Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
φτασαμε στο τελος!!!!
σε διπλους τελικους με την αστον βιλα!!!!!
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

υγ : εχουμε καποιες μερες περιθωριο να βρουμε μια λυση ωστε να μην παιξει ο ρετσος με τους αγγλους...:coffee:
Καλού κακού άφησε το μουνοπανο τον Χέλ κλειδωμένο μέχρι τότε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hounik

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ΣΚΑΤΟΤΟΥΡΚΟΙ ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ ΤΟΥ ΤΖΕΚΟ Ο ΠΑΤΟΣ ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.433
Like
7.016
Πόντοι
1.056
Δικαίωση τεράστιου Βάσκου Τεννέ που πεταξε εξω Πασχαλάκη (ακομα δε μαθαμε γιατί τον πέταξε βέβαια) και εβαλε τον Τζολακαρο. Μας το χρώσταγε ο μικρός απο εκεινο τον αποκλεισμο απ' τους Βουλγαρογυφτους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
και οσο σκεφτομαι οτι μεχρι το 87 η λιλ κρατουσε ανετα το 2-0.....:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.433
Like
7.016
Πόντοι
1.056
φτασαμε στο τελος!!!!
σε διπλους τελικους με την αστον βιλα!!!!!
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

υγ : εχουμε καποιες μερες περιθωριο να βρουμε μια λυση ωστε να μην παιξει ο ρετσος με τους αγγλους...:coffee:

Δε μενει κανεις σας κοντα Ρεντη να πεταχτει να του σπασει κανα ποδι , κανα χερι , κατι ? Κριμα απ το Θεο να παιξει ο μαλακας ο Ρετσος και να χασουμε τον τελικο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
εμεις πηραμε το δυσκολο μονοπατι ο μπαοκ το ευκολο.
εγραψε ιστορια η μπουγατσα φετος με τις προκρισεις απεναντι σε μπειταρ, χαρτς, ελσινκι και αμπερντιν...δεν πηγαινε αλλο...:coffee:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Μπράβο σου

anatropi-ston-olybiako-me-ton-tzolaki-giati-eme.jpg


:hi:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.937
Πόντοι
28.246
ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΟΥΡΚΑΛΕΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΧΩΡΕΨΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ!

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Γαμιόλης Εμερι.
Όπου πάει και δεν έχει πιέσει κάνει κάτι τρελά.


Με Λιλ σίγουρα θα είχαμε περισσότερες πιθανότητες

καλη η αστον βιλα, αλλα το προβλημα ειναι αλλο :
ΡΕΤΣΟΣ!!!!

εχω παει σε χαρτοριχτες, σε μαγισσες, σε μαγους, εχω αναψει κερι μεχρι και στην παναγια την καψοκαλυβιτισσα στα τζουμερκα, εχω επικαλεστει τον βουδα, τον αλλαχ, τον δρακο απο τα ντραγκον μπολ.....εχω θυσιασει σκυλο, γατα, εχω πιει το αιμα καναρινιού πανω σε πανσεληνο, εχω ραντισει με ροδονερο την πορτα.....εχω κανει τα παντα για να ψωφησει ο ρετσος...
αλλα βοηθηστε και εσεις ρε μαγκες..οσοι μπορειτε....αν ολοι μαζι ριξουμε κατι εκατομμυρια καταρες πανω στο αρχιδι, ε του πουστη δεν μπορει, κατι θα πιασει!!!!τι σκατα, τον απεθαντο εχει?????!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.937
Πόντοι
28.246
καλη η αστον βιλα, αλλα το προβλημα ειναι αλλο :
ΡΕΤΣΟΣ!!!!

εχω παει σε χαρτοριχτες, σε μαγισσες, σε μαγους, εχω αναψει κερι μεχρι και στην παναγια την καψοκαλυβιτισσα στα τζουμερκα, εχω επικαλεστει τον βουδα, τον αλλαχ, τον δρακο απο τα ντραγκον μπολ.....εχω θυσιασει σκυλο, γατα, εχω πιει το αιμα καναρινιού πανω σε πανσεληνο, εχω ραντισει με ροδονερο την πορτα.....εχω κανει τα παντα για να ψωφησει ο ρετσος...
αλλα βοηθηστε και εσεις ρε μαγκες..οσοι μπορειτε....αν ολοι μαζι ριξουμε κατι εκατομμυρια καταρες πανω στο αρχιδι, ε του πουστη δεν μπορει, κατι θα πιασει!!!!τι σκατα, τον απεθαντο εχει?????!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Σκασε επιτελους να το χαρουμε και βλεπουμε με την Βιλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom