Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.064
Κριτικές
42
Like
26.682
Πόντοι
28.246
Θα ξεκινησει την κλαψα τα παρακαλια και οτι εκανε περυσι ο τμιος παραγοντας του παναθηναικου,βλεπεις αυτος δεν ασολειται με τους αλλους ποτε αλλα περυσι χεσμενος που ηταν εκανε τον χλιμιτζουρα στα αρχιδια του τζειμς. :coffee:
Φημες ειναι μεχρι τωρα. Ουτε Ντορσει πήραμε ακομα ουτε Τζειμς. Χαλαρωστε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.230
Κριτικές
31
Like
12.852
Πόντοι
5.097
Φημες ειναι μεχρι τωρα. Ουτε Ντορσει πήραμε ακομα ουτε Τζειμς. Χαλαρωστε.
τζειμς δεν προκειτε απλα θυμιζω τα γνωστα καραγκιοζιλικια που εκανε περυσι.ντορσει επειδη εχει ελληνικο διαβατηριο θα παιξει και δε νομιζω να εχει αλλη τοσο δυνατη προταση.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.204
Like
21.392
Πόντοι
5.006
GPioQH3WgAACaY0
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.064
Κριτικές
42
Like
26.682
Πόντοι
28.246
τζειμς δεν προκειτε απλα θυμιζω τα γνωστα καραγκιοζιλικια που εκανε περυσι.ντορσει επειδη εχει ελληνικο διαβατηριο θα παιξει και δε νομιζω να εχει αλλη τοσο δυνατη προταση.
Και εγω Ντορσει θελω αν μπει το δίλημμα με τον τον Τζειμς. Πιανει θεση Ελληνα οπως ειπες. Και οι δυο μαζι δεν γινεται και απο οικονομικης πλευρας. Κανα διφραγκο θα θελει ο Τζειμς, καπου εκει κοντα ο Ντορσει. Ο ενας θα το παρει και το αλλο διφραγκο το κρατανε καβα τα αδερφια μπας και κατσει επιστροφη του Βεζενκοφ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.230
Κριτικές
31
Like
12.852
Πόντοι
5.097
Και εγω Ντορσει θελω αν μπει το δίλημμα με τον τον Τζειμς. Πιανει θεση Ελληνα οπως ειπες. Και οι δυο μαζι δεν γινεται και απο οικονομικης πλευρας. Κανα διφραγκο θα θελει ο Τζειμς, καπου εκει κοντα ο Ντορσει. Ο ενας θα το παρει και το αλλο διφραγκο το κρατανε καβα τα αδερφια μπας και κατσει επιστροφη του Βεζενκοφ.
στο οικονομικο το χανεις ο τζειμς ειναι κοντα στα 2,5 ο ντορσει κατω απο 1,5.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.230
Κριτικές
31
Like
12.852
Πόντοι
5.097
Και παλι και οι δυο μαζι τεσσερα κανουν. Τι δυο ο καθε ενας το 1,5 +2,5
αη μαλακια του μποαρτζωκα ειναι που βιαστηκε να κλεισει τον φαλ με 1,5 πλεον την χρονια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.064
Κριτικές
42
Like
26.682
Πόντοι
28.246
αη μαλακια του μποαρτζωκα ειναι που βιαστηκε να κλεισει τον φαλ με 1,5 πλεον την χρονια.
Μπαρε, να σου πω στην ακρη του μυαλου μου ποιον εχω για μεγαλη βομβα στο μπασκετ; Δεν ξερω μου γυροφερνει τρελα αυτο το σεναριο οτι θα παιξει και θα τον φερει. Έλληνας ειναι. Αλλα οπως ειπα παραπανω, δεν περισσευουν διραγκα στα αδερφια. Τοσα παιρνει απο τους Τουρκους και εχει ορο οτι μπορει να το σπασει αν θελησει ο ιδιος φετος.. Αυτο κι αν σκοτωσει τον πρεζακια...

Καταλαβες ποιον λεω ή να το ξεφτυλισω τελειως στην περιγραφη;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.230
Κριτικές
31
Like
12.852
Πόντοι
5.097
Μπαρε, να σου πω στην ακρη του μυαλου μου ποιον εχω για μεγαλη βομβα στο μπασκετ; Δεν ξερω μου γυροφερνει τρελα αυτο το σεναριο οτι θα παιξει και θα τον φερει. Έλληνας ειναι. Αλλα οπως ειπα παραπανω, δεν περισσευουν διραγκα στα αδερφια. Τοσα παιρνει απο τους Τουρκους και εχει ορο οτι μπορει να το σπασει αν θελησει ο ιδιος φετος.. Αυτο κι αν σκοτωσει τον πρεζακια...

Καταλαβες ποιον λεω ή να το ξεφτυλισω τελειως στην περιγραφη;
εχουμε 3 σεντερ συν τον πετρουσεφ,κανονικα πρεπει να φυγει ενας αλλα δυστυχως ο φαλ ανανεωσε προσφατα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.230
Κριτικές
31
Like
12.852
Πόντοι
5.097
η μονη ξεκαθαρη θεση ειναι η 2 και η 3 απο 4 και πανω εχω συνοστισμο,σε περιπτωση σασα ισως θα πρεπει να κατεβει ο πιτερς στο 3 αλλιως σασα πιτερς πετρουσεφ ζορικα,
αν δεν κατεβει ο πιτερς στο 3 πρεπει να αγορασεις ενα σουπερ σταρ 3.
θεση 1 για μενα ειναι υπερκαλλημενη αρα ψαχνεις 2 καλα 2αρια.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.740
Like
5.760
Πόντοι
1.056
Και εγω Ντορσει θελω αν μπει το δίλημμα με τον τον Τζειμς. Πιανει θεση Ελληνα οπως ειπες. Και οι δυο μαζι δεν γινεται και απο οικονομικης πλευρας. Κανα διφραγκο θα θελει ο Τζειμς, καπου εκει κοντα ο Ντορσει. Ο ενας θα το παρει και το αλλο διφραγκο το κρατανε καβα τα αδερφια μπας και κατσει επιστροφη του Βεζενκοφ.

1) Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να δούμε προκοπή αν δεν ανέβει το αγωνιστικό μπατζετ τουλάχιστον 4-5εκ.
2) Ντορσει μας ενδιαφερει μονο για το διαβατηριο , δεν ειναι ο παιχτης που θα κανει τη διαφορα , ειδικα στην Ευρωλιγκα.
3) Σασα χλωμο να επιστρεψει , τουλαχιστον το καλοκαιρι. Επισης δε χωραει οπως ειναι αυτη τη στιγμη το ροστερ.
4) Θεωρω δεδομενο οτι θα παρουμε σκορερ φετος. Αν δεν ειναι ο Τζειμς θα ειναι ο Λορεντζο Μπραουν ή ο Μιχαλιουκ αν το παρει αποφαση φετος. Προσωπικα θα ηθελα τον Μισιτς γιατι ταιριαζει καλυτερα με την ομαδα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
26.064
Κριτικές
42
Like
26.682
Πόντοι
28.246
) Θεωρω δεδομενο οτι θα παρουμε σκορερ φετος. Αν δεν ειναι ο Τζειμς θα ειναι ο Λορεντζο Μπραουν ή ο Μιχαλιουκ αν το παρει αποφαση φετος. Προσωπικα θα ηθελα τον Μισιτς γιατι ταιριαζει καλυτερα με την ομαδα.
Να χασουμε παλι ολο το καλοκαιρι και να μας λεει ο Ουκρανος, οπως ο Ναν περυσι, δωσε μου λιγες μερες ακομα να το παλεψω για NBA και καλα εκανε και ο Μπαρτζωκας, εμεις ξεκιναμε την χρονια σε μια εβδομαδα, αντε γεια, να παει να γαμηθει ο Μιχαιλιουκ.
Θελεις και Μισιτς. Ανεβηκες στα 3+ εσυ. :2funny:

Παιδια, δεν κανουν τετοια κιμπαριλικια τα αδερφια.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.740
Like
5.760
Πόντοι
1.056
Να χασουμε παλι ολο το καλοκαιρι και να μας λεει ο Ουκρανος, οπως ο Ναν περυσι, δωσε μου λιγες μερες ακομα να το παλεψω για NBA και καλα εκανε και ο Μπαρτζωκας, εμεις ξεκιναμε την χρονια σε μια εβδομαδα, αντε γεια, να παει να γαμηθει ο Μιχαιλιουκ.
Θελεις και Μισιτς. Ανεβηκες στα 3+ εσυ. :2funny:

Παιδια, δεν κανουν τετοια κιμπαριλικια τα αδερφια.
Αυτό είναι ζήτημα φιλοσοφίας προφανώς αλλά δική μου γνωμη ειναι οτι καλύτερα να περιμένεις μεχρι Οκτωβρη - Νοεμβρη για να παρεις κατι καλυτερο παρα να βολευτεις με πανερι το καλοκαιρι. Ο ζελας σωθηκε με τον Ναν κι εμεις οι καλυτερες κινησεις μας περσι ηταν ο πετρουσεφ με τον ραιτ. Αν ειναι να καταληξουμε με Κρις Τζοουνς καλυτερα να μεινει ο Κανααν.

Τα αδερφια δικαιωθηκαν στον Α.Π. για τα κληρονομικά , ίσως παρουμε και το ΣΕΦ το καλοκαιρι , κλεινουμε και τα 100 χρονια , μπορει να γλυκαθουν λιγο αν παρουμε το πρωταθλημα....ξερω γω οσο ζω ελπιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom