάμε βγαίνει το συμπέρασμα ότι ο νιάου έχει τα κοζια... δεν υπάρχει λόγος να πούμε κάτι άλλο αδερφέ.
Όσο για το συλλογισμό σου έχω εκφραστεί πολλές φορές ότι όπου κι αν είναι, οι μαλακίες πρέπει να πληρώνονται!
Θυμίζω κροτίδα Μπρινιολι στην Φιλαδέλφεια και πολλά άλλα σε διάφορα γήπεδα, άρα λάθος το υπονοούμενο στην παράθεσή σου τουλάχιστον προς εμένα που ξέρεις τις απόψεις μου.
Εκει σηκώθηκε ομως ο Μπρινιολι και επαιξε. Μαλλον θα ειιχε πιο γερη κραση απο τον Χουανκαρ.

Που ξερεις... ισως να τα λεω για να ξερετε τι θα επακολουθησει.... Δεν ξανα βλεπετε μπαλα. Καραγκιοζιλικι θα βλεπετε.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.529
Like
7.176
Πόντοι
2.306
Δεν ξανα βλεπετε πρωτάθλημα με οσα θεατριλικια έγιναν στο Καραισκακη

To δίκαιο είναι να πάρει και η ζέλα ένα χάρτινο για να ρθουμε όλοι στα ισα μας και να σταματήσουν να πουλάνε ηθική ανωτερότητα.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
2
Like
2.047
Πόντοι
216
Ρωταω γιατι μεγαλωσαμε και με κροτιδες καθε πασχα, με γηπεδα με κροτιδες αλα εντελως τυχαια, ποδοσφαιρστης απεκτησε προβλημα ακοης. Επισης εχουμε φαει , αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο δακρυγονα σε γηπεδα αλλα παλι, εντελως τυχαια, ποδοσφαιριστής δηλωσε πρόβλημα ορασης.

Που ξερεις, ισως παλι ποδοσφαιριστης να διακομιστει σε νοσοκομειο για αναπνευστικα.


Δεν ξανα βλεπετε πρωτάθλημα με οσα θεατριλικια έγιναν στο Καραισκακη
Θα προτιμούσα να προβληματιστείς με το το κακό που κάνουν στην ομάδα σου, οι ανεγκέφαλοι, πρεζάκηδες κάφροι που κάνουν κουμάντο στην 7, και, απο όσα μπορούν να καταλάβουν λίγο πολύ όλοι, με την ανοχή, αν όχι ευλογίες, της διοίκησης της ομάδας σου, και όχι να αντιδράς σαν πληγωμένος έφηβος μετά απο χυλόπιτα, αλλά, c'est la vie. Αν δεν σου δίδαξαν τίποτα οι τελευταίοι δύο μήνες, θα αναγκαστείς, αργά η γρήγορα, να αντιμετωπίσεις μια πραγματικότητα που σε έπειθαν τα οπαδικά μέσα οτι δεν υπάρχει.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
To δίκαιο είναι να πάρει και η ζέλα ένα χάρτινο για να ρθουμε όλοι στα ισα μας και να σταματήσουν να πουλάνε ηθική ανωτερότητα.
Το πηρε ηδη. Οχι πρωταθλημα αλλα αγωνα. Και αυτο χαρτινο τον βγαζει.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
.
 

Συνημμένα

  • 30864748_416.jpg
    30864748_416.jpg
    88,9 KB · Εμφανίσεις: 26

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Θα προτιμούσα να προβληματιστείς με το το κακό που κάνουν στην ομάδα σου, οι ανεγκέφαλοι, πρεζάκηδες κάφροι που κάνουν κουμάντο στην 7, και, απο όσα μπορούν να καταλάβουν λίγο πολύ όλοι, με την ανοχή, αν όχι ευλογίες, της διοίκησης της ομάδας σου, και όχι να αντιδράς σαν πληγωμένος έφηβος μετά απο χυλόπιτα, αλλά, c'est la vie. Αν δεν σου δίδαξαν τίποτα οι τελευταίοι δύο μήνες, θα αναγκαστείς, αργά η γρήγορα, να αντιμετωπίσεις μια πραγματικότητα που σε έπειθαν τα οπαδικά μέσα οτι δεν υπάρχει.
Μια χαρα ξςρουμε τι μας γινεται και που θα ριξουμε ευθυνες. Και αν ανοιξεις τα ματια σου θα δεις και και στην αποψινη διακοπη στην ομάδα μας και την διοικηση της τα ριχναμε.

Αλλοι βλεπανε τον Ολυμπιακό ως υπευθυνο για τα τοσα και τοσα ρεζιλικια και χαμένα τους πρωταθλήματα....
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.618
Πόντοι
46.423
Όλα στραβά για την ομάδα μας φέτος.

Διοίκηση με κακές επιλογές προπονητή και παικτών.

Φίλαθλοι - οπαδοί οι οποίοι τελικά αντί να προστατεύουν την ομάδα την καταστρέφουν.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Εκει σηκώθηκε ομως ο Μπρινιολι και επαιξε. Μαλλον θα ειιχε πιο γερη κραση απο τον Χουανκαρ.

Που ξερεις... ισως να τα λεω για να ξερετε τι θα επακολουθησει.... Δεν ξανα βλεπετε μπαλα. Καραγκιοζιλικι θα βλεπετε.
Άρα σηκώθηκε ο Μπρινιολι επειδή έχει τα κοζια ο νιάου...
Όσο για την κράση του Χουανκαρ δεν θέλω να μπλέκονται στα εσωτερικά του χοντρού με τον κυρ Γιάννη
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.132
Κριτικές
42
Like
29.683
Πόντοι
28.246
Άρα σηκώθηκε ο Μπρινιολι επειδή έχει τα κοζια ο νιάου...
Όσο για την κράση του Χουανκαρ δεν θέλω να μπλέκονται στα εσωτερικά του χοντρού με τον κυρ Γιάννη
Οταν ξερεις οτι οσο και να παλεψεις δικιο δεν θα βρεις, αφηνεις και τα θεατριλικια.

Τον κυρ Γιαννη την ανετρεψε την κατασταση υπερ του ο νιαου. Μεγαλυτερο πουτανακι απο τον Κυρ Γιαννη το ανθρωπακι δεν υπαρχει.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Το δευτερο γκολ γιατί ακυρώθηκε, δεν έχω καταλάβει...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Θα προτιμούσα να προβληματιστείς με το το κακό που κάνουν στην ομάδα σου, οι ανεγκέφαλοι, πρεζάκηδες κάφροι που κάνουν κουμάντο στην 7, και, απο όσα μπορούν να καταλάβουν λίγο πολύ όλοι, με την ανοχή, αν όχι ευλογίες, της διοίκησης της ομάδας σου, και όχι να αντιδράς σαν πληγωμένος έφηβος μετά απο χυλόπιτα, αλλά, c'est la vie. Αν δεν σου δίδαξαν τίποτα οι τελευταίοι δύο μήνες, θα αναγκαστείς, αργά η γρήγορα, να αντιμετωπίσεις μια πραγματικότητα που σε έπειθαν τα οπαδικά μέσα οτι δεν υπάρχει.
Σωστός
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.132
Κριτικές
4
Like
9.181
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom