Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
29
Like
39
Πόντοι
0
Παιξε το σπίτι σου στο στοίχημα. Δε χάνεται η πρώτη θέση . Για την απευθείας πρόκριση δε το συζητάμε καν εννοείται. Μη σου πω οτι θα προκριθουμε απευθειας στον τελικό για να μην ταλαιπωρούνται οι αντίπαλοι.
Απ'το στόμα σου και στου Θεού το αυτί
Όσον αφορά για τον στοιχηματισμό που είπες θα με φιλοξενήσεις εσύ αν μία στο δις το χάσω:2funny:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.543
Κριτικές
171
Like
91.320
Πόντοι
46.423
Και για να σταματήσει το παραμύθι με τον Ποντένσε.

Απόσπασμα από την συνέντευξή του :-

Για την απόφασή του να πάει στη Σαουδική Αραβία: «Θεωρώ ότι το να κερδίζεις μια ευρωπαϊκή διοργάνωση είναι κάτι που αισθάνθηκα ότι απροσδόκητα ήταν αυτό που έψαχνα. Αφού το πέτυχα, αισθάνθηκα ότι δεν απέμειναν πολλά να κάνω στην Ευρώπη. Το να έρθω στη Σαουδική Αραβία αυτή την περίοδο με την ανάπτυξη που έχει, θεωρώ ότι ήταν ένα πολύ καλό βήμα για την καριέρα μου. Είχα τη Γουλβς αλλά αισθάνθηκα ότι δεν ήταν ένα πρότζεκτ που με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή. Αυτό για μένα ήταν ένα πολύ σημαντικό βήμα. Μου αρέσουν οι προκλήσεις, αισθάνθηκα ότι ήταν μια πολύ μεγάλη πρόκληση για μένα και έπρεπε να την αποδεχθώ».

Για το τι στόχους έχει: «Έχω ακόμα πολλούς. Στην Αγγλία και στην Ελλάδα μεγάλωσα σαν παίκτης. Η κατάκτηση του Conference League με τον Ολυμπιακό μου τόνωσε το ηθικό και πλέον είμαι εδώ για να γίνω ο κορυφαίος ποδοσφαιριστής στο πρωτάθλημα της Σαουδικής Αραβίας. Ξέρω ότι υπάρχει πολλή ποιότητα, αλλά ξέρω επίσης πως έχω μια πολύ καλή ομάδα. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο να επιστρέψω στην Πορτογαλία. Η τρέχουσα επιθυμία μου είναι να παραμείνω στο εξωτερικό και όπως εξελίσσεται το ποδόσφαιρο στη Σαουδική Αραβία, εδώ είναι το μέρος που θέλω να είμαι τα επόμενα χρόνια», είπε ο Ντάνιελ Ποντένσε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.617
Like
24.404
Πόντοι
6.256
Ρε τυποι ειλικρινα....εχετε δει μεγαλυτερο μαλακα απο την Αννουλα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο ιμαμης ο καινουργιος ειναι καλος?
Κατσε να υπογραψει πρωτα....μπορει να εφαγε κανα ταψι ιμαμ και να μην μπορει να περασει εργομετρικα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.617
Like
24.404
Πόντοι
6.256

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.617
Like
24.404
Πόντοι
6.256
Για τον Ουνάς, ο Κώστας Νικολακόπουλος είπε ότι το πρωί τρέλανε τους ανθρώπους του Ολυμπιακού αφού αρνήθηκε να περάσει από ιατρικά και εργομετρικά, προφανώς, όμως, το έκανε γιατί ισχύει η πληροφορία από τη Γαλλία ότι αργά τη νύχτα του ήρθε μεγαλύτερη προσφορά από το Κατάρ.

:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom