Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
7
Like
5.155
Πόντοι
736
Το σημαντικό είναι ότι αποφεύγουμε τα προκριματικά και θα γίνει σωστή προετοιμασία με την απαραίτητη ξεκούραση.

1ο Ευρωπαϊκό παιχνίδι στα τέλη Σεπτεμβρίου.

Ο Έσε μεγάλο παικτούρι.

Ο Ρέτσος υπήρξε συγκλονιστικός παρά τα όσα έχει ακούσει.

Ο μαλάκας της παρέας ο Καμαρά θα πάρει τα @ρχίδια μου.
Ειδικά για τον Παναγιώτη μετά απο τόσο κράξιμο που δέχθηκε το χτεσινό παιχνίδι (και τι παιχνίδι κιόλας , ευρωπαϊκός τελικός) μοιάζει με την ανάσταση του . Το είχα πει και το ξαναλέω ,Ρετσο θα λέτε και θα κλαίτε εάν φύγει.. Θρυλε δώσε πόνο ,,,,, και οξυγόνο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.112
Κριτικές
42
Like
29.641
Πόντοι
28.246
Νομιζα οτι απαντησες στο δικο μου μηνυμα και ετρεξε ενα…δακρυ:confused:
Τι μαλακας είσαι. Έβαλες τον αδερφό μου (και όχι λόγω ομάδας) ίσια κι όμοια με την σκατομουρη σου και το σκατενιο όνομα σου ρε συ;
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.528
Like
7.168
Πόντοι
2.306
Απίστευτος , μυθικός , ανεπανάληπτος!

GO0x1TFXgAAyhq3
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
560
Like
649
Πόντοι
86
Σκερντεμπεου, Μπουρκινα Φασο, Καραπουτσαρα Μπουλουκ, που περνουν τσαι ολα τουτα, ρε παιδια? Η μανα τους τα ξερει? Ρε μπας κ εχουμε, 'δωπερα μεσα κανα κρυφοσκιπη και μας τρολαρει?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.229
Πόντοι
2.606
μαλακα εγινα ζαντα δεν μπορουσα να βγω να παω να πανηγυρισω δεν μπορουσα να γελασω ουτε να κλαψω δεν μπορω να το περιγραψω το συναισθημα εννοειτε δεν εχω δει ουτε λεπτο απο τον αγωνα γνωριζοντας τον εαυτο μου καθησα σε ενα σκοτεινο δωματιο και σκεφτομουν τα αμετρητα πραγματικα δακρυα και χιλιομετρα που εχω γραψει για αυτη την αρρωστια σηκωθηκα μεσημερι με δεκαδες κλησεις στο τηλεφωνο να με ψαχνουν νομιζοντας οτι πηδηξα απ το μπαλκονι του ισογειου :confused:
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Για το χθεσινό ματς λογικό ήταν να το κερδίσει ..μην ξεχνάμε ότι έπαιζε (σχεδόν) στην έδρα του..στην Αθήνα!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Δεν λες τιποτα που δεν ξερουμε πολυ καλα…
οταν ειχατε στησει την παραγκα και βγαινατε πρωταθλητες απο τον Οκτωβρη αυτα ακριβως τα λεφτα της Ευρωπης σας εφτιαχναν ομαδα.
απλα φετος και περσι σας το εκανε αλλος και φρυαξατε…βγαλατε σπυρια…
και τωρα ερχεστε και εμμεσως το παραδεχεστε.
αντι να πειτε ευχαριστω που ανεβασαμε επιπεδο και αντσγωνιστικοτητα στο πρωταθλημα κοβοντας σας τη διαπλοκή που σας ειχε κανει νωθρους και αδυναμους, αναγκάζοντας σας να γινετε ομαδα και τελικα να παρετε και το Κονφερενς.
Με λιγα λογια, χωρις εμας Κονφερενς και Ευρωπες δεν…
23 πρωταθληματα σε 26 χρονια….και επαιρεστε….. ουτε στην Μπουρκινα Φασο δεν γινονται αυτα ρεεεεε….
μεχρι το 2010 τα εσοδα του ολυμπιακου και της ομαδας των αμπελοκηπων,ηταν τα ιδια.ομαδα δεν εφτιαξαν και σημερα το ετος 2024,κλεινουν 15 χρονια χωρις πρωταθλημα.η αεκ που δεν πληρωσε τα 400.000.000 που χρωσταει,δεν εχω καταλαβει γιατι αναφερεται στα εσοδα του ολυμπιακου.αυτα τα οποια δεν πληρωσε,δεν ηταν οικονομιο οφελος;και τι εκανε αυτο το διαστημα;επεσε στη γ εθνικη...καλο το παραμυθι των εσοδων αλλα η πραγματικοτητα ειναι αλλη.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Ειδες ε? Που να δεις και πως βαζω μπλοκ κατι αλλοθρησκα πουστρακια σαν και του λογου σου γλιτση.
όχι ρε ΤΟ ΤΖΕΙΣΟΝ, μη μου το κανεις αυτό :confused:
κλαίει η παναθηναική κοινότητα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256

Τι λεμε τωρα ρε μαλακες δευτεροτριτοτεταρτοι;Θα επρεπε να μας λετε και ευχαριστω που καταδεχομαστε να σας υπολογιζουμε σαν αντιπαλους!!!:confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
μαλακα εγινα ζαντα δεν μπορουσα να βγω να παω να πανηγυρισω δεν μπορουσα να γελασω ουτε να κλαψω δεν μπορω να το περιγραψω το συναισθημα εννοειτε δεν εχω δει ουτε λεπτο απο τον αγωνα γνωριζοντας τον εαυτο μου καθησα σε ενα σκοτεινο δωματιο και σκεφτομουν τα αμετρητα πραγματικα δακρυα και χιλιομετρα που εχω γραψει για αυτη την αρρωστια σηκωθηκα μεσημερι με δεκαδες κλησεις στο τηλεφωνο να με ψαχνουν νομιζοντας οτι πηδηξα απ το μπαλκονι του ισογειου :confused:
Εσυ μαλακα τουλαχιστον εδωσες σημεια ζωης...ο αλλος ο μαλακας ο Τακης που θα τον βρουμε σε κανα μηνα στα αζητητα;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.956
Like
28.966
Πόντοι
5.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom