Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
954
Like
606
Πόντοι
86
Καλα καθαρα θεμα κωλοφαρδιας ηταν που δεν εβγαλε τραυματισμο ο Λεσορ με τετοια καταπονηση....αμα γινει το ιδιο και του χρονου οχι απλα θα βγαλει τραυματισμο αλλα και σοβαρο μαλιστα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε μαλακες σοβαρευτειτε επιτελους τι επετειος και παπαριες;Καθε μηνα θα εχουμε επετειο;
Αφού είμαστε.... ερωτευμένοι...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.027
Like
26.940
Πόντοι
5.506
GROsdsUXwAATwmi.jpg
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
48
Like
12.005
Πόντοι
10.446
4.30 η ώρα το πρωί κι όλοι έξω...δεν κοιμήθηκε κανείς εκείνο το βράδυ


 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.087
Κριτικές
42
Like
26.716
Πόντοι
28.246
Τελος καλο με το σηριαλ Ντορσει


 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
516
Like
761
Πόντοι
86
Τελος καλο με το σηριαλ Ντορσει


&τα καλα ερχονται να ξερεις μαν!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.272
Κριτικές
31
Like
12.872
Πόντοι
5.097
οτι πανηγυριζουμε για ντορσει ειναι καλο?εγω πιστευω και στηριζω την διοικηση αν και θα επρεπε να ηταν λιγο πιο τσαμπουκαλεμενη στα καραγκιοζιλικια των απεναντι.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.396
Like
12.167
Πόντοι
2.606
οτι πανηγυριζουμε για ντορσει ειναι καλο?εγω πιστευω και στηριζω την διοικηση αν και θα επρεπε να ηταν λιγο πιο τσαμπουκαλεμενη στα καραγκιοζιλικια των απεναντι.
Aάλλο το ένα άλλο το άλλο αυτοί είναι βουτηρομπεμπεδες με τύπου χοντρό θα είχε γίνει Ριζούπολη το τρίτο παιχνίδι αλλά αυτοί έτσι είναι τι να κάνουμε έχουν αλλά καλά
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.768
Like
26.014
Πόντοι
5.006
οτι πανηγυριζουμε για ντορσει ειναι καλο?εγω πιστευω και στηριζω την διοικηση αν και θα επρεπε να ηταν λιγο πιο τσαμπουκαλεμενη στα καραγκιοζιλικια των απεναντι.
Κουβέντα κάνουμε δε πανηγυριζουμε,να μην πούμε ότι τον πηραμε?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.087
Κριτικές
42
Like
26.716
Πόντοι
28.246
Κουβέντα κάνουμε δε πανηγυριζουμε,να μην πούμε ότι τον πηραμε?
Ο μπαρος δεν εχει καταλαβει που υπερτερει του καναν ο Ντορσει. Μισο να του μετρησω τα καλα.

Ελληνικο διαβατηριο
Λιγο, οχι πολυ, λιγο καλυτερος στο σκοραρισμα (φτανει να μην τον ξεχναει στον παγκο αν δεν του βγει καλα απο την αρχη)
Νεοτερος σε ηλικια.

Καλος χρυσος ο Καναν, και εγω τον ηθελα να μεινει αλλα...

Για τον Γκος που σκουζει ο μπαρος παντως και εγω αν βρεθει καποιος καλυτερος και μπορεσει να σπασει το συμβολαιο, ευχαριστως τον αλλαζα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.272
Κριτικές
31
Like
12.872
Πόντοι
5.097
Aάλλο το ένα άλλο το άλλο αυτοί είναι βουτηρομπεμπεδες με τύπου χοντρό θα είχε γίνει Ριζούπολη το τρίτο παιχνίδι αλλά αυτοί έτσι είναι τι να κάνουμε έχουν αλλά καλά
ειναι καλο που βρισκονται οι αγγελοπουλοι στον αθλητισμο,αλλα οταν προκαλεισε επιβαλονται οι απαντησεις.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.768
Like
26.014
Πόντοι
5.006
Ο μπαρος δεν εχει καταλαβει που υπερτερει του καναν ο Ντορσει. Μισο να του μετρησω τα καλα.

Ελληνικο διαβατηριο
Λιγο, οχι πολυ, λιγο καλυτερος στο σκοραρισμα (φτανει να μην τον ξεχναει στον παγκο αν δεν του βγει καλα απο την αρχη)
Νεοτερος σε ηλικια.

Καλος χρυσος ο Καναν, και εγω τον ηθελα να μεινει αλλα...

Για τον Γκος που σκπυζει ο μπαρος παντως και εγω αν βρεθει καποιος καποιος καλυτερος και μπορεσει να σπασει το συμβολαιο, ευχαριστως τον αλλαζα.
Ο γυάλινος να πάει να γαμηθει δύο σουτ τσ πιο κρίσιμα του χρόνου πουτσες έκανε
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.396
Like
12.167
Πόντοι
2.606
ειναι καλο που βρισκονται οι αγγελοπουλοι στον αθλητισμο,αλλα οταν προκαλεισε επιβαλονται οι απαντησεις.
Δεν το έχουν γιαυτο και ένας λόγος που δεν πάμε στο μπάσκετ είναι γιατί δεν κάνουνε καφριλικια να συμμετέχουμε και ‘μείς
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.272
Κριτικές
31
Like
12.872
Πόντοι
5.097
Κουβέντα κάνουμε δε πανηγυριζουμε,να μην πούμε ότι τον πηραμε?
γενικα εχω την απορια παμε να ξαναφτιαξουμε στην ουσια την ομαδα του 22 χωρις τον σλουκα,αυτο το βλεπω στασιμοτητα ενω ολες οι αλλες ομαδες αναβαθμιζονται σημαντικα.
και δεν ειναι οτι με χαλαει ο ντορσει αλλα οτι δεν θα παρουμε αλλο γκαρντ απ'οτι φαινεται η τουλαχιστον καθαροαιμο γκαρντ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.272
Κριτικές
31
Like
12.872
Πόντοι
5.097
Δεν το έχουν γιαυτο και ένας λόγος που δεν πάμε στο μπάσκετ είναι γιατί δεν κάνουνε καφριλικια να συμμετέχουμε και ‘μείς
δεν χρειαζεται να γινεσαι καφρος και να πεφτεις στο επιπεδο τους,ουτε να προπαγανδιζεις οπως κανουν συστηματικα αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα αλλα απανντησεις με αληθειες.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.396
Like
12.167
Πόντοι
2.606
δεν χρειαζεται να γινεσαι καφρος και να πεφτεις στο επιπεδο τους,ουτε να προπαγανδιζεις οπως κανουν συστηματικα αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα αλλα απανντησεις με αληθειες.
Τύπε ο σκληρός πυρήνας θέλει τζέρτζελο συγωνταρισμα για τζέρτζελο ανοχή πες το οπωσ Θες και στο κοινό του γαύρου που δεν είναι μπασκετικό σε καμία περίπτωση δεν κολλάει να πάει στο σεφ απλά για να βαράει παλαμάκια με το θρυλεοντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom