Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.626
Κριτικές
171
Like
91.585
Πόντοι
46.423

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
Δεν τα διάβασα όλα ρε μλκ.
Έχουμε και δουλειές....
Ποιο λες;
:coffee:

Ρε μαλάκες φάγατε το ΚΥΡΙΟ rebirthed.
Μάλλον θέλετε να μιλάτε μόνοι σας εδώ....
Ξέρει αυτός που πρέπει τι λέω....
Σε εμάς κανένα report δεν απέδωσε.
2 μέτρα και 2 σταθμά...
κανεις ριπορτ? :confused::confused::confused: σε λιγο θα ζητας και εμβασματα σαν τον θηνιο. :coffee:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.077
Κριτικές
42
Like
29.552
Πόντοι
28.246

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.918
Like
28.859
Πόντοι
5.006

Φορτσάτος Ολυμπιακός, έκανε το 1-0 στους τελικούς με ΑΕΚ​

Αξιοποιώντας και τον αγωνιστικό του ρυθμό, ο Ολυμπιακός νίκησε 25-23 την ΑΕΚ στην Ηλιούπολη και έκανε το 1-0 στους τελικούς. Ματς-θρίλερ στα τελευταία λεπτά, με την «Ένωση» να επιστρέφει από το -6.:alivedick:

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Και Βραζιλιάνικη περιγραφή:


Πάντως ο Θαναηλάκης έδωσε ρεσιτάλ. Σε αντίθεση με αυτούς στο MEGA που ήταν ψιλοφλώροι. Για κωπηλασία είναι οι φωνές τους.

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.077
Κριτικές
42
Like
29.552
Πόντοι
28.246
Στα αλλα νεα, ο Ντανιελ πηγε μεχρι την Ακροπολη και εβγαλε φωτογραφια με το μετάλλιο και την σημαια του Ολυμπιακου.

Επισης, ο Νικολακοπουλος μετεφερε την ειδηση οτι η κουπα θα μπει στην νεα επετειακη φανελα του θρυλου. Ειτε στο μανικι ειτε στο δεξι μερος του στηθους.

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
ο Νικολακοπουλος μετεφερε την ειδηση οτι η κουπα θα μπει στην νεα επετειακη φανελα του θρυλου. Ειτε στο μανικι ειτε στο δεξι μερος του στηθους.
Στο μανίκι μπαίνει αυτό το σηματάκι.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.077
Κριτικές
42
Like
29.552
Πόντοι
28.246
Στο μανίκι μπαίνει αυτό το σηματάκι.
Κανονικα εκει πρεπει να μπει.

Επισης. Το βασικο στάδιο της φετινης προετοιμασιας θα πραγματοποιηθεί στην Ολλανδια (Ροτερνταμ) τελη Ιουλη με αρχες Αυγουστου.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.500
Like
7.102
Πόντοι
2.306
Να πούμε και κάτι άσχετο με την ομαδα αλλά σημαντικό : Η ποδοσφαιρική μπουτικ μας ειναι για τον πούτσο καβάλα (σε αντιθεση με την μπασκετική). Τρεις λαλουν και δυο χορευουν. Κοντευει να περασει μια βδομαδα κι ακομα δεν εχουν βγαλει ουτε μιση συλλεκτικη σειρα για την κουπα , δε ξερω αν το εχουν σκεφτει καν βασικα. Αταλαντα και Ρεαλ εννοειται τις εβγαλαν την ιδια μερα που το σηκωσαν. Περαν τουτου , εχω παραγγειλει εδω και δεκα μερες τισερτ , κασκολ, καπελο τελικου και φυσικα εχω παραλαβει τ'αρχιδια μου. Ουτε φωνη ουτε ακροαση. Εντελως ερασιτεχνικο επιπεδο για συλλογο μεγεθους Ολυμπιακου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: raopau

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.077
Κριτικές
42
Like
29.552
Πόντοι
28.246
Να πούμε και κάτι άσχετο με την ομαδα αλλά σημαντικό : Η ποδοσφαιρική μπουτικ μας ειναι για τον πούτσο καβάλα (σε αντιθεση με την μπασκετική). Τρεις λαλουν και δυο χορευουν. Κοντευει να περασει μια βδομαδα κι ακομα δεν εχουν βγαλει ουτε μιση συλλεκτικη σειρα για την κουπα , δε ξερω αν το εχουν σκεφτει καν βασικα. Αταλαντα και Ρεαλ εννοειται τις εβγαλαν την ιδια μερα που το σηκωσαν. Περαν τουτου , εχω παραγγειλει εδω και δεκα μερες τισερτ , κασκολ, καπελο τελικου και φυσικα εχω παραλαβει τ'αρχιδια μου. Ουτε φωνη ουτε ακροαση. Εντελως ερασιτεχνικο επιπεδο για συλλογο μεγεθους Ολυμπιακου.
Τι εννοεις; Μπλουζακια; Χεστηκα προσωπικα.

Ρεπλικες της κουπας μπορει να βγαλει να πάω και να την παρω να την βαλω στο σαλονι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom