Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
183
Like
294
Πόντοι
21
Απο'κει που φαινόταν ότι θα είχαμε ένα πανεύκολο έργο και συνάμα ήσυχο βράδυ κάνοντας περίπατο όπως φάνηκε στην αρχή με τους Λιθουανούς πάλι το κάναμε ντέρμπι ρε πούστη μου. Τι μπλακ αουτ παθαίνει αυτός ο Μπαρτζώκας και δε μπορεί να κάνει μια σωστή διαχείριση ειλικρινά δε μπορώ να το καταλάβω
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.846
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...λάθος νήμα :grin:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Απο'κει που φαινόταν ότι θα είχαμε ένα πανεύκολο έργο και συνάμα ήσυχο βράδυ κάνοντας περίπατο όπως φάνηκε στην αρχή με τους Λιθουανούς πάλι το κάναμε ντέρμπι ρε πούστη μου. Τι μπλακ αουτ παθαίνει αυτός ο Μπαρτζώκας και δε μπορεί να κάνει μια σωστή διαχείριση ειλικρινά δε μπορώ να το καταλάβω
Το θεωρει ντροπη να του πάρουν οι παιχτες το παιχνιδι και κανει συνεχομενο ροτεισον απο εγωισμο και μονο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...λάθος νήμα :grin:
Δω εχουμε διαθεση για τρολαρισμα , Τζον Τζον. Πέθανε νεο παιδι μολις στα 31 του προχτες.

Αδικα χτυπάς την πόρτα. Δεν εχουμε ορεξη
 

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
183
Like
294
Πόντοι
21
Το θεωρει ντροπη να του πάρουν οι παιχτες το παιχνιδι και κανει συνεχομενο ροτεισον απο εγωισμο και μονο.
Όταν μπαίνει το εγώ σου πάνω απ'την ομάδα γάμησέ τα. Παύει ο σεβασμός απ'τους παίχτες όταν είσαι προπονητής ή απ'τους συμπαίχτες όταν είσαι απλά παίχτης
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Όταν μπαίνει το εγώ σου πάνω απ'την ομάδα γάμησέ τα. Παύει ο σεβασμός απ'τους παίχτες όταν είσαι προπονητής ή απ'τους συμπαίχτες όταν είσαι απλά παίχτης
Ρε συ μιλαμε για μουνοπανο ολκης. Δεν ειναι μονο αυτο. Ολοι οι προπονητες, βαζουν τον παιχτη κλειδι για το παιχνιδι εκεινο που παει καλα, μπες μεσα και παρε μου τον αγωνα. Αυτος τον βγαζει.
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.846
Δω εχουμε διαθεση για τρολαρισμα , Τζον Τζον. Πέθανε νεο παιδι μολις στα 31 του προχτες.

Αδικα χτυπάς την πόρτα. Δεν εχουμε ορεξη
Υπερβολές.
Στενάχωρο, άσχημο, κακό αλλά...
Κάθε μέρα στις ειδήσεις ακούμε θανάτους από ατυχήματα, αρρώστιες, πολέμους. Δε βλέπω να κλαίει κανείς σας ούτε για τα ουκρανόπουλα, ούτε για τη γάζα, ούτε για τους ισραηλινούς ή τους αφρικανούς που πεθαίνουν από πείνα και εμφυλίους.
Από ένα σημείο και μετά, αν δεν είσαι κοντινός συγγενής ή κσλός φίλος, είναι υποκρισία...
 

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
183
Like
294
Πόντοι
21
Ρε συ μιλαμε για μουνοπανο ολκης. Δεν ειναι μονο αυτο. Ολοι οι προπονητες, βαζουν τον παιχτη κλειδι για το παιχνιδι εκεινο που παει καλα, μπες μεσα και παρε μου τον αγωνα. Αυτος τον βγαζει.
Όντως ρε συ αυτό που λες ισχύει απλά σου είπα τι αρνητικό αντίκτυπο έχει όταν βάζεις το εγώ σου πάνω απ'την ομάδα σε οποιοδήποτε σπορ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Όντως ρε συ αυτό που λες ισχύει απλά σου είπα τι αρνητικό αντίκτυπο έχει όταν βάζεις το εγώ σου πάνω απ'την ομάδα σε οποιοδήποτε σπορ
Τα αδερφια τα κατηγορουσαμε τοσα χρονια οτι τον κρατανε γιατι ποιος αλλος θα δουλευε χωρις να ζηταει τον ουρανο μετα αστρα. Μετα το φετινο καλοκαιρι και τα οσα εκαναν τα αδερφια, ειναι μονος του. Οι δικαιολογιες και οι συνυπεύθυνοι, τελειωσαν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Ναι διώξτε τον Μπαρτζώκα και φέρτε κανα Ιτούδη να χαρούν οι αυτιστικοί εδω μέσα :2funny:
 

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
183
Like
294
Πόντοι
21
Τα αδερφια τα κατηγορουσαμε τοσα χρονια οτι τον κρατανε γιατι ποιος αλλος θα δουλευε χωρις να ζηταει τον ουρανο μετα αστρα. Μετα το φετινο καλοκαιρι και τα οσα εκαναν τα αδερφια, ειναι μονος του. Οι δικαιολογιες και οι συνυπεύθυνοι, τελειωσαν.
Ότι δεν θα΄χει καμιά δικαιολογία φέτος αν ω μη γένοιτο αποτύχει αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Θα τα λουστεί ο ίδιος και καλά θα πάθει
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.751
Πόντοι
28.246
Ότι δεν θα΄χει καμιά δικαιολογία φέτος αν ω μη γένοιτο αποτύχει αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Θα τα λουστεί ο ίδιος και καλά θα πάθει
Το θεμα ειναι να παρει τον πουλοπουλο πριν ειναι πολυ αργα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom